141 Fön Makinası Tamir Servisi hizmet vermeye hazır

Fön Makinası Tamir

4 Fön Makinası Tamir Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
141 Fön Makinası Tamir Servisi hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Cumali Tunç

Cumali Tunç

İstanbul / Kadıköy

Fön makinası tamir ve bakım işleriniz ayrıca ısıtma sorunlarınız fön makinası motor arıza tespiti kablolarının uzatılıp kısaltılması gibi tüm fön makinası tamir işlerinizi memnuniyetle yaparım. Cumali Usta


Mk

Mahmut karakaş

İzmir / Konak

İzmir genelinde koaförlerimizin fön makinası, saç kaynak makinası Vb.arızalı cihazlar ın TAMİR, bakım ve onarımı itina ile güvenilir bir şekilde uygun fiyata hizmetinizdeyiz


Mutlu Müşteriler
Cihan A.

Fön Makinası Tamir 08/08/2022

Fön makinamı tamir eden Gürhan beye teşekkür ederim. Kendisine götürdüğüm andan beri ilgisini hiç kesmedi. Ellerine emeğine sağlık. Kısa sürede yeni alınmış fön makınası teslim etti. Tavsiye ederim.

Servet N.

Fön Makinası Tamir 15/07/2022

İlk defa bir işimi bu kadar hızlı bitiren bir usta gördüm. Kendisi bir kaç saat içinde fön makinamı tamir etti. Hiç sorun çıkarmadan bitirdi. Uygun fiyata en sağlam işini yapıyor. Helal olsun. Teşekkür ederim.

Yalçın F.

Fön Makinası Tamir 10/07/2022

Fön makinam soğuk üflemiyordu. Bunun için fön makinası tamir ustası Umut ustam bu sorunu götürdüğüm gibi çözdü. Sorunun kablolarla ilgili olduğunu söyledi. Çok memnun kaldım kendisinden. Bundan sonraki her tamirat işinde kendisiyl..

Atlas R.

Fön Makinası Tamir 29/06/2022

Fön makinasının sorununu 10 dakika içinde bulup 1 saat içinde çözmesi hoşumuza gitti. Bu kadar hızlı bir şekilde geri teslim edilmesi bizi hem şaşırttı hem mutlu etti. Birdaha ki tamir işlerinde de bu usta ilk tercihim olacak. Teş..

Talha A.

Fön Makinası Tamir 22/06/2022

Fön makinam çalışmıyordu ve içine baktığımda ateş çıkıyordu. Kokusu zaten çok kötüydü. Hemen servisteki Oğuz bey yardımcı oldu. Kendisi baktı inceledi ve sorunu kökünden çözdü. Yanında yaparken izledim çok hızlı ve her yaptığı işl..

Fön Makinası Tamir Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Fön Makinası Tamir

Bireysel saç bakımı veya bir kuaför işletmesinde profesyonel kullanım için tercih edilen fön makinaları elektrik enerjisi kullanımı ile oluşturduğu ısıyı saçın üzerine uygulayarak, şekillendirme işlemi ve kurutma sağlamak için kullanılan cihazlardır. Gündelik hayatta en fazla kullanılan el aletleri arasında bulunarak bu elektrikli cihazlar, her gün farklı bir marka ve model ile üretilirken, kapasiteleri ve kaliteleri de değişmektedir. Bu bağlamda da marka, model ve çeşidine bağlı olarak fön makinası tamir servisi hizmetleri veren firmalar Uzman Deposu üzerinde kolaylıkla bulunabilir.

Kullandığınız fön makinasının genellikle watt olarak ifade edilen elektrik gücü ve volt olarak ifade edilen akım alma kapasitesi yer alır. Bu gibi ayrıntılar ile birlikte makinanın hangi marka olduğu yani özellikle yerli veya ithal olması gibi ayrıntılar da cihazda gerçekleştirilecek tamir açısından önemlidir. Genellikle bir fön makinası tamir ustası bu ayrıntıları göz önünde bulunduktan sonra arızanın türüne göre net fiyat teklifleri sağlayabilir ve size hizmet teklifi sunabilir.

Fön Makinası Tamir Servisi Hangi Hizmetleri Verir?

Fön makinaları çok daha profesyonel beyaz eşyalara göre daha küçük bir kapasiteli ve pratik yapılı cihazlardır. Elektrik enerjisini alan, içerisindeki termostat ve rezistans sayesinde ısı enerjisi oluşturan ve fön yani havalandırma parçasıyla bu ısıyı dışarıya yönlendiren bir mekanizma bulunur. Bu mekanizma içerisinde bahsedilen birkaç farklı parça yer alırken, bu parçalardan herhangi birinde arıza oluşması, makinanın çalışmamasına neden olur. Ayrıca bazen makinanın fiziki parçalarında yani kablo, kasa veya butonlarında arıza oluşabilir. Bu gibi arızaların tümü profesyonel bir fön makinası tamir servisi tarafından giderilebilir.

Tecrübeli bir fön makinası tamir ustası inceleme yaptığı bir fön makinasını bahsedilen ayrıntıları ile birlikte gözden geçirdikten sonra sorunun türüne göre ya parça onarımı ya da parça değişimi gerçekleştirir. Bazı durumlarda makinanın tamir edilmesi yeni bir makina temin edilmesinden çok daha masraflı olduğu için arıza onarımından vazgeçilmesi dahi gerekebilir. Ama pratik arızalarda kolay bir şekilde uygulanabilecek tamir işlemleri ile tekrar kullanım sağlanabilir.

Fön Makinası Tamir Ustası Nelere Dikkat Etmelidir?

Profesyonel bir fön makinası tamir servisi sadece cihazın tamiri ve sorunların giderilmesi açısından değil doğru kullanım açısından da size öneriler sunabilir. Örneğin, evinizde yaptıracağınız bir banyo tadilat işlemi sırasında dolap, duşakabin ve lavabo gibi ayrıntılar kullanırken fön makinası için de elektrik tesisatına yakın bir nokta belirleyebilirsiniz. Sadece evlerde değil kuaför işletmeleri ve konaklama işletmelerinde de bu şekilde sabit bir noktada kullanılan fön makinaları çoğu zaman içerisine kaçan su ve toz nedeniyle de arıza gösterebilir. Bu nedenle profesyonel bir servis, yaşanabilecek bu arızalara karşı size daha doğru öneriler sunmalıdır.

 

Fön makinası, çoğu zaman banyo içerisinde kullanılan bir cihaz olmakla birlikte banyo içerisinde aşırı nem ve su makinanın daha çabuk arızalanmasına neden olabilir. Bu nedenle bahsedildiği şekilde tadilat ve dekorasyon çalışmalarında bir duşakabinci tarafından da yapılan işlemlerde fön makinasının kullanılacağı alana göre nem ve su temasını uzak tutacak bir uygulama yapması önemlidir. Ancak alınan tüm önerilere ve dikkat edilen tüm noktalara rağmen halen karşılaşılan arızalarda da çevrenizde bulunan fön makinası tamir ustası için Uzman Deposu en pratik şekilde size fırsatlar sunmaktadır.

En Yakın Fön Tamiri Servisi Nasıl Bulunabilir?

Uzman Deposu sayesinde yaşadığınız il ve ilçe içerisinde en yakın fön tamiri için hizmet alabileceğiniz profesyonel servislere sadece birkaç saniye içerisinde ulaşabilirsiniz. Pratik ve düzenli bir filtreleme sistemini kullandığınızda, bu sistem sayesinde firmaların sundukları teklifleri ve ustaların sizin için sunduğu hizmet ayrıntılarını göz önüne alarak, alacağınız hizmet için fiyat teklifi talep edebilirsiniz.

Uzman sistemimiz içerisinde en yakın fön tamiri için hizmet verecek uzmanlar ve ustalar size sunulurken, ustaların aldıkları yorumlar ve değerlendirmeler önemli bir ayrıntı olarak görülmelidir. Çünkü daha önce bu kişi veya firmadan teklif almış ve hizmet almış kişiler aldıkları bu hizmetin değerlendirmesini sağlayarak, daha sonrasında firmamız üzerinden hizmet almak isteyen başka kişiler için büyük bir avantaj da sağlamaktadır. 

✅ Fön Makinası Tamir Hizmeti : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Fön Makinası Tamir Hizmeti İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.