100 Duvar Kağıdı Döşeme Firması hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Teknik Yapı

Teknik Yapı

Adana / Ceyhan

Laminat parke duvar kağıdı gergi tavan ve doğal taşlar satış ve uygulama hizmetleri


Sy

Sait yılmaz

İstanbul / Ataşehir

Duvar Kağıdı Döşeme İşlerinizi yapmaktan memnuniyet duyarız.


OK

Orhan Karabulut

İstanbul / Ataşehir


Mutlu Müşteriler
Berkay E.

Duvar Kağıdı Döşeme 02/12/2021

Yeni aldığım evimde duvar kağıdı döşeme işlemi için Yamaç beyle irtibata geçtik. Duvar kağıtlarını çok hızlı ve mükemmel işçilikle bitirmesinin yanı sıra, evin her tür tadilat işlerinden tutun dekorasyonuna kader her konuda yardım..

İhsan L.

Duvar Kağıdı Döşeme 23/11/2021

Öncelikle Mustafa beye İlgi Alakası Samimiyeti Ve Özenle Yaptığı İşlem İçin Çok Çok Teşekkür Ediyorum. Fabrikada İşi İçin kendisi İle Çalıştık Ve Çok Güzel Bir El İşçiliği Çıkardı Kaliteli İşçiliği Ve Samimiyeti İçin Kendisine Çok..

Sevda E.

Duvar Kağıdı Döşeme 17/11/2021

Mustafa Bey’in ellerine sağlık, tertemiz tam istediğimiz gibi duvar kağıdımızı kapladı. İleride yine gönül rahatlığıyla tercih edebileceğimiz adres. İşçiliği bir yana güler yüzlüğü ve kibarlığı için de çok teşekkür ederiz. Sonuna..

Esra K.

Duvar Kağıdı Döşeme 08/11/2021

Öncelikle böylesi bir firma ile çalıştığım için hem şanslıyım hem de çok mutluyum. Görüşme yaptığım yetkili ile gerek ürün gerek fiyat konusunda çok iyi anlaştık. Akabinde gelen ustalarımız (2 kişi) çok titiz ve düzgün çalıştılar...

Ertuğrul K.

Duvar Kağıdı Döşeme 01/11/2021

Bu site sayesinde tebrik ediyorum gerçekten memnun kaldım usta tam anlamı ile işinin uzmanı sorunlu bir duvar olmasına rağmen doğru marka kağıtla tecrübesi ile sorunu çözdü. 10 parmağında 10 marifet var. Çok memnun kaldık. Teşekkü..

Duvar Kağıdı Döşeme Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Duvar Kağıdı Döşeme

Duvar kağıdı, eski dönemlerde evlerde ve oteller gibi yapılarda dekoratif görüntüsü ile birlikte boya yerine çok sık kullanılan bir üründü. Fakat bir süre sonrasında üretilen yeni tip boyalar bu kağıtların yerini almaya başlarken, yakın zamanda da yeniden popülerlik elde etmeyi başardı. Bugün üç boyutlu kaplama kağıtları, özel tasarımlı kağıtlar veya desenler sayesinde yeniden talep edilen bu ürünlerde uygulama için profesyonel bir duvar kağıdı döşeme ustası ihtiyacı bulunmaktadır. Uzman sistemimiz sayesinde de bu ihtiyaca binaen en iyi ustalara ulaşmak için çok pratik bir filtreleme ile her il ve ilçede çözüm elde edilebilir.

Uzman Deposu profesyonel bir yapıyla herhangi bir alanda en iyi uzman ve ustalara ulaşmak için hizmet veren bir mantığa sahiptir. Bu mantık çerçevesinde dekoratif kaplama kağıtlarının uygulanması açısından da hizmet verebilecek ustalara çok kolay bir şekilde ulaşılabilir. Örneğin, Ankara'da Mamak ilçesinde yeni taşınacağınız bir evde duvar kağıdı kullanımı tercih edecekseniz, bu uygulama için profesyonel bir usta veya firmaya Ankara il ve Mamak ilçe filtresini kullanarak, sadece birkaç saniyede ulaşmanız mümkündür.

Duvar Kağıdı Seçimleri Nasıl Yapılmalıdır?

Son yıllarda üretim teknolojileri ile birlikte daha modern ve keyifli kaplama kağıtları üretimi gerçekleştirilmesi, bu kağıtların evlerde dekorasyon için yeniden sık bir şekilde kullanılmasını sağlamıştır. Hatta öyle ki bazı firmalar istediğiniz tasarımları çok hızlı ve pratik bir şekilde kağıt üzerinde baskı haline getirirken, kaplama sırasında da bu kağıtlar yapıştırma ve uygulama işlemlerinde güçlü ve sorunsuz bir şekilde sonuç sağlamaktadır. Bu durumda da evinizde veya işletmenizde duvar kağıtları için seçimler gerçekleştirirken birçok farklı noktayı göz önünde bulundurabilirsiniz.

Uzman sistemimiz sayesinde alabileceğiniz üç boyutlu duvar kağıdı döşeme gibi hizmetler göz önünde bulundurulduğunda, örneğin manzaralar veya asimetrik görseller ile bir seçim yapılabilir. Genellikle dar ve küçük alanlarda genişlik ve perspektif kazandıran üç boyutlu kağıtlar dışında kafeteryalar veya lokantalar gibi noktalarda da işletmenin yapısını ifade eden baskılar ile kağıtlar kullanılmaktadır. Yazlık evler gibi noktalarda bahar esintileri ortaya çıkan baskılar ile kullanılan kağıtlar veya evlerde avangart ya da modern mobilya tasarımları ile uyumlu salon için seçilebilen kağıtlar gibi ürünler yer almaktadır.

Duvar Kağıdı Döşeme Ustası Nasıl Çalışır?

Evlerde veya işletmelerde uygulama için hizmet veren duvar kağıdı döşeme ustaları öncelikle yapıda bir inceleme gerçekleştirerek, kullanılması gereken kağıt türünü, miktarını ve istediğiniz modelleri belirler. Bu sayede belirlenen hizmet günü ve saatinde gereken tüm malzemeler ve profesyonel bir ekip ile adresinize ulaşarak uygulamayı gerçekleştirir. Uygulamanın sağlanabilmesi için son teknoloji kağıtlar ile birlikte pratik bir şekilde kullanılan ve gerçekten güçlü bir yapıştırma sağlayan malzemeler yer almaktadır.

Günümüzde uzman sistemimiz sayesinde evinizde bu tip uygulamalar ile birlikte uyumlu bir dekorasyon için bir şömineci veya kağıt yerine boya uygulamaları için bir boyacı ile de anlaşabilirsiniz. Aslında yine uygun fitrede seçebileceğiniz bir ev dekorasyon firması size bu kağıt kaplama uygulamalarının yapılması açısından da istediğiniz hizmetleri dekorasyonun bir aşaması olarak sunabilir. Her noktada alacağınız hizmetlerde duvar kağıtları için mutlaka hijyenik ve düzenli uygulamalar yapacak firmalar seçmeniz önemlidir.

Duvar Kağıdı Döşeme Ustaları Hizmet Fiyatları Ne Kadardır?

Bahsedildiği şekilde gelişen teknoloji ile sunulan kaplama kağıdı ürünlerinde çok büyük bir çeşitlilik yer alması ve uygulamanın bu çeşitliliğe bağlı olarak her üründe farklı bir şekilde yapılması ayrıntısı bulunmaktadır. Bu bağlamda uzman sistemimiz dahilinde yaşadığınız bölgeye uygun bir şekilde duvar kağıdı döşeme ustaları seçerken, teklif usulü ile en uygun firmalara ulaşabilirsiniz.

Uzman Deposu üzerinde alacağınız üç boyutlu duvar kağıdı döşeme gibi hizmetlerde sunulacak teklifler için sizin de belirli fitreleri önceden sunmuş olmanız gerekir. Örneğin, uygulama yapılacak alanın ortalama boyutları, seçilecek kağıdın kalitesi, istenilen kağıdın türü gibi ayrıntıları ifade ettiğinizde verilecek teklifler çok daha geçerli fiyatlar oluşturacaktır. Çünkü bu kıstaslar verilecek hizmetin fiyat belirlemelerine en önemli ayrıntıları oluşturmaktadır.