133 Duvar Örme Ustası hizmet vermeye hazır

Duvar

4 Duvar Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
133 Duvar Örme Ustası hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Ds

Durmuş sucu

Antalya / Alanya

Duvar örme tamirat dış cephe motorlara ve tamirat e sınıfı ehliyet src 2 dört asansör ray döşeme elektrik korniş tamirat


Aytunç Doğru

Aytunç Doğru

Bursa / Nilüfer

İç Mimarlık Ahşap Merdiven Ahşap Oyma Sanatları Lake Süpürgelik Satış & Uygulama 𝓨𝓪ş𝓪𝓶 𝓪𝓵𝓪𝓷ı𝓷ı𝔃𝓪 𝓲𝓷𝓬𝓮 𝓭𝓸𝓴𝓾𝓷𝓾ş𝓵𝓪𝓻


Fa

Ferzender anli

İstanbul / Esenyurt

Tuğla ytong bims pireztugla Her türlü duvar işi itinayla yapılır


Mutlu Müşteriler
Ersin D.

Duvar 17/07/2022

Duvar işini yaptırdığımız Hakan usta gerçekten tam bir duvar ustası. İstediğimiz işi çalışanı ile beraber yaptı. Çok da güzel oldu. Tam hayal ettiğimiz gibi duvarı büyülttü ve şuan balkonda istediğimiz gibi oturacağız. Ellerine sa..

İsmail K.

Duvar 01/07/2022

Duvar ustası Salim bey her zaman ki gibi işinde bizi yanıltmadı. İstediğimiz işi yaptı ve işçiliğiyle bizi memnun ettirdi. Duvarları tekrardan yaparak oturma odasını büyülttük. Çok sağlam bir ekip ve özellikle başlarında Salim bey..

Galip K.

Duvar 23/06/2022

Duvar ustası olarak anlaştığımız Necati usta gelip banyomuzun duvarlarını kırdı. İstediğimiz şekilde de büyülttü. Tekrardan duvarları döşedi. Çok memnun kaldım. Birdaha olsa birdaha Necati ustayı seçerdim.

Ömer İ.

Duvar 16/06/2022

Balkonumu büyütmek için duvar ustası Salim ustayı ve ekibini tercih ettik. Hızlı bir şekilde gelip 1 günde duvar işini tamamladılar. Evde olmamıza rağmen işi bırakmadılar. Eve geldiğimizde zaten balkonu büyültüp çok güzel olduğunu..

Berk Ç.

Duvar 07/06/2022

Balkonu büyültmek için duvar ustası lazımdı. Bunun için uzun süredir tanıdığım Kasım ustayı çağırdım. Kendisi duvarı kırarak aynı zamanda tadilatla beraber tekrar duvarları döşedi. İşi ve hakkı çok büyük. İyi ki varsın ustam.

Duvar Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Duvar Örme Ustası

İç dekorasyon, bir yapının gözle görülen alanlarında bariz değişiklikler ile farklılıklar ortaya çıkarmayı ifade eder. En küçük bir noktadan en büyük noktaya kadar farklı aşamaları bulunan bu dekorasyon sırasında da örneğin bazen bir duvar örme ustası sayesinde değişim sağlanabilir. Bu gibi ihtiyaçlarda uzman portföyümüz içerisinde Türkiye'nin farklı kentlerinde kolaylıkla aradığınız ustaları bulma imkanınız yer almaktadır.

Sadece bulunduğunuz il ve ilçeyi belirlemeniz ve konumunuza uygun bir şekilde duvar ustaları aramanız vasıtasıyla ev, işletme ya da açık alanlarda gerçekleştireceğiniz bu tip iç dekorasyon çalışmaları için uzmanlara ulaşabilirsiniz. Her biri kendisine göre farklı uzmanlıklara sahip olan, tecrübesi ve iş sistemi değişen bu uzmanlar sayesinde örneğin bir restoran içerisinde farklı bir duvar örülmesi ile bölümlendirme sağlayabilir ya da bir kurum içerisinde değişik bir yapı elde etmek için çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Duvarlar Yeni Alanların Başlangıcıdır

Duvarlar bir yapı içerisinde yıkılarak veya yeniden yapılarak yeni alanların başlangıç aşamalarını oluştururlar. Örneğin, evinizde mutfak ile salon arasında bulunan duvarı yıktığınızda Amerikan tarzı bir salon ve daha geniş bir mutfak kullanım alanı elde edebilirsiniz. Bunun tam tersi bir durumda da evinizde gayet geniş bir salona sahip olduğunuzda belirli bir bölümde yeni bir duvar öldüğünde iki farklı odaya sahip olabilirsiniz. İşte bu gibi noktalarda profesyonel bir şekilde duvarcı olarak hizmet verecek personelleri veya firmaları uzman sistemimiz sayesinde istediğiniz her noktada bulma imkanınız yer almaktadır.

Genellikle ev içerisinde gerçekleştirilecek bu tarz tadilat çalışmaları için Uzman Deposu her zaman yanınızda olacak şekilde size hizmet verecek iç mimar uzmanları konusunda da önemli bir yere sahiptir. Bu sayede evinizde en küçük bir noktada gerçekleştirilecek duvar örme işleminden bazen müstakil evler ya da büyük boyutlu yapılarda en geniş kapsamlı işlere kadar profesyonel personellerin sorunsuz çalışmaları ile sonuç elde edebilirsiniz.

İşletmelerde Kurumsal Değişimler İçin Duvar Ustaları

İşletmelerde bazen bir işletmenin tarzını veya tamamen sektörünü değiştirebilmek için de önemli dekoratif çalışmalar ve inşaat çalışmaları yapılması gerekebilir. Örneğin, daha öncesinde geniş bir spor salonu olarak kullanılmış bir işletme boşaltıldıktan sonra bu işletmeye bir eğitim kurumu yerleşebilir. Bu durumda elbette ki yeni yerleşen eğitim kurumunun usta duvarcılar sayesinde bu yapı içerisinde birçok farklı duvar ile bölümlendirmeler sağlaması gerekir.

Kurumsal yapılar içerisinde bir tente branda ustası tarafından verilen açık alan tanıtım ve dekorasyon uygulaması kadar iç alanda dekorasyon gerçekleştirmek için gereken duvar ustaları da önemli bir yere sahiptir. Örneğin, büyük bir dükkan içerisinde kafeterya işletmesi açılacak ise daha önce bulunmayan mutfak ve tuvalet gibi bölümleri inşa etmek için elbette ki bir duvarcı tarafından çalışmalar yapılması gerekecektir.

Planlı, Programlı Duvar Örme Ustası

Genellikle belirli mimari projeler ve önceden planlı bir şekilde gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde ev veya işletmelerde bahsedilen değişiklerin yapılması mümkün olacaktır. Ayrıca bazen yapı dışında da bu tarz hizmetlere ihtiyaç duyulması ile birlikte hem yapı içinde hem yapı dışında planlı, programlı ve profesyonel şeklinde çalışacak bir duvar örme ustası önemli katkılar sağlayabilir. 

Bazen yapı dışında ihtiyaç oluşturan bir duvarcı örneğin bahçeli evinizdeki istinat duvarlarının yeniden örülmesi, binanızın bahçe duvarlarının onarımının yapılması veya sıfırdan örülmesi gibi bir işlem için hizmet verebilir. Bu açıdan uzman sistemimiz içerisinde istediğiniz her gün ve istediğiniz her bölgede birkaç önemli kriteri belirlemeniz sayesinde kolaylıkla bu ustalara ulaşabilirsiniz. Farklı ustalar ile gerçekleştirdiğiniz görüşmeler sayesinde de bütçenize en uygun ve profesyonel kişileri seçerek hizmet alabilirsiniz. 

✅ Duvar Ustası : Hizmet Talebi ve Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Duvar Ustaları İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler