4 Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
145 Elektrik Ustası hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

CT

Cumali Tunç

İstanbul / Kadıköy

Elektrikçi Cuma Usta Olarak elektrik tesisat yenileme, arıza tespit ve onarım komple elektrik tesisatı yenileme, kablo yenileme işleriniz itina ile yapılır.


Elektrik Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Elektrik Ustası

Elektrik ustası, hemen herkesin ihtiyacı olabilecek bir uzmandır. Elektrik arıza, elektrik sistemleri kurulumu, elektrik tesisat, bina elektrik tesisatı, kamera sistemleri kurulum yani tüm elektrik işlerinde yardımınıza koşabilecek bir elektrik ustasına ihtiyaç duyuyorsanız, çareyi çok da uzaklarda aramanıza gerek yok! Uzman Deposu bünyesinde yer alan onlarca usta ile elektrik işlerinizi güven içerisinde yaptırabilirsiniz. Herkes bir işlem yaptırmak için uygun fiyatlı yerlere bakar, fakat söz konusu elektrik gibi riskli ve büyük dikkat isteyen bir alansa işin emanet edileceği ustanın alanında profesyonel olması bekleniyor. Eğer siz de elektrik işlerinizi alanına yıllarını vermiş bir profesyonele yaptırmak istiyorsanız, firmamız bünyesinde yer alan ve profesyonellik testinden geçmiş olan elektrik ustalarından fiyat teklifi alabilirsiniz!

İşin Uzmanına Güvenin, Elektrik İşleriniz Hızla Hallolsun

Elektrik bakım-onarım gibi işlemler için gerekli olan elektrik ustaları ve elektrikçiler, kesinlikle bu işte uzun yıllar deneyim kazanmış kişilerden tercih edilmelidir. Aksi halde oldukça önemli bir şey olan elektrik konusunda tehlikeli sonuçlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Elektrik ustalarının her birini belirli bir uzmanlık testinden geçirerek bünyesine katan firmamız aracılığı ile hem ev işlerinizi hem de iş yeri elektrik işlemlerinizi gönül rahatlığı ile profesyonellere emanet edebilirsiniz.

Elektrik İşleriniz İçin En Uygun Fiyat Garantisi Burada!

Elektrik işlemleri için kişiler ve firmalar çoğunlukla uçuk fiyat teklifleri sunmaktadır. Bunun yanı sıra pek çok yer almış olduğu ücretin karşılığını ne yazık ki verememektedir. Eğer siz de elektrik işlemleriniz için işinin ehli bir usta arıyorsanız, Uzman Deposu 'nda fazlasıyla bulabilirsiniz. Bütçe belirleme ve bütçenize göre platform üzerinde yer alan ustalardan fiyat teklifi alabilme seçenekleri ile her keseye göre bir hizmet olanağı sunan platformumuzda “alacağım hizmet kaliteli mi?” ya da “maliyeti ne kadar olur acaba?” gibi soruları bir kenara bırakabilirsiniz. Önem verdiği tek şey müşteri memnuniyeti olan firmamız ve profesyonel ustaları ile İstanbul’un her bir ilçesine ve Türkiye’nin belirli illerine hizmet ve kalite taşımaya devam edeceğiz. Müşterilerimiz işlerimizden memnun kaldıkça, alanımızda yer almaya ve ilerlemeye tüm hızımız ve azmimiz ile devam edeceğiz.

Detayları Siz Belirleyin, İşler İstediğiniz Gibi Olsun

Ev ya da iş yeri olsun hiç fark etmeden hemen her yere hizmet sağlayan elektrik ustaları, kesinlikle yalnızca sizin istediğiniz işlemlerde bulunacaktır. Rezervasyon yaparken size sorulan detay kısmında hangi işlemlerin yapılacağı, ne kadar süreniz olduğu, evde olup olmayacağınız, işlem yapılacak alanın boyutu gibi detayları yazdıktan sonra temiz çalışma, tesisat sonrası açık olan yerleri kapama, aydınlatma yapılacaksa aydınlatma rengi vs. gibi ince detaylarda söz sahibi olabilirsiniz. Platformumuzda yer alan sipariş sayfası üzerinden eğer ev ya da iş yeri içerisinde değilseniz, ustalarımızın hangi aşamalarda olduğunu takip edebilirsiniz.
1

Neden Elektrik İşlerinizi Bize Emanet Etmelisiniz?

· Platformumuz, bünyesine kabul ettiği her bir ustayı uzmanlık testine sokar. Böylelikle işleriniz yalnızca profesyonel eller tarafından yapılır. · 7 gün 24 saat rezervasyon yapabilme hakkınız bulunduğu için bir işlem halledebilmek adına saatlerce beklemenize gerek yok! · Yapılacak olan elektrik işlemlerinin her bir detayında söz sahibi olabilirsiniz. Profesyonel ustalarımıza istediğiniz şeyleri söylemeniz yeterli olacaktır. · Uygun fiyat garantisi sunan platformumuz aldığınız hizmet ile vereceğiniz tutar aynı hizada tutulur. Bütçenizi belirledikten sonra size en uygun olan uzmanlar listelenir ve size yalnızca detayları belirlemek kalır.
2

Elektrik Ustası Hizmetlerine Neler Dahil?

Herkes tarafından en az 1 kere ihtiyaç duyulan elektrik ustaları, çok sayıda elektrik işleminde yer almaktadır. Elektrik montaj, takma, değiştirme, arıza tamir etme, kablo ya da hat çekme, tesisat döşeme gibi sayısız hizmeti içerisinde barındıran elektrik ustası, aynı zamanda daha pek çok farklı tesisat işlerinizi yapmak için hazırdır. Elektrik ustasının genel hizmetleri şu şekilde;
· Elektrik arıza
· Kamera sistemleri kurulumu
· Aydınlatma sistemleri kurulumu
· Elektrik bakım onarım işlemleri
· Tv tesisatı
· Her türlü tesisat kurulumu
· Görüntülü konuşma sistemleri
· Telefon tesisatı
DİĞER TADİLAT HİZMETLERİ