134 Duşakabinci hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Ui

Ufuk ildiz

İstanbul / Sultangazi

Usta ariyorum montaj icin


Mutlu Müşteriler
Levent E.

Duşakabinci 03/09/2021

Duşakabin montaj işini yapacak baştan yaratacak kişiyi bu site sayesinde buldum. Kendisi ilk tanışmamıza rağmen çok yakınlık ve ilgili davrandı. Aynı gün gelip hemen işe başladı. Tek başına koskocaman işi 2 günde bitirdi. Ellerine..

Yusuf A.

Duşakabinci 30/08/2021

Duşakabin montajı diğer evlerime de yaptırdığım işini beğendiğim ve bütçede de yardım eden Furkan ustaya yaptırdım. Her zamanki gibi beni pişman etmedi bir kez daha mutlu etti. Montajı hızlı bir şekilde tamamladı. Herkese Furkan u..

Koray A.

Duşakabinci 30/07/2021

Evimizin duşakabin montaj işini karar verdiğimiz Sergen ustayı tercih ettik. Artık oda ailemizden birisi olmuştu. Duşa kabin montaj dışında diğer montajlarıda en iyi şekilde en çok memnun kalacağınız bir ustadır. Kendisine çok teş..

Koray A.

Duşakabinci 27/07/2021

Evimin duşa kabin montajını Mahir usta yaptı ellerine sağlık. Bütün istediğim dekorları tek tek yerine getirdi. Kendisini herkese öneririm.

Akif E.

Duşakabinci 16/07/2021

Atakan bey ile bu site aracılığı ile tanıştım. Duşakabin montajını yaptırdım. Malzeme kalitesi işçiliği iş hızı profesyonel olan ve tavırları son derece mükemmeldi keşke çalıştığımız insanlarda hep Atakan bey gibi kaliteli yaklaşs..

Duşakabinci Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Duşakabinci

Eski zamanlarda evlerde banyo tasarımları yapılırken, hamam ile benzer bir yapıya sahip banyolar tasarlanırdı. Fakat günümüzde daha küçük boyutlu evlerde banyoların daha temiz ve konforlu kullanılabilmesi için duşakabin adı verilen sistemler seçilmektedir. Çok daha dar alanlarda dahi rahatlıkla yıkanabilmek için kullanılan bu sistemlerde de farklı malzemeler ile uygulamalar sağlayan duşakabinci tercihleri ile hizmetler alınabilir. Bu açıdan da uzman sistemimiz üzerinde bulunduğunuz bölge için hizmet veren ustalara kolaylıkla ulaşılabilir.

Duşakabin, bir banyo içerisinde duş alanının, lavabo ve tuvalet alanından ayrılması için kullanılır. Temel amacı, banyo suyunun belirli bir noktada muhafaza edilmesi, banyonun tamamen ıslanmaması ve banyo yapmak için ayrılmış bir alanın elde edilmesidir. Bu nedenle her uzman duşakabinci uygulama yapılacak banyonun boyutlarına ve şekline göre özel bir proje ile uygulama yapar. Bu uygulamayı alabilmek açısından da öncelikle bir profesyonele ulaşabilmek açısından Uzman Deposu size çok geniş bir portföy ile fırsat sunmaktadır.

Duşakabinci Hangi Noktalarda Hizmet Verir?

Duşakabin temel olarak bir evde genel banyo, ebeveyn banyosu, çocuk odası banyosu gibi her alan içerisinde kullanılabilir. Yani bu kapsamda bir ev uygulamasıdır. Ancak evler dışında otel, pansiyon, hastane, okul, spor salonu veya sağlık merkezleri gibi her noktada da duşakabin ihtiyacı yer almaktadır. Bu nedenle bir uzman duşakabinci istediğiniz her yapıda size profesyonel bir uygulama hizmeti verebilir. Önemli olan nokta, bir yapı içerisinde banyo yapılabilmesi için ayrılmış bir alanın bulunmasıdır.

Bugün bir evin tamamen değiştirilmesi açısından profesyonel bir bakış almak istediğinizde, genellikle bir iç mimar ile çalışma yapılır. Bu uzmanlar evlerde banyo açısından yapılacak çalışmalarda da mutlaka duşakabin uygulaması ister. İşte bu noktada uygulanacak dekorasyon ile birlikte profesyonel bir banyo dekorasyonu için de duşakabinci ile anlaşma yapılabilir. Aslında bu uygulama örnek olarak bir fabrikada da personelin iş çıkışında kullanabilmesi için soyunma odalarında da yer alabilir.

Uzman Duşakabinci Nasıl Hizmet Verir?

Bahsedilen birçok farklı noktada gerçekleştirilebilecek uygulamalar için uzman duşakabinci öncelikle mutlaka belirli ayrıntıları elde etmelidir. Aslında bu noktada Uzman Deposu sistemi üzerinde incelemeler gerçekleştirirken, il ve ilçe filtreleri ile birlikte açıklama alanında banyo boyutları, banyo zemini, istenilen duşakabin özellikleri gibi noktaları ifade etmeniz de önemlidir. Uzmanlar bu ayrıntıları göz önünde bulundurduklarında, sizin için yapılabilecek uygulama açısından nasıl bir hizmet verilebileceğini ifade edebilir.

Günümüzde ev tadilat firması hizmetlerinde alınabilecek her hizmette birçok farklı malzeme ve gelişen markalarda alternatifler yer almaktadır. Bu açıdan duşakabin sistemlerinde de PVC malzeme kullanımı, temperli cam kullanımı, desenli-baskılı cam kullanımı, alüminyum profil, PVC profil, kutu profil kullanımı gibi birçok farklı malzeme tercihi yer almaktadır. Yani belirttiğiniz ölçüler ve boyutlar ile birlikte aslında istediğiniz hizmet için bir uzman duşakabinci sizden malzeme seçimlerini de yapmanızı isteyecektir. İstediğiniz tüm malzemeler ve alınan ölçüler ile birlikte duşakabin özel malzeme kesimleriyle atölyede hazırlanır, camlar üzerinde istenilen baskılar yapılır ve sonrasında yerinde pratik ve hızlı bir şekilde uygulama sağlanır.

En Yakın Duşakabinci Nasıl Bulunabilir?

Uzman sistemimiz üzerinde evinizde veya işletmelerinizde hızlı bir şekilde uygulama talep ettiğinizde, en yakın duşakabinci çok kolay bir şekilde bulunabilir. Çünkü sistemimiz dahilinde il, ilçe ve istediğiniz ayrıntıları belirterek bir filtreleme sistemi kullandığınızda, bölgenizde yer alan tüm uzmanlar bir liste halinde size sunulur. Bu uzmanlar arasında inceleme yapılarak, kolaylıkla fiyat teklifleri talep edebilir ve hizmet alınması için anlaşma yapılabilir.

Uzman Deposu bahsedilen bu sistemde hizmet alabilmeniz için 365 gün aynı yapıyı kullanmaktadır. İstediğiniz uygulama için verilen fiyat tekliflerini incelediğiniz zaman kullanılan malzeme kalitesi, firmaların aldıkları yorumlar, sahip oldukları kalite puanları gibi ayrıntılarda seçimlerinizi kolaylaştıracaktır. Ayrıca yapılacak bu uygulama sonrasında evinizde profesyonel bir ev temizliği firması desteği ile temizlik yapılması da önerilebilir.