133 Duvar Örme Ustası hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Aytunç Doğru

Aytunç Doğru

Bursa / Nilüfer

İç Mimarlık Ahşap Merdiven Ahşap Oyma Sanatları Lake Süpürgelik Satış & Uygulama 𝓨𝓪ş𝓪𝓶 𝓪𝓵𝓪𝓷ı𝓷ı𝔃𝓪 𝓲𝓷𝓬𝓮 𝓭𝓸𝓴𝓾𝓷𝓾ş𝓵𝓪𝓻


Mutlu Müşteriler
Füsun Z.

Duvar 04/12/2021

Muzaffer beyle dün görüştüm, bugün iş bitirilip teslim edildi. İşinde çok profesyonel. Hizmet kalitesi, üslup, ücret konusunda ilk defa bu kadar kaliteli bir usta ile iş yaptım. Kendisine teşekkür ediyorum. Günümüzde 1 günlük işi..

Evren İ.

Duvar 27/11/2021

Duvar ustası ararken bir kadim dost bulduk. İşçiliğine temizliğine diyecek söz yok. Verdiği sözlerin tamamını tuttu ve çok uygun bir fiyata işi bitirdi. Duvarı yaparken hiç bir yere zarar vermedi ve leke bırakmadı. Sağ olasın Tura..

Füsun İ.

Duvar 19/11/2021

Muzaffer beyle dün görüştüm, bugün iş bitirilip teslim edildi. İşinde çok profesyonel. Hizmet kalitesi ,üslup, ücret konusunda ilk defa bu kadar kaliteli bir usta ile iş yaptım. Kendisine teşekkür ediyorum. Günümüzde 1 günlük işi..

Veysel Ş.

Duvar 11/11/2021

Veysi bey ile balkon duvarı tadilatı için görüştüm randevu verdiği tarihten geldi ve çok başarılı bir işçilik yaptı ve çok kaliteli malzeme kullanarak işini temiz ve titizlikle yaptı güler yüzlü ekibiyle iyi bir usta tavsiye ederi..

Kahraman U.

Duvar 03/11/2021

Alp usta ve ekibi gerçekten işinin ehli ve yeni nesil tecrübeli bir ustalar. Ben ortak salon duvarına ses yalıtımı için çalıştım kendisiyle ve yaptığı işçilik gerçekten çok iyiydi. İlk kez bu ekiple çalışmama rağmen yaptıkları işe..

Duvar Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Duvar Örme Ustası

İç dekorasyon, bir yapının gözle görülen alanlarında bariz değişiklikler ile farklılıklar ortaya çıkarmayı ifade eder. En küçük bir noktadan en büyük noktaya kadar farklı aşamaları bulunan bu dekorasyon sırasında da örneğin bazen bir duvar örme ustası sayesinde değişim sağlanabilir. Bu gibi ihtiyaçlarda uzman portföyümüz içerisinde Türkiye'nin farklı kentlerinde kolaylıkla aradığınız ustaları bulma imkanınız yer almaktadır.

Sadece bulunduğunuz il ve ilçeyi belirlemeniz ve konumunuza uygun bir şekilde duvar ustaları aramanız vasıtasıyla ev, işletme ya da açık alanlarda gerçekleştireceğiniz bu tip iç dekorasyon çalışmaları için uzmanlara ulaşabilirsiniz. Her biri kendisine göre farklı uzmanlıklara sahip olan, tecrübesi ve iş sistemi değişen bu uzmanlar sayesinde örneğin bir restoran içerisinde farklı bir duvar örülmesi ile bölümlendirme sağlayabilir ya da bir kurum içerisinde değişik bir yapı elde etmek için çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Duvarlar Yeni Alanların Başlangıcıdır

Duvarlar bir yapı içerisinde yıkılarak veya yeniden yapılarak yeni alanların başlangıç aşamalarını oluştururlar. Örneğin, evinizde mutfak ile salon arasında bulunan duvarı yıktığınızda Amerikan tarzı bir salon ve daha geniş bir mutfak kullanım alanı elde edebilirsiniz. Bunun tam tersi bir durumda da evinizde gayet geniş bir salona sahip olduğunuzda belirli bir bölümde yeni bir duvar öldüğünde iki farklı odaya sahip olabilirsiniz. İşte bu gibi noktalarda profesyonel bir şekilde duvarcı olarak hizmet verecek personelleri veya firmaları uzman sistemimiz sayesinde istediğiniz her noktada bulma imkanınız yer almaktadır.

Genellikle ev içerisinde gerçekleştirilecek bu tarz tadilat çalışmaları için Uzman Deposu her zaman yanınızda olacak şekilde size hizmet verecek iç mimar uzmanları konusunda da önemli bir yere sahiptir. Bu sayede evinizde en küçük bir noktada gerçekleştirilecek duvar örme işleminden bazen müstakil evler ya da büyük boyutlu yapılarda en geniş kapsamlı işlere kadar profesyonel personellerin sorunsuz çalışmaları ile sonuç elde edebilirsiniz.

İşletmelerde Kurumsal Değişimler İçin Duvar Ustaları

İşletmelerde bazen bir işletmenin tarzını veya tamamen sektörünü değiştirebilmek için de önemli dekoratif çalışmalar ve inşaat çalışmaları yapılması gerekebilir. Örneğin, daha öncesinde geniş bir spor salonu olarak kullanılmış bir işletme boşaltıldıktan sonra bu işletmeye bir eğitim kurumu yerleşebilir. Bu durumda elbette ki yeni yerleşen eğitim kurumunun usta duvarcılar sayesinde bu yapı içerisinde birçok farklı duvar ile bölümlendirmeler sağlaması gerekir.

Kurumsal yapılar içerisinde bir tente branda ustası tarafından verilen açık alan tanıtım ve dekorasyon uygulaması kadar iç alanda dekorasyon gerçekleştirmek için gereken duvar ustaları da önemli bir yere sahiptir. Örneğin, büyük bir dükkan içerisinde kafeterya işletmesi açılacak ise daha önce bulunmayan mutfak ve tuvalet gibi bölümleri inşa etmek için elbette ki bir duvarcı tarafından çalışmalar yapılması gerekecektir.

Planlı, Programlı Duvar Örme Ustası

Genellikle belirli mimari projeler ve önceden planlı bir şekilde gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde ev veya işletmelerde bahsedilen değişiklerin yapılması mümkün olacaktır. Ayrıca bazen yapı dışında da bu tarz hizmetlere ihtiyaç duyulması ile birlikte hem yapı içinde hem yapı dışında planlı, programlı ve profesyonel şeklinde çalışacak bir duvar örme ustası önemli katkılar sağlayabilir. 

Bazen yapı dışında ihtiyaç oluşturan bir duvarcı örneğin bahçeli evinizdeki istinat duvarlarının yeniden örülmesi, binanızın bahçe duvarlarının onarımının yapılması veya sıfırdan örülmesi gibi bir işlem için hizmet verebilir. Bu açıdan uzman sistemimiz içerisinde istediğiniz her gün ve istediğiniz her bölgede birkaç önemli kriteri belirlemeniz sayesinde kolaylıkla bu ustalara ulaşabilirsiniz. Farklı ustalar ile gerçekleştirdiğiniz görüşmeler sayesinde de bütçenize en uygun ve profesyonel kişileri seçerek hizmet alabilirsiniz.