126 Temizlikçi hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Ab

Asiye baldak

Adana / Ceyhan

Elim hızlıdır günlük ev temizliği yapmak istiyorum


TY

Tolga Yılmaz

Edirne / Merkez

Aaa


Mutlu Müşteriler
Makbule C.

Ev ve Ofis Temizlikçi 17/09/2021

Çocuklarım boyayla çok oynadığı için duvarlar yerler hep boya olmuştu. Etrafta kağıt parçaları geziyordu. Tek çare ev temizliği için çağırdığım Gülşen hanım gelip gün içinde eve geri geldiğimde duvarlar tertemiz ve etrafta bir toz..

Suna O.

Ev ve Ofis Temizlikçi 11/09/2021

Ev temizliği için çağırdığım Kamile hanım son derece başarılı. Evin her ucuna bakıp temizlemiş. Ellerine sağlık çok beğendim. Herkese tavsiye ederim.

Şaziye T.

Ev ve Ofis Temizlikçi 01/09/2021

Ev temizliği için yeni kurulan ofisin ekibini çağırdım. Malzemeleri ile gelip yer yeri küçük bir yer bile kalmadan temizlediler. Yeni olmalarına rağmen hepsi çok iyi çalışıyor ve temizledikleri her yeri pırıl pırıl yapıyorlardı. E..

Gamze Ö.

Ev ve Ofis Temizlikçi 22/08/2021

Ev temizliği için herkesin fikrini aldığım ve tek herkesin söylediği Şeyma hanımı çağırdım. Kendisi kaliteli ve yeni temizlik malzemelerini getirdi. Evi iğne ucu toz kalmayacak şekilde temizledi. Temizliğine çok bayıldım. Böyle te..

Ceyda A.

Ev ve Ofis Temizlikçi 09/08/2021

İşini bir firma hale getirmiş. Herkes tarafından temizlik konusunda tanınan Gülsade Hanım ile tanıştım. Kendisi dubleks evimin temizliğini yaptı. Gerçekten bu kadar kısa sürede bu kadar zahmetli işi ek başına pırıl pırıl etmesi ay..

Ev ve Ofis Temizlikçi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Ev Temizlikçisi

Yaşam alanının hijyen ve konfor açısından en temel ihtiyacı temizliktir. Temizlik, bir ev sahibinin düzenli bir şekilde yaşadığı alanı mikroorganizmalardan arındırdığı ve kirleri uzaklaştırdığı işlemdir. Ancak bu işlemin bir ev sahibi tarafından düzenli bir şekilde yapılamaması veya yardım alınabilmesi açısından da bir ev temizlikçisi tarafından verilecek hizmetler tercih edilebilir. Belirli durumlarda bir destek hizmeti olarak bu personellerden hizmet alınırken, bu açıdan da aradığınız en iyi temizlik personellerine uzman sistemimiz sayesinde ulaşabilirsiniz.

Uzman Deposu, bireysel anlamda size hizmet verebilecek farklı hizmet uzmanlarını bir araya getiren yapısı ile temizlik konusunda da aradığınız kişilerin sunduğu hizmetleri sağlamaya çalışmaktadır. Firmamızın sunduğu temizlik personelleri, mutlak bir şekilde sektörde kabul edilmiş, tecrübe sağlamış ve bu konuda etkinliğini kanıtlamış personellerdir. Bu kapsamda eviniz için hizmet verebilecek bir uzman temizlikçi arayışı içerisine girdiğinizde, öncelikle il ve ilçenizi seçtikten sonra temizlenecek mekanın tüm özelliklerini bir filtre sistemi kullanarak ifade ettiğinizde de en doğru temizlik personellerine daha kolay ulaşabilirsiniz.

Ev Temizlikçisi Nasıl Seçilmelidir?

Evinizin temizliğini bizzat kendi tarafınızdan belirli dönemlerde gerçekleştirseniz de özellikle çalışan insanlar veya belirli dönemlerde hastalık, dinlenme, tatil gibi durumlar nedeniyle temizlik desteği almak isteyen kişiler bir ev temizlikçisi tarafından verilecek hizmetlerden yararlanabilir. Bu durumda eviniz için seçeceğiniz temizlik personeli açısından hassasiyetlerinize ve istediğiniz ayrıntılarına göre temizlik personeli seçmeniz gerekecektir. Örneğin, bazen evinizde sadece hijyene bazen de detaylı temizliklere önem veriyor olabilirsiniz. 

Bazen ev sahipleri evlerinde belirli bölümlerin detaylı bir şekilde temizlenmesi için hizmet taleplerinde bulunabilmektedir. Yani örnek olarak sadece mutfağın detaylı bir şekilde temizlenmesi ya da tüm ev temizliğinin genel olarak yapılması talep edilebilir. Bazen halı temizliklerini sağlayacak bazen cam silme veya yatak odası temizliğini gerçekleştirecek bir yardımcıya ihtiyaç bulunabilir. Bu gibi noktaların her birinde bir uzman temizlikçi istediğiniz noktayı belirttiğinizde, size doğru bir şekilde teklif sunarak aradığınız hizmet için yanıt verecektir.

Uzman Temizlikçi Nasıl Hizmet Vermelidir?

Evinizin bir noktasında veya tümünde hijyen sağlanması için hizmet alacağınız bir uzman temizlikçi mutlaka programlı bir şekilde hizmet vermelidir. Örneğin, temizlik için sizin belirlediğiniz saate uyum sağlamalı, belirlediğiniz gün içerisinde mutlaka temizlik hizmetinde bulunmalıdır. Temizlik için seçtiğiniz temizlik malzemelerini kullanmalı, gösterdiğiniz hassasiyetlere dikkat etmeli ve güvenilir bir yapıya sahip olmalıdır. Çünkü birçok kişi genellikle evini bir temizlikçiye teslim ederek, güven içerisinde hizmet almayı talep eder.

Temizlik hassasiyet gerektiren bir işlem olduğu gibi tıpkı bir ev içerisinde haşere ilaçlama hizmetlerinde güven duyduğunuz kişi veya firmalarda da aynı yapı yer alır. Yine farklı bir örnek olarak insanlar en değer verdikleri bir yün halı veya Isparta halı için dahi halı yıkamacı hizmetleri alırken, hizmet veren firmanın tamamen güvenilir olmasını talep eder. Hele ki daha üst noktada ki bir taşınma açısından seçilen evden eve nakliyat hizmetlerinde de aynı şekilde güvenilirlik önemlidir. Bu gibi noktalarda olduğu şekilde temizlik hizmetlerinde de mutlaka bir uzman temizlikçi aranılan güveni sağlamalıdır.

Ofis Temizlikçisi Hizmetleri Nasıl Verilir?

Ev ortamında olduğu gibi çalışma ortamlarında da aynı şekilde düzenli temizlik temel ihtiyaçlardan birisidir. Bu açıdan uzman sistemimiz sayesinde çalışma ortamlarınız için de ofis temizlikçisi hizmetlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tıpkı eviniz için belirlediğiniz kriterler ve temizlik saatleri gibi noktaları ifade ederek, bu konuda hizmet veren personellere de il ve ilçe filtreleri ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Uzman Deposu sayesinde isterseniz ev için isterseniz bir ofis temizlikçisi için aradığınız personellere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu personellerin vereceği hizmet açısından da her ayrıntıyı net bir şekilde belirtip, istediğiniz temizliğin yapısını ifade ederek doğru bir teklif alabilirsiniz. Örneğin, ev veya ofisin bir tadilat çalışması sonrasında temizleneceğini, bu nedenle boya ve hafriyat kalıntılarının temizlenmesi gerektiğini belirtebilirsiniz. Parke döşeme işleminin yapılması sonrasında gereken bir temizlik olduğunu ifade edebilirsiniz. Bu gibi ayrıntıların tamamını net bir şekilde belirlediğinizde, en doğru fiyat teklifleri ile hizmet alabilirsiniz.