137 Drone Fotoğraf Video Firması hizmet vermeye hazır

Drone Fotoğraf ve Video

4 Drone Fotoğraf ve Video Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
137 Drone Fotoğraf Video Firması hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

EA

Erdem Andıç

Kocaeli / Çayırova

Drone ile 4k arsa,daire,bina,işyeri video&foto çekimi. Sosyal medya işğn kullanabileceğiniz elinizdeki videolardan ya da özel çekilecek videolardan kısa basit müzik dedtekli içerik oluşturma işlemleri..


Ege Şenkaya

Tokat / Niksar

Öğrenciyim, yarı profesyonel drone çekimleri yapıyorum.


Mutlu Müşteriler
Suat K.

Drone Fotoğraf ve Video 15/07/2022

Drone ile bu kadar güzel fotoğraf ve video çeken ekip ilk defa görüyorum. Böyle ekibi tanıyıp iş verdiğim için çok mutluyum. Belgesel filmimiz sayelerinde daha güzel oldu. İstediğimiz çekimleri yapabildiler. Ellerine emeklerine sa..

Doruk Ç.

Drone Fotoğraf ve Video 11/07/2022

Klip çekimi için drone fotoğraf ve video işlerini yapan ekip ile anlaştık. Kendilerinin işlerini gördüğümüzde beğendik ve onlara yaptırdık. Gerçekten de çok iyi yapıyorlar. Sayelerinde klip muhteşem oldu. Çok memnun ettiler bizi...

Adil Z.

Drone Fotoğraf ve Video 30/06/2022

Daha önce yaptıkları işe bir kaç kez baktığımda beğendim. Hemen kendilerini aradım çekim için uygun fiyata kabul ettiler. Drone çekim ile fotoğraf ve video aldılar. Görüntüler kalite kokuyordu hem de muhteşemdi. İyi ki kendilerini..

Selami Z.

Drone Fotoğraf ve Video 22/06/2022

Yaptıkları paylaşımlarını beğendiğim ve çekmemiz gereken bir konuda drone fotoğraf ve video konusunda Yüksel beyden ve ekibinden destek aldık. Kendileri çok sağlam bir ekip. Çekim konusunda karşılarına kolay kolay rakip çıkacağını..

Bedirhan B.

Drone Fotoğraf ve Video 16/06/2022

Dışarı da olacak düğünümüz için drone ile çekim yapan fotoğraflar ve videolar da dahil olmak üzere çekim yapan ekibi seçtiğim için çok mutluyum. Beni asla pişman etmediler. Çekimler on numara beş yıldız olmuş. Sizlerde seçerseniz..

Drone Fotoğraf ve Video Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Drone Fotoğraf Ve Video

Yakın geçmişte hayatımıza giren önemli teknolojilerden biri olan drone yani helikopterler, pratik yapılarıyla eğlence veya iş gibi birçok farklı amaç ile kullanılmaktadır. Bu teknolojik araçların iş açısından kullanımına bakıldığında da bilhassa fotoğraf ve video çekimlerinde profesyonel kameralar ile bu cihazların büyük bir işlev sağladığı görülmektedir. Yani bir reklam tanıtım veya sadece sanatsal amaçlı drone fotoğraf video çekimi gibi avantajlar elde edilebilmektedir.

Birçok farklı amaç ile birlikte farklı görüntüler sağlayabilmek ve çalışmalar yapabilmek için talep edilen drone fotoğraf video çekimi hizmetleri günümüzde bu teknolojiye sahip onlarca farklı firma üzerinden alabilir. Özellikle büyük şehirlerde profesyonel ajanslar tarafından verilen bu hizmetler, bazen tamamen bireysel hizmet veren kişiler sayesinde de elde edilebilir. İşte bu açıdan istediğiniz hizmeti yaşadığınız bölgede en doğru şekilde bulabilmek için Uzman Deposu sayesinde birkaç filtre kullanarak tüm alternatiflere ulaşabilirsiniz.

Drone Fotoğraf Video Çekimi Nasıl Yapılır?

Birkaç yıl öncesine kadar ilginç ve gerçekten çok özel bir teknoloji olarak görülen drone klip ve reklam çekimi gibi hizmetler, artık hem pratik hem de yaygın bir hale gelmeye başlamıştır. Sanatçılar, prodüksiyon firmaları, reklam ajansları, televizyonlar, haber firmaları ve müzik yapımcıları gibi birçok farklı firma tarafından tercih edilen bu teknoloji sayesinde yüksek bir noktadan elde edilen genel ve geniş kadrajlı görüntüler alınabilmektedir. Bu görüntüler yapılan çekimlerde ve kurgularda alternatif ve daha keyifli görselliklerin elde edilmesini sağlamaktadır. 

Profesyonel şekilde yapılabilecek drone klip ve reklam çekimi gibi işlemlerde genellikle akıllı telefonlar üzerinden kumanda edilebilen 4 ya da 8 pervaneli küçük helikopterler kullanılmaktadır. Belirli bir ağırlığı taşıma kapasitesi bulunan bu helikopterler sayesinde genellikle HD kalitede veya 4K kalitede video çekebilen kameralar montaj edilerek görüntü alınmaktadır. Akıllı telefon veya bilgisayar üzerinden kontrol sağlanırken, hem helikopter hem de kamera kontrolü sağlanarak görüntünün istenilen açıdan ve belirli bir yükseklikten alınması mümkün olmaktadır. Bu konuda hizmet veren kişi ve firmalar bulundukları bölgedeki resmi makamlardan izin alarak bu hizmeti vermektedir.

Drone Çekim Firması İle Nasıl Anlaşılır?

Herhangi bir konuda yani reklam, sinema, klip gibi herhangi bir hizmet açısından bir drone çekim firması ile anlaşmak istiyorsanız, öncelikle Uzman Deposu sayesinde il, ilçe ve hizmet filtrelerini kullanarak aradığınız firmalara ulaşabilirsiniz. Bu tarz bir firmaya ulaşırken tıpkı dış mekan fotoğrafçısı arar gibi istediğiniz işin ayrıntılarını kısaca belirterek, çok daha kısa sürede sonuç elde etmeniz mümkün olacaktır. Yani örnek olarak Ankara’nın Sincan ilçesinde bir klip çekimi için 2 dakikalık bir havadan görüntü istediğinizi belirtebilirsiniz.

 

İstediğiniz ayrıntılar ile birlikte yaptığınız drone çekim firması araştırması sonucunda size hizmet verebilecek firmalara ulaştığınızda, bu firmalar istediğiniz hizmetin boyutlarına ve kapasitesine göre size fiyat teklifleri sunacaktır. Çoğu zaman düğün organizatörleri tarafından da verilen bu hizmetlerde örnek olarak bir düğünün havadan çekilmesi, havadan fotoğraf kareleri alınması veya düğün konvoyunun takip edilmesi gibi noktalarda dahi çekimler yapılabilmektedir.

Drone Fotoğraf Video Çekimi Fiyatları Ne Kadardır?

Profesyonel firmalar tarafından drone fotoğraf video çekimi gerçekleştirileceği zaman öncelikle istenilen hizmetin kapasitesi konusunda bilgi alınır. Çünkü fotoğraf istendiğinde kaç adet fotoğraf gerektiği ya da video talep edildiğinde kaç dakikalık bir video talep edildiği önem arz etmektedir. İşin boyutuna bağlı olarak yapılan uygulamada fiyatlar çok daha net bir şekilde ifade edilerek hizmet verilir.

Uzman Deposu sayesinde ulaşabildiğiniz bir drone çekim firması genellikle kullandığı drone helikopter ve kamera kalitesi açısından da fiyatlarda farklılık sunabilir. Yani örnek olarak 10 adet fotoğraf talep ettiğinizde, iki farklı firma kullandıkları ekipmanın kalitesi ve çalışan personelin profesyonelliği bağlamında çok farklı fiyatlar ile size hizmet verebilir. Bu sayede istediğiniz işin miktarı ve kalitesine bağlı olarak en doğru kararlar ile hizmet almayı seçebilirsiniz. 

✅ Drone Fotoğraf ve Video Hizmeti : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Drone Fotoğraf ve Video Hizmeti İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler