130 Fizyoterapist hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

FK

Furkan KOCAMAN

Mersin / Silifke

Merhabalar ben fizyoterapist Furkan KOCAMAN.


Mutlu Müşteriler
Ayhan S.

Fizyoterapist 16/07/2021

Tanınmış fizyoterapist Gülay hocadan çok destek aldım. İlk seansımız bitti. Çok güler yüzlü öğüt verici sohbetle acıyı hiç hissetmeden zaman geçti. Güven verici konuşmaları ve verdikleri bilgiler için teşekkür ederim. Bir dahaki s..

Dilara S.

Fizyoterapist 15/07/2021

Çay döküldüğünde yanan elim için Fizyoterapist uzmanı Ceylan hanıma gittim. Ceylan hanım elime terapötik egzersiz yaptırmalara başladı. Daha önce yanıklardan kımıldatamıyordum şimdi iste yaptırdığı egzersizler sayesinde elim harek..

Ercan B.

Fizyoterapist 08/07/2021

İnşaatta geçirdiğim iş kazası nedeniyle fizyoterapist almaya karar verdim. Bana bu konuda destek sağlayacak en önemli kişilerden ve en tecrübeli isimlerden Valide hanımdan destek aldım. Kendisi size bütün dikkatini veriyor ve sizi..

Emin N.

Fizyoterapist 06/07/2021

Yakın zaman da kaza geçirdiğim için fizyoterapi görmek zorunda kaldım. Gerçekten de çok iyi geldi. Fizyoterapist uzmanı Selin Hanım her türlü kontrolü yapıyor ve aynı zamanda çok yardımcı oluyorlar. Faydasını da kat kat görmüş dur..

Fizyoterapist Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Fizyoterapist

İnsan yaşamını en fazla olumsuz etkileyecek olgu ağrı olmak ile birlikte vücudun her noktasında değişen faktörler ile ortaya çıkabilir. Bazen bel fıtığı nedeniyle bacak veya sırtta, bazen kırık veya çıkıklar sonrasında kol ve bacaklarda ağrılar ile karşılaşmak mümkündür. Yaşanan ağrının nedeni ve boyutu her ne olursa olsun bir uzman fizyoterapist profesyonel bir bakış açısıyla bu ağrının giderilmesi ve nihai bir çözüm için sağlık hizmetleri verebilir.

Uzman Deposu herhangi bir konuda ürün veya hizmetlere ulaşabilmeniz açısından size kaynak sunarken, aynı zamanda fizyoterapi alanında da en iyi uzmanlara ulaşmanızı sağlamaktadır. Yani bel ve boyun ağrı tedavisi gibi herhangi bir noktada bir fizyoterapist üzerinden alabileceğiniz hizmet için sistemimiz dahilinde kolaylıkla araştırma yapabilirsiniz. İl, ilçe ve aradığınız hizmetin türü gibi ayrıntıları belirttiğinizde, çok hızlı bir şekilde karşınıza çıkan sonuçlar arasında en uygun fiyatlı teklifleri değerlendirebilirsiniz.

Eklem Ağrısı Nedenleri Nelerdir?

Eklemler kemiklerin birleşme noktasında diz, dirsek, bilek, boyun, bel ve parmaklar gibi noktalarda vücudun hareketli olmasını sağlayan birleşim noktalarıdır. Kemikler arasında bulunan eklem sıvıları ve kıkırdak doku ile birlikte oynak ve aynı zamanda da hassas bir yapıya sahip olan bu noktalarda, bazen yaşanabilecek bir eklem ağrısı hayatı olumsuz etkileyebilir. Bu gibi durumlarda bazen en yakınınızda bulunan kişinin sizin için uygulayacağı yavaş bir masaj fayda sağlasa da bu geçici çözüm yerine çok daha geçerli bir çözüme ihtiyaç duyabilirsiniz.

Eklem bölgelerinde yaşanan ağrılar genellikle ilerleyen yaşlarla birlikte azalan eklem sıvısı ve kıkırdak dokunun zayıflaması nedeniyle ortaya çıkabilir. Ayrıca bazı kişilerde obezite, kazalar, çok fazla spor aktivitesine katılma gibi durumlar bu ağrılara neden olabilir. Obezite gibi rahatsızlıklarda bir diyetisyen sayesinde fazla kilolardan kurtulmak bu ağrıların giderilmesini sağlayabilir. Fakat özellikle fiziksel baskı yani yaralanma, sinir rahatsızlıkları ya da yaşlanma gibi nedenler dolayısıyla bu durum ortaya çıktığında mutlaka bir uzman fizyoterapist desteği alınması gerekecektir.

Bel Ve Boyun Ağrısı Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Çağımızda neredeyse her insanın karşılaştığı bel ve boyun ağrıları genellikle fazla oturarak çalışma, uzun süre yürüyüş yapma, yanlış uyku biçimleri, hareketsiz yaşam, yine obezite ve fıtık gibi nedenler dolayısıyla yaşanmaktadır. Bu gibi rahatsızlıklar sonucunda yaşadığınız bu yoğun ağrılar uykularınızın kaçmasına, huzursuz bir yaşam koşulunun ortaya çıkmasına veya daha kapsamlı fizyolojik sorunlara neden olabilir. Bu nedenle fizyoterapi bu tarz rahatsızlıklarda uzun süreli etki gösteren tedavi uygulamalarına önem vermektedir.

Genellikle bel ve boyun ağrı tedavisi açısından uzmanlar tarafından uygulanan yöntemler arasında el ile yapılan manuel uygulamalar sıklıkla görülmektedir. Uzman sistemimiz sayesinde yaptığınız araştırmalarda el ile uygulama yapan uzmanlar, klasik sistem fizyoterapi cihazları kullanan uzmanlar, akupunktur terapileri veya ısı terapileri uygulayan uzmanlar arasında seçimler yapabilirsiniz. Eğer özellikle bu iki bölgeden birinde fıtık rahatsızlığı yaşıyorsanız, bu noktada bilhassa tam profesyonel cihaz ve sistemleri kullanan uzmanlar sayesinde çözüm elde edilebilir.

Uzman Fizyoterapist Hizmet Fiyatları Ne Kadardır?

Fizyoterapi önemli bir tıp bilim olmak ile birlikte bugün birçok farklı üniversitede lisans veya yüksek lisans kademesinde eğitimler alınmaktadır. Bu hükümlere bağlı olarak kimi zaman bir özel hastane bünyesinde kimi zaman bir özel klinikte alınabilecek hizmetlerde uzman fizyoterapist tarafından sunulan hizmet fiyatları çok geniş bir aralık oluşturabilir.

Uzman Deposu sayesinde yaşadığınız ağrılar ve aradığınız çözümler kapsamında bir araştırma gerçekleştirdiğinizde, örnek olarak bel ve boyun ağrı tedavisi için bir fizyoterapist ile anlaşma gerçekleştirebilirsiniz. Sadece bu tarz bir hizmet açısından da kullanılan aromaterapi, manuel uygulama veya cihazlı uygulamalar gibi yöntemler sayesinde fiyat değişimleri yaşanabilir. Bu nedenle istediğiniz hizmetin filtresini de tercih ederek en iyi teklifleri aldığınız takdirde çok daha kolaylıkla seçim yapabilirsiniz.