107 Eşya Depolama Firması hizmet vermeye hazır

Eşya Depolama

4 Eşya Depolama Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
107 Eşya Depolama Firması hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Egesur depolama

Egesur depolama

İstanbul / Tuzla

HAKKIMIZDA Egesur Depolama, Egesur Nakliyat Ltd. Şti. 2004 yılında İstanbul Tuzla'da kurulmuş bir işletmedir. İşletmemiz ilerleyen yıllarda Gebze ve Darıca'da evden eve nakliyat faaliyetleri yürütmek adına şube açmıştır. Günümüzde evden eve nakliyat, kurumsal fabrika ve işletmelere nakliyat hizmeti, depolama hizmetleri sağlamaktadır. Firmamızın kuruluşundan bugüne yüzlerce sanayi ve ticaret alanında faaliyet gösteren işletmelere her türlü nakliyat ve depolama hizmeti sağlamaktadır. Geniş araç filosu ile Egesur Depolama gelişen teknoloji yardımı ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Hizmetlerimizden özetle bahsedecek olursak, aşağıda yer verdiğimiz tüm hizmetleri en güvenilir v..


En

E-G nakliyat

İstanbul / Avcılar

E-g nakliyat olarak bu hizmet sektöründe 4 senedir hizmet vermekteyiz bünyesinde bulunan 4 büyük araç ile her türlü ev ofis parça eşya taşıma ve montaj demontaj işlemi yapıyoruz uzman kadrosu ve hoşgörülü ekibi ile size en iyi hizmeti sağlamak için buradayız.. www.egnakliyat.com Facebook/egevdeneve Instagram/egevdeneve


İN

İzmir Nakliyat

İzmir / Narlıdere

Tertemiz ambalajlanarak eşya depolama hizmeti


Mutlu Müşteriler
Melek G.

Eşya Depolama 25/07/2022

Gereksiz eşyalarımı depolanmak için anlaştığım firma hemen geldi. Eşyalarımı iyi bir şekilde paketleyip taşıdılar. Çok ilgi gösterdiler. Nasıl dediysek ne istediysek yaptılar. Helal olsun. Güzel bir çalışma oldu. Tebrik ederim.

Menekşe E.

Eşya Depolama 12/07/2022

Artık gereksiz eşyalarımın depolanması şart olmuştu. Bu siteden görüşüp anlaştığım eşya depolama firması gelip eşyalarımı çok iyi ve sağlam bir şekilde sarıp paketleyip araca yükleyip depoladılar. Çok sağolsunlar düşünüp video çek..

Dilan L.

Eşya Depolama 09/07/2022

Çok fazla ve gereksiz eşyalarım vardı. Bu siteden bulduğum eşya depolama firması ile hemen iletişime geçtim. Geçtiğim gibi hemen geldiler ve eşyaları çok iyi ve sağlam bir şekilde paketleyip depolamaya götürdüler. Depoladıkları ye..

Ferhat F.

Eşya Depolama 29/06/2022

Anlaştığım firma eşya depolaması için geldiler. Hızlı bir şekilde gelip eşyalarımı çok güzel bir şekilde paketlediler ve taşıdılar. Hiç bir zarar da vermediler eşyalarıma. Taşıdılar ve depoladılar. Her şekilde fotoğraf ve video il..

Gülay H.

Eşya Depolama 21/06/2022

Depolanması gereken eşyalarım için eşya depolama firması ile görüştüm. Kendilerine eşyalarımın fotoğraflarını attım. Eşyalarıma göre araç getirdiler. Hemen eşyalarımı zarar görmesin diye sarıp paketlediler ve araca yüklediler. Dep..

Eşya Depolama Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Eşya Depolama

Beklenmedik değişiklikler, ani taşınmalar, hainler ve şehir değişiklikleri gibi noktalarda yaşadığınız evi boşaltmak zorunda kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda hızlı bir şekilde eşyalarınızı nakliye edemeyecek durumda olduğunuzda da eşyaların belirli bir noktada muhafaza edilmesi gerekebilir. Günümüzde profesyonel olarak hizmet veren birçok eşya depolama firması bu tür sıkıntılar yaşayan kişiler için çözüm oluşturmaktadır. Örneğin İstanbul, Aydın veya Diyarbakır gibi bir şehirde sizde bu hizmeti almak için uzman sistemimiz içerisinde istediğiniz her an araştırma yapabilirsiniz.

Uzman Deposu sayesinde yaptığınız basit bir arama ile birlikte ulaşabileceğiniz bu tarz firmalar, size eşyalarınızı güvenilir bir şekilde koruma ve istediğiniz süre boyunca depoda muhafaza etme imkanı sunar. Firmalar bir eşya deposu içerisinde eşyalarınızın türüne ve yapısına göre nem, ışık, haşere ve ısı kontrollerini sağlayarak eşyanın zarar görmemesine özen gösterir. Genellikle bu tip işlemler kısa süre için tercih edilse de istediğiniz durumda çok uzun süreli depolama açısından da sistemimiz üzerinde bulduğunuz firmalardan hizmet alabilirsiniz.

Eşya Depolama Firması Nasıl Seçilmelidir?

Güvenilir bir şekilde depolama gerçekleştirebilmek için bu hizmeti veren firmaların öncelikle belirli imkanlara sahip olması gereklidir. Çünkü eşya depolama ve stoklama gerçekten profesyonel ve çok dikkat edilmesi gereken bir iştir. Örneğin, bir öğrenci evinin yaz tatili süresinde kısa süre boşaltılması durumunda 3 ay gibi bir süre için eşyaların bir depoya bırakılması gerekebilir. Bu süreçte eşyalar içerisinde bulunacak halı, yün elbiseler, yorganlar gibi eşyaların güve gibi zararlılardan uzak tutulması gerekir.

Seçilen eşya depolama firmaları bu eşyaları depolarken türüne göre karşılaşabileceği hasarları engelleyecek koşullar oluşturmalıdır. Deponun nem, haşere ve yanlış ısı koşullarından uzak tutulması her zaman önemlidir. Başka bir ayrıntıya bakıldığında da bu tarz depoların güvenlik önlemlerinin en üst düzeyde olması gerekir. Farklı kişilere ait eşyaların ayrı depolarda tutulması ya da aynı depo içerisinde bulunduğunda da net bir şekilde birbirinden ayrılabilmesi gerekir. Hırsızlık veya eşyaların karışması gibi risklere karşı her önlem alınmalıdır. Bu bağlamda Uzman Deposu üzerinde seçeceğiniz bu tarz firmalarda belirtilen bu özelliklerin bulunmasına dikkat etmelisiniz.

Eşya Depolama Ve Stoklama Nasıl Yapılır?

Profesyonel bir noktada eşya depolama ve stoklama işlemi yapılması için her eşya özel bir şekilde ambalajlandıktan sonra düzenli bir istif yapılarak depolanması sağlanır. Yatakların nem geçirmeyecek ve zarar görmeyecek şekilde iyi bir ambalaj ile paketlenmesi, mobilyaların çizilmeyecek şekilde ambalaj yapılması, küçük eşyaların güvenilir kolilerde muhafaza edilmesi gerekir. Aslında bu noktada eşyaların yapılan ambalajları tıpkı evden eve nakliyat hizmetleri veya şehirler arası nakliyat hizmetleri için Uzman Deposu üzerinde seçtiğiniz firmalar tarafından uygulanan işlemlere benzemektedir.

Stoklama işlemleri gerçekleştirirken isteğe bağlı olarak ambalaj işlemlerini ve kutulama işlemlerini kendiniz yapabilirsiniz. Bazı firmalar kendi araçları ile veya sizin araçlarınız ile depoya teslim edilen eşyaları alırken, mutlak bir şekilde ambalaj işlemlerini kendi bünyelerinde sağlayabilir. Bu noktada hizmet alacağınız firmaların talep edeceği ücretler, depolama standartları ve alacakları önlemlerde değişiklikler de oluşabilir.

Eşya Deposu Fiyatları Ne Kadardır?

Sizlere hizmet veren eşya depoları genellikle sahip olduğu standartlara, sahip olduğu boyuta ve hizmet verilecek süreye bağlı olarak değişen fiyatlar ile hizmet verebilir. Örneğin, bir öğrenci evinde bulunan düşük miktarda eşya küçük bir depoda veya bir deponun belirli bir bölümünde kolay bir şekilde muhafaza edilebilir. Bu açıdan seçilen sürenin de net bir şekilde belirlenmesi ile fiyatlar tespit edilebilir.

Uzman Deposu sayesinde alacağınız fiyat tekliflerinde özellikle evinizde bulunan eşyanın takriben miktarını, türünü ve hizmet almak istediğiniz süreyi ifade ederek daha doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz. Çünkü bu sayede eşya depolama firmaları en doğru fiyatları en yakın rakamlar ile belirleyecek ve size daha iyi teklifler sunabilecektir. 

✅ Eşya Depolama Hizmet Veren : Telefon ve Mail Onaylı
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Eşya Depolama Hizmeti İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.