137 Drone Fotoğraf Video Firması hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Mutlu Müşteriler
Ersin O.

Drone Fotoğraf ve Video 15/10/2021

Çekilen olan filmimizin Fotoğraf ve videolarına farklı bir bakış açışı ve teknik getiren Drone ile çekim yapan ekibe teşekkür ederiz. Normalde gözümüzle göremeyeceğimiz noktalardan çekim yapmamızı sağladılar. Filmimizin çekimler s..

Ali U.

Drone Fotoğraf ve Video 09/10/2021

Gelin alma konvoyunda ve gelin alma sırasında drone fotoğraf ile videoyu hiç bir yeri kaçırmadan sorunsuz bir şekilde halleden Mustafa bey ve Harun beye teşekkür ederim. Sayelerinde ortaya çok güzel fotoğraflar ve videolar çıktı...

Ünal H.

Drone Fotoğraf ve Video 03/10/2021

Düğün çekimimizi drone ile fotoğraf ve video işlerini halleden çekimlerini ayrı ayrı birleştirip montajları ile birlikte bize sunan Kemal beye çok teeşkkür ederiz. Tek başına profesyonel bir iş çıkardı. Çok memnun kaldık. Herkese..

Buray M.

Drone Fotoğraf ve Video 26/09/2021

Asker eğlencesi için drone fotoğraf ve video işlerini profesyonel olarak yapıp uygun bütçede yardım eden Abdülkadir beye verdik. Kendisinin dronu çok iyi herşeyi videoya sığdırmış. Aynı zamanda kesitleri çok güzel ayarlamış. İyi k..

İlyas B.

Drone Fotoğraf ve Video 15/07/2021

Evlilik teklifi için drone çekim yapacak bir yetenekliye ve tecrübeliye ihtiyacımız vardı. Bir kaç kişi ile görüştükten sonra Yusuf'u seçtik. Daha önce drone ile fazla çekimler yapmış ve bir çoğu yarışmada kazanılmıştır. İlk alışt..

Drone Fotoğraf ve Video Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Drone Fotoğraf Ve Video

Yakın geçmişte hayatımıza giren önemli teknolojilerden biri olan drone yani helikopterler, pratik yapılarıyla eğlence veya iş gibi birçok farklı amaç ile kullanılmaktadır. Bu teknolojik araçların iş açısından kullanımına bakıldığında da bilhassa fotoğraf ve video çekimlerinde profesyonel kameralar ile bu cihazların büyük bir işlev sağladığı görülmektedir. Yani bir reklam tanıtım veya sadece sanatsal amaçlı drone fotoğraf video çekimi gibi avantajlar elde edilebilmektedir.

Birçok farklı amaç ile birlikte farklı görüntüler sağlayabilmek ve çalışmalar yapabilmek için talep edilen drone fotoğraf video çekimi hizmetleri günümüzde bu teknolojiye sahip onlarca farklı firma üzerinden alabilir. Özellikle büyük şehirlerde profesyonel ajanslar tarafından verilen bu hizmetler, bazen tamamen bireysel hizmet veren kişiler sayesinde de elde edilebilir. İşte bu açıdan istediğiniz hizmeti yaşadığınız bölgede en doğru şekilde bulabilmek için Uzman Deposu sayesinde birkaç filtre kullanarak tüm alternatiflere ulaşabilirsiniz.

Drone Fotoğraf Video Çekimi Nasıl Yapılır?

Birkaç yıl öncesine kadar ilginç ve gerçekten çok özel bir teknoloji olarak görülen drone klip ve reklam çekimi gibi hizmetler, artık hem pratik hem de yaygın bir hale gelmeye başlamıştır. Sanatçılar, prodüksiyon firmaları, reklam ajansları, televizyonlar, haber firmaları ve müzik yapımcıları gibi birçok farklı firma tarafından tercih edilen bu teknoloji sayesinde yüksek bir noktadan elde edilen genel ve geniş kadrajlı görüntüler alınabilmektedir. Bu görüntüler yapılan çekimlerde ve kurgularda alternatif ve daha keyifli görselliklerin elde edilmesini sağlamaktadır. 

Profesyonel şekilde yapılabilecek drone klip ve reklam çekimi gibi işlemlerde genellikle akıllı telefonlar üzerinden kumanda edilebilen 4 ya da 8 pervaneli küçük helikopterler kullanılmaktadır. Belirli bir ağırlığı taşıma kapasitesi bulunan bu helikopterler sayesinde genellikle HD kalitede veya 4K kalitede video çekebilen kameralar montaj edilerek görüntü alınmaktadır. Akıllı telefon veya bilgisayar üzerinden kontrol sağlanırken, hem helikopter hem de kamera kontrolü sağlanarak görüntünün istenilen açıdan ve belirli bir yükseklikten alınması mümkün olmaktadır. Bu konuda hizmet veren kişi ve firmalar bulundukları bölgedeki resmi makamlardan izin alarak bu hizmeti vermektedir.

Drone Çekim Firması İle Nasıl Anlaşılır?

Herhangi bir konuda yani reklam, sinema, klip gibi herhangi bir hizmet açısından bir drone çekim firması ile anlaşmak istiyorsanız, öncelikle Uzman Deposu sayesinde il, ilçe ve hizmet filtrelerini kullanarak aradığınız firmalara ulaşabilirsiniz. Bu tarz bir firmaya ulaşırken tıpkı dış mekan fotoğrafçısı arar gibi istediğiniz işin ayrıntılarını kısaca belirterek, çok daha kısa sürede sonuç elde etmeniz mümkün olacaktır. Yani örnek olarak Ankara’nın Sincan ilçesinde bir klip çekimi için 2 dakikalık bir havadan görüntü istediğinizi belirtebilirsiniz.

İstediğiniz ayrıntılar ile birlikte yaptığınız drone çekim firması araştırması sonucunda size hizmet verebilecek firmalara ulaştığınızda, bu firmalar istediğiniz hizmetin boyutlarına ve kapasitesine göre size fiyat teklifleri sunacaktır. Çoğu zaman düğün organizatörleri tarafından da verilen bu hizmetlerde örnek olarak bir düğünün havadan çekilmesi, havadan fotoğraf kareleri alınması veya düğün konvoyunun takip edilmesi gibi noktalarda dahi çekimler yapılabilmektedir.

Drone Fotoğraf Video Çekimi Fiyatları Ne Kadardır?

Profesyonel firmalar tarafından drone fotoğraf video çekimi gerçekleştirileceği zaman öncelikle istenilen hizmetin kapasitesi konusunda bilgi alınır. Çünkü fotoğraf istendiğinde kaç adet fotoğraf gerektiği ya da video talep edildiğinde kaç dakikalık bir video talep edildiği önem arz etmektedir. İşin boyutuna bağlı olarak yapılan uygulamada fiyatlar çok daha net bir şekilde ifade edilerek hizmet verilir.

Uzman Deposu sayesinde ulaşabildiğiniz bir drone çekim firması genellikle kullandığı drone helikopter ve kamera kalitesi açısından da fiyatlarda farklılık sunabilir. Yani örnek olarak 10 adet fotoğraf talep ettiğinizde, iki farklı firma kullandıkları ekipmanın kalitesi ve çalışan personelin profesyonelliği bağlamında çok farklı fiyatlar ile size hizmet verebilir. Bu sayede istediğiniz işin miktarı ve kalitesine bağlı olarak en doğru kararlar ile hizmet almayı seçebilirsiniz.