4 Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
123 Emlak Danışmanı hizmet vermeye hazır

Emlak Danışmanı Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Karlı Yatırımlar İçin Emlak Danışmanı Hizmetleri

Yatırımda kar hedefiniz olduğu sürece doğru araçların seçilmesi ve kaynağın bu araca aktarılması önemlidir. Örneğin, gayrimenkul her zaman karlı bir yatırım aracı olarak görüldüğü için bir emlak danışmanı gerçekleştireceğiniz bu yatırımlarda size büyük katkılar sunulabilir. Bu açıdan da yaşadığınız şehirde ve ilçede size en doğru danışmanlığı sağlayabilecek kişiler için uzman sistemimiz eksiksiz bir liste ile doğru fırsatları sunmaktadır.

Uzman Deposu sayesinde gerçekleştireceğiniz gayrimenkul alışverişlerinde size doğru yola ulaşmakta yardımcı olabilecek ve her konuda sizinle beraber işlemlerinizi takip edebilecek bir profesyonel ile çalışma şansı elde edebilirsiniz. Sadece tek bir defaya mahsus olarak yani yatırım amacı dışında dahi gayrimenkul işlemleri gerçekleştirmek istediğinizde de aynı emlak danışmanı avantajıyla daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Sorumluluklarının Bilincinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Profesyonel bir sektör ve meslek dalı oluşturan gayrimenkul danışmanlığı akla gelebilecek tüm gayrimenkul çeşitlerinde yapılabilecek alışverişler ve kira işlemleri açısından hukuki kurallar çerçevesinde çalışmalar gerçekleştirir. Yıllardır bilinen klasik emlakçılık hizmetlerinin dışında daha profesyonel bir yapıya sahip olan bu sektörde her danışman kendi potansiyel müşterileri ve portföyü ile çalışma sergiler. 

Uzman sistemimiz yeni bir portföy oluşturmak isteyen veya daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak isteyen tüm danışmanlar için de önemli bir fırsat doğurmaktadır. Sistem üzerinde sahip olduğunuz gayrimenkuller veya alım işlemi gerçekleştirmek istediğiniz gayrimenkuller için yapacağınız tüm işlemlerde size profesyonel danışmanlık verecek kişiler ile kolaylıkla bir araya gelebilirsiniz. Bu konuda tecrübesi, uzmanlık sahibi olduğu gayrimenkul türü, bulunduğu bölge ve bağımsız olup olmaması gibi birçok farklı kriterle Uzman Deposu sayesinde doğru kişileri daha iyi seçebilirsiniz.

Seçtiğiniz kişi veya firma ile birlikte alacağınız gayrimenkul danışmanlığı hizmetinde sorumluluklarının bilincine sahip olan ve size gerçekten katkı sunacak bir hizmet elde edebilirsiniz. Bu sayede kısa veya uzun vadede yatırım amaçlı ya da kullanım amaçlı gayrimenkul işlemleri yapabilirsiniz. Satın almak istediğiniz bir gayrimenkul için karşı taraf ile yapılacak görüşmeler konusunda danışmanlık hizmetleriyle daha profesyonel bir sonuç elde edebilirsiniz. Aynı şekilde sizin yapacağınız satım işlemlerinde de bu profesyonel danışmanlıktan yararlanabilirsiniz.

Alım, Satım, Kiralama Artık Uzman Desteği İle Daha Kolay

Uzman Deposu sayesinde alacağınız hizmetler ile birlikte profesyonel gayrimenkul danışmanlığı sayesinde tüm alışverişlerinizde doğru fiyatlandırma, doğru ekspertiz ve hukuki süreç açısından doğru çözümler elde edebilirsiniz. Sizi anlayan, yardımcı olmaya çalışan ve gayrimenkul kiralama gibi birçok farklı süreçte en doğru rakamlara ulaşmanızı sağlayan bir danışmanlık sayesinde yatırımlarınızı ve masraflarınızı doğru bir şekilde yönetebilirsiniz.

Uzman sistemimiz içerisinde aslında sadece alışverişler ve kiralama hizmetlerinde verilen danışmanlık değil bu tür hizmetler sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz moto kurye işlemleri için de ek olarak hizmetler bulabilirsiniz. Bu süreçlerde ihtiyaç duyulacak evrak ulaştırma gibi noktalarda ve hatta sonrasında aldığınız yeni bir eve taşınma gibi noktada ihtiyaç duyulacak evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında yine Uzman Deposu size aradığınız profesyonelleri ve en uygun firmaları sunmaktadır.

Konut Kiralama Hizmetlerinde Emlak Danışmanı Güvencesi

Hayatınızın her döneminde ister acil olarak ister planlı bir şekilde gerçekleştirilecek yeni bir konut veya işyeri kiralama gibi durumlarda danışmanlık hizmetleri daha iyi bir sonuç elde etmenizi sağlar. Bu nedenle profesyonel bir emlak danışmanı hizmeti alabilmeniz için uzman sistemimiz içerisinde il ve ilçenizi seçtikten sonra istediğiniz gayrimenkul türünü de belirleyerek, çok daha iyi bir filtreleme ile sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Bu konuda özellikle gayrimenkul danışmanlığı sağlayan farklı noktaların daha önce almış oldukları puanlar, yorumlar ve incelemeler ile sizde daha iyi kararlar verebilirsiniz. Yaşadığınız bölgede kiralama hizmetlerinde size danışmanlık gerçekleştirecek firmayı seçerken, aynı zamanda farklı firmaları birbirleri ile karşılaştırarak, bütçeniz ve hassasiyetiniz için en uygun seçimleri yapabilirsiniz. 

DİĞER KURUMSAL İHTİYAÇ HİZMETLERİ