112 Fransızca Öğretmeni hizmet vermeye hazır

Fransızca Dersi

4 Fransızca Dersi Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
112 Fransızca Öğretmeni hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Mutlu Müşteriler
Özlem A.

Fransızca Dersi 23/05/2022

Gonul Hanim ile tanistigimiza cok memnun olduk.Cocugum 14 yasinda ve ogretmeniyle iletisimi ders basarisinda belirleyici oluyor.Ilk ders cok basarili gecti , derslere devam etmeyi umuyoruz.Cok tesekkurler.

Aylin T.

Fransızca Dersi 15/05/2022

Kardelen hanımdan iki haftadır 8. Sınıfa giden çocuğum için okula destek için fransızca dersi alıyoruz ve çok memnunuz. ders çalıştırma şekli, çocukla olan diyaloğu, sakinliği ve hanımefendiliği ile iyi ki bulduk diyoruz inşallah..

Onur R.

Fransızca Dersi 08/05/2022

Henüz yeni başlamamiza ragmen sistematik ve disiplinli çalistigimiz icin fransızca derslerimiz çok verimli geciyor tabiki hocamizin tecrubeli olmasi da benim için buyuk bir arti. Hocama çok teşekkür ederim.

Melis T.

Fransızca Dersi 02/05/2022

Çok sade, basit ve eğlenceli geçiyor dersler. Hoca haftaiçi takip ediyor ve bu çalışma motivasyonumu artırıyor. Fransızca zor değil eğleneceli bir dil oldu benim için.

Alparslan P.

Fransızca Dersi 26/04/2022

Kendisi çok güler yüzlü ve ilgili. Kendisi Fransızca öğrenirken Camus'den Sartre'a birçok filozof hakkında da sohbet edebiliyor ve sizi dilin kültürün içine çekebiliyor. Telaffuz konusunda hassas ve tüyolarla sizi teşvik ediyor. K..

Fransızca Dersi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Alternatif Dil Eğitimi Fransızca Dersi

Fransızca, Osmanlı İmparatorluğu'nun son dönemlerinden bu yana Türk toplumunun daha yakın olduğu ve Türk dili üzerinde de kısmen etkiler göstermiş bir dildir. Bugün gündelik Türkçe hayatımız içerisinde dahi kullandığımız birçok Fransızca kelime yer almakla birlikte konuşma anlamında yeterli Fransızcaya sahip kişi ise çok düşük durumdadır. Bu nedenle hem iş hayatında hem de sosyal hayat içerisinde alternatif bir dil eğitimi tercih etmek istediğinizde, Fransızca dersi zor ama akla yatkın bir tercih olarak görülebilir.

Öğrenmesi gayet zor bir yapıya sahip olan Fransızca konusunda Uzman Deposu size bu açıdan da en doğru eğitmenleri sunarak yardımcı olmaya çalışmaktadır. Bulunduğunuz il ve ilçe gibi ayrıntıları belirtmeniz sayesinde yaptınız filtreli bir arama ile bulunduğunuz bölgede Fransızca özel ders öğretmenleri konusunda tüm alternatiflere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu sayede tamamen spesifik bir şekilde bazen gereklilik bazen hobi anlamında Fransızca gibi özel bir dili öğrenmeyi seçebilirsiniz.

Fransızca Dersi Nasıl Verilir?

Fransızcada gramer yapısı ve konuşma yapısı aslında birçok Avrupa dili ile benzer bir yapıya sahip olsa da konuşma sırasında kullanılan gırtlak yapısı gibi ayrıntılar bu dilin daha zor bir yapıya sahip olmasına neden olmaktadır. Bu nedenle Türkiye'de nitelikli kurumlardan mezun olmuş özel Fransızca ders öğretmenleri açısından da sınırlı sayıda kişiye ulaşmak gayet normaldir. Bu kişiler Fransızca eğitimi almak isteyen öğrenciler için zor, detaylı ve uzun bir kurs programı hazırlamayı seçebilir.

Bazı öğrenciler en azından gündelik hayatta yeterli düzeyde Fransızca konuşabilme yeterliliğine sahip olmak için dahi aylarca eğitim almayı seçmektedir. Normal koşullarda birçok kurs merkezi tarafından Fransızca öğrenmek isteyen kişiler için A1 seviyesi ile C1 seviyesi arasında amatörden profesyonele eğitim programları düzenlenmektedir. Bu eğitim programlarında öğrencilere Fransızca dilinin doğru telaffuz edilmesi, gramerin doğru kullanılması, okuma, konuşma ve dinlemenin doğru yapılması açısından eğitimler verilir.

Fransızca Dersi İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kişisel gelişim veya sektörel anlamda gereklilik açısından Fransızca dersleri almanız gerekiyorsa, bu konuda öncelikle farklı bir dil yapısı ile karşılaşacağınızı bilmeniz gerekir. Gündelik hayatta Türkçe konuşurken dahi sizi etkileyebilecek şekilde bir gırtlak yapısı kullanmanız, ses tonlarını farklı kullanmanız ve bu durumu bir alışkanlık haline getirmeniz gibi noktalar yer alacaktır. Aslında her dil eğitiminde bu tür ayrıntılar yer alırken, örneğin bir Almanca kursu veya İtalyanca kursu bünyesinde de eğitmenler dilin özel yapısı hakkında size pratikler yaptıracaktır.

 

İyi bir özel Fransızca ders öğretmeni size vereceği eğitim programında genellikle birebir çalışmayı tercih eder. Bu noktada alacağınız eğitimlerde sizin eğitim ortamını ve eğitim koşullarını Uzman Deposu sayesinde önceden seçme şansımız bulunacaktır. Bu kapsamda isterseniz bir eğitim kurumunda kalabalık bir ders grubu, isterseniz bir özel ders sınıfı veya evinizde Fransızca kursu almayı seçebilirsiniz. Ancak son yıllarda sağlıklı eğitim koşulları ve pandemi süreçleri gibi noktalarda birçok kişi uzaktan eğitim süreçlerini de tercih etmektedir.

Fransızca Dersi Fiyatları Ne Kadardır?

Fransızca, öğrenilmesi gayet zor ve yetişen kalifiye kişilerin belirli seviyede bulunduğu bir dil olduğu için Türkiye'nin neresinde olursanız olun Fransızca öğrenmek açısından diğer dil programlarına göre kısmen daha büyük bir bütçe ayırmanız gerekebilir. Bu açıdan bir kurum içerisinde veya özel eğitmenler ile alacağınız bir Fransızca kursunda alacağınız eğitimin hangi kademede bulunduğu, eğitmenin ne kadar profesyonel ve tecrübeli olduğu gibi ayrıntılar fiyatlar üzerinde belirleyici olacaktır.

Uzman Deposu sayesinde Fransızca dersleri kapsamında ilk kademeden başlayarak son kademeye kadar eğitim hizmeti verebilecek kişilere ulaşabilirsiniz. Yaptığınız arama sonucunda karşınıza çıkan kişi veya kişilerin yorumları, tecrübeleri ve sizin için sunduğu teklifleri karşılaştırarak bir Fransızca eğitimi için en doğru bütçe ile en doğru seçimleri yapabilirsiniz. 

✅ Fransızca Ders Eğitmenleri : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Fransızca Ders Eğitimi İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler