130 Fizyoterapist hizmet vermeye hazır

Fizyoterapist

4 Fizyoterapist Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
130 Fizyoterapist hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Kemal köseer

Kemal köseer

Balıkesir / Edremit

1984 yılında Kütahya'nın Emet ilçesinde dünyaya geldim. ilk orta ve lise yıllarımı Kütahya'da geçirdikten sonra Pamukkale Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünü 2006 yılında tamamladım. Mezun olduktan sonra bugüne kadar daha çok nörolojik rehabilitasyon üzerine gerek çalıştığım kurumda gerekse ev rehabilitasyonu kapsamında çalışmalarım oldu. Halen özel bir rehabilitasyon merkezinde meslek hayatimi sürdürmekteyim.


F

Ferit Can Oral

Kırklareli / Lüleburgaz

Lüleburgazda çalışıyorum.Edirne ve Lüleburgaz’da kendi özel hastalarım var.Fizik tedaviye ihtiyacınız olursa gönül rahatlığıyla iletişime geçebilirsiniz.


F

FizyoLite

Antalya / Serik

_FİZYOTERAPİ VE EGZERSİZ DANIŞMANLIK Nörolojik Rehabilitasyon Pediatrik Rehabilitasyon Ortopedik Rehabilitasyon Mat pilates - Reformer pilates Postür Analizi


Nazan Sultan Altun

Nazan Sultan Altun

Artvin / Merkez

Egzersiz Danışmanlığı&Sağlıklı Yaşam 📌Manuel Terapi 📌Kupa Masajı 📌Graston Tekniği 📌Postür Analizi 📌Klinik Pilates


ET

Eda Topuz

Bursa / Karacabey

Ortopedik, nörolojik, pediatrik, geriatrik rehabilitasyon; spor fizyoterapistliği her türlü alanda evde fizyoterapi ve rehabilitasyon imkanı


LB

Lütfi Büyükbayram

İzmir / Dikili

Dokuz Eylül Üniversitesi mezunuyum evde fizik tedavi hizmeti veriyorum, geniş yelpazede hasta profili ile tecrübe sahibiyim


Zeynep Şahin

Konya / Karatay

Ortopedik Rehabilitasyon, Pediatrik Rehabilitasyon, Nörolojik Rehabilitasyon, Manuel Terapi, Kinezyo Bantlama, Kupa Masajı, Kuru İğneleme, Hacamat


Mustafa Tarık Koban

Mustafa Tarık Koban

Antalya / Alanya

Manuel terapi Egzersiz Çocuk terapisi Rehabilitasyon


F

Fzt. Furkan POLAT

Kahramanmaraş / Afşin

Fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti verilir


FK

Furkan KOCAMAN

Mersin / Silifke

Merhabalar ben fizyoterapist Furkan KOCAMAN.


Mutlu Müşteriler
Lale K.

Fizyoterapist 25/07/2022

Annemin dizindeki ağrımalarından dolayı Fizyoterapist Gülşen hanım ile görüştük. Kendisi çok ilgilendi hiç bir şekilde iletişimi kesmedi ne dediyse onu yaptık. İşe de yaramaya başladı. Şuan da annem hergün yürüyüşe çıkıyor hem rah..

Nurcan T.

Fizyoterapist 12/07/2022

Ellerimdeki yanıklardan dolayı fizyoterapist Menekşe hanım eşliğinde yapılan tedavi ve parmak egzersizleri işe yaradı. Daha önce parmakları kıpırdatamazken şimdi ise sıkabiliyorum. Menekşe hanım ile bir süre daha tedavi ve egzersi..

Ertan İ.

Fizyoterapist 09/07/2022

Geçirdiğim kazadan sonra kolum fazla iş göremiyordu diyebilirim. Fakat fizyoterapist Havva hanım sayesinde eski kolum geri gelmeye başladı gibi. Terapilerle ve verdiği egzersiz programları çok işe yaradı. Fayda ettiğinin farkınday..

Bilal H.

Fizyoterapist 29/06/2022

Fizyoterapist Buket hanım ile görüştükten sonra toparlanmaya başladım. Yerimden bile kalkamıyordum. Verdiği tedaviler çok işe yaramaya başladı ve her gün egzersiz şeklinde programlar yaptırıyordu. Sayesinde mutlu olmaya başladım...

Ebru L.

Fizyoterapist 21/06/2022

Babamın geçirdiği kazadan sonra fizyoterapist Rukiye hanım bize çok destek oldu. Her türlü yaptığı tedavi olsun moral verici konuşmaları olsun çok işimize yaradı. Yataktan dahi kalkamayan babam kendisini yürümeye zorlamaya başladı..

Fizyoterapist Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Neden Fizyoterapiste Gidilir?

Fizyoterapiste gitmenin Birçok nedeni bulunmaktadır. Bu nedenlere baktığımızda fizyoterapistler genel olarak kas iskelet sistemimizdeki rahatsızlıklar için tercih edebileceğimiz bir noktadır. Aynı zamanda fizyoterapistler evde fizyoterapist uygulama gibi imkanları da bulunan bir tedavi yeridir. Sizlerin günlük hayatında karşılaşmış olduğu herhangi bir kaza neticesinde meydana gelen sorunların çözülebilmesi için fizyoterapiste gidilir. Aynı zamanda fizyoterapistler hem hastanelerde Hem de özel fizyoterapist olarak insanlara hizmet vermektedirler. Fizyoterapistler ilaç veya iğne ile tedavi yerine sizlerin karşılaşmış olduğu herhangi bir kas iskelet sisteminizdeki hastalıklara karşı sizlerin tedavi edilmesine yardımcı olur. Kendine özgü olan fizyoterapist teknikleri ile bu rahatsızlıklarınızın hafiflemesine veya düzelmesine yardımcı olmaktadır. Bununla birlikte fizyoterapistte gitmemizin bir sebebi de herhangi bir Spor veya işten dolayı yaşamış olduğunuz sakatlıklardan kurtulmanız için de uygulanan terapi yöntemidir. Sizler de bu sorunlardan Herhangi birisini yaşıyorsanız fizyoterapist fiyatlarını araştırıp bir fizyoterapiste giderek tedavi olabilirsiniz. Aynı zamanda uzman fizyoterapist bulabilir ve karşılaşmış olduğunuz sorunlardan kalıcı şekilde de kurtulabilirsiniz.

Fizyoterapiste Gitmenin Faydaları Nelerdir?

Fizyoterapiste gitmemizin birçok faydası bulunmaktadır. Bu faydaları baktığımızda fizyoterapistler sizlerin ameliyata gerek kalmadan herhangi bir yerinizdeki tutulmalar veya ağrılardan fizyoterapist kütletme yöntemi ile kurtulmanıza yardımcı olur. Bununla birlikte karşılaşmış olduğunuz yaşa bağlı olan kas iskelet sisteminizdeki çökmelere karşı sizlerin daha dayanıklı hale gelmenize yardımcı olur. İşte bu durumdan kurtulabilmek için en iyi fizyoterapist hangisi ise Sizler de bunu tercih ederek kurtulabilirsiniz. Romatizmalarınızda karşılaşmış olduğunuz herhangi bir iltihaplanmaya karşı da skolyoz fizyoterapist tercih ederek de durumunuzdan en hafif şekilde kurtulmanız mümkündür. Fizyoterapistin en iyi faydalarından bir tanesi de sizlerin herhangi bir yaralanma sonucunda karşılaşmış olduğunuz Ağrı veya travmalardan fizyoterapist uzmanı sayesinde kurtulmanıza yardımcı olur. Bununla birlikte manuel fizyoterapistlerde geçirmiş olduğunuz felçlerden sonra ortaya çıkan komplikasyonlara karşı Vücudunuzun daha dayanıklı olmasına ve ağrılarınızın hafiflemesine fayda sağlamaktadır. Fizyoterapistler genellikle manuel fizyoterapist olarak adlandırdığımız bu kesim hastalığınız sonucundaki iyileşme sürenizin hızlanmasına da ayrıca yardımcı olmaktadır. Işte bunun gibi birçok durumda fizyoterapistler hızlı iyileşme ile birlikte vücuttaki ağrıların da büyük oranda azalmasına yardımcı olur.

Fizyoterapistler Hangi Yöntemleri Kullanılır?

Fizyoterapistlerin kullanmış oldukları Oldukça çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Sizlere özel olarak uyguladıkları bu teknikler ile sizlerin karşılaşmış olduğu bütün hastalıklara karşı kalıcı çözümler üretebilmek amacıyla çalışırlar. Örneğin eve gelen fizyoterapist sizlerin karşılaşmış olduğu rahatsızlığı tanıdıktan sonra artık size özgü yöntemleri kullanır. Bununla birlikte manuel fizyoterapistler herhangi bir yaralanma veya geçirmiş olduğunuz felç sonucunda ortaya çıkan komplikasyonlara karşı uygulamış olduğu yöntemleri. Bel ve boyun için ağrısı için fizyoterapist farklı yöntemleri uygular. Bu yöntemler haftadan haftaya farklılık gösterebildiği gibi bazı durumlarda kütletme yöntemi veya egzersiz gibi yöntemleri uygulamaktadır. Bu yüzden Sizler de karşılaşmış olduğunuz sorunlarınız ile başa çıkabilmek için yapmanız gereken tek şey en yakın fizyoterapist hangisi ise ona başvurmaktır.

Fizyoterapistin Görev ve Sorumlulukları Nelerdir?

Fizyoterapistlerin oldukça geniş bir çalışma alanları bulunmaktadır. Bu çalışma alanları neticesinde birçok görev ve sorumluluğu bulunur. Hastaların karşılaşmış oldukları hastalıklar sonucunda veya bu hastalıkların iyileştirilebilmesi veya sonuçlarının hafifletilebilmesi için çalışan kişilerdir. Fizyoterapistler Örneğin eklem ağrısı için fizyoterapist tercih ettiğinizde Sizlerin de eklem ağrılarından en hafif semptomlarla bu hastalıktan kurtulabilmeniz için görevli olan kişiler. Siz ne demek istedin görev ve sorumlulukları çerçevesinde hastaların ilaçsız bir şekilde kendine özgü teknikler ve hareketler ile iyileştirilmesinden sorumluları. Bununla birlikte bel fıtığı için fizyoterapist tercih ettiğinizde bel fıtığınızın insan vücuduna zarar vermeden bu durumdan kurtulmanız için görevli olan kişilerdir.

Fizyoterapist Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Fizyoterapist seçerken dikkat etmemiz gereken birçok nokta bulunmaktadır? Bu noktalara baktığımızda bir fizyoterapist Fizik Tedavi yöntemlerini oldukça iyi bilmesine Özen göstermeliyiz. Bununla birlikte fizik tedavi merkezleri içerisinde yeterli donanıma sahip olup olmadığına özellikle önem göstermeliyiz. Fizyoterapi yöntemlerini iyi bilen bir fizyoterapiste başvurmaya Özen göstermeliyiz. Bununla birlikte Örneğin İzmir fizyoterapist seçimi yaparken Buradaki en iyi fizyoterapisti tercih etmeliyiz. Bakıldığı zaman oldukça fazla fizyoterapistte İstanbul fizyoterapist merkezlerinde rastlamaktayız. İşte bu kişiler arasından mutlaka deneyimli olanları seçmeliyiz. Fizyoterapistler uygulamış oldukları yöntemleri oldukça iyi bilmeli ve fizyoterapist masaj tekniklerini başarıyla uygulayabilmelidir?

✅ Fizyoterapist Hizmeti : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Hizmet Yorum ve Puan Takibi : Onaylı Yorum ve Puan
✅ Fizyoterapist Hizmeti İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
DİĞER SAĞLIK VE GÜZELLİK HİZMETLERİ
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.