4 Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
107 Eşya Depolama Firması hizmet vermeye hazır

Eşya Depolama Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Eşya Depolama

Beklenmedik değişiklikler, ani taşınmalar, hainler ve şehir değişiklikleri gibi noktalarda yaşadığınız evi boşaltmak zorunda kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda hızlı bir şekilde eşyalarınızı nakliye edemeyecek durumda olduğunuzda da eşyaların belirli bir noktada muhafaza edilmesi gerekebilir. Günümüzde profesyonel olarak hizmet veren birçok eşya depolama firması bu tür sıkıntılar yaşayan kişiler için çözüm oluşturmaktadır. Örneğin İstanbul, Aydın veya Diyarbakır gibi bir şehirde sizde bu hizmeti almak için uzman sistemimiz içerisinde istediğiniz her an araştırma yapabilirsiniz.

Uzman Deposu sayesinde yaptığınız basit bir arama ile birlikte ulaşabileceğiniz bu tarz firmalar, size eşyalarınızı güvenilir bir şekilde koruma ve istediğiniz süre boyunca depoda muhafaza etme imkanı sunar. Firmalar bir eşya deposu içerisinde eşyalarınızın türüne ve yapısına göre nem, ışık, haşere ve ısı kontrollerini sağlayarak eşyanın zarar görmemesine özen gösterir. Genellikle bu tip işlemler kısa süre için tercih edilse de istediğiniz durumda çok uzun süreli depolama açısından da sistemimiz üzerinde bulduğunuz firmalardan hizmet alabilirsiniz.

Eşya Depolama Firması Nasıl Seçilmelidir?

Güvenilir bir şekilde depolama gerçekleştirebilmek için bu hizmeti veren firmaların öncelikle belirli imkanlara sahip olması gereklidir. Çünkü eşya depolama ve stoklama gerçekten profesyonel ve çok dikkat edilmesi gereken bir iştir. Örneğin, bir öğrenci evinin yaz tatili süresinde kısa süre boşaltılması durumunda 3 ay gibi bir süre için eşyaların bir depoya bırakılması gerekebilir. Bu süreçte eşyalar içerisinde bulunacak halı, yün elbiseler, yorganlar gibi eşyaların güve gibi zararlılardan uzak tutulması gerekir.

Seçilen eşya depolama firmaları bu eşyaları depolarken türüne göre karşılaşabileceği hasarları engelleyecek koşullar oluşturmalıdır. Deponun nem, haşere ve yanlış ısı koşullarından uzak tutulması her zaman önemlidir. Başka bir ayrıntıya bakıldığında da bu tarz depoların güvenlik önlemlerinin en üst düzeyde olması gerekir. Farklı kişilere ait eşyaların ayrı depolarda tutulması ya da aynı depo içerisinde bulunduğunda da net bir şekilde birbirinden ayrılabilmesi gerekir. Hırsızlık veya eşyaların karışması gibi risklere karşı her önlem alınmalıdır. Bu bağlamda Uzman Deposu üzerinde seçeceğiniz bu tarz firmalarda belirtilen bu özelliklerin bulunmasına dikkat etmelisiniz.

Eşya Depolama Ve Stoklama Nasıl Yapılır?

Profesyonel bir noktada eşya depolama ve stoklama işlemi yapılması için her eşya özel bir şekilde ambalajlandıktan sonra düzenli bir istif yapılarak depolanması sağlanır. Yatakların nem geçirmeyecek ve zarar görmeyecek şekilde iyi bir ambalaj ile paketlenmesi, mobilyaların çizilmeyecek şekilde ambalaj yapılması, küçük eşyaların güvenilir kolilerde muhafaza edilmesi gerekir. Aslında bu noktada eşyaların yapılan ambalajları tıpkı evden eve nakliyat hizmetleri veya şehirler arası nakliyat hizmetleri için Uzman Deposu üzerinde seçtiğiniz firmalar tarafından uygulanan işlemlere benzemektedir.

Stoklama işlemleri gerçekleştirirken isteğe bağlı olarak ambalaj işlemlerini ve kutulama işlemlerini kendiniz yapabilirsiniz. Bazı firmalar kendi araçları ile veya sizin araçlarınız ile depoya teslim edilen eşyaları alırken, mutlak bir şekilde ambalaj işlemlerini kendi bünyelerinde sağlayabilir. Bu noktada hizmet alacağınız firmaların talep edeceği ücretler, depolama standartları ve alacakları önlemlerde değişiklikler de oluşabilir.

Eşya Deposu Fiyatları Ne Kadardır?

Sizlere hizmet veren eşya depoları genellikle sahip olduğu standartlara, sahip olduğu boyuta ve hizmet verilecek süreye bağlı olarak değişen fiyatlar ile hizmet verebilir. Örneğin, bir öğrenci evinde bulunan düşük miktarda eşya küçük bir depoda veya bir deponun belirli bir bölümünde kolay bir şekilde muhafaza edilebilir. Bu açıdan seçilen sürenin de net bir şekilde belirlenmesi ile fiyatlar tespit edilebilir.

Uzman Deposu sayesinde alacağınız fiyat tekliflerinde özellikle evinizde bulunan eşyanın takriben miktarını, türünü ve hizmet almak istediğiniz süreyi ifade ederek daha doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz. Çünkü bu sayede eşya depolama firmaları en doğru fiyatları en yakın rakamlar ile belirleyecek ve size daha iyi teklifler sunabilecektir. 

DİĞER NAKLİYAT HİZMETLERİ