128 Gitar Dersi Öğretmeni hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Mutlu Müşteriler
Yurdanur E.

Gitar Dersi 16/10/2021

Özlem hocam gitar dersi için Mustafa hocama yönlendirdi. Daha ilk dersten çok memnun kaldım. Bu işi gerçekten öğrenmek istiyorsanız sadece iki ritim atıp geçiyim kafasında değilseniz doğru yer olabilir. Teori ve uygulama, eve egze..

Çağan A.

Gitar Dersi 10/10/2021

Canlı müzik yapmak istediğim için akustik gitar dersi için İrem hoca ile görüştüm. Gerçekten bilgisi çok yüksek ve fazlasıyla hepsini size aktarıyor. Derslerimiz sayesinde hem eğlenceli geçiyor hemde hiç sıkılmıyorduk. Gösterdikle..

Melek Y.

Gitar Dersi 03/10/2021

Akustik şarkılara bayıldığım için onları da çalmak istediğimden dolayı Akustik gitar çalmayı öğrenmek istiyordum. En güvendiğim sürekli önerilen Derya hocadan özel gitar dersi aldım. Kadın kadına hem ilgisi fazla oluyor hemde iste..

Serkan T.

Gitar Dersi 27/09/2021

İlk gitar sevdam youtube dinlediğim cover şarkılardan başladı. Onları gördükçe daha çok hevesleniyordum. En sonunda bu site sayesinde gitar dersi veren Erdem hocaya gittim. Kendisi sırf öğrenmemiz için derslere ağırlık veriyordu...

Ali O.

Gitar Dersi 15/07/2021

Sesim güzel ama gitar çalamıyordum ve aynı zamanda şarkı söylerken gitar çalmak çok zor bir şey olduğu için bana bunu öğretecek Manzur beydir. Derste gitar çalmayı eğlenceli hale getiren ve üstelik çok verimli geçiyor. Bir şeyler..

Gitar Dersi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

En İyi Besteler İçin Gitar Özel Ders

Genç yaşlarda beste yapmaya başlamak ve müzik dünyasına çok daha keyifli bir şekilde giriş gerçekleştirmek için bu besteleri yapabilecek bir enstrüman çalmayı öğrenmek önemlidir. Yapacağınız besteler Türk sanat müziği, Türk halk müziği, pop müzik veya rock müzik gibi farklı alanlarda olsa da beste çalışmalarında en pratik enstrümanlardan birisi de gitar olacaktır. Bu nedenle hangi yaşta olursanız olsun beste çalışmalarına başlamadan önce bir gitar kursu sayesinde ilk adımı atabilirsiniz.

Uzman Deposu bulunduğunuz şehirde ve çevrenizde yer alan tüm gitar öğretmeni seçeneklerini size bir arada sunarak seçim yapmanız konusunda kolaylık sağlamaktadır. Bu noktada çalışma düzeninize, ayırabildiğiniz boş vakitlere, sahip olduğunuz bütçeye ve öğrenmek istediğiniz gitar kategorisi gibi birçok farklı noktaya göre doğru öğretmenlere çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. İsterseniz temel seviyede isterseniz en üst seviyede özel gitar dersi alarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Gitar Kursu İçin Neler Gerekir?

Gitar, Türkiye'de müzik piyasası içerisinde en kolay temin edilebilen ve neredeyse fiyatı en uygun telli çalgılar arasında yer almaktadır. Fakat o kadar avantajlı ve uygun bir yapıya sahip olmasına rağmen Türkiye'de tanınan bir çok ünlü müzisyen, bestekar ve şarkıcı çalışmalarını çoğu zaman gitar ile gerçekleştirmektedir. Bu nedenle eğitim kurumları içerisinde veya konservatuar hazırlık kurumları gibi noktalarda çoğu zaman gitar kursları ön planda yer almaktadır.

Çocukluktan yetişkinliğe kadar herhangi bir bireyin gitar eğitimi alabilmesi için öncelikle elbette ki bir gitar sahibi olması gerekmektedir. Bu konuda genellikle klasik ve uygun fiyatlı bir gitar ile işe başlamak önerilse de çok daha kaliteli bir gitar ile ilk deneyimlerinizi elde edebilir ve daha keyifli bir müzik yapma fırsatı da elde edebilirsiniz. Aslında katılmak istediğiniz eğitim elektro gitar dersi gibi daha spesifik bir eğitim olsa da öncelikle klasik gitar ile bu eğitimlere başlamak sizi çok daha kolay bir şekilde üst seviye gitarlara hazırlayabilir.

Gitar Kursu Nasıl Verilir?

Genellikle klasik bir eğitim kurumunda gitar öğretmeni bazen tek bir öğrenci bazen bir öğrenci grubu ile birlikte çalışarak kurs vermeyi tercih eder. Uzman sistemimiz içerisinde bu açıdan sizde bir grup ile birlikte eğitimi alabileceğiniz noktaları ya da tamamen gitar özel ders imkanı sunan eğitmenleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Kurs programlarında farklı kişilerle birlikte bu eğitimlere katılmak, hem yeni bir çevre edinmek hem de daha hızlı öğrenmek açısından avantaj oluşturabilir. Ancak genellikle özel gitar kursları çok daha faydalı bir şekilde birebir öğrenmenin daha hızlı sağlandığı kurslar olmaktadır.

Gitar öğretmenleri kurs programına başlarken, öğrencilerin öncelikle sahip oldukları gitar ile birlikte belirli bir kaç nota üzerinde alışma süreci boyunca çalışmasını ister. Sonrasında notaların öğrenilmesi, solfej öğrenilmesi, ardından akorlar ve beste çalışmaları ile birlikte her öğrencinin öğrenme kapasitesi ve kurs için ayırabildiği süreye göre kurs programı belirli bir plan içerisinde devam eder.

Gitar Kursu Fiyatları Ne Kadardır?

Genellikle bir gitar kursu standart olarak klasik ve akustik gitar ile verilirken, verilecek kursun eğitmeninin ne kadar tecrübeli olduğu ve kursun ne kadar süreceği fiyatlarının belirlenmesinde en önemli noktalardır. Aslında bu tarz kurslar tıpkı bir bağlama saz kursu tarzındaki müzik kursu programları ile benzer bir yapıya sahiptir ve ücretler birbirlerine çok benzer şekilde belirlenmektedir.

Bugün Uzman Deposu sistemi sayesinde sanat ve müzik konusunda eğitimler veren kurumlar içerisinde dans kursu gibi etkinlikler ile birlikte gitar eğitimleri bir arada alındığında, daha uygun fiyatlı programlar elde edilebilir. Bu açıdan elektro gitar dersi gibi noktalarda arama gerçekleştirirken, birkaç basit filtre ile dans veya diğer enstrümanlar konusunda da istediğiniz ayrıntıları kullanarak çok daha kolay bir şekilde aradığınız eğitmenlere ulaşabilirsiniz.