145 Elektrikçi hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

ERCAN TEKNİK

ERCAN TEKNİK

İstanbul / Üsküdar

Elektrik arıza bakım onarım tamirat tadilat montaj işleriniz yapılır.Ads VDS Telefon Tesisatı arıza tespiti ve tamiri işleriniz yapılır.Sesli görüntülü diafon ve zil sistemleri arıza tespiti ve tamiri yapılır.Çanak anten kurulumu işleriniz yapılır


Y

Yener

İstanbul / Zeytinburnu

Her turlu elektrik arıza tamir bakım onarım işleri kamera alarm İnternet zil tadilat Led dekorasyon uydu işleri atolye kurulumu kısaca elektrikle ilgili ohtıyac duyulan işler profesyonel olarak yapılır


Sinan çifçi

İstanbul / Çekmeköy

Biz Çekmeköy Güngören Mahallesi' Mehmet Akif Ersoy caddesinde avize işi ve elektrik işi yapıyoruz her türlü elektrik işi montaj asansör inşaat işi yapılır


ÇELİK ELEKTRİK

ÇELİK ELEKTRİK

İstanbul / Maltepe

20 YILLIK TECRÜBEMİZ VE UZMAN EKİP KADROMUZLA HER TÜRLÜ ELEKTRİK UYDU SİSTEMLERİ KAMERA GÜVENLİK SİSTEMLERİ DİAFON SİSTEMLERİ İŞLERİ İTİNA İLE YAPILIR.


Cumali Tunç

Cumali Tunç

İstanbul / Kadıköy

Elektrikçi Cuma Usta Olarak elektrik tesisat yenileme, arıza tespit ve onarım komple elektrik tesisatı yenileme, kablo yenileme işleriniz itina ile yapılır.


Y

YAŞAR ELEKTRİK KAMERA UYDU PANO VE BAKIM

İstanbul / Gaziosmanpaşa

Her türlü elektrik, kamera, pano , uydu ve elektronik işleriniz cüzi fiyata özenle yapılır


Güner elektrik

Güner elektrik

İstanbul / Sancaktepe

Güner elektrik olarak elektrik/uydu/ kamera/internet/tadilat /tamirat korniş montaj gibi konularda yardımcı olmaktayiz


SS

Salih Sekmen

İstanbul / Pendik

Elektrik ile alakalı her türlü montaj bağlantı işleriniz yapılır.


At

Asya teknik

İstanbul / Avcılar

Her türlü Elektirik ve su işleriniz yapılır


Ok

Onur karaca

İstanbul / Çekmeköy

Örnek işlerimiz için @50hzteknik instagram adresine bakabilirsiniz.


YC

Yusuf Coşkun

İstanbul / Beyoğlu

..


Mutlu Müşteriler
Süleyman T.

Elektrikçi 26/10/2021

Evimizin prizlerinde fişi çıkardıktan sonra oluşan ateş kıvılcımı korkutmaya başladı. Hemen sürekli çağırdığımız elektrik ustası Kazım usta gelip hemen prizleri kontrol etti. Kabloları ve prizleri yeniledi. Şuan gayet hiç bir soru..

Eser E.

Elektrikçi 17/10/2021

Çağırdığımız Elektrikçi yapıların içine ya da dışına elektrik tesisatını döşeyen, elektrikli aydınlatma, ısıtma ve haberleşme tertibatının montaj ve onarımını yaptıkları için çok teşekkür ederim. Sonra elektrik anahtarlarının, akı..

Acun I.

Elektrikçi 10/10/2021

Evdeki prizlerde elektrik var fakat lambalar yanmadığı için bu site sayesinde bulduğum Emin usta hemen gün içinde gelip bütün prizleri değiştirdi ve kablolarını değiştirdi. Çok ilgili davrandı. Yaptığı iş uzun sürse bile sonucunda..

Feyyaz C.

Elektrikçi 04/10/2021

Cafemizin prizlerinde sorun vardı. Durmadan alevler çıkıyordu. Aile dostum elektrik ustası Mert usta ortağı ile gelip hemen sorunu buldular. Sorunu ise bulsalar bile çözmek uğraştırdı. Beklediğimize değdi prizleri değiştirdi ve ka..

Sıtkı Ç.

Elektrikçi 27/09/2021

Evde sık sık sigorta atmalar başlamıştı. Özellikle tam akşam olurken bu sıkıntı çıkıyordu. Kendi evimizde bile artık rahat rahat oturamıyordum. En son çağırdığım yakın arkadaşım olan elektrik ustası Burhanı çağırdım. İyi ki çağırm..

Elektrikçi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Elektrikçi

Günlük hayatta her şeyin düzenli bir şekilde yürümesi için bugün her insan teknolojiden ve sunduğu imkanlardan yararlanmaktadır. Temizlik denildiğinde çamaşır ve bulaşık makinesi, yemek denildiğinde fırınlar, iletişim denildiğinde akıllı telefonlar, internet ve çalışmak için bilgisayarlar ya da makineler akla gelirken, hepsi de elektrik vasıtasıyla çalışmaktadır. Bu nedenle gündelik hayatta karşılaşabilecek birçok sorun ya da ihtiyaç için elektrikçiler her zaman önemli bir yere sahiptir. Bu gibi bir durumda ister rutin ister acil bir iş için uzman sistemimiz sayesinde aradığınız ustaları 1 dakikanın altında bir sürede dahi ulaşabilirsiniz.

Uzman Deposu elektriğin dünyadaki öneminin farkında olduğu için bu konuda size hak vererek en hızlı şekilde destek hizmetleri sunmaya çalışmaktadır. Örnek olarak, Eskişehir'in Odunpazarı ilçesinde ikamet ediyorsanız, evinizde tüm prizlerin çalışmasına engel olan bir elektrik sorunu ile karşılaşırsanız, hızlı bir çözüme ihtiyacınız olacaktır. Bu çözüm için hemen sayfamıza girdiğinizde, Eskişehir ve Odunpazarı konum filtrelerini seçtikten sonra yaşadığınız sorunu kısa bir şekilde ifade ederek, size hizmet verebilecek çevrenizdeki uzman elektrikçi listesine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Uzman Elektrikçi Hangi Hizmetleri Verebilir?

Elektrik gibi hem tehlikeli hem de büyük faydalar barındıran bir alanda hizmetler verebilmek için öncelikle profesyonel bir eğitim almış olmak gerekir. Bu noktada teknik eğitim için lise veya üniversite eğitimi ya da iyi bir ustanın yanında alınmış alaylı eğitim ile elektrik konusunda gerçekten bilgili bir hale gelmek mümkündür. Bu nedenle uzman elektrikçi olarak hizmet verebilecek kişiler elektrik konusunda ilk adımdan en ileri seviyeye kadar birçok farklı çalışma için hizmetler verebilir.

Evinizde elektrikçiler tarafından verilebilecek hizmetler sayesinde örnek olarak yeni bir tesisat döşeme, tesisattaki sorunlu noktaları belirleme, elektrikli eşyaların montajı, elektrikli parçaların değiştirilmesi, elektrik arızalarının tamir edilmesi, kablo bağlantı işlemlerinin yapılması gibi birçok hizmet verilebilir. Bahsedilen bu hizmetlerin herhangi birini kimi zaman acil kimi zaman geniş bir zamanda talep edebilirsiniz. Bu noktada uzman sistemimiz üzerinde teklif almak istediğiniz ustalar için mutlaka durumun aciliyetini belirtmiş olmanız fayda sağlayacaktır.

Elektrikçiler Hangi Ürünleri Kullanır?

İster bir yaşam alanında ister bir çalışma alanında ister kamusal alanda hizmet veren elektrikçiler verecekleri hizmetler için birçok farklı malzeme kullanılır. Bu malzemeler kimi zaman toplu olarak bir sistem oluştururken, bazen tek bir parça ile kullanım tercih edilebilir. Örnek olarak açık alanda veya bir ev içerisinde kamera sistemleri kurulumu talep edildiğinde birçok farklı parça bir araya gelerek kapsamlı bir tesisat ile kurulum yapılır. Fakat evinizde arızalanmış bir prizin değiştirilmesinde tek bir yeni priz ile onarım sağlanabilir.

Gerçekleştirilecek elektrik işlemlerine bağlı olarak kullanılacak malzemeler arasında TV tesisat malzemeleri veya aydınlatma tesisatı malzemeleri yer alabilir. Aslında bu noktada kullanılacak malzemelerin marka ve modellerine göre çok geniş bir liste ortaya çıkacaktır. Örneğin bir fayans ustası tarafından verilen hizmetlerde de seçebileceğiniz fayans modelleri gibi elektrik hizmetlerinde de geniş bir tercih aralığı geri alır. Bu kapsamda elektrikçiler yapacakları hizmetlerde prizler, diafon sistemleri, görüntülü görüşme sistemleri, ampuller, duylar, avizeler, kablolar, tesisat ara parçaları, anahtarlar veya birçok küçük teknik malzeme ile hizmet verebilir.

Elektrikçiler Hangi Fiyatlar İle Hizmet Verir?

Elektrik konusunda özellikle acil bir durumda Uzman Deposu sayesinde en yakın elektrikçi ile görüşme gerçekleştirilerek, hatta farklı ustalardan teklifler alınarak hızlı bir karar verilebilir. Verdiğiniz karar ile birlikte ustalar tarafından evinizde gerçekleştirilecek işlemin daha önce ifade edilmiş olması ile size yaklaşık bir fiyat teklifi sunulmuş olacaktır. Örneğin, evinizde arızalanmış avizenin onarılması için talepte bulunduğunuzda, bu konuda yaklaşık 1 teklif ile birçok farklı ustadan dönüş alabilirsiniz.

Uzman Deposu sayesinde en yakın elektrikçi imkanları ile birlikte istediğiniz işlem için fiyat teklifleri alırken, bu konuda ustaların değerlendirme ve yorumlarını da inceleyerek net bir karar verebilirsiniz. Sizin için hizmet verecek usta birçok noktayı göz önünde bulundurarak, fiyat belirlemeleri yapacaktır. Öncelikle yapılacak iş için kullanılması gereken malzemeler belirlendikten sonra verilecek hizmetin işçilik ücreti ile birleştirilerek net bir fiyat ortaya çıkarılır.