Hakkımızda

UZMAN DEPOSU Nedir?

UZMANDEPOSU.COM Hizmet Sektörü Arama Portalı olarak Temizlik, Nakliyat, Tadilat, Montaj, Özel Ders, Sağlık Güzellik ve Kurumsal Hizmetler gibi birçok kategoride Hizmet Verenler İle Profesyonel Hizmet Almak İsteyen Müşterileri biraraya getirmek suretiyle, ihtiyaç ve talepleri havuzunda buluşturan bir Hizmet Platformudur.

Hedefimiz

Yüzlerce kategoride binlerce hizmet verenin tek çatı altında toplandığı UZMAN DEPOSU, güvenilir ve işinde uzman hizmet verenlere ulaşmanın en kolay ve etkili yolu olmayı hedeflemektedir. Hizmet verenleri Onaylı Yorumları ile değerlendirebileceğiniz ve Uzmanlık Seviyelerine rahatlıkla karar vereceğiniz sitemiz, uzun yıllar boyunca hizmet sektörüne ve hizmet almak isteyen siz değerli müşterilerimize kolaylık sağlamaya devam edecektir.

Uzman Deposu Ekibi Olarak Konum ve Hizmet İhtiyacınıza En Uygun, Profesyonel ve Hesaplı Hizmete Kısa Süre İçerisinde Kavuşmanın Rahatlığını Sunmaktan Gurur Duymaktayız.

UZMAN DEPOSU Nasıl Çalışır?

Sitemiz müşteri yorumları, müşteri puanlaması, referans işler İle birçok açıdan güvenilir ve profesyonel hizmet almanızı; ayrıca birçok hizmet verenden fiyat teklifleri alarak karar vermenizde size öncü olur.

İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

SIK SORULAN SORULAR

1UZMAN DEPOSU ÜCRETLİ Mİ?
Hizmet Alan ve Hizmet Verenlerin Ücretsiz Bir Şekilde Üye Olabileceği uzmandeposu.com Hizmet Verenlerin Sistemimiz Tarafından Yönlendirilen İşlere Makul Ücretler Karşılığında Fiyat Teklifleri Verebileceği veya Teklif Paketleri Satın Alarak Rahatlıkla Gelen İşlere Teklifler Oluşturabileceği Bir Platformdur. Hizmet Alan Müşterilerimiz Fiyat Teklifi Araştırması Yapar İken Herhangi Bir Ücret Ödemesi Yapmamaktadırlar.
2UZMAN DEPOSU ’ndan HANGİ İLLERDE HİZMET ALABİLİRİM ?
Tüm İl ve İlçelerden Hizmet Verenlerin Bir Araya Gelebileceği Bir Platform Olan Uzmandeposu.com Bulunduğunuz İldeki ve Aradığınız Kategorideki Hizmet Verenlerimizin Dahil Olmaları Durumunda Hizmet Vermeye Devam Edecektir.
3UZMAN DEPOSU UYGULAMASINI YÜKLEYEMİYORUM ?
Bazı Akıllı Telefonların Yazılımları ve Mevcut Uygulamaları Sebebiyle Bu Tür Durumlar Yaşanabilmektedir. Lütfen Telefonunuzun İşletim Sistemini Güncelleyerek Tekrar Yükleme Yapınız.
4UZMAN DEPOSU TEKLİF ve PAKET FİYATLARINI NEYE GÖRE BELİRLİYOR ?
Hizmet Almak İsteyen Müşterilerimiz Kadar Hizmet Verenlerimizde Bizim İçin Çok Değerlidir. Fiyat Politikamız Tamamı ile Hizmet Verenlerimizin Daha Uygun Fiyatlar Karşılığında Sitemizden Faydalanmalarını Sağlamak ve Akabinde İş Yoğunluklarını Artırarak Mutlu Müşteri Yorumlarını Sitemizde Diğer Potansiyel Müşterilemize Göstermektir. Fiyatlandırmalarımız Kategorisel ve Rekabet Sürecinde Reklam Maliyetlerimiz Göz Önünde Bulundurularak Belirlenmektedir. Amacımız Kısa Vadeli Bir Platform Olmak Yerine Uzun Yıllarca Birlikte Çalışmaktır. Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.
5UZMAN DEPOSU ÜZERİNDEN HİZMET VERENLERİN UZMANLIK SEVİYELERİNİ NASIL ÖĞRENİRİZ?
Değerli Müşterilerimiz; sistemiz üzerinden aldığınız fiyat teklifleri doğrultusunda hangi hizmet verenimize karar vereceğiniz sizin tercihinizdir. Teklif aldığınız hizmet verenlerimizin Daha Önceden Yaptığı İşlerden Onaylı Müşteri Yorumlarına Göz Atarak Hizmet Verenimizin Uzmanlık Seviyesine Karar Verip İşinizi Güvenle Yaptırabilirsiniz.