129 Fizik Dersi Öğretmeni hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Mutlu Müşteriler
Coşkun O.

Fizik Dersi 16/10/2021

En temel bilim dalı olan fizik biliminin, insanların doğayı, fiziği, madde kavramını, enerjileri, evreni, dünyayı, yıldızları, galaksileri, atom, atom altı parçacıkları gibi konular üzerinde araştırmalar, deneyler ve gözlemleri te..

Nurgül C.

Fizik Dersi 09/10/2021

Fizik dersinden geri kaldığımdan dolayı ilerde ki konulara yetişmem özel fizik hocası tuttum. Kendisi çok ilgili ve ders anlatmada çok başarılı bir hoca. Sayesinde bütün konuları anladım ve yetişmek istediğim konulara yetiştirdi...

Can K.

Fizik Dersi 03/10/2021

Fizik dersinden anlamadığımdan bilgisi en üst düzeyde olan Hüseyin hocadan özel fizik dersi almaya karar verdim. Kendisi sayesinde fizik dersini anlamaya başladım. Dersler o kadar verimli geçiyor ki anlamadığım dersten bile zevk a..

Sultan Y.

Fizik Dersi 26/09/2021

Fizik dersi fazlasıyla matematiğe dayandığı için yapmakta zorluk çekiyordum. Bana bu konuda en destek çıkan Selin hoca bütün konuları yeniden başlattı. Her şeyi detaylı ve bir çok yolunu gösterdi. Kendisi sayesinde daha iyi anlaya..

Sebiha H.

Fizik Dersi 15/07/2021

Bu site sayesinde oğlum için özel fizik dersi veren kişiyi rahatça buldum. Her şeyi yazıyor. Daha önce nere çalıştıkları , deneyimleri ve tecrübesi nelerdir diye. Bana en makbul gelen Seda hocaydı. Gerçekten oğlumla arkadaş gibi y..

Fizik Dersi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Okul İçin Takviye Fizik Dersi

Fizik, lise hayatı içerisinde öğrencilerin sayısal bölümleri tercih ettiklerinde karşılaşacakları en zor derslerden birisidir. Bazı öğrenciler için fizik çok keyifli ve kolay gelse de bazı öğrenciler için fizik kurallarını anlamlandırmak çok zor olabilir. Bu nedenle lise hayatı içerisinde bir öğrencinin daha güçlü bir şekilde fizik dersini kavrayabilmesi için fizik özel ders öğretmeni sayesinde destek alması doğru olabilir.

Uzman sistemimiz içerisinde ebeveynler ve öğrenciler bu konuda aradıkları özel ders için en profesyonel ve tecrübeli eğitmenlere çok kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Bu açıdan sadece sistem üzerindeki filtreleme araçlarını kullanarak bulunduğunuz il ve ilçeleri seçip, istediğiniz dersi ve diğer özellik kriterleri belirleyerek en doğru ve en uygun fiyatlı eğitmenlere ulaşabilirsiniz. Bu sayede de aldığınız özel fizik dersi eğitim programı sayesinde okulda öğrendiğiniz tüm fizik programının üstüne ek bir yapıyla fizik dersini çok daha iyi kavrayabilirsiniz.

Özel Fizik Dersi Nasıl Alınabilir?

Farklı branşlarda özel ders programlarında tercih edildiği gibi özel fizik derslerinde de iki farklı alternatif ile ders alma imkanı yer almaktadır. Örnek olarak bugün birçok kişi kendi evinde bu dersleri almayı tercih ederken, bazen de eğitim veren hocanın evinde özel derse katılma imkanı yer almaktadır. Bir diğer alternatifte ise eğitmen tarafından bir kurum içerisinde özel ders verildiği için dershane veya etüt merkezi gibi bir noktada bu eğitim alınabilir.

Aslında bugün birçok fizik öğretmeni sağlıklı eğitim koşulları oluşturabilmek açısından online sistemler üzerinde yani uzaktan eğitim modeliyle fizik dersleri vermeyi de seçmektedir. Özellikle son yıllarda Türkiye'de tüm dünyada olduğu gibi yaşanan koronavirüs pandemisi karantina süreçlerinde dahi fizik dersi eğitim programlarına katılmak için online kurslarda ve eğitimlerde aradığı sistemi bulabilen birçok kişi yer almaktadır. Bu noktada uzman sistemimiz üzerinde de taleplerinize bağlı olarak fiziki bir ortamda, evinizde veya internet üzerinde ders veren eğitmenlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Özel Fizik Dersi İçin Nasıl Hazırlanmalı?

Seçtiğiniz fizik öğretmenleri ile birlikte özel bir ders programına katılmanız için öncelikle okul eğitimi sırasında size verilen fizik derslerindeki konuları tekrar etmeniz ve anlamadığınız tüm noktaları belirlemeniz gerekecektir. Sonrasında özel eğitmen tarafından verilen ders sayesinde bu konuları tekrar etmiş olacak, üzerinden tekrar geçerek, eksik noktaları tamamlama imkanı elde edeceksiniz. Genellikle derslerin son bölümünde eğitmenler tarafından anlamadığınız noktalar ve çözülmesi gereken problemler üzerinde durulmaktadır.

Fizik özel ders öğretmeni olarak size destek verecek öğretmenler, çoğu zaman bir okul tecrübesine veya akademik tecrübeye sahip oldukları için problem çözümü odaklı şekilde hizmet vereceklerdir. Bu açıdan Uzman Deposu sayesinde gerçekleştirdiğiniz fizik hocası araştırmalarında özellikle bu noktaları da belirleyerek, öğretmenin tecrübesi ve yorumlarına göre daha iyi seçim yapabilirsiniz.

Fizik Dersi Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Bir eğitmen veya kurum üzerinden alacağınız özel fizik dersi için fiyatların belirlenmesi noktasında tıpkı Türkçe dersi programlarına katıldığınız gibi ders saatine ve dersi veren eğitmenin standartlarına göre fiyat talep edilir. Bu nedenle uzman sistemimiz içerisinde öncelikle detaylı bir filtre ile arama yapmanız ve tüm eğitmenlere sıralı bir şekilde ulaşmanız gerekir. 

Uzman Deposu sayesinde ulaştığınız fizik dersi eğitim uzmanları ile ilgili tüm yorumları, verilmiş puanları ve hizmet durumlarını inceledikten sonra bu eğitmenlerden fiyat teklifleri talep edebilirsiniz. Aldığınız farklı fiyatları karşılaştırmanız sayesinde de en doğru tercihlere ulaşarak, siz de fizik derslerine en kısa sürede başlayabilirsiniz. Hatta bu konuda bir ebeveyn olarak birçok farklı dersi bir arada seçtiğinizde, öğrenci psikolojisi açısından ve mental açıdan çocuğunuzun eksiklerini tamamlayabilmek için bir pedagog desteğini de Uzman Deposu sayesinde elde edebilirsiniz.