130 Fizyoterapist hizmet vermeye hazır

Fizyoterapist

4 Fizyoterapist Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
130 Fizyoterapist hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Kemal köseer

Kemal köseer

Balıkesir / Edremit

1984 yılında Kütahya'nın Emet ilçesinde dünyaya geldim. ilk orta ve lise yıllarımı Kütahya'da geçirdikten sonra Pamukkale Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünü 2006 yılında tamamladım. Mezun olduktan sonra bugüne kadar daha çok nörolojik rehabilitasyon üzerine gerek çalıştığım kurumda gerekse ev rehabilitasyonu kapsamında çalışmalarım oldu. Halen özel bir rehabilitasyon merkezinde meslek hayatimi sürdürmekteyim.


F

Ferit Can Oral

Kırklareli / Lüleburgaz

Lüleburgazda çalışıyorum.Edirne ve Lüleburgaz’da kendi özel hastalarım var.Fizik tedaviye ihtiyacınız olursa gönül rahatlığıyla iletişime geçebilirsiniz.


F

FizyoLite

Antalya / Serik

_FİZYOTERAPİ VE EGZERSİZ DANIŞMANLIK Nörolojik Rehabilitasyon Pediatrik Rehabilitasyon Ortopedik Rehabilitasyon Mat pilates - Reformer pilates Postür Analizi


Nazan Sultan Altun

Nazan Sultan Altun

Artvin / Merkez

Egzersiz Danışmanlığı&Sağlıklı Yaşam 📌Manuel Terapi 📌Kupa Masajı 📌Graston Tekniği 📌Postür Analizi 📌Klinik Pilates


ET

Eda Topuz

Bursa / Karacabey

Ortopedik, nörolojik, pediatrik, geriatrik rehabilitasyon; spor fizyoterapistliği her türlü alanda evde fizyoterapi ve rehabilitasyon imkanı


Zeynep Şahin

Konya / Karatay

Ortopedik Rehabilitasyon, Pediatrik Rehabilitasyon, Nörolojik Rehabilitasyon, Manuel Terapi, Kinezyo Bantlama, Kupa Masajı, Kuru İğneleme, Hacamat


Mustafa Tarık Koban

Mustafa Tarık Koban

Antalya / Alanya

Manuel terapi Egzersiz Çocuk terapisi Rehabilitasyon


F

Fzt. Furkan POLAT

Kahramanmaraş / Afşin

Fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti verilir


FK

Furkan KOCAMAN

Mersin / Silifke

Merhabalar ben fizyoterapist Furkan KOCAMAN.


Mutlu Müşteriler
Lale K.

Fizyoterapist 25/07/2022

Annemin dizindeki ağrımalarından dolayı Fizyoterapist Gülşen hanım ile görüştük. Kendisi çok ilgilendi hiç bir şekilde iletişimi kesmedi ne dediyse onu yaptık. İşe de yaramaya başladı. Şuan da annem hergün yürüyüşe çıkıyor hem rah..

Nurcan T.

Fizyoterapist 12/07/2022

Ellerimdeki yanıklardan dolayı fizyoterapist Menekşe hanım eşliğinde yapılan tedavi ve parmak egzersizleri işe yaradı. Daha önce parmakları kıpırdatamazken şimdi ise sıkabiliyorum. Menekşe hanım ile bir süre daha tedavi ve egzersi..

Ertan İ.

Fizyoterapist 09/07/2022

Geçirdiğim kazadan sonra kolum fazla iş göremiyordu diyebilirim. Fakat fizyoterapist Havva hanım sayesinde eski kolum geri gelmeye başladı gibi. Terapilerle ve verdiği egzersiz programları çok işe yaradı. Fayda ettiğinin farkınday..

Bilal H.

Fizyoterapist 29/06/2022

Fizyoterapist Buket hanım ile görüştükten sonra toparlanmaya başladım. Yerimden bile kalkamıyordum. Verdiği tedaviler çok işe yaramaya başladı ve her gün egzersiz şeklinde programlar yaptırıyordu. Sayesinde mutlu olmaya başladım...

Ebru L.

Fizyoterapist 21/06/2022

Babamın geçirdiği kazadan sonra fizyoterapist Rukiye hanım bize çok destek oldu. Her türlü yaptığı tedavi olsun moral verici konuşmaları olsun çok işimize yaradı. Yataktan dahi kalkamayan babam kendisini yürümeye zorlamaya başladı..

Fizyoterapist Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Fizyoterapist

İnsan yaşamını en fazla olumsuz etkileyecek olgu ağrı olmak ile birlikte vücudun her noktasında değişen faktörler ile ortaya çıkabilir. Bazen bel fıtığı nedeniyle bacak veya sırtta, bazen kırık veya çıkıklar sonrasında kol ve bacaklarda ağrılar ile karşılaşmak mümkündür. Yaşanan ağrının nedeni ve boyutu her ne olursa olsun bir uzman fizyoterapist profesyonel bir bakış açısıyla bu ağrının giderilmesi ve nihai bir çözüm için sağlık hizmetleri verebilir.

Uzman Deposu herhangi bir konuda ürün veya hizmetlere ulaşabilmeniz açısından size kaynak sunarken, aynı zamanda fizyoterapi alanında da en iyi uzmanlara ulaşmanızı sağlamaktadır. Yani bel ve boyun ağrı tedavisi gibi herhangi bir noktada bir fizyoterapist üzerinden alabileceğiniz hizmet için sistemimiz dahilinde kolaylıkla araştırma yapabilirsiniz. İl, ilçe ve aradığınız hizmetin türü gibi ayrıntıları belirttiğinizde, çok hızlı bir şekilde karşınıza çıkan sonuçlar arasında en uygun fiyatlı teklifleri değerlendirebilirsiniz.

Eklem Ağrısı Nedenleri Nelerdir?

Eklemler kemiklerin birleşme noktasında diz, dirsek, bilek, boyun, bel ve parmaklar gibi noktalarda vücudun hareketli olmasını sağlayan birleşim noktalarıdır. Kemikler arasında bulunan eklem sıvıları ve kıkırdak doku ile birlikte oynak ve aynı zamanda da hassas bir yapıya sahip olan bu noktalarda, bazen yaşanabilecek bir eklem ağrısı hayatı olumsuz etkileyebilir. Bu gibi durumlarda bazen en yakınınızda bulunan kişinin sizin için uygulayacağı yavaş bir masaj fayda sağlasa da bu geçici çözüm yerine çok daha geçerli bir çözüme ihtiyaç duyabilirsiniz.

Eklem bölgelerinde yaşanan ağrılar genellikle ilerleyen yaşlarla birlikte azalan eklem sıvısı ve kıkırdak dokunun zayıflaması nedeniyle ortaya çıkabilir. Ayrıca bazı kişilerde obezite, kazalar, çok fazla spor aktivitesine katılma gibi durumlar bu ağrılara neden olabilir. Obezite gibi rahatsızlıklarda bir diyetisyen sayesinde fazla kilolardan kurtulmak bu ağrıların giderilmesini sağlayabilir. Fakat özellikle fiziksel baskı yani yaralanma, sinir rahatsızlıkları ya da yaşlanma gibi nedenler dolayısıyla bu durum ortaya çıktığında mutlaka bir uzman fizyoterapist desteği alınması gerekecektir.

Bel Ve Boyun Ağrısı Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Çağımızda neredeyse her insanın karşılaştığı bel ve boyun ağrıları genellikle fazla oturarak çalışma, uzun süre yürüyüş yapma, yanlış uyku biçimleri, hareketsiz yaşam, yine obezite ve fıtık gibi nedenler dolayısıyla yaşanmaktadır. Bu gibi rahatsızlıklar sonucunda yaşadığınız bu yoğun ağrılar uykularınızın kaçmasına, huzursuz bir yaşam koşulunun ortaya çıkmasına veya daha kapsamlı fizyolojik sorunlara neden olabilir. Bu nedenle fizyoterapi bu tarz rahatsızlıklarda uzun süreli etki gösteren tedavi uygulamalarına önem vermektedir.

Genellikle bel ve boyun ağrı tedavisi açısından uzmanlar tarafından uygulanan yöntemler arasında el ile yapılan manuel uygulamalar sıklıkla görülmektedir. Uzman sistemimiz sayesinde yaptığınız araştırmalarda el ile uygulama yapan uzmanlar, klasik sistem fizyoterapi cihazları kullanan uzmanlar, akupunktur terapileri veya ısı terapileri uygulayan uzmanlar arasında seçimler yapabilirsiniz. Eğer özellikle bu iki bölgeden birinde fıtık rahatsızlığı yaşıyorsanız, bu noktada bilhassa tam profesyonel cihaz ve sistemleri kullanan uzmanlar sayesinde çözüm elde edilebilir.

Uzman Fizyoterapist Hizmet Fiyatları Ne Kadardır?

Fizyoterapi önemli bir tıp bilim olmak ile birlikte bugün birçok farklı üniversitede lisans veya yüksek lisans kademesinde eğitimler alınmaktadır. Bu hükümlere bağlı olarak kimi zaman bir özel hastane bünyesinde kimi zaman bir özel klinikte alınabilecek hizmetlerde uzman fizyoterapist tarafından sunulan hizmet fiyatları çok geniş bir aralık oluşturabilir.

Uzman Deposu sayesinde yaşadığınız ağrılar ve aradığınız çözümler kapsamında bir araştırma gerçekleştirdiğinizde, örnek olarak bel ve boyun ağrı tedavisi için bir fizyoterapist ile anlaşma gerçekleştirebilirsiniz. Sadece bu tarz bir hizmet açısından da kullanılan aromaterapi, manuel uygulama veya cihazlı uygulamalar gibi yöntemler sayesinde fiyat değişimleri yaşanabilir. Bu nedenle istediğiniz hizmetin filtresini de tercih ederek en iyi teklifleri aldığınız takdirde çok daha kolaylıkla seçim yapabilirsiniz.

✅ Fizyoterapist Hizmeti : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Hizmet Yorum ve Puan Takibi : Onaylı Yorum ve Puan
✅ Fizyoterapist Hizmeti İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
DİĞER SAĞLIK VE GÜZELLİK HİZMETLERİ