133 Düğün Fotoğrafçılığı Uzmanı hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Fatih Eray

Fatih Eray

Adana / Sarıçam

Merhaba Adana'da Gençliğin Fotoğrafçısı olarak ün yapan Mesut Eray'ın oğluyum. Yıllarım Profesyonel Fotoğraf Sanatçılığı yaparak geçti. Şu an Çukurova Üniversitesi Rektörlük Haber Merkezi'nde Haber Fotoğraf hizmeti vermekteyim. Son sistem fotoğraf makinası, kamera, drone çekimi ile dileyen çiftlerimize dış çekim albümü ve düğün hikayesi hizmeti vermek isterim. Bizimle çalışmak isteyen çiftlerimize şimdiden mutluluklar diliyorum.


TF

TUANA FOTOĞRAFCILIK

Bitlis / Tatvan

Olarak Sizlere En İyi Hizmeti Sunmak İçin Çaba Gösteriyoruz. En Özel Anlarınızı Ölümsüzleştiriyor, Geleceğe Güzel Bir İz Bırakıyoruz. Hizmetlerimiz; Acele Vesikalık, Biyometrik Fotoğraf Çekimi, Stüdyo ve Dış Mekan Çekimleri, Gelin Damat Çekimleri, Albüm Çeşitleri


Öy

Özge yıldız

İstanbul / Şişli

8 yıldır aktif olarak düğün fotoğrafçılığı yapmaktayız


Mutlu Müşteriler
Sevda Y.

Düğün Fotoğrafçılığı 18/10/2021

İşinizi bu kadar severek yapıp maddiyatı arka planda tutarak her türlü yardımı sağladığınız, güler yüzünüz ve en önemlisi mütevaziliğiniz ile kendinizi ailemizden biri gibi hissettirip eğlenceli bir düğün çekimi deneyimi yaşattırd..

Nihal H.

Düğün Fotoğrafçılığı 11/10/2021

Düğünde ki pozlu fotoğrafları, nikâh seremonisi, düğün eğlencesi, hazırlıklar ve benzeri aktivitelerin biri ya da daha fazlasının fotoğraflarını her şekilde hepsini de fazlasıyla güzel çeken Emin beye teşekkür ederiz. Kendisi prof..

Yaşar U.

Düğün Fotoğrafçılığı 05/10/2021

Düğün fotoğrafçıyı bulmakta zorlanırken karşımıza çıkan profesyonel fotoğrafçı Derya hanımın ellerine sağlık. Sağ olsun her fotoğrafımızı net ve düzgün kadrajda çekmiş. Kadın başına işini çok iyi yapması şaşırttı ve aynı zamanda ç..

Taylan S.

Düğün Fotoğrafçılığı 28/09/2021

Son anda düğün fotoğrafçısı seçtiğimiz Bahar hanım bizi çok mutlu etti. Gerçekten o olmasaydı fotoğraflarımız yok olurdu. Çekimlerine çok bayıldım. Hediye olarak kendisi en güzel fotoğrafımızı çerçeve yaptırıp verdi. Kendisini çok..

Fatma E.

Düğün Fotoğrafçılığı 22/09/2021

Düğün fotoğrafçımız olarak kendisini seçtiğim daha önce de bu işi senelerdir yapıp herkesi memnun eden Abdullah beyin çekim yapmasını istedik. Kendisi hiç bir pozu kaçırmadan en iyi şekilde çekmiş. Kendisi aynı zamanda hediye olar..

Düğün Fotoğrafçılığı Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Düğün Fotoğrafçısı

Hayalinizdeki düğünü planlarken düğün fotoğrafçısı seçiminde en iyi ve avantajlı olanı kolay bulmanızı sağlıyoruz. Düğün fotoğrafçılığı profesyonel fotoğraf alanında özel bir daldır. Düğün fotoğrafçılığında teknik donanım ve sanatsal kurgu farklıdır. Düğün anılarınızın kusursuz olması için profesyonel fotoğrafçıyla çalışmalısınız. Düğün fotoğrafçısı olmak için farklı bir eğitim almak ve farklı bir bakış açısına sahip olmak gerekir. Düğün fotoğrafçılığı eğitimi alınması gereken önemli bir meslektir. Doğru mekan seçiminden makine kullanımına ya da doğru açı seçiminden ışığa kadar düğün fotoğrafçılığında her detay çok önemlidir. Düğün fotoğrafçılığı yapan profesyoneller evlenen çiftin hikâyesine göre fotoğraf çekimleri kurgular. İç mekân ve dış mekân çekimleri düğün konseptine göre belirlenir. Düğün fotoğrafçılığında ekipman, kurgu, sanatsal bakış gibi detaylar önemlidir.

Düğün Fotoğraflarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düğün fotoğraflarında en fazla dikkat edilmesi gereken şey orijinalliktir. Başka düğünlerle aynı konseptlerde mekân ve pozlar seçilmemelidir. Tamamen çifte özel düğün fotoğraf konsepti oluşturulmalıdır. Düğün fotoğrafçınızı seçerken bunu belirtmelisiniz. Sizin hayalinizdeki fotoğraf çekimlerini de yaptırabileceğinizi unutmayın. Klasik bir mekân seçmek yerine farklı mekânlar seçebilirsiniz. Herkes sahilde fotoğraf çektiriyorsa siz bir tren garı seçebilirsiniz. Fotoğraf çekimleri ne kadar özgün ve sanatsal olursa anılarınız da o kadar güzel olur. Uzman Deposu’nda karşınıza çıkan düğün fotoğrafçıları bu detayları karşılayan profesyonel düğün fotoğrafçılarıdır. Sanatsal ve orijinal düğün fotoğrafları çektirebileceğiniz kurguyu size sunabilirler.

Düğün Fotoğrafçılığının Farkı Nedir?

Profesyonel fotoğrafçılıkta alan uzmanlığı tercih edilen bir şeydir. Bazı fotoğrafçılar doğa fotoğrafçılığında bazı fotoğrafçılar düğün fotoğrafçılığında uzmanlaşır. Düğün fotoğrafçılığı için gerekli ekipmanlar hem iç hem de dış mekânda çekim yapmayı sağlayacak ekipmanlardır. Herkes düğün fotoğrafı çekebilir mi diye merak ediyorsanız bunun bir uzmanlık işi olduğunu bilmelisiniz. Düğün fotoğrafçılığı için makine seçimi de farklıdır. Profesyonel düğün fotoğrafçıları her çift için ayrı bir konsept kurgulayabilir. Ayanı mekânlar ve aynı pozlar tercih edilmez. Uzman Deposu ’nda düğün fotoğrafçılığında uzmanlaşmış profesyonel fotoğrafçıları inceleyebilirsiniz. Düğün için fotoğrafçı araması yaparken yorumlara bakarak yapılan işin kalitesini de garantileyebilirsiniz.

Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları Ne Kadardır?

Düğün fotoğrafçısı seçiminizi yaparken fiyat olarak da en uygun fiyatlı hizmeti alabilirsiniz. Uzman sistemimizde karşınıza çıkan profesyonel fotoğrafçıların fiyat tekliflerini değerlendirebilirsiniz. Düğün fotoğrafçılığı fiyatları düğün konseptine ve isteklere göre değişebilir. En iyi fiyat teklifini veren fotoğrafçıyı seçme şansınız var. Uzman sistemimizde beğeni kazanmış fotoğrafçılar arasından en avantajlı fiyatla hizmet vereni tercih edebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması yapmak size en iyi fiyatı yakalama fırsatı sunar. Size sunulan fiyatlar net ve şeffaftır, değişmez. Düğün fotoğrafçısı için ayırdığınız bütçeyi aşmazsınız. Düğün fotoğrafçısı fiyatları arasından en uygun fiyatı seçmek tamamen size kalır. Ekstra masraf olmaz. Düğün fotoğraflarınızı profesyonel düğün fotoğrafçısına en iyi fiyat avantajıyla çektirebilirsiniz.

1

Düğün Fotoğrafçısı Nasıl Seçilir?

Sizin için bu kadar önemli olan bir günde anılarınızın da en iyi şekilde kaydedilmesini istiyorsunuz. Mükemmel düğün fotoğrafları için profesyonel düğün fotoğrafçısı tercih etmelisiniz. Orijinal düğün fotoğrafları çekebilen fotoğrafçılar size özel konseptler oluşturabilir. Uzman sistemimizde çifte özel konsept planlayan profesyonel fotoğrafçılar bulunur. Seçiminizi yaparken fotoğrafçının eğitimine, yaptığı işlere, hizmet alanların yorumlarına bakarak en iyi seçimi yapabilirsiniz. İstanbul düğün fotoğrafçısı tavsiye edenlerin yorumlarına güvenebilirsiniz. Düğün fotoğrafçısı seçiminizi yaparken fiyat olarak da en iyi fiyatı yakalayabilirsiniz. Profesyonel fotoğrafçıların verdikleri fiyat tekliflerini değerlendirebilirsiniz. Sizin hayalinizdeki fotoğraf konseptlerini tam olarak gerçekleştirecek fotoğrafçıyı bulabilirsiniz. Uzman sistemimizdeki beğendiğiniz fotoğrafçılara istediğiniz detayları sorabilirsiniz. Düğün mekânları konusunda da profesyonel fotoğrafçıyla konuşarak en iyi fotoğraf alanlarını keşfedebilirsiniz.
2

Düğün Fotoğrafçısı Olmak isteyenler Ne Yapmalı?

Düğün fotoğrafçılığı gerçekten çok rağbet gören bir meslek. Hatta fotoğrafçılık sektöründe en çok kazandıran alan diyebiliriz. Düğün fotoğrafçısı olmak istiyorum diyorsanız uzman sistemimizdeki profesyonel fotoğrafçıların çekimlerini inceleyebilirsiniz. Uygun makine seçimi, teknik donanım, sanatsal kurgu gibi alanlarda uzmanlaşabilirsiniz. Profesyonel bir düğün fotoğrafçısı olmak için düğün fotoğrafçılığı teknikleri hakkında bilgi sahibi olmalısınız. En iyi yol bir uzmandan destek almaktır. Size yol gösterecek bir profesyonelle kendinizi geliştirebilirsiniz. Dış mekân fotoğraf çekimleri için özellikle farklı bir eğitim almalısınız. Dış mekân fotoğraf çekimlerinde uzmanlaşmış fotoğrafçılarla deneyim kazanabilirsiniz. Düğün fotoğrafçılığında hem iç mekân hem de dış mekân çekimlerinde uzmanlaşmak gerekir.