103 Parça Eşya Taşıma Firması hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

En

E-G nakliyat

İstanbul / Avcılar

E-g nakliyat olarak bu hizmet sektöründe 4 senedir hizmet vermekteyiz bünyesinde bulunan 4 büyük araç ile her türlü ev ofis parça eşya taşıma ve montaj demontaj işlemi yapıyoruz uzman kadrosu ve hoşgörülü ekibi ile size en iyi hizmeti sağlamak için buradayız.. www.egnakliyat.com Facebook/egevdeneve Instagram/egevdeneve


Şenol Özer

Şenol Özer

İstanbul / Kartal

Kia bongo kalpalı tenteli (güneş ve yağmur korumalı) araç ile 7/24 şehiriçi-şehirler arası taşıma ve nakliye işi itinayla yapılır. Eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi taşır ve emanet biliriz. Önceliğimiz düşük fiyat ve müşteri memnuniyetidir. Uygun fiyata kaliteli hizmet için hemen iletişime geçiniz.


Öõ

Özer õksüz

İzmir / Karabağlar

Evden eve taşıma ofis taşıma mobilya demontaj ve montaj ambalajlı asansörlü tasima parça eşya taşıma Ve her türlü eşya taşımacılığı siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz önceliğimiz müşteri memnuniyeti 7 24 hizmet


Alperen YARIMAY

Alperen YARIMAY

İstanbul / Avcılar

Merhaba, 6 metreküp aracımla parça eşyalarınızı taşıyabilirim.


H

Harmanşah evden eve nakliyat

İstanbul / Kartal

Harmanşah evden eve asansörlü nakliyat olarak hizmet vermekteyiz


Özharun Nakliyat

Özharun Nakliyat

İstanbul / Bahçelievler

EVDEN EVE NAKLİYE KONUSUNDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ


İN

İzmir Nakliyat

İzmir / Narlıdere

Tertemiz sağlam taşıma uygun fiyata


Mutlu Müşteriler
Bahar S.

Eşya Taşıma 06/12/2021

Yusuf Bey ve ekibi Yozgat'tan İstanbul'a eşyalarımı en güvenli şekilde getirdi. İletişimi istediğiniz zaman kurabiliyorsunuz ve her konuda hem destek veriyorlar hem yardımcı oluyorlar. Her zaman bilgi veriyorlar. Kesinlikle fiyat..

Tansu D.

Eşya Taşıma 29/11/2021

Şener bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum eşyalarımızı güvenli bir şekilde paketleyip taşıdılar eşyalarımızın hiç biri zarar görmedi. İlk kez bizim için çalıştıkları halde sanki bize daha önce çalışmış gibi emek verip ilgileniyor..

Makbule B.

Eşya Taşıma 20/11/2021

Süreç boyunca bir kere bile ulaşma problemi yaşamadım. endişelerim, isteklerim ve zamanla alakalı her değişimi bildirdim ve hepsine uyum sağladılar. eşyaların eve taşınma işlemi sırasındaki nezaket ve hassaslık da ayrıca iyiydi, t..

Hülya E.

Eşya Taşıma 11/11/2021

Gerçekten çok tedirgindim ama sonuç mükemmel oldu. Canı gönülden hizmet verdiler ve söz verdikleri gün ve saatte dolabımı teslim ettiler. Başta Ali bey olmak üzere ekibinde ki gençlere çok ama çok teşekkür ediyorum. Allaha emanet..

Nusret G.

Eşya Taşıma 03/11/2021

Muhteşem, bir nakliye işi bu kadar mı klas yapılır. ben usta bekliyordum adeta bir memur geldi , hayatımda yapılan en hızlı ve kaliteli iş oldu, gece karar verdim sabah kahvaltı etmeden dolabım geldi. Gerçekten şaşkınım. parça taş..

Eşya Taşıma Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Eşya Taşıma Hizmeti

Yeni bir yere taşınmanın heyecanı olduğu kadar nasıl taşınacak bunca eşya dedirten bir tarafı da vardır. Ev ya da işyeri taşıyacaksanız ve bunu en temiz, en sorunsuz, en güvenilir nasıl hallederim diye merak ediyorsanız uzman sistemimizde ev taşıma hizmeti veren profesyonellerle görüşebilirsiniz. Sizin için özelleştirilmiş servisler; temizlikçi kiralama, mobilyaların sökülüp takılması ve kısa dönem depolama ile ilgili size en uygun hizmeti seçip faydalanabilirsiniz. Ücretsiz keşif hizmeti veren firmaları bulabilirsiniz. Uzman Deposu’ndaki güvenilir hizmet verenler eşya taşıma hizmetinin fiyatı ve önemli olan eşyalarınızın nasıl taşınacağı, paketleneceği bilgisini sizinle paylaşır.

Profesyonel Eşya Taşıma Hizmeti Almanın Faydaları Nelerdir?

Eşyalarınızı profesyonel hizmet alarak taşıtmanız birçok açıdan avantajlıdır. Evden eve nakliyat hizmetimi müşteri memnuniyetini kanıtlamış firmadan alarak sorunsuz işinizi halledebilirsiniz. Profesyonel eşya taşıma hizmeti aldığınızda;
• Ücretsiz ev incelemesi ile eşyalarınız için en doğru taşıma planı yapılır.
• Sigorta ve kapsamı ile ilgili sizlerle görüşülüp eşyalarınızın taşıma sigortası hakkında bilgi sahibi olmanız sağlanır.
• Taşındığınız yeni evinize götürdüğünüz eşyalar istediğiniz gibi olmadıysa veya sığmadıysa etkili ve hesaplı depolama hizmeti sorununuzu çözer.
• Asansörlü taşıma sistemi ile klasik taşıma yöntemleri ile taşınamayacak eşyalarınız kolayca taşınır.

Yük ve Eşya Taşıma Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Bir hizmeti alırken en iyi fiyatla yüksek kalite garantisi bekliyorsanız uzman sistemimizde size en iyi fiyatı teklif edecek kişileri bulabilirsiniz. Yük ve eşya taşıma fiyatları arasından kendi seçiminizi yapabileceğiniz olanaklar yaratıyoruz. Taşınacak eşyanın niteliği, ağırlığı, adedi, nerden nereye taşınacağı gibi faktörlere göre fiyat belirlenir. En avantajlı fiyatı yakalamak için birden fazla hizmet sunandan teklif alabilirsiniz. Örneğin; asansörlü eşya taşıma fiyatları daha farklı olabilir. İhtiyaç duyulan hizmete göre fiyat teklifleri almak Uzman Deposu’nun ayrıcalığıdır. Her hizmetin kendi niteliklerine göre fiyatlandırması vardır. Halı ve koltuk yıkama hizmetinde koltuk ve halıların boyutu, âdeti gibi nitelikler önemlidir.

1

Eşya Taşıma İçin Gerekli Araçlar Nelerdir?

Eşya taşıma işini kolaylaştıracak bazı araçlardan bahsedebiliriz. Eşya taşıma arabası bunlardan biridir. Eşya taşıma alanında uzmanlaşmış firmalar eşyaya uygun taşıma arabası kullanılır. Eşya taşıma kemeri eşyaların güvenli taşınmasını sağlar. Eşya taşıma halatı farklı alanlarda eşyaların zarar görmeden taşınmasına olanak tanır. Eşya taşıma vinci ağır eşyaları farklı mekânlarda rahat taşıma kolaylığını sunar. Eşya taşıma asansörü yüksek katlardaki eşyaların merdivenlerden değil dışarıdan kolaylıkla alınarak, çıkartılması için kullanılır. Bu tür eşya taşıma araçları profesyonel eşya taşıma firmalarında mevcuttur. Taşınacak eşyaya uygun araç seçilerek eşya taşıma işi çok daha pratik hale getirilir. Eşya taşıma aracı seçimi, eşya tipine, mekân durumuna ve diğer süreç özelliklerine göre belirlenir. Uzman Deposu’nda size teklif verenler bu tür araçlara sahip profesyonel firmalardır.
2

Eşya Taşıyıcıların Hizmet Kalitesinden Nasıl Emin Olurum?

İşinin uzmanlarını hizmete ihtiyacı olanlarla bir araya getirirken hizmet kalitesi konusunda güvence veriyoruz. Karşınıza çıkan hizmet sağlayıcılar daha önce hizmet vermiş ve müşteri onayı almış firmalardır. Eşya taşıyıcılar daha önce başkalarının eşyalarını taşımış ve güvenilir olduklarını kanıtlamışlardır. Müşteri değerlendirmelerine bakarak hizmet kalitesinden emin olabilirsiniz. Ev temizliği hizmeti alırken de ev temizliği hizmeti almış kişilerin yorumlarına bakarak güvenle hizmeti alabilirsiniz. Uzman Deposu çatısı altında hizmetlerini sunan tüm firmalar, ustalar ve bireysel uzmanlar hizmet kalitesi onaylı olanlardır. Eşyalarınızı taşıtırken profesyonel yöntemler kullanan firmaları tercih edebilirsiniz. Eşya taşıma hizmetini alırken müşteri yorumlarını inceleyerek hizmet vermenin kalitesini değerlendirebilirsiniz.
3

Parça Eşya Taşıma Hizmeti Almak Mümkün Müdür?

Uzman Deposu ’nda her ihtiyaca cevap veren bir hizmet bulunur. Parça eşya taşıma kargo hizmeti veren firmalarla sistemde buluşabilirsiniz. En iyi parça eşya taşıma fiyatları karşınıza çıktıktan sonra seçiminizi en avantajlı olandan yana kullanabilirsiniz. İstediğiniz eşyayı istediğiniz yöntemle taşıtmanız mümkündür. Sadece neye ihtiyacınız odluğunu belirtmeniz yeterli. Parça eşya taşıma hizmeti almak için hizmet detaylarını belirtip size en yakın hizmet sunan uzmanlarla iletişim kurabilirsiniz. Sadece eşya taşıma kamyonet ihtiyacınız varsa bunu belirtebilirsiniz. Ya da sadece bir eşyayı farklı bir yere götürmek istiyorsanız bunu söyleyebilirsiniz. Şehirlerarası eşya taşıma fiyatları konusunda da en iyi fiyatı veren güvenilir firmaya kolayca ulaşabilirsiniz. Eşya taşıma yanı sıra taşıdığınız eşyaların temizlenmesinden, yeni evinizin elektrik veya su tadilatına kadar birçok hizmeti en iyi uzmanlardan sayfalarımızda bulabilirsiniz.