121 Güzellik Merkezi hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Zarina Azizoğlu Beauty

Zarina Azizoğlu Beauty

İstanbul / Şişli

〰️MİCROBLADİNG - PUDRALAMA KAŞ 👄DUDAK RENKLENDİRME 👁️EYELİNER-DİPLİNER-BABYLİNER 💫KLASİK CİLT BAKIMI-MEDİKAL CİLT BAKIMI-HYDRAFACİAL 💅 PROTEZ TIRNAK-KALICI OJE


DD

DAVUT DAVUTOĞLU

Bingöl / Merkez

ALANINDA UZMAN KADROSU VE SONUÇ GARANTİLİ İŞLEMLERİ İÇİN DOĞRU TERCİH OLAN LAVİNİA VİP GÜZELLİK MERKEZİ İLE TANIŞIN.


Mutlu Müşteriler
Sultan K.

Güzellik Merkezi 27/07/2021

Kaşlarımı inceltmek ve düzeltmeleri için gittiğim güzellik merkezi çok yardımcı oldu. Herşey yolunda gitti. İstediğim gibi oldu. Ellerine sağlık.

Damla K.

Güzellik Merkezi 16/07/2021

Git gide cildim kırışmaya başlamıştı. Bunu en iyi şekilde düzeltecek ve bakım yapacak bir güzellik merkezi ile anlaştım. Çalışanlarıyla beraber büyük bir çaba sarf edip her türlü önlemi aldılar. Gerçekten hayran kaldım ve kendimi..

Kadriye Y.

Güzellik Merkezi 14/07/2021

Yüzüm oluşan sivilceler iz bırakmaya başladı. Bunun için güzellik merkezi işletmeni ile görüştüm. Kendisi bunun çözümünü en iyi şekilde bir kaç seans sonra etkisini göreceğimi söyledi ve öyle de oldu. İzler kaybolmaya başlamıştı...

Mehtap Ç.

Güzellik Merkezi 07/07/2021

Yağlı yiyecekleri fazla tükettiğim için yüzümde oluşan sivilceler , siyah noktalar ve yüzdeki yağlaşmalar oluşmuştu. Bunun için güzellik merkezi işletmeni sevgi hanım ve çalışanları ile tanıştım. Hepsi bu sorunları ortadan kaldıra..

Havva M.

Güzellik Merkezi 06/07/2021

Çalıştığımdan dolayı fazla bakım yapamıyordum. Tanıştığım Burcu hanım ve çalışanları yüzüme yeni renk getirdi. Yüzümde oluşan siyah noktaları tertemiz yapmıştı. Maskeleri çok rahatlatıcı ve pürüzsüz bir şekilde çok güzeldi. Ekibin..

Güzellik Merkezi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Güzellik Salonu

Cilt sağlığı, yüz estetiği, kalıcı makyaj, manikür, pedikür gibi birçok güzellik bakım hizmetini bulabileceğiniz güzellik merkezi seçeneklerini uzman sistemimizden inceleyebilirsiniz. Güzellik merkezlerinde son teknoloji yöntemlerle bölgesel zayıflama, lazer epilasyon gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Uzman Deposu’nda karşınıza çıkan güzellik merkezleri sağlık bakanlığı onaylı merkezler olarak profesyonel güzellik uzmanlarıyla kaliteli hizmet sunar. Ünlülerin güzellik merkezleri ile uzman sistemimizde iletişime geçme şansınız var. En iyi güzellik salonu ve güzellik merkezlerini detaylı olarak inceleyebilir fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Aradığınız güzellik ve bakım hizmetlerini uzmanlardan alma güvencesini yaşayabilirsiniz. Yaptırmak istediğiniz uygulama hakkında detaylı bilgiyi güzellik merkezlerinden kolaylıkla alabilirsiniz. Uzman sistemimizdeki güzellik merkezleri güvenilir olanaklarla ve avantajlı fiyatlarla hizmet alabileceğiniz güzellik merkezlerdir.

Güzellik Merkezi Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Güzellik merkezlerinde cilt bakımı, zayıflama, epilasyon, saç bakımı, saç uzatma gibi farklı hizmetler bulunur. Özellikle aradığınız bir şey varsa bu hizmeti öne çıkaran güzellik merkezlerine bakabilirsiniz. Örneğin; kalıcı makyaj yaptıracaksanız kalıcı makyajda uzman olan merkezleri inceleyebilirsiniz. Güzellik merkezi Bakırköy gibi ilçe odaklı arama yaparken aradığınız hizmeti sunan merkezleri ayırabilirsiniz. Güzellik merkezinin yaptığı uygulamalarda sağlık standartlarını karşılaması da önemli. Güzellik merkezi Ataşehir diye baktığınızda uzman sistemimizde sağlık standartların karşılayan onaylı merkezlere ulaşabilirsiniz. Uzman sistemimizde yer alan tüm güzellik merkezleri yaptıkları uygulamalarda sağlık standartlarını karşılayan profesyonel hizmet sunar. Güzellik merkezi seçerken sitemizde yer alan müşteri yorumlarını inceleyerek daha doğru seçim yapabilirsiniz.

Güzellik Merkezinde Aradığınız Hizmete Göre En İyisini Seçin!

Güzellik merkezlerini incelerken aradığınız hizmette en iyi olanı bulabilirsiniz. Lazer epilasyon arıyorsanız bu alanda uzmanlaşmış en iyi merkezleri değerlendirebilirsiniz. Daha önce lazer epilasyon yaptırmış kişilerin yorumlarına bakabilirsiniz. Güzellik merkezi İstanbul genelinde aradığınız hizmeti sunan beğeni toplamış seçenekleri inceleyebilirsiniz. Güzellik merkezi açmak istiyor ya da güzellik uzmanı olmak istiyorsanız "Güzellik merkezi kursu" olarak arama yapabilirsiniz. Yaptırmak istediğiniz uygulamayı belirterek bu alanda uzman olan güzellik merkezlerine ulaşabilirsiniz. Örneğin kalıcı makyajda iyi olan ya da yüz estetiğinde iyi olan güzellik merkezilerini arayabilirsiniz. Yaptırmak istediğiniz belli bir uygulama varsa bununla ilgili detaylı bilgiyi uzman sistemimizdeki güzellik uzmanlarından alabilirsiniz.

1

Güzellik Merkezlerinde Sunulan Hizmetler Nelerdir?

Sağlık Bakanlığı onaylı güzellik ve estetik merkezilerinde sunulan hizmetler uzmanlık gerektiren hizmetlerdir. En iyi güzellik merkezi İstanbul seçenekleri arasında aradığınız sağlıklı ve kaliteli hizmeti veren merkezi bulabilirsiniz. Güzellik merkezinde ihtiyacınız olan sağlıklı güzellik ve bakım uygulamaları alanında uzman profesyoneller tarafından uygulanır. Güzellik merkezlerinde sunulan hizmetler şunlardır;
• Yüz için cilt bakım uygulamaları
• Sivilce Tedavisi
• Kırışıklığı azaltan lazer uygulamaları
• Saç ekimi
• Makyaj Uygulamaları
• Vakum uygulamaları
• Epilasyon
• Masaj uygulamaları
• El ve ayak cilt bakımı
• Protez tırnak uygulaması
• Selilüt giderici uygulamalar
• Lifting uygulaması
• Solaryum
• Saç uzatma, saç ekleme
Sistemimizde yer alan uzman, kaliteli ve güvenilir firmalardan her zaman en iyi hizmeti en iyi fiyata alırsınız.
2

Güzellik Merkezi Hizmetlerinde En iyi Fiyat Olanaklarına Nasıl Ulaşırım?

Uzman sistemimizde karşınıza çıkan güzellik merkezleri hangi hizmeti ne kadara sunduklarını net şekilde belirtir. Şeffaf fiyatlarla istediğiniz hizmeti alma şansınız olur. Aradığınız hizmetin fiyatını görebilir farklı fiyat tekliflerini karşılaştırabilirsiniz. Güzellik merkezi fiyatları arasından istediğiniz hizmetleri en uyun fiyata sunan kaliteli merkezi seçebilirsiniz. En iyi fiyat avantajını yaşatan teklif sistemiyle farklı merkezlerdeki fiyat olanaklarını değerlendirebilirsiniz. Güzellik merkezi hizmetlerini detaylı fiyatlarını incelerken işinin uzmanlarından uygun fiyatla hizmet alma şansınız olur. Güzellik merkezi aramasını uzman sistemimizden kolaylıkla yaparak en iyi fiyat teklifini görebilirsiniz. Uzman sistemimizde kendinize ödül vereceğiniz birçok hizmet için de profesyonel firma ve uzman bulma imkanınız bulunur. İsterseniz vücudunuzu rahatlatmak için masaj salonu seçeneklerine bakabilir, isterseniz de kendinizi geliştirmek adına dans kursu alternatiflerini değerlendirebilirsiniz.
3

Lokasyon Olarak Bana En Yakın Popüler Güzellik Merkezlerini Nasıl Bulabilirim?

Bulunduğunuz bölgedeki en iyi güzellik merkezlerini incelemek istiyorsanız lokasyon odaklı arama yapabilirsiniz. Güzellik merkezi Nişantaşı diye bakarsanız Nişantaşı bölgesindeki en iyi merkezleri görebilirsiniz. Konumunuza göre güzellik merkezi isimleri akıllı arama sisteminde karşınıza çıkar. Kolay ve hızlı şekilde en iyi güzellik salonu seçeneklerini görebilirsiniz. Karşınıza çıkan seçenekler arasından fiyat olarak size en iyi fiyat teklifini sunan merkezi tercih edebilirsiniz. Güzellik merkezi Kadıköy olarak bakarsanız Kadıköy ’de beğeni kazanmış kaliteli güzellik merkezilerini inceleyebilirsiniz. Uzman Deposu ’nda sadece birkaç saniyede size en yakın işinde uzman olan güzellik merkezlerinin tüm hizmet detaylarını değerlendirebilirsiniz.