115 Gelinlikçi Firma hizmet vermeye hazır

Gelinlik

4 Gelinlik Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
115 Gelinlikçi Firma hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

ışın soysal

ışın soysal

İzmir / Konak

Miracle World Wedding 📍İzmir/Türkiye Gelinlik sektörünün lideri olma yolunda büyük adımlar atan Miracle World, Avrupa, Ortadoğu'ya yaptığı ihracatı arttırarak yoluna devam etmektedir. Sadece seçkin bayilerle çalışan Miracle Wolrd Gelinlik, bayilerinin de ticaret hacmini arttırma yönünde attığı bu adımlarla Türkiye'nin de gelinlik sektöründe büyümesine yardımcı olmaktadır. Gelinlik sektöründeki köklü mazimiz, edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi koleksiyonlarımıza yansıtıyoruz. Muhteşemliği tasarımlarında, kaliteyi her dokunuşta hissedeceksiniz. Gelinlik üretiminin her aşamasında harcanan emek hayallerinizi gerçekleştirir. Sizde mutluluğu Miracle World ile yakalamış binlerce gelin..


Bilal inanır

Bilal inanır

Ordu / Aybastı

🎈🎈 AYBASTI GELİNLİK 🎈🎈 📍 2022 Gelinlik Modelleri ve Digital katalog seçimi ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. 👰 Gelinlik 👗 Nişanlık 💃Bindallı 🧑‍🏭 Kişiye Özel dikim 🖥️ Digital katalog 👑Gelin taç modelleri 👰♥️🤵 Özel günlerinizin adresi💍 Bilal & Gülizar İNANIR


Alina moda evi

Alina moda evi

Aydın / Nazilli

Gelinlik abiye nişanlık elbise moda özel dikim bindallı


Mutlu Müşteriler
Tuğba D.

Gelinlik 21/07/2022

Gelinlik bulma konusunda çok sıkıntı çektim. Ama bu sıkıntıları sona erdiren Elif hanıma teşekkür ederim. İstediğim gelinliği bana 1 günde uygun fiyata buldu. Kendisini tanıdığım için çok şanslı ve çok mutlu hissediyorum. Çok memn..

Gül H.

Gelinlik 07/07/2022

Gelinlikler o kadar güzeldi ki Meltem hanım bana hangi gelinliğin uygun ve hangisinin daha çok yakışacağı konusunda çok yardımcı oldu. İstediğim ve çok yakışan gelinliği de sonunda bulup aldım. Çok memnun kaldım kendilerinden. Teş..

Nida G.

Gelinlik 26/06/2022

İstediğim gelinliği bulmak için çok uğraştım ve sonunda Nebahat hanım sayesinde buldum. Kendisi çok iyi bir şekilde işini yapan ve müşterisine nasıl davranacağını bilen bir hanımefendi. Uygun fiyata da anlaştık. Çok teşekkür ederi..

Didem K.

Gelinlik 18/06/2022

Bu site üzerinden tanıştığım Zehra hanım sayesinde istediğim gelinliği buldum. Kendisi de bana bu konuda çok yardımcı oldu. Gelinlikleri tek tek denememe rağmen hiç yanımdan ayrılmadı ve çok güzel olanı seçtim. İyi ki bu site varm..

İlayda C.

Gelinlik 10/06/2022

Bu site üzerinden gelinlikçi sahibi Ceyhun bey ile anlaştım. Dükkanına gittiğimde beni çok iyi karşıladılar. İlgilerini ve alakalarını hiç kesmediler. İstediğim gelinliği getirdiler. Çok sevdim kendilerini iyi ki varlar.

Gelinlik Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Gelinlik Hizmetleri

Düğünlerin belki de en önemli parçası hiç şüphesiz gelinliklerdir. Bu yüzden gelinlik seçimimize oldukça fazla dikkat etmeliyiz. Bunun için de gelinlik nasıl seçilir bunu bilmeliyiz. Gelinlik hakkında bilinmesi gerekenleri ayrıntılı bir şekilde öğrendiğimizde oldukça doğru seçimler yapabilir ve bu şekilde gelinlik hizmeti daha doğru alabilirsiniz. İşte bu konularda sizlere en büyük yardımcı uzman deposudur.

En İyi Gelinlik Modelleri

Gelinlik seçimi yaparken mutlaka bunlar arasında en iyi olan gelinlik modellerini seçmemiz gerekmektedir. En iyi gelinlik modelleri tesettür gelinlik modelleri veya prenses model gelinlik gibi çeşitlere ayrılmaktadır. Bununla birlikte birçok çeşitte gelinlik modelleri mümkündür. Şimdilerde özellikle de balık gelinlik ile birlikte a kesim gelinlik oldukça fazla tercih edilmektedir. Sizler de bunlar arasında isteğinize göre seçimler yapmanız mümkündür.

Vücut Tipinize Uygun Gelinlik Modelleri Hangileridir?

Gelinlik seçiminde en önemli noktalardan bir tanesi de vücut tipinize uygun olan gelinliği seçmenizdir. İsteğinize göre hemen gelinlik seçebilir ve vücudunuza uygunsa kullanabilirsiniz. Bununla birlikte eğer daha omuzlarınız geniş ise straplez gelinlik kullanabilirsiniz. Bununla birlikte günümüzde Bohem gelinlik oldukça fazla kullanılmakta ve vücudunuza uygunsa tercih edebilirsiniz. Bütün gelinlik modellerini denedikten sonra vintage gelinlik modelini de denemenizde fayda vardır.

Gelinlik Temizliği Nasıl Yapılır?

Gelinlik seçimi yapıldıktan sonra veya gelinliğinizi giydikten sonra mutlaka gelinlik temizliğinin yapılması gerekmektedir. İşte bunun için gelinlik temizliğini nasıl yapılması gerektiğini bilmemiz gerekir. Temizliğini yaptıracağımız gelinlik kumaşı çeşitleri bizlere nasıl temizlik yaptırmamız gerektiğini gösterir. Örneğin saten gelinlik modelleri arasında seçim yapmışsak saten kumaşa zarar vermeyecek şekilde temizlik yaptırmalıyız. Bunun yanında minimalist gelinlik tercihi yapanlar için de özel olarak kuru temizlemelerde gelinlik temizliği yapılmaktadır. İşte Sizler de gelinliğinizin modeline veya kumaşına göre temizlik yaptırdığınızda doğru bir temizlik yapmış olursunuz.

Gelinliği Nasıl Muhafaza Edebiliriz?

Gelinliğimizde giyeceğimiz güne kadar muhafaza etmek de bizler için oldukça önemlidir. Özellikle de gelinliğimiz balon kol gelinlik ise daha küçük bir gelinlik kutusuna koymak yerine daha genişlerini tercih etmeliyiz. Açık gelinlik modelleri arasından gelinliğimizi seçtiğimizde ise yerini Almış olduğumuz firmadan buna uygun bir gelinlik kutusu edinmeniz gerekir. Kapalı gelinlik modellerinde ise muhafaza etmek için daha geniş bir kutu edinmemiz gerekir. Çünkü kapalı gelinlik modelleri daha geniş yapıda bulunmaktadır. Bu yüzden daha fazla yıpranma eğilimi gösterir. Aynı zamanda kabarık gelinlik almışsak bu gelinliği dar yerlerde muhafaza ettiğimizde düğüne kadar zarar görür. Bu yüzden kapalı gelinlik kutuları veya geniş dolaplarda saklamamız gerekir.

Gelinlik Kumaş Çeşitleri Nelerdir?

Gelinlik saçını yaparken aynı zamanda gelinlik kumaş çeşitleri de bizler için oldukça önemlidir. Gelinlik kumaş çeşitleri arasında en çok tercih edilen saten gelinlik bulunmaktadır. Saten kumaştaki gelinlikler genellikle zarif gelinlik modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. İşte bunların kumaşları da oldukça çeşitlilik gösterir ve gelinlik nasıl seçilir bunlar hakkında bizlere ipuçları verir. Bu yüzden mutlaka gelinlik kumaşı seçerken kumaşın kalitesine dikkat ederek seçmemiz gerekmektedir. Almış olduğumuz gelinliğimizin kumaşı aynı zamanda üzerimize çok fazla yapışmaması gerekir. Gelinlik modelleri arasındaki bazı kumaşlar bizlerin gelinliklerini daha zarif göstermektedir. Seçmiş olduğumuz kumaşa göre gelinlikler sınıflara ayrılır. Örneğin sade bir kumaştan yapılmış gelinlik zarif gelinlik modelleri arasında bulunur. Bu şekilde kumaşı gelinliğin modelini göstermektedir. 

Gelinlik Fiyatları Neye Göre Belirlenir? 

Gelinlik fiyatlarının belirlenmesinde seçmiş olduğumuz gelinliğin modelleri etki etmektedir. Bununla birlikte gelinliğimizin modelini Ankara gelinlik veya İzmir gelinlik modelleri arasından seçmeniz mümkündür. Aynı zamanda fiyatların belirlenmesinde Eğer sade gelinlik modelleri arasından seçim yapmışsak fiyatlar Buna göre değişiklik gösterir. Fakat günümüzde gelinlik fiyatları oldukça değişiklik göstermektedir. Piyasada her bütçeye uygun gelinlik bulmak mümkündür. Fakat önemli olan Almış olduğumuz gelinliğin bizlere ne kadar yakışmış olduğudur. Bizde ise gelinlik fiyatlarında genellikle gelinliğin kumaşı ve modelinin fiyatına oldukça fazla etki ettiğini görmekteyiz. Gelinlik fiyatları konusunda ayrıntılı bir araştırma yaptığımızda oldukça uygun fiyatlara gelinlik bulabiliriz.  Bununla birlikte düğün sezonlarında Özellikle de yaz aylarında birçok gelinlikçi arasındaki rekabet de fiyatlara etki etmektedir. 

Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz? 

Gelinlerin belki de en fazla önem göstermesi gereken konu gelinlik seçimidir. Bu yüzden gelinlik seçiminde birçok noktaya dikkat edersek daha başarılı seçimler yapmış oluruz. Gelinlik seçimi yaparken vücut tipinize uygun olan gelinliği seçmemiz gerekir. Daha kilolu değilseniz balık gelinlik modelleri gibi seçimler yapmak yerine daha kabarık olan gelinlikleri seçmemiz gerekir. Aynı zamanda uzun kollu gelinlik seçilirken mutlaka bize yakışmasına Özen göstermeliyiz. Gelinlik seçiminde dikkat edilmesi gereken bir nokta da gelinliğimizin bedenimize tam olmasıdır. Ancak bu şekilde daha güzel bir beyaz gelinlik giymiş oluruz. Düğünlerimiz de eğer güzel bir gelinlik giyip en güzel olmak istiyorsak mutlaka ayrıntılara dikkat etmeliyiz. Sizler de bütün bu aklınıza takılan sorulara cevap bulmak ve doğru tercihler yapmak için uzman deposunu ziyaret edebilirsiniz.

✅ Gelinlik Firmaları : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Gelinlik Firmaları İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.