141 Fön Makinası Tamir Servisi hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Cumali Tunç

Cumali Tunç

İstanbul / Kadıköy

Fön makinası tamir ve bakım işleriniz ayrıca ısıtma sorunlarınız fön makinası motor arıza tespiti kablolarının uzatılıp kısaltılması gibi tüm fön makinası tamir işlerinizi memnuniyetle yaparım. Cumali Usta


Mutlu Müşteriler
Asım A.

Fön Makinası Tamir 15/10/2021

Fön makinasında yanık kokusu olduğu için hemen aldığım yere götürdüm. Kendileri çok anlayışlı karşıladılar ve hemen arızasın ı bulup çözdüler. Gün içinde hemen geri aldım. Çok memnun kaldım. İyi ki fön makinasını bu yerden almışım..

Sergen Y.

Fön Makinası Tamir 09/10/2021

Fön makinası çok fazla çalıştığından bir an içi alevlenip çalışmaz oldu. Bu yüzden götürdüğüm servis 2 gün içinde sorunu halletti. Eskisinden daha iyi çalışıyor ve hiç makina ısınmıyordu. Yaptıkları iş on numara herkese öneririm...

Fahri S.

Fön Makinası Tamir 02/10/2021

Fön makinası sıcak üflediğinden dolayı servisine götürdüm. Gerçekten çok yardımcı oldular. Hemen gün içinde alabileceğimi söylediler. Bir kaç saat sonra yapılmış bir şekilde teslim aldım. Sizde sorun eksiksiz yapılmasını istiyorsa..

Tuncay Ş.

Fön Makinası Tamir 26/09/2021

Fön makinası sıcak üflemiyordu. Artık saçlarım ıslak olmasından bıktım. Derdime çare olması için fön makinası servis ustası Bülent usta derman buldu. Kendisine gün içinde götürüp gün içinde teslim aldım. Şimdi eskisinden daha sıca..

Güven Y.

Fön Makinası Tamir 30/08/2021

Fön makinası sıcak üflemiyordu. Servisine gittiğim Mahmut bey çok yardımcı oldu. Hemen sorunu buldu. Kablosu koptuğundan dolayı olduğunu söyledi. Hemen gün içinde aldım. Bu kadar hızlı ve bu kadar ilgili beklemiyordum. Kendilerine..

Fön Makinası Tamir Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Fön Makinası Tamir

Bireysel saç bakımı veya bir kuaför işletmesinde profesyonel kullanım için tercih edilen fön makinaları elektrik enerjisi kullanımı ile oluşturduğu ısıyı saçın üzerine uygulayarak, şekillendirme işlemi ve kurutma sağlamak için kullanılan cihazlardır. Gündelik hayatta en fazla kullanılan el aletleri arasında bulunarak bu elektrikli cihazlar, her gün farklı bir marka ve model ile üretilirken, kapasiteleri ve kaliteleri de değişmektedir. Bu bağlamda da marka, model ve çeşidine bağlı olarak fön makinası tamir servisi hizmetleri veren firmalar Uzman Deposu üzerinde kolaylıkla bulunabilir.

Kullandığınız fön makinasının genellikle watt olarak ifade edilen elektrik gücü ve volt olarak ifade edilen akım alma kapasitesi yer alır. Bu gibi ayrıntılar ile birlikte makinanın hangi marka olduğu yani özellikle yerli veya ithal olması gibi ayrıntılar da cihazda gerçekleştirilecek tamir açısından önemlidir. Genellikle bir fön makinası tamir ustası bu ayrıntıları göz önünde bulunduktan sonra arızanın türüne göre net fiyat teklifleri sağlayabilir ve size hizmet teklifi sunabilir.

Fön Makinası Tamir Servisi Hangi Hizmetleri Verir?

Fön makinaları çok daha profesyonel beyaz eşyalara göre daha küçük bir kapasiteli ve pratik yapılı cihazlardır. Elektrik enerjisini alan, içerisindeki termostat ve rezistans sayesinde ısı enerjisi oluşturan ve fön yani havalandırma parçasıyla bu ısıyı dışarıya yönlendiren bir mekanizma bulunur. Bu mekanizma içerisinde bahsedilen birkaç farklı parça yer alırken, bu parçalardan herhangi birinde arıza oluşması, makinanın çalışmamasına neden olur. Ayrıca bazen makinanın fiziki parçalarında yani kablo, kasa veya butonlarında arıza oluşabilir. Bu gibi arızaların tümü profesyonel bir fön makinası tamir servisi tarafından giderilebilir.

Tecrübeli bir fön makinası tamir ustası inceleme yaptığı bir fön makinasını bahsedilen ayrıntıları ile birlikte gözden geçirdikten sonra sorunun türüne göre ya parça onarımı ya da parça değişimi gerçekleştirir. Bazı durumlarda makinanın tamir edilmesi yeni bir makina temin edilmesinden çok daha masraflı olduğu için arıza onarımından vazgeçilmesi dahi gerekebilir. Ama pratik arızalarda kolay bir şekilde uygulanabilecek tamir işlemleri ile tekrar kullanım sağlanabilir.

Fön Makinası Tamir Ustası Nelere Dikkat Etmelidir?

Profesyonel bir fön makinası tamir servisi sadece cihazın tamiri ve sorunların giderilmesi açısından değil doğru kullanım açısından da size öneriler sunabilir. Örneğin, evinizde yaptıracağınız bir banyo tadilat işlemi sırasında dolap, duşakabin ve lavabo gibi ayrıntılar kullanırken fön makinası için de elektrik tesisatına yakın bir nokta belirleyebilirsiniz. Sadece evlerde değil kuaför işletmeleri ve konaklama işletmelerinde de bu şekilde sabit bir noktada kullanılan fön makinaları çoğu zaman içerisine kaçan su ve toz nedeniyle de arıza gösterebilir. Bu nedenle profesyonel bir servis, yaşanabilecek bu arızalara karşı size daha doğru öneriler sunmalıdır.

Fön makinası, çoğu zaman banyo içerisinde kullanılan bir cihaz olmakla birlikte banyo içerisinde aşırı nem ve su makinanın daha çabuk arızalanmasına neden olabilir. Bu nedenle bahsedildiği şekilde tadilat ve dekorasyon çalışmalarında bir duşakabinci tarafından da yapılan işlemlerde fön makinasının kullanılacağı alana göre nem ve su temasını uzak tutacak bir uygulama yapması önemlidir. Ancak alınan tüm önerilere ve dikkat edilen tüm noktalara rağmen halen karşılaşılan arızalarda da çevrenizde bulunan fön makinası tamir ustası için Uzman Deposu en pratik şekilde size fırsatlar sunmaktadır.

En Yakın Fön Tamiri Servisi Nasıl Bulunabilir?

Uzman Deposu sayesinde yaşadığınız il ve ilçe içerisinde en yakın fön tamiri için hizmet alabileceğiniz profesyonel servislere sadece birkaç saniye içerisinde ulaşabilirsiniz. Pratik ve düzenli bir filtreleme sistemini kullandığınızda, bu sistem sayesinde firmaların sundukları teklifleri ve ustaların sizin için sunduğu hizmet ayrıntılarını göz önüne alarak, alacağınız hizmet için fiyat teklifi talep edebilirsiniz.

Uzman sistemimiz içerisinde en yakın fön tamiri için hizmet verecek uzmanlar ve ustalar size sunulurken, ustaların aldıkları yorumlar ve değerlendirmeler önemli bir ayrıntı olarak görülmelidir. Çünkü daha önce bu kişi veya firmadan teklif almış ve hizmet almış kişiler aldıkları bu hizmetin değerlendirmesini sağlayarak, daha sonrasında firmamız üzerinden hizmet almak isteyen başka kişiler için büyük bir avantaj da sağlamaktadır.