112 Fotoğrafçı hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

YC

Yusuf Coşkun

İstanbul / Beyoğlu

..


Mutlu Müşteriler
Ömer B.

Fotoğrafçı 15/10/2021

Belgesel fotoğraf işi yapacağımız için belgesel fotoğrafçısı için Hüseyin beyi seçtik. İnsanları ve hayvanları bulundukları bölge veya ortamlarında çok zor şartlar altında gözlemleyip fotoğraflayarak, o yer ve konu hakkında oluşan..

Dilek S.

Fotoğrafçı 09/10/2021

Öğrenciler ile beraber gideceğimiz gezi için tuttuğumuz gezi fotoğrafçısı Makbule hanım bütün özel yerleri anlamlarıyla beraber çekti. Kendisi aynı zamanda çektiği fotoğrafların anlamlarını da öğrencilere anlatıp yardım ediyordu...

Dilara B.

Fotoğrafçı 02/10/2021

Giyim mağazamın internet üzerinden satış yapacağımdan dolayi elbiselerim diğer ürünlerimin fotoğrafçısı çeken ürün fotoğrafçısı Kasım bey istediğim gibi çekimler yaptı. Sayesinde işim arttı ve ilgiler çoğaldı. İyi ki kendisini bul..

İlyas F.

Fotoğrafçı 26/09/2021

İnternet üzerinden satış yapacağım fotoğrafları , defter ürünlerini fotoğrafçı İsmail beye çektirdim. Kendisi profesyonel çekimler yapan ve çektiği fotoğraflar insanın almasına teşvik ediyor. Tek kelimeyle bayıldım. Kendisi sayesi..

Elif Y.

Fotoğrafçı 15/07/2021

Sattığım ürünleri tasdikleyecek şekilde fotoğraflarını çekecek ve açıklamalarıyla sunacak bir fotoğrafçıya ihtiyacımız varken Suzan hanım bize destek oldu. Alıştırma yaptığımızda gösterdiği bütün tecrübeleri gerçekten bana onu iyi..

Fotoğrafçı Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Fotoğrafçı

Yaşanan herhangi bir anı veya herhangi bir durumu sabit ve kaybolmayacak bir hale getirebilmek için çok uzun zamanlardan bu yana görüntü teknolojileri kullanılır. Fotoğraf, bu teknolojiler içerisindeki en önemli araç olmakla birlikte eskiden basılı bugün dijital olarak halen çok önemli bir yere sahiptir. Kimi zaman bir mezuniyet fotoğrafçısı kimi zaman resmi evraklarda gereken bir vesikalık gibi farklı ayrıntılar için fotoğrafçılar en önemli uzmanlar arasında yer alır. Bu açıdan da Uzman Deposu sayesinde aradığınız bu sanatçılara ve stüdyolara çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Fotoğraf ihtiyacının karşılanması bazen tamamen keyfi olarak önceden planlanmış şekilde bazen çok acil şekilde gerekebilir. Örneğin, nüfus dairesinde veya tapuda gerçekleştirilecek bir işlem için sizden istenilen vesikalık fotoğraf en hızlı şekilde temin edilmelidir. Bu tarz bir durumda uzman sistemimiz üzerinde yapacağınız bir araştırma ile sadece bulunduğunuz il ve ilçeyi seçerek ve ardından istediğiniz fotoğraf türünü belirterek size sunulan teklifler sayesinde çok hızlı bir hizmet alabilirsiniz.

Mezuniyet Fotoğrafçısı Nasıl Seçilmelidir?

Lise veya üniversite gibi eğitim dönemlerinin tamamlanması ile birlikte mezuniyet aşamasına gelindiğinde, her öğrenci büyük bir heyecan yaşar. Bu heyecan yıllar boyunca unutulmayacak bir yere sahip olacağı için bu anların ölümsüz bir hale getirilmesi açısından da fotoğraflar büyük bir katkı sağlar. Bu nedenle bu özel günlerde fotoğraf çalışmaları gerçekleştirecek bir sanatçı mezuniyet fotoğrafçısı olarak seçilmelidir. Bu tarz bir fotoğrafçı birçok farklı noktaya dikkat ederek çalışmalar sergilemeli ve gençler ile dinamik bir şekilde anlaşacak bir yapıya sahip olmalıdır.

Profesyonel bir mezuniyet fotoğrafçısı kullandığı cihaz, ışık açıları, görüntü açıları, kadrajı kullanabilme, iyi bir göze sahip olma ve enstantane yakalama gibi birçok konuda usta olmalıdır. Eski dönemlerde polaroid fotoğraflar veya fotoğraf filmi üzerine çekilerek sonradan basılan fotoğraflar ile bu uygulamalar sağlanırken, günümüzde dijital fotoğrafçılık yapılmaktadır. Bu nedenle seçilen fotoğrafçı size çektiği her kareyi dijital ortamda düzenlenmiş ve eksiksiz bir şekilde sunabilmelidir.

Vesikalık Fotoğraf İçin Nelere Dikkat Edilmelidir?

Mezuniyet veya partiler gibi farklı noktalarda çekilen fotoğraflar dışında vesikalık fotoğraf her zaman belirli bir resmiyete de sahiptir. Örneğin, sosyal medya yönetimi için kullanacağınız eğlenceli ve karizmatik fotoğraflar yerine vesikalık genellikle kimlik, pasaport, ehliyet veya öğrenci kartı gibi noktalarda kullanılacaktır. Bu nedenle mutlak bir şekilde fotoğrafı talep eden kurumun istediği kurallara uygun olarak fotoğraf çekimleri yapılmasına özen gösterilmelidir.

Vesikalık fotoğraf çekimlerinde son yıllarda özellikle biyometrik fotoğraf olarak adlandırılan belirli bir çerçevede ölçüleri, arka fonu ve şekli belli olan bir fotoğraf formatı bulunmaktadır. Bu fotoğraf genellikle kimlik ve ehliyet için standart olarak devlet kurumları tarafından talep edilirken, günümüzde uzman sistemimiz sayesinde ulaşabileceğiniz her fotoğraf stüdyosunda çok hızlı bir şekilde çekilerek basılı hale getirilebilir. Tüm bunların dışında seçebileceğiniz stüdyo fotoğrafları veya açık alanda çekilmiş tanıtım fotoğrafları gibi ürünler matbaa ve baskı işlemlerine alınabileceği gibi bir tabelacı tarafından da reklam tanıtım ürünleri açısından kullanılabilir.

En Yakın Fotoğrafçı Nasıl Bulunabilir?

İster acil durumda olsun ister bir etkinlik için özel bir talep açısından olsun en yakın fotoğrafçı Uzman Deposu sayesinde sadece birkaç dakika içerisinde bulunabilir. Örneğin, bir doğum günü partisi gerçekleştirilirken Sinop ilinin Boyabat ilçesinde yer alan bir aile bu parti için fotoğraf çekimleri gerçekleştirecek bir sanatçı arayabilir. Bu durumda sistemimiz sayesinde Sinop, Boyabat ve doğum günü fotoğrafçılığı gibi ayrıntıları kullanmanız vasıtasıyla sadece birkaç dakika sonrasında farklı fiyat teklifleri sunan kişi veya firmalara ulaşabilirsiniz.

Sistemimiz üzerinde yaptığınız bu araştırma sırasında karşınıza çıkan en yakın fotoğrafçı için öncelikle onaylanmış yorumları sonrasında daha önce uzmanın almış olduğu yorumları ve verebileceği hizmet standartlarını inceleyerek çok daha doğru kararlar sağlayabilirsiniz. Bu sayede seçtiğiniz fotoğrafçılardan 4 adet belirleyerek, fiyat teklifleri talep edebilir ve bu sayede de doğum günü partiniz için en iyi fotoğrafları keyifli bir şekilde elde edebilirsiniz.