115 Gelinlikçi hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Mutlu Müşteriler
İnci E.

Gelinlikçi 08/09/2021

Bu site sayesinde ünlü bir gelinlikçinin bütün gelinlik modellerine baktım. Aralarından seçtiğim bir gelinlik modelini beğendiğim için yerine gittim. Çok güzel karşıladılar ve çok iyi ilgilendiler. İstediğim gelinlik modelini dene..

Buket M.

Gelinlikçi 16/07/2021

Bu site sayesinde istediğim gelinlik modeli olan gelinlikçi buldum. Gittiğim de hepsi çok ilgili davrandı. Benim için en uygun olabilecek modelleri de gösterdiler. Gelinlikler de o kadar güzel detaylar var ki çoğu hoşuma gitmişti...

Gökçe G.

Gelinlikçi 14/07/2021

İstanbul'da ki özel ve ünlü gelinlikçilerden Hande hanımın sahip olduğu yere gittim. Kendisi benim için en uygun ve en güzel gelinlikleri önerdi. Gerçekten de hepsi ayrı ayrı güzeldi. En beğendiğimi seçtim ve bütçede de yardımcı o..

Makbule H.

Gelinlikçi 07/07/2021

Gelinlik modellerin hepsinden tek tek bilgi veren Canan hanıma çok teşekkürler. Çok yardımcı oldu kendisi. Fiyat konusunda da ortak bir noktaya vardık gerçekten işin de bilgili ve insanlarla iyi iletişim kurabilen kişiliğe sahip C..

Nazlı A.

Gelinlikçi 05/07/2021

Gelinlik konusunda pınar hanım gelinliklerden beğendiklerimin hepsini de denettirdi bana çok yardımcı oldu fiyatta da yardımcı oldu işinde de gayet başarılı ve güler yüzlü kendisine çok teşekkür ederim.

Gelinlikçi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Gelinlikçi

Gelinlik, düğün ritüelinin gerçekleştirilmesi için kadın tarafından giyilmesi gereken özel elbise olarak beyaz kumaştan tasarlanır. Bu elbise yüzyıllardır kadın için önemli bir yere sahiptir ve bazen tamamen duygusal olarak da görülmektedir. Bu nedenle bir düğün için mutlaka en uygun tasarım ve ürünler ile hizmet veren bir gelinlikçi üzerinden hizmet alınmalıdır. Bu sayede düğün kıyafeti hazırlığı tamamlanarak, gelinin düğüne hazır olması sağlanır. Bu açıdan da Uzman Deposu üzerinde gelinlik tasarımı, satın alımı veya kiralama gibi noktalarda hizmet veren işletmelere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Uzman Deposu birçok farklı alanda verdiği hizmetler arasında genç kızlar için hayallerini süsleyen gelinlik konusunda da uzman firmaların alternatiflerini yaşadığınız bölgeye göre size sunmaya gayret göstermektedir. Örneğin, İzmir'in Çiğli ilçesinde yaşayan bir çiftin düğün hazırlıkları sırasında ihtiyaç duyacağı gelinlik için kiralama yapan gelinlikçiler konusunda sistemimiz üzerinde bir araştırma yapılabilir. Zira tamamen bütçenize uygun bir şekilde bu noktada geçici süreliğine kiralık kullanabileceğiniz bir gelinlik için 365 gün gereken firmaları kolayca ulaşabilirsiniz.

Gelinlikçi Nasıl Tasarımlar Yapar?

Profesyonel hizmet veren bir gelinlikçi üzerinden ürün talep ettiğinizde, belirli alternatifler sunulmaktadır. Çünkü bu firmalar sizin için özel tasarımlar yapabilir, hazır ürün satımları gerçekleştirebilir veya gelinlik kiralama sağlayabilir. Eğer tıpkı bir çiçekçi üzerinden alınan gelin arabası tasarım hizmeti gibi sizin için özel bir gelinlik tasarımı istiyorsanız, bu konuda uzman sistemimiz üzerinde araştırmalarınızda bunu ifade etmeniz doğru olacaktır. Eğer il ve ilçe filtrelerini kullandıktan sonra vücut ölçülerinizi yani beden ölçüleri ile birlikte istediğiniz gelinliğin temel özelliklerini ifade ederseniz, bu tarz bir gelinlik için size hizmet verebilecek tasarımcılar üzerinden teklifler alabilirsiniz.

Aldığınız teklifler ile birlikte istediğiniz gelinlikçi seçimini gerçekleştirdiğinizde, bu firma size bir randevu verecek ve bu randevu tarihinde belirtilen adreste olmanızı isteyecektir. İşletme tarafından bünyesinde verilen hizmetlerde belirtilen vücut ölçülerinize karşılık yeniden net vücut ölçüleri alınarak, seçilen kumaşlar, işlemeler, modeller, kullanılacak ek malzemeler gibi her ayrıntısıyla sizin için özel bir gelinlik tasarımı sağlanır. Bu tasarım ile birlikte firmalar size dış mekan fotoğrafları veya düğün salonları gibi noktalarda da öneriler ve avantajlı fiyatlar ile hizmetler verebilir.

Kiralama Yapan Gelinlikçiler Nasıl Çalışır?

Gelinlik temin etme konusunda diğer alternatif olarak görülebilecek kiralama, hem ekonomik olabilir hem de daha hızlı bir sonuç elde etmeniz için fayda sağlayabilir. Genellikle kiralık gelinlikler açısından belirli bir vücut ölçülerine sahip yani standart ürünleri kullanabilecek gelin adayları şanslı konumda bulunmaktadır. Bu kapsamda kiralama yapan gelinlikçiler her seferinde mutlak bir şekilde kuru temizleme ile lekesiz ve tertemiz hale getirilmiş sağlam gelinlikleri hizmete sunar.

Eğer kiralama yapan gelinlikçiler üzerinden hizmet almayı tercih ederseniz, bu konuda yine uzman sistemimiz üzerinde inceleme yaparken, il ve ilçe filtresi sonrasında istediğiniz gelinlik ölçülerini girmeniz gerekir. Bu sayede firmalar ellerinde istediğiniz ölçülerde gelinlik bulunması koşulunda size fiyat teklifleri sunabilir ve yine internet üzerinden modelleri görmenizi sağlayabilir.

En Yakın Gelinlikçi Nasıl Bulunabilir?

Bazı koşullarda gelinlik istenildiği süreçte tam olarak içinize sinen bir şekilde elde edilemediğinde, hızlı bir hizmet alınması gerekebilir. Bu durumda en yakın gelinlikçi sayesinde hazır bir ürün satın almayı veya yine uygun bir beden ile kiralama yapmayı tercih edebilirsiniz. Bu açıdan da yine belirttiğimiz şekilde birkaç filtreyi kullanarak çevrenizde bu hizmeti veren işletmelere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Uzman Deposu sayesinde ulaştığınız en yakın gelinlikçi size hızlı bir şekilde sunabileceği hizmetleri ifade ederken, bu hizmetler konusunda fiyat tekliflerini de sağlayacaktır. Aslında firma sistemimiz sayesinde bu gibi birçok farklı işletme size teklif sunacaktır. Bu teklifleri değerlendirerek, en iyi alternatifleri ve en uygun fiyatları sunan işletmeyi seçip, hızlı bir hizmet alarak çözüm elde edebilirsiniz.