129 Fizik Dersi Öğretmeni hizmet vermeye hazır

Fizik Dersi

4 Fizik Dersi Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
129 Fizik Dersi Öğretmeni hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Mutlu Müşteriler
Fuat İ.

Fizik Dersi 15/07/2022

Fizik dersinden o kadar bıkmışım ki artık sınavlardan geçme umudum kalmamıştı. Son anda imdadıma yetişen Sevim hoca bana fizik dersini tekrardan başa dönüp sona kadar anlatıp sevdiren ve anlamama yardımcı oldu. Şuan fizik dersinde..

Tülay T.

Fizik Dersi 11/07/2022

Fizik dersi için yapamadığım için fazla çabalamıyordum. Daha sonra kendisinden ders aldığım Rümeysa hocam sayesin de fizik dersinde başarılı olmaya başladım ve ilk defa bir dersten soru çözünce mutlu oluyorum. Beni bu kadar fizik..

Alperen N.

Fizik Dersi 30/06/2022

Fizik dersi için Kemal hocayla görüştüm. Kendisi hemen düşünmeden kabul etti. O kadar güzel anlatıyor ki dersi bırakasın gelmiyor. Hatta bazen saat geçmesine rağmen anlatmaya devam ediyor. Helal olsun. İyi ki Kemal hocadan fizik d..

Buse N.

Fizik Dersi 22/06/2022

Fizik dersinde unuttuğum konuları ve yapamadığım sorulara kadar tek tek anlatan Filiz hocama teşekkür ederim. O konuları anlatırken her yolunu gösterdi ve anlamadığım bir yer olduğunda sıkılmadan eğlenceli hale getirip anlattı. T..

Orkun Ö.

Fizik Dersi 16/06/2022

Hiç anlamadığım bir ders ve formülleri felan aklımda tutamadığım bir ders. Suna hocam sayesinde formülleri bile tak tak ezberledim. Şuan sınavda bile hiç zorlanmadan yaptım. Suna hocam sayesinde fizikten 95 aldım. Emeğine sağlık S..

Fizik Dersi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Okul İçin Takviye Fizik Dersi

Fizik, lise hayatı içerisinde öğrencilerin sayısal bölümleri tercih ettiklerinde karşılaşacakları en zor derslerden birisidir. Bazı öğrenciler için fizik çok keyifli ve kolay gelse de bazı öğrenciler için fizik kurallarını anlamlandırmak çok zor olabilir. Bu nedenle lise hayatı içerisinde bir öğrencinin daha güçlü bir şekilde fizik dersini kavrayabilmesi için fizik özel ders öğretmeni sayesinde destek alması doğru olabilir.

Uzman sistemimiz içerisinde ebeveynler ve öğrenciler bu konuda aradıkları özel ders için en profesyonel ve tecrübeli eğitmenlere çok kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Bu açıdan sadece sistem üzerindeki filtreleme araçlarını kullanarak bulunduğunuz il ve ilçeleri seçip, istediğiniz dersi ve diğer özellik kriterleri belirleyerek en doğru ve en uygun fiyatlı eğitmenlere ulaşabilirsiniz. Bu sayede de aldığınız özel fizik dersi eğitim programı sayesinde okulda öğrendiğiniz tüm fizik programının üstüne ek bir yapıyla fizik dersini çok daha iyi kavrayabilirsiniz.

Özel Fizik Dersi Nasıl Alınabilir?

Farklı branşlarda özel ders programlarında tercih edildiği gibi özel fizik derslerinde de iki farklı alternatif ile ders alma imkanı yer almaktadır. Örnek olarak bugün birçok kişi kendi evinde bu dersleri almayı tercih ederken, bazen de eğitim veren hocanın evinde özel derse katılma imkanı yer almaktadır. Bir diğer alternatifte ise eğitmen tarafından bir kurum içerisinde özel ders verildiği için dershane veya etüt merkezi gibi bir noktada bu eğitim alınabilir.

Aslında bugün birçok fizik öğretmeni sağlıklı eğitim koşulları oluşturabilmek açısından online sistemler üzerinde yani uzaktan eğitim modeliyle fizik dersleri vermeyi de seçmektedir. Özellikle son yıllarda Türkiye'de tüm dünyada olduğu gibi yaşanan koronavirüs pandemisi karantina süreçlerinde dahi fizik dersi eğitim programlarına katılmak için online kurslarda ve eğitimlerde aradığı sistemi bulabilen birçok kişi yer almaktadır. Bu noktada uzman sistemimiz üzerinde de taleplerinize bağlı olarak fiziki bir ortamda, evinizde veya internet üzerinde ders veren eğitmenlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Özel Fizik Dersi İçin Nasıl Hazırlanmalı?

Seçtiğiniz fizik öğretmenleri ile birlikte özel bir ders programına katılmanız için öncelikle okul eğitimi sırasında size verilen fizik derslerindeki konuları tekrar etmeniz ve anlamadığınız tüm noktaları belirlemeniz gerekecektir. Sonrasında özel eğitmen tarafından verilen ders sayesinde bu konuları tekrar etmiş olacak, üzerinden tekrar geçerek, eksik noktaları tamamlama imkanı elde edeceksiniz. Genellikle derslerin son bölümünde eğitmenler tarafından anlamadığınız noktalar ve çözülmesi gereken problemler üzerinde durulmaktadır.

 

Fizik özel ders öğretmeni olarak size destek verecek öğretmenler, çoğu zaman bir okul tecrübesine veya akademik tecrübeye sahip oldukları için problem çözümü odaklı şekilde hizmet vereceklerdir. Bu açıdan Uzman Deposu sayesinde gerçekleştirdiğiniz fizik hocası araştırmalarında özellikle bu noktaları da belirleyerek, öğretmenin tecrübesi ve yorumlarına göre daha iyi seçim yapabilirsiniz.

Fizik Dersi Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Bir eğitmen veya kurum üzerinden alacağınız özel fizik dersi için fiyatların belirlenmesi noktasında tıpkı Türkçe dersi programlarına katıldığınız gibi ders saatine ve dersi veren eğitmenin standartlarına göre fiyat talep edilir. Bu nedenle uzman sistemimiz içerisinde öncelikle detaylı bir filtre ile arama yapmanız ve tüm eğitmenlere sıralı bir şekilde ulaşmanız gerekir. 

Uzman Deposu sayesinde ulaştığınız fizik dersi eğitim uzmanları ile ilgili tüm yorumları, verilmiş puanları ve hizmet durumlarını inceledikten sonra bu eğitmenlerden fiyat teklifleri talep edebilirsiniz. Aldığınız farklı fiyatları karşılaştırmanız sayesinde de en doğru tercihlere ulaşarak, siz de fizik derslerine en kısa sürede başlayabilirsiniz. Hatta bu konuda bir ebeveyn olarak birçok farklı dersi bir arada seçtiğinizde, öğrenci psikolojisi açısından ve mental açıdan çocuğunuzun eksiklerini tamamlayabilmek için bir pedagog desteğini de Uzman Deposu sayesinde elde edebilirsiniz.

✅ Fizik Dersi Öğretmenleri : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Fizik Dersi İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler