123 Emlak Danışmanı hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Mutlu Müşteriler
Zafer T.

Emlak Danışmanı 16/10/2021

Villa benzeri mülklerin alım, satım ve kiralama gibi işlemlerini belli kurallar çerçevesinde gerçekleştiren kişilere verilen mesleki unvanına sahip kişi Çağatay beye teşekkür ederim. Kendisi bu işlerden fazlasıyla anlıyor. Sayesin..

Zahit S.

Emlak Danışmanı 09/10/2021

İstediğimiz havuzlu ve çift katlı villa için emlak danışmanı Nusret bey ile konuştuk. Sağ olsun bizimle çok ilgilendi. İstediğimiz şekildeki villaları uygun bütçede olanları gösterdi. Sayesinde uygun bütçede villayı tuttuk. Nusret..

Arif C.

Emlak Danışmanı 03/10/2021

İstediğimiz müstakil bahçeli ve parka yakın bir yer istiyorduk. Emlak danışmanı Sinan bey bize bu konuda çok yardımcı oldu. İstediğimiz gibi evi buldu. Çok mutlu olduk bu kadar bizimle ilgilenip istediğimiz evi bulacağını tahmin e..

Kenan D.

Emlak Danışmanı 26/09/2021

3+1 sitede oturmak için emlak danışmanı erdem bey bize çok yardımcı oldu. Kendisi tek tek bize uygun sitedeki evleri gösteri. En uygun ve en güzeli olanı seçtik. Gerçekten çok yardım etti. Fiyatta da kendisi düşürmek için elinden..

Osman E.

Emlak Danışmanı 15/07/2021

Sitede havuzlu ve spor salonlu bir ev arıyorduk. Kendisi istediğimiz özellikte 3 4 tane gösterdi. Bize en uygun ve en güzel yeri seçtik. Gerçekten içi çok büyük ve bir den fazla spor alanları var. Bizim bu kadar güzel seçmemize y..

Emlak Danışmanı Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Emlak Danışmanı

Gayrimenkul, bir yatırım aracı olarak menkul değerlere göre çok daha uzun vadeli, güvence sağlayan ve elle tutulur bir yere sahip olduğu için her zaman daha fazla tercih edilir. Bir gayrimenkul sadece kendi ikametiniz veya kira geliri elde edebilmek için seçildiğinde, öncelikle bir profesyonele danışılarak daha iyi bir tercih yapılabilir. Gayrimenkul alım satım işlemleri konusunda da bu uzmanlığa sahip olan kişi profesyonel emlak danışmanı olarak bilinir. Bu danışmanlar yapacağınız yatırımlarda size doğruya ulaşma açısından çok daha yüksek bir şans sunabilir.

Uzman Deposu adına istinaden uzmanların insanların ulaşabileceği bir portföy içerisinde bulunması açısından profesyonel bir yapı ile hizmet vermektedir. Bu yapı içerisinde de hem yatırım hem de yaşanacak yeni bir ev gibi gayrimenkullerde size avantaj sunacak bir emlak portföy danışmanı bulmak mümkündür. Bu tarz bir danışman yaşadığı şehrin gayrimenkul piyasasına hakim olarak fiyat, konut özellikleri, arsa yapısı, imar durumları gibi noktalarda size fırsatları sunabilecek bir şekilde hizmet verecektir.

Karlı Yatırımlar İçin Emlak Danışmanı Hizmetleri

Yatırımda kar hedefiniz olduğu sürece doğru araçların seçilmesi ve kaynağın bu araca aktarılması önemlidir. Örneğin, gayrimenkul her zaman karlı bir yatırım aracı olarak görüldüğü için bir emlak danışmanı gerçekleştireceğiniz bu yatırımlarda size büyük katkılar sunulabilir. Bu açıdan da yaşadığınız şehirde ve ilçede size en doğru danışmanlığı sağlayabilecek kişiler için uzman sistemimiz eksiksiz bir liste ile doğru fırsatları sunmaktadır.

Uzman Deposu sayesinde gerçekleştireceğiniz gayrimenkul alışverişlerinde size doğru yola ulaşmakta yardımcı olabilecek ve her konuda sizinle beraber işlemlerinizi takip edebilecek bir profesyonel ile çalışma şansı elde edebilirsiniz. Sadece tek bir defaya mahsus olarak yani yatırım amacı dışında dahi gayrimenkul işlemleri gerçekleştirmek istediğinizde de aynı emlak danışmanı avantajıyla daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Sorumluluklarının Bilincinde Gayrimenkul Danışmanlığı

Profesyonel bir sektör ve meslek dalı oluşturan gayrimenkul danışmanlığı akla gelebilecek tüm gayrimenkul çeşitlerinde yapılabilecek alışverişler ve kira işlemleri açısından hukuki kurallar çerçevesinde çalışmalar gerçekleştirir. Yıllardır bilinen klasik emlakçılık hizmetlerinin dışında daha profesyonel bir yapıya sahip olan bu sektörde her danışman kendi potansiyel müşterileri ve portföyü ile çalışma sergiler. 

Uzman sistemimiz yeni bir portföy oluşturmak isteyen veya daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak isteyen tüm danışmanlar için de önemli bir fırsat doğurmaktadır. Sistem üzerinde sahip olduğunuz gayrimenkuller veya alım işlemi gerçekleştirmek istediğiniz gayrimenkuller için yapacağınız tüm işlemlerde size profesyonel danışmanlık verecek kişiler ile kolaylıkla bir araya gelebilirsiniz. Bu konuda tecrübesi, uzmanlık sahibi olduğu gayrimenkul türü, bulunduğu bölge ve bağımsız olup olmaması gibi birçok farklı kriterle Uzman Deposu sayesinde doğru kişileri daha iyi seçebilirsiniz.

Seçtiğiniz kişi veya firma ile birlikte alacağınız gayrimenkul danışmanlığı hizmetinde sorumluluklarının bilincine sahip olan ve size gerçekten katkı sunacak bir hizmet elde edebilirsiniz. Bu sayede kısa veya uzun vadede yatırım amaçlı ya da kullanım amaçlı gayrimenkul işlemleri yapabilirsiniz. Satın almak istediğiniz bir gayrimenkul için karşı taraf ile yapılacak görüşmeler konusunda danışmanlık hizmetleriyle daha profesyonel bir sonuç elde edebilirsiniz. Aynı şekilde sizin yapacağınız satım işlemlerinde de bu profesyonel danışmanlıktan yararlanabilirsiniz.

Profesyonel Emlak Danışmanı Nasıl Olunur?

Gayrimenkul alım satım işlemlerinin gerçekleştirilmesi için çok eski zamanlardan bu yana her şehirde yer alan emlakçı olarak nitelendirilen işletmeler bulunsa da artık günümüzde bu işler için daha profesyonel kişiler hizmet vermektedir. Belirli eğitim ve mesleki tecrübelerin sayesinde önemli bir vasıf elde eden profesyonel emlak danışmanı olarak adlandırılan kişiler belirli bir şirket bünyesinde veya bağımsız olarak çalışmalar sergileyebilir. Bu kişiler danışmanlık eğitimi aldıktan sonra dijital pazarlama öğretimi, internet kullanımı ve hizmet verecekleri lokalde iyi bir çevre ve gayrimenkul bilgisine sahip olduktan sonra uzman olarak hizmet verebilirler.

Tam anlamıyla profesyonel bir emlak portföy danışmanı genellikle yaşadığı ve hizmet verdiği bölgedeki tüm gayrimenkullere hakim olarak fiyat, yapı özellikleri, aranan kalite kriterleri gibi bilgileri her zaman güncel şekilde öğrenmeye çalışır. Örneğin, bir ilçede ailelerin daha çok yerleşik olduğu semtleri, işyeri için kullanılabilecek en uygun yapıları veya yatırım açısından en doğru noktaları bilerek insanlara sağlayacağı danışmanlık hizmetlerinde çok daha doğru sonuçlar ile yardımcı olabilir.

Alım, Satım, Kiralama Artık Uzman Desteği İle Daha Kolay

Uzman Deposu sayesinde alacağınız hizmetler ile birlikte profesyonel gayrimenkul danışmanlığı sayesinde tüm alışverişlerinizde doğru fiyatlandırma, doğru ekspertiz ve hukuki süreç açısından doğru çözümler elde edebilirsiniz. Sizi anlayan, yardımcı olmaya çalışan ve gayrimenkul kiralama gibi birçok farklı süreçte en doğru rakamlara ulaşmanızı sağlayan bir danışmanlık sayesinde yatırımlarınızı ve masraflarınızı doğru bir şekilde yönetebilirsiniz.

Uzman sistemimiz içerisinde aslında sadece alışverişler ve kiralama hizmetlerinde verilen danışmanlık değil bu tür hizmetler sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz moto kurye işlemleri için de ek olarak hizmetler bulabilirsiniz. Bu süreçlerde ihtiyaç duyulacak evrak ulaştırma gibi noktalarda ve hatta sonrasında aldığınız yeni bir eve taşınma gibi noktada ihtiyaç duyulacak evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında yine Uzman Deposu size aradığınız profesyonelleri ve en uygun firmaları sunmaktadır.

Emlak Firmaları Üzerinden Hangi Hizmetler Alınabilir?

Yerleşim, kullanım, kiraya verme veya sadece geleceğe dönük yatırım gibi birçok farklı amaç ile gayrimenkul yatırımları gerçekleştirilebilir. Bu noktada bünyesinde uzmanlar bulunduran veya tamamen firma konsepti ile hizmet verecek emlak firmaları tercih edilerek, aranan gayrimenkule ulaşmak daha kolay olacaktır. Bu bağlamda firmalar, alıcılar veya satıcılar için hizmet vermek üzere ev, stüdyo daire, arsa, tarla, yazlık, kiralık ev, villa, yalı, rezidans dairesi, apartman, dükkan, mağaza veya kurum binası gibi birçok farklı gayrimenkul için danışmanlık hizmetleri sağlayabilir.

Hangi şehirde yaşıyor olursanız olun Uzman Deposu üzerinde il ve ilçe filtrelerini kullandıktan sonra istediğiniz gayrimenkulün türü ve istediğiniz hizmet türünü belirtirseniz, çok daha doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz. Sistemimiz sayesinde ulaştığınız emlak firmaları örnek olarak Adana'nın Yüreğir ilçesinde aradığınız yeni bir ofis için size en doğru alternatifleri sunabilir. Bu konuda fiyat teklifleri ve hizmet teklifleri sunabilir.

Konut Kiralama Hizmetlerinde Emlak Danışmanı Güvencesi

Hayatınızın her döneminde ister acil olarak ister planlı bir şekilde gerçekleştirilecek yeni bir konut veya işyeri kiralama gibi durumlarda danışmanlık hizmetleri daha iyi bir sonuç elde etmenizi sağlar. Bu nedenle profesyonel bir emlak danışmanı hizmeti alabilmeniz için uzman sistemimiz içerisinde il ve ilçenizi seçtikten sonra istediğiniz gayrimenkul türünü de belirleyerek, çok daha iyi bir filtreleme ile sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Bu konuda özellikle gayrimenkul danışmanlığı sağlayan farklı noktaların daha önce almış oldukları puanlar, yorumlar ve incelemeler ile sizde daha iyi kararlar verebilirsiniz. Yaşadığınız bölgede kiralama hizmetlerinde size danışmanlık gerçekleştirecek firmayı seçerken, aynı zamanda farklı firmaları birbirleri ile karşılaştırarak, bütçeniz ve hassasiyetiniz için en uygun seçimleri yapabilirsiniz. 

Profesyonel Emlak Danışmanı Hizmet Fiyatları Ne Kadardır?

Yaşadığınız şehre, aradığınız gayrimenkul türüne, alacağınız hizmet türü gibi birçok farklı ayrıntıya göre profesyonel emlak danışmanı sizden farklı hizmet fiyatları talep edebilir. Aslında yasalar bağlamında da belirlenmiş şekilde alım satım işlemlerinde hem alıcı hem satıcıdan alınan komisyonlar veya kiralama işlemlerinde de bir kira miktarı gibi komisyon miktarlarıyla ücret ödemeleri alınmaktadır.

Uzman Deposu sayesinde ulaştığınız emlak portföy danışmanı istediğiniz yatırım veya aradığınız gayrimenkulün türüne göre sizinle yapacağı detaylı görüşmeler sonucunda size en iyi alternatifleri sunabilir. Göz önünde bulundurduğunuz alternatifler arasında yapacağınız alım veya kiralama sonucunda ya da mülk sahibi olarak yapacağınız satış ya da kiralama işlemleri sonucunda ödenmesi gereken ücretler açısından da uzmanların sunduğu teklifleri ve yorumları değerlendirebilirsiniz.