112 Fotoğrafçı hizmet vermeye hazır

Fotoğrafçı

4 Fotoğrafçı Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
112 Fotoğrafçı hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

AHMET BALCI

AHMET BALCI

Antalya / Muratpaşa

ANTALYA'NIN TÜM FOTOĞRAF ve VİDEO İŞLERİ ÇÖZÜM ORTAĞI Her türlü Fotoğrafçılık, Video Çekimi, Tanıtım Video Çekimi, Reklam Video Çekimi, Reklam Filmi hizmetleri gibi çözümlerle yanınızdayız. Profesyonel kadromuzla öncelikle Antalya özelinde daha sonra tüm Türkiye'de ihtiyaçlarınıza en hızlı ve kaliteli hizmetimizle cevap veriyoruz. Fotoğrafçılık eğitimlerinin de verildiği ofisimiz; Kızıltoprak Mahallesi 919 Sokak Apt.No:19 Kat:3 Daire No:6 MURATPAŞA / ANTALYA (Metin-Nuran Çakallıklı Lisesi Çapraz Karşısında) Adresinde yer alıyor.


OA

Olcay Akcan

İstanbul / Beylikdüzü

Emekli olduğum için şu anda kendi fotoğraf işimde, evimden çalışıyorum. Uzun seneler hem fotoğraf çekerek hem de konusunda uzman kişilerden eğitimler alarak kendimi bu konuda geliştirdim. Canon 6D Mark2, 70D gibi cihazlarım ve L serisi kaliteli lenslerim mevcuttur. Godox DP600lll serisi profesyonel stüdyo ışıklarım ve yine aynı markaya ait bir çok ekipmanım mevcuttur. Stüdyo fotoğrafçılığı, ürün çekimi, tekstil, konsept, gıda ürünleri, kurumsal çekimler vs gibi konularda deneyim sahibiyim. Web sitemden portföyümü inceleyebilirsiniz..: www.byolcay.com


L

Lilyphotography42

Konya / Çumra

Doğum-yenidoğan-ara dönem -1 yaş+ Çocuk çekimleri Ürün çekimleri Düğün dış çekim fotoğrafçılığı Fineart portre artisti


SA

Social Aylin

İzmir / Gaziemir

Ürün Fotoğrafçısı


AY

AYHAN YILMAZ

Amasya / Merzifon

.......................................................................................................................................................


Mutlu Müşteriler
Binnaz H.

Fotoğrafçı 15/07/2022

İstediğimiz fotoğrafçı istediğimiz pozlarda yakalayabilen istediğimiz bir şekilde bizi yönlendirebilen ve ilgiyi alakayı kesmeyen bir fotoğrafçı. Nasıl fotoğraflar istiyorsak öyle fotoğraflar yakalamış. Eline sağlık. Teşekkür eder..

Burak Ö.

Fotoğrafçı 11/07/2022

Fotoğrafçı Doruk bey istediğimiz şekilde istediğimiz pozda fotoğraflarımızı çekti. Bu işi bu kadar güzel yapıp uygun fiyata yapması bizi hem şaşırttı hem de memnun etti. Bütün fotoğraflar muazzamdı. Birdaha böyle fotoğraf işi oldu..

Nazif T.

Fotoğrafçı 05/04/2022

Fiyat performans açısından bakarsak kesinlikle çok daha fazlasını hakkettiğini söyleyebilirim. İşini titiz yapan bir fotoğrafçı. Tekrardan ileride Bircan hanım ile çalışmak isterim.

Mesut D.

Fotoğrafçı 16/03/2022

Çok yetenekli bir fotoğraf sanatçısı. Daha önce 2 oldukça tecrübeli fotografciyla çalıştım ama güzel bir is çıkaramadılar. İlhan genc ama çok doğal ve guzel bir çalışma yaptı. Çok teşekkür ederim. Şiddetle tavsiye ederim.

Zeynep Ş.

Fotoğrafçı 07/03/2022

Mehmet Bey soz verdigi saatte organizasyon alanindaydi . Kizimin dogumgununde cok dogal fotograflar cekti , cekim yaparken ortamda fotograf ceken birinin varligini dahi hissetmiyorsunuz . Kendisine cok cok tesekkur ediyorum . Bund..

Fotoğrafçı Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Fotoğrafçı

Yaşanan herhangi bir anı veya herhangi bir durumu sabit ve kaybolmayacak bir hale getirebilmek için çok uzun zamanlardan bu yana görüntü teknolojileri kullanılır. Fotoğraf, bu teknolojiler içerisindeki en önemli araç olmakla birlikte eskiden basılı bugün dijital olarak halen çok önemli bir yere sahiptir. Kimi zaman bir mezuniyet fotoğrafçısı kimi zaman resmi evraklarda gereken bir vesikalık gibi farklı ayrıntılar için fotoğrafçılar en önemli uzmanlar arasında yer alır. Bu açıdan da Uzman Deposu sayesinde aradığınız bu sanatçılara ve stüdyolara çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Fotoğraf ihtiyacının karşılanması bazen tamamen keyfi olarak önceden planlanmış şekilde bazen çok acil şekilde gerekebilir. Örneğin, nüfus dairesinde veya tapuda gerçekleştirilecek bir işlem için sizden istenilen vesikalık fotoğraf en hızlı şekilde temin edilmelidir. Bu tarz bir durumda uzman sistemimiz üzerinde yapacağınız bir araştırma ile sadece bulunduğunuz il ve ilçeyi seçerek ve ardından istediğiniz fotoğraf türünü belirterek size sunulan teklifler sayesinde çok hızlı bir hizmet alabilirsiniz.

Mezuniyet Fotoğrafçısı Nasıl Seçilmelidir?

Lise veya üniversite gibi eğitim dönemlerinin tamamlanması ile birlikte mezuniyet aşamasına gelindiğinde, her öğrenci büyük bir heyecan yaşar. Bu heyecan yıllar boyunca unutulmayacak bir yere sahip olacağı için bu anların ölümsüz bir hale getirilmesi açısından da fotoğraflar büyük bir katkı sağlar. Bu nedenle bu özel günlerde fotoğraf çalışmaları gerçekleştirecek bir sanatçı mezuniyet fotoğrafçısı olarak seçilmelidir. Bu tarz bir fotoğrafçı birçok farklı noktaya dikkat ederek çalışmalar sergilemeli ve gençler ile dinamik bir şekilde anlaşacak bir yapıya sahip olmalıdır.

Profesyonel bir mezuniyet fotoğrafçısı kullandığı cihaz, ışık açıları, görüntü açıları, kadrajı kullanabilme, iyi bir göze sahip olma ve enstantane yakalama gibi birçok konuda usta olmalıdır. Eski dönemlerde polaroid fotoğraflar veya fotoğraf filmi üzerine çekilerek sonradan basılan fotoğraflar ile bu uygulamalar sağlanırken, günümüzde dijital fotoğrafçılık yapılmaktadır. Bu nedenle seçilen fotoğrafçı size çektiği her kareyi dijital ortamda düzenlenmiş ve eksiksiz bir şekilde sunabilmelidir.

Vesikalık Fotoğraf İçin Nelere Dikkat Edilmelidir?

Mezuniyet veya partiler gibi farklı noktalarda çekilen fotoğraflar dışında vesikalık fotoğraf her zaman belirli bir resmiyete de sahiptir. Örneğin, sosyal medya yönetimi için kullanacağınız eğlenceli ve karizmatik fotoğraflar yerine vesikalık genellikle kimlik, pasaport, ehliyet veya öğrenci kartı gibi noktalarda kullanılacaktır. Bu nedenle mutlak bir şekilde fotoğrafı talep eden kurumun istediği kurallara uygun olarak fotoğraf çekimleri yapılmasına özen gösterilmelidir.

Vesikalık fotoğraf çekimlerinde son yıllarda özellikle biyometrik fotoğraf olarak adlandırılan belirli bir çerçevede ölçüleri, arka fonu ve şekli belli olan bir fotoğraf formatı bulunmaktadır. Bu fotoğraf genellikle kimlik ve ehliyet için standart olarak devlet kurumları tarafından talep edilirken, günümüzde uzman sistemimiz sayesinde ulaşabileceğiniz her fotoğraf stüdyosunda çok hızlı bir şekilde çekilerek basılı hale getirilebilir. Tüm bunların dışında seçebileceğiniz stüdyo fotoğrafları veya açık alanda çekilmiş tanıtım fotoğrafları gibi ürünler matbaa ve baskı işlemlerine alınabileceği gibi bir tabelacı tarafından da reklam tanıtım ürünleri açısından kullanılabilir.

En Yakın Fotoğrafçı Nasıl Bulunabilir?

İster acil durumda olsun ister bir etkinlik için özel bir talep açısından olsun en yakın fotoğrafçı Uzman Deposu sayesinde sadece birkaç dakika içerisinde bulunabilir. Örneğin, bir doğum günü partisi gerçekleştirilirken Sinop ilinin Boyabat ilçesinde yer alan bir aile bu parti için fotoğraf çekimleri gerçekleştirecek bir sanatçı arayabilir. Bu durumda sistemimiz sayesinde Sinop, Boyabat ve doğum günü fotoğrafçılığı gibi ayrıntıları kullanmanız vasıtasıyla sadece birkaç dakika sonrasında farklı fiyat teklifleri sunan kişi veya firmalara ulaşabilirsiniz.

Sistemimiz üzerinde yaptığınız bu araştırma sırasında karşınıza çıkan en yakın fotoğrafçı için öncelikle onaylanmış yorumları sonrasında daha önce uzmanın almış olduğu yorumları ve verebileceği hizmet standartlarını inceleyerek çok daha doğru kararlar sağlayabilirsiniz. Bu sayede seçtiğiniz fotoğrafçılardan 4 adet belirleyerek, fiyat teklifleri talep edebilir ve bu sayede de doğum günü partiniz için en iyi fotoğrafları keyifli bir şekilde elde edebilirsiniz. 

✅ Fotoğrafçı Hizmeti : Özel Talep veya Teklif
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Fotoğrafçı Hizmeti İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.