126 Ev, Ofis Temizliği Uzmanı hizmet vermeye hazır

Ev Temizliği

4 Ev Temizliği Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
126 Ev, Ofis Temizliği Uzmanı hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Lux Life Temizlik

Lux Life Temizlik

İzmir / Buca

Lux Life Temizlik Olarak 7 Yıldır Hizmetinizde Olmaya Devam Ediyoruz Edeceğiz Hertürlü Apartman Daire Ev Temizliğiniz Yapılır İnşaat Sonrası Temizliğiniz Yapılır Ürünlerimiz Direk Olarak Üzerinde Hiçbir Oynanma Olmadan Sanayiden Alınmaktadır Lux Life Olarak Temiz Yaşamanızı İstiyoruz Ve Herdaim Kesinlikle Hijyenik Ve Düzenli Çalışıyoruz Ofisimiz İzmir Bucadadır 4 Eleman Olarak Çalışıyoruz Evinizin Apartmanınızın Her Detayına Kadar Temizlemeye Çalışıyoruz Bunu Sadece Para Kazanmak Amaçlı Değil İçimizden Gelerek Yapıyoruz Ve Elemanlarımızı Özenle Seçiyoruz Lux Life Temizlik Şirketi Olarak Sizin Temizliğinizi Önemsiyoruz İyi Günler Dileriz Sağlıklı Günler...


Ab

Asiye baldak

Adana / Ceyhan

Elim hızlıdır günlük ev temizliği yapmak istiyorum


bk

bayram koca

Adıyaman / Besni

sizin için temzlik yapabilirim


Mutlu Müşteriler
Zeliha Ş.

Ev Temizliği 23/06/2022

Uzun süredir evim acayip derece de pislenmişti. Evin temizlik işi ağır olacağı için ve bunu tek becerebilecek Büşra hanım olacağı için kendisiyle anlaştım. Hakikaten 5 saat içinde evimi pırıl pırıl yapmış. Yani gerçekten bir işte..

Arzu Z.

Ev Temizliği 16/06/2022

Evi tek başına pırıl pırıl eden hiç yorulmadan bıkmadan laf etmeden evimi temizledi. Kendisine ilk başta güvenmesem de daha sonra eve girdiğimde her yerin parlaması dikkatimi çekti ve hoşuma gitti. Şimdi ise kendisini çok sevdim v..

Ayşegül E.

Ev Temizliği 07/06/2022

Evde evcil hayvanım olduğu için ev evlikten çıkmış dereceydi. Tek başına en iyi ve en kaliteli temizlik malzemeleriyle beraber evi iğne ucu pis kalmayacak şekilde temizleyen Nurdan hanıma teşekkür ederim. Hakkını helal et.

Sevim C.

Ev Temizliği 23/05/2022

Sevgi ablanın ellerine sağlık 2 yıldır hiç oturulmamış toz ve kir içinde olan evi kendi evi gibi temizledi. Ekstra bir iş yapmaya gerek kalmadı gönül rahatlığıyla eve taşındık. Herkese tavsiye ederim. Ellerine sağlık tekrar.

Yeliz Z.

Ev Temizliği 16/05/2022

Aldığım en güzel ev temizliğinde Sema hanım benim evimi benden daha güzel temizledi hiç bir yeri atlamadan detaylı temizlik yaptı. Çok teşekkür ederim. Eline emeğine sağlık. Herkese canı gönülden tavsiye ederim.

Ev Temizliği Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Ev Temizliği Firmaları

Evinizin temizliğini emanet edeceğiniz firma elbette çok önemlidir. Firmanın kullandığı temizlik malzemelerinden tutun temizlik yöntemlerine kadar her detayda kaliteli olması için doğru adresten arama yapmalısınız. Evlerin temizliği ile ilgili internette birçok farklı ilan görürsünüz. Ancak kurumsal kimliği olan, güvenilir, profesyonel hizmet veren firmaları ayırt etmeniz biraz zor olabilir. Sizin için temizlik hizmetinde güvenilir firmalara kolay ulaşabileceğiniz bir platform sunuyoruz. Temizlik hizmetlerinde güven ve kalitesi ile kendini ispatlamış, deneyimli ve profesyonel ekiple çalışan temizlik firmalarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgedeki en iyi temizlik firmalarını görüntüleyebilir ekonomik ve güvenli temizlik hizmeti alabilirsiniz. Davranış şeklinden detaylı temizlikteki ustalığına kadar en iyi temizlik personeli ile hizmet sunan firmalardan online olarak anında hizmet talep edebilirsiniz. Güvenilir ve ekonomik temizlik hizmetine her işin uzmanını bulabileceğiniz sitemizden kolay arama yaparak ulaşabilirsiniz. Temizlik ihtiyacınıza göre, bulunduğunuz bölgeye göre en iyi firmalardan hizmet alabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Profesyonel Temizlik Hizmeti Seçme Şansı

Temizlik işinin uzmanlarına kolay ulaşabileceğiniz sitemizde ihtiyacınıza uygun temizlik hizmeti araması yapabilirsiniz. Eviniz boyandıysa boya badana temizliği talep edebilirsiniz. Yeni bir eve taşındıysanız boş ev temizliği hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Eviniz yeni yapıldıysa inşaat sonrası temizlik hizmetlerini değerlendirebilirsiniz. Her ihtiyaca uygun profesyonel temizlik hizmetini sitemizden tek tıkla bulabilir en iyi fiyat teklifinizi alabilirsiniz. Uzmanlarımıza istediğinizi sormaktan çekinmeyin. İşinin uzmanı temizlikçilerle her detayı konuşabilirsiniz. Unutmayın ki burada bulanan profesyonel temizlik uzmanları daha müşterilerin onayını almış olan temizlik uzmanlarıdır. Yani birileri bu temizlikten çok memnun kaldım demiştir ve siz bu memnuniyeti yaşatan kişiyle çalışabilirsiniz.

Evinizi Ofisinizin Temizliğini Güvenilir Ellere Emanet Edin

Günümüzde çalışan insanlar için angarya olan evin temizliği profesyonel yardım alarak çözebileceğiniz hizmetlerle kolaylaşır. İstanbul ev temizliği hizmetlerinde profesyonel hizmet almak hijyenik ve sağlıklı yaşam alanlarına kavuşmanızı sağlar. Temizlik hizmetini güvenilir firmadan uygun fiyat avantajlarıyla alabilirsiniz. Temizlik hizmetlerini Türkiye’nin en güvenilir adresinden bütçenize uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Evlerin temizliğinde en çok kaygı duyulan şey güven meselesidir. Temizlik hizmetinde güven konusunda kusursuz hizmet veren bir platformdan yardım alabileceğiniz doğru adrestesiniz.

Ev Temizliği Firmalarının Sunduğu En Uygun Fiyatlar

Ev temizliği hizmetlerinde en kaliteli ve güvenilir firmaların sunduğu uygun fiyat avantajlarına işin uzmanlarını bir araya getirdiğimiz sitemizden ulaşabilirsiniz. Temizlik firmalarının temizlik hizmetlerinde sunduğu fiyatlar hizmet paketine göre değişmektedir. İhtiyacınıza uygun temizlik hizmetini sunan firmaları bulunduğunuz bölgeyi girerek görebilirsiniz. Aradığınız hizmeti ekonomik fiyatlara talep edebileceğiniz seçenekler sunuyoruz. Ev temizliği hizmeti hakkında detaylı bilgiyi inceleyerek sorularınızı bize sorabilirsiniz. Temizlik firmalarının sunduğu temizlik hizmetleri genel ev temizliğini kapsamaktadır. Günlük, yarım günlük, haftalık ev temizliği hizmetlerinin fiyatları da farklı oluyor. Bulunduğunuz bölgedeki en iyi temizlik firmalarının en uygun fiyat avantajlarını sitemizde bulabilirsiniz. Alacağınız temizlik hizmeti belirlediğiniz saat boyunca istediğiniz ev temizliği işlemlerini kapsar. En uygun fiyatı sunan kaliteli firmalar en özel tekliflerini bu platformda vermektedir. Temizlik firmalarının elemanları deneyimli, güvenilir ve referansları olan elemanlardır. Ev temizliğini profesyonel firmalara çok uygun fiyatlara yaptırabileceğiniz fırsatlar sunuyoruz. En uygun ev temizliği fiyatları ile profesyonel temizlik uzmanlarından hemen teklif alın!

Ev Temizliğinde Profesyonel Firma İle Çalışmanın Avantajları

Temizlik hizmeti veren kaliteli firmalardan hizmet alarak zaman ve enerji tasarrufu yaparsınız. Eviniz daha detaylı temizlenir ve daha hijyenik olur. Sizin uğraşıp temizleyemediğiniz alanlar temizlenmiş olur. Profesyonel temizlik hizmeti veren firmaların çalışanları temizlik konusunda uzmandır. Dolayısı ile hangi alanların nasıl temizleneceğini bilirler. Yaşam alanlarınızın sağlıklı ve hijyenik olması için detaylı temizlik yaparlar. Kaliteli temizlik firması ile çalıştığınızda güvenle evinizi emanet edebilirsiniz. Kusursuz temizlik yaptırırken hiçbir sorunla karşılaşmazsınız. Ev temizliği hizmetini deneyimli firmadan alarak iletişim ve davranış konusunda da sorun yaşamazsınız. Kriterlerinizi belirterek ihtiyacınıza göre temizlik hizmeti alabilirsiniz. Profesyonel firmaların ekipleri eğitimli ve deneyimli kişilerden oluşur. Bu firmalar kaliteli ve sağlığa zararlı olmayan temizlik malzemeleri kullanılırlar. Sağlığınız için detaylı hijyenik temizlik yapılması önemlidir. Hem sağlık açısından hem de sizin üzerinizdeki yükün azalması açısından profesyonel temizlik hizmeti almanız avantajlıdır. Bulunduğunuz bölgedeki ve ihtiyacınıza uygun en iyi temizlik hizmetini almak için uzmanlarımızdan hemen teklif isteyin!

Ev Temizliği Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evlerin temizliği hizmetlerinde güvenilir, profesyonel ve kaliteli hizmet veren firmaları seçebilmek için bazı noktalara dikkat etmeniz gerekiyor. Temizlik hizmetlerinde firmalar çoğaldıkça güvenilir olmayan firmaların da piyasada olduğu görülüyor. Peki, güvenilir ve kaliteli hizmet alabileceğiniz profesyonel ev temizliği firması hangi özelliklere sahip olmalı? Nelere dikkat ederek seçim yapmalısınız? • Evlerin temizliği firması seçerken en önemli nokta elbette firmanın güvenilir olmasıdır. Bir firmanın güvenilir olup olmadığı temizlik sektöründe kurumsal kimliğe sahip olup olmamasından anlaşılabilir. Kurumsal kimliğe sahip firmalar iş güvenliği, çalışan hakları, sorun çözmede olumlu yaklaşımları ile güvenilir firmalardır. • Firmanın deneyimli ve temizlik işlerinde uzmanlaşmış olması da önemlidir. • Firmanın referanslara sahip olması da güvenilir olduğunu gösterir. • Firmanın kullandığı temizlik malzemelerinin de kaliteli olması gerekir. • Sizin isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun hizmet veren firma olması önemlidir

 

Profesyonel Ev temizliği Hizmeti Neleri Kapsar?

Profesyonel alınan temizlik hizmeti alırken acaba camlar temizlenecek mi, koltuklar silinecek mi diye düşünmenize gerek yok. Uzmanlarımızdan hizmet almayı tercih ettiğinizde evinizin her köşesi istediğiniz gibi temizlenilir. Profesyonel temizlik uzmanı cam temizliğini tüm odalarda, mutfakta, banyoda, salonda yapar. Sizin ilgilenmek istemediğiniz tüm temizlik işleriyle ilgilenir. Profesyonel temizlik hizmeti alırken detay belirterek istediğiniz gibi temizlik standartları elde edebilirsiniz. Genel evin temizliğinde zemin temizliği titizlikle yapılır. Zeminlerdeki süpürgelik gibi alanların her detayı silinir. Mutfakta tezgah, banyoda tuvalet ve duşakabin yüksek kalitede hijyenik ürünlerle temizlenir. Tüm çöpler evden çıkartılır. Yatak odasında yataklar düzenlenir. Salondaki mobilyaların tozu alınır. Hiçbir yerde dağınıklık kalmaz. Tüm bu hizmetlere ek olarak halı temizliği gibi daha derin temizlik hizmetleri için özel talepte bulunabilirsiniz. Koltuk yıkama ve halı temizliği özel makinelerle yapılır. Farklı temizlik ihtiyaçları için özel temizlik hizmeti talebi oluşturabilirsiniz. Temizlik işinin uzmanlarından ütü, yemek gibi ev işlerini de hizmete ek olarak talep edebilirsiniz.

 

Temizlik Hizmeti Alırken Kendime Göre Plan Yapabilir Miyim?

Temizlik hizmeti planlamasının kontrolü tamamen sizde. İstediğiniz tarih ve saatlerde ofis ya da evinizin temizliği hizmeti alabilirsiniz. Çalışma saatlerinize göre evde olup dinlenmek istediğiniz saatlere göre farklı zamanlar tercih edebilirsiniz. Her hafta illa ki aynı ünleri seçmek zorunda da değilsiniz. Temizlik hizmeti istediğiniz zaman alıp istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Halı ve koltuk temizliği için ayrıca tam bir gün temizlik hizmeti de talep edebilirsiniz. Temizlik planlama özgürlüğü tamamen size ait. Temizlik hizmetlerinin amacı sizi rahatlatmak, hijyenik ve tertemiz bir evde ağırlamaktır. Kendinize bir iyilik yapın ve uygun fiyatlı temizlik hizmetleri için uzmanlarımızdan teklif alın.

 

Temizlik Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Ev ve ofis temizliği fiyatları hizmet paketine ve süresine göre değişmektedir. Günlük, haftalık, aylık fiyatlar da değişmektedir. Temizlik elemanları temizlik malzemelerini kendileri getirir. Yarım gün çalıştıklarında öğle yemeğine gerek yoktur. Tam gün çalışan temizlik elemanlarına öğle yemeği vermek gerekir. Temizlik hizmetlerine, genel ev işlerinin hepsi dâhildir. Sizin belirlediğiniz tarih ve saatte temizlik hizmeti verilir. Evlerin temizliği hizmet fiyatları temizlik kapsamına göre değişirken en iyi fiyatı uzman temizlikçilerden online olarak isteyebilirsiniz. Ev temizliği fiyatları piyasada sunulan fiyatlardan çok daha uygundur. Hijyenik ve güvenilir temizlik garantisi ile çok uygun fiyatlara temizlik hizmeti alabilirsiniz. İl, ilçe, talep edilen hizmet temizlik hizmeti fiyatlarını etkileyen faktörler arasında yer alıyor. İstanbul ev temizliği hizmetinde en başarılı firmalara alanında uzman temizlik çalışanlarına kolaylıkla sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Ev Temizliği Ne Sıklıkla Yapılmalı ?

Ev temizliği deyince şöyle bir duruyor ah yine mi temizlik diyor olabilirsiniz. Çünkü ev temizliği evin tüm fertleri için sıkıcı bir şey olarak görülüyor. Ev temizliğinin bir rutini olmadığında hijyen açısından kötü sonuçlar ortaya çıkabiliyor. Peki, ev temizliği ne sıklıkla yapılmalı ve ev temizliğinden sıkılanlar için kolaylaştırıcı öneriler neler birlikte görelim. Her şeyden önce belirtmek lazım ki günümüzde ev temizliği bir angarya olarak görülüyor. Zaman ve emek açısından bakıldığında ev temizliği için profesyonel yardım almak çok daha avantajlı. Hayatınızı kolaylaştıracak temizlik hizmetlerini alabileceğiniz sitemizde işinin uzmanları tanışmadıysanız mutlaka tanışın. Gelelim ev temizliğinin ne sıklıkla yapılması gerektiği meselesine. Evet, ev temizliği başlı başına bir meseledir. Çoğu zaman aklımızda olur ve canımızı da sıkabilir. Hatta temizlik yapsak bile hep bir şeyler eksikmiş gibi gelebilir. Ev temizliğinin ne sıklıkla yapılacağı evin büyüklüğü, yaşayanların sayısı, evin kullanım alanlarının ne sıklıkla kullandığı gibi durumlara göre değişebilir. Genel olarak ev temizliği yüzeysel temizlik ve derin temizlik olarak ikiye ayrılabilir. Herkes evinin temizliği konusunda titizdir. Ancak hiç kimse bir profesyonel kadar hijyenik ve derinlemesine temizlik yapamaz.

 

Ev Temizliğinde Neyi Ne Zaman Yapmalı ?

Evimizde temizlenecek o kadar çok yer var ki kısa zamanlarda yapılan temizliklerde sadece yüzeysel temizlik yapıyoruz. Cam temizliği, halı temizliği, koltuk temizliği, perde temizliği, duvar temizliği gibi daha derin temizlik işlemlerini daha uzun aralıklarla yapıyoruz. Evde günlük, haftalık, aylık temizlik yapmak gerekiyor. Günlük temizlik dediğimiz temizlik daha çok kişisel olan temizliktir. Yani gün içinde kullanılan alanların temizlenmesi ve toparlanmasıdır. Bu evden eve değişir. Kimileri bu yüzeysel günlük temizliği iki ya da üç günde bir yapabiliyor. Haftalık temizlik evin derinlemesine süpürülmesi, silinmesi, eşyaların silinmesi, havalandırma, tuvalet ve banyo temizliği gibi hijyenik ortam sağlamaya yönelik temizliktir. Aylık temizlik ise halıların, perdelerin, koltukların, avizelerin temizlenmesini kapsayan daha derin bir temizliktir. Evinizi belli aralıklarla temizlemeye zamanınız olmayabilir ki günümüzde yoğun hayat şartları ev temizliğine vakit bırakmıyor. Ama ev temizliği önemsenmeyecek bir iş değil. Çünkü yaşadığımız alanda hijyenik ortam yaratmazsak sağlık açısından tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Teşekkür ederim bu temizlik bir harika olmuş diyeceğiniz temizlik hizmetlerini uzmanlarımızdan hemen talep edebilirsiniz. Kolay, hızlı ve güvenilir temizlik hizmeti rezervasyonun hemen keşfetmeye ne dersiniz? Sizde yüzlerce mutlu, ev-ofis hizmeti almış kişi gibi evinizde çok daha mutlu ve huzurlu vakit geçirebilirsiniz. Unutmayın her işin bir uzmanı var. Kendinizi yormayın işi uzmanlarına bırakın. Güvenle evinizi ofisinizi emanet edebileceğiniz uzman temizlikçilerimizden hemen teklif alın. En iyi fiyat avantajıyla istediğiniz temizlik hizmetlerine sahip olun.

✅ Ev Temizliği Hizmet Veren : Onaylı Kurumsal
✅ Ev Temizliği Ödeme Protokolü : Kurumsal ve Sistem Takibi
✅ Rezervasyon Prosödürü : Hizmet Veren ve Hizmet Alan Onaylı
✅ Sigortalı Hizmetveren : Hizmet Alan Onaylı