134 Dövmeci hizmet vermeye hazır

Dövme Tattoo

4 Dövme Tattoo Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
134 Dövmeci hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Dövmeci bey

Dövmeci bey

Kütahya / Merkez

Dovmeci bey ile 11 yillik calismalar hala daha devam etmekte bilgi icin mesaj birakiniz


Sy

Seda yener

Yozgat / Akdağmadeni

Sadece bayanlar içindir . Piercing takımı yapilmaz.


Mutlu Müşteriler
Selin F.

Dövme Tattoo 25/07/2022

İstediğim dövmeyi hata yapmadan kaydırmadan acıtmadan yapan Altay beye teşekkür ederim. Çok iyi bir dövme tattoo ustası. Çalışmalarını inceledim ve bir çok yorum okudum. Herkes çok beğenmiş ve bende çok beğendim. Bir daha ki dövme..

Tolga Ç.

Dövme Tattoo 12/07/2022

Bu kadar güzel ve bu kadar iyi dövme tattoo ustası olduğunu bilmiyordum. Gerçekten hakkı ödenmez. İstediğim dövmeyi istediğim yere yaptı ve çok memnun kaldım. Kendisini bulduğum için şanslı tercih ettiğim için mutluyum. Teşekkür e..

Feride K.

Dövme Tattoo 09/07/2022

İlk dövmemi ilk kez tercih ettiğim Nazlı hanıma yaptırmak istedim. Sosyal medyada işlerini beğenmiştim ve yorumları gayet olumluydu. Gerçekten de yorumlarda yazılanların daha fazlasını hak ediyor. İstediğim dövmeyi hata yapmaksızı..

Ceylan D.

Dövme Tattoo 29/06/2022

Annemin ölüm tarihini dövme olarak yaptıracağım için Sevda hanım ile görüştüm. Kendisi dövme ustası. Çok iyi dövmeler yapıyor. Sadece kısacık işi bile o kadar dikkatli yapıyor ki yanlış yapmıyor. Çok teşekkür ederim kendisine. Baş..

Gizem G.

Dövme Tattoo 21/06/2022

Spor yaptığım için dövmenin daha güzel görüneceğini düşündüm. Omzuma istediğim dövmeyi gösterdim ve hemen yapmaya başladı. Gösterdiğim dövme biraz büyük olduğu için 2 seansta tamamladı. İşine çok dikkatli ve konsantre oluyor. Yapt..

Dövme Tattoo Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Dövme Tattoo

Çok eski çağlardan bu yana insanların vücutlarında daha estetik veya aykırı görseller elde etmesi bir kültür ve tercih meselesi oluşturmuştur. Örneğin, yakın tarihte farklı müzik akımları veya felsefe akımları için insanlar vücutlarında dövmeler yapmayı seçmiştir. Öte yandan özellikle Güneydoğu Anadolu'da kadınlar güzellik açısından çok eski dönemlerden bu yana vücutlarında dövme kullanmayı seçmektedir. İster çağdaş ister geleneksel açıdan ayrı bir vücut görselliği sağlamak açısından da dövme ve tattoo yapan uzmanlar sayesinde istenilen hizmet alınabilir.

Türkçede çok eski zamanlardan bu yana dövme olarak adlandırılan, Anadolu'nun bazı bölgelerinde döğün, dek veya tamga gibi isimlere sahip olan bu sanat, son yıllarda popüler bir yapıyla dilimize tattoo şeklinde de geçmiştir. Bugün Türkiye'nin birçok şehrinde tattoo atölyeleri hizmet verirken, uygulanabilecek tattoo çeşitleri açısından da neredeyse sınırsız alternatif bulunmaktadır. Bu ayrıntı göz önüne alındığında da Uzman Deposu sayesinde talep edilen dövme uygulaması için bulunduğunuz şehirde hizmet alınabilecek atölyelere kolaylıkla ulaşılabilir.

Tattoo Çeşitleri Nasıl Seçilmelidir?

Dövme genellikle gençler tarafından tercih edilen asi, keyifli ve farklılık sağlayan bir ayrıntı oluşturmaktadır. Bir elbise, aksesuar, saç kesim stili, sakal tarzı veya kullanılan bir kolyeden çok vücuda yoğun bir şekilde işleyen genellikle kalıcı ve bazen de geçici dövme çeşitleri yer almaktadır. Bu noktada da tattoo çeşitleri arasında seçim yapabilmek için mutlaka hassasiyet göstermek önemlidir. Özellikle kalıcı dövme seçimlerinde tüm hayatınız boyunca bu dövmenin izini taşıyacağınızı ve bilhassa yetişkinlik dönemlerinde vazgeçmek dahi isteyebileceğinizi unutmamak gerekir.

Günümüzde birçok genç vücudunda sadece siyah veya renkli bir dövmenin bulunmasından büyük keyif yaşamaktadır. Örneğin, çok sevilen bir müzik akımını temsil edecek bir çalışma dövme tattoo yapan uzmanlar tarafından uygulanırken, bu uzmanlar da gençleri ilerleyen yaşlarda pişman olmamaları açısından ilk aşamada uyarmayı seçmektedir. Aslında günümüzde tıp teknolojisi sayesinde bu dövmeleri sildirebilmek ya da yine uzman dövmeciler sayesinde dövmelerde değişiklik yapmak mümkün olsa da birçok kişi ilerleyen yaşlarda bu hataları açısından psikolog desteği almayı dahi seçmektedir. Bu açıdan bakıldığında seçilen dövmenin her yaşta vücutta anlamlı olabilmesi ve her zaman kabul edilebilecek bir görselliğe sahip olması önemlidir.

En Yakın Dövmeci Nasıl Bulunabilir?

Doğru dövme kararlarını verdiğinizde ve dövme yaptırmak için emin olduğunuzda, en yakın dövmeci uzman sistemimiz sayesinde çok kolay bir şekilde bulunabilir. Çünkü sistemimiz üzerinde il ve ilçe filtrelerini girdikten sonra istediğiniz dövme tarzını da kısaca ifade ederek, size hizmet verebilecek atölye veya ustalara ulaşabilirsiniz. Ustalar özel makineler, farklı boya çeşitleri, kataloglar, bilgisayar üzerinde yapılan görsel çalışmalar gibi ayrıntılar ile size dövme hizmetleri verecektir.

Daha önceden seçtiğiniz bir görsellik örnek olarak bir kartal silueti vücudunuza dövme olarak uygulanırken, aslında ilk etapta geçici dövmeler tercih edilebilir. Örneğin, 6 ay boyunca vücutta kalacak bu dövme eğer gerçekten emin olursanız kalıcı bir hale getirilebilir. Çünkü birçok kişi ilerleyen dönemlerde bir güzellik merkezi üzerinden alacağı hizmetler ile bu dövmelerden kurtulmayı seçmektedir. Yani çok sonrasında karar değiştirebileceğiniz dövmeler yerine biraz daha ilerleyen dönemlerde yani yetişkinlik döneminde kalıcı dövmeler yaptırmak doğru olacaktır.

Tattoo Çeşitleri İçin Fiyatlar Nasıl Belirlenir?

Dövme bahsedildiği şekilde geçici ve kalıcı çeşitlere sahip olmak üzere aynı zamanda kullanılan mürekkep ve yöntem açısından da farklı fiyatlara sahiptir. Bu nedenle tattoo çeşitleri için net fiyatlar belirlemek mümkün olmasa da uygulama gerçekleştiren ustanın kullandığı malzeme, profesyonelliği ve hizmet kalitesi gibi her ayrıntı talep edilecek fiyatları değiştirecektir.

Uzman Deposu üzerinde yaptığınız araştırma ile ulaşacağınız dövme ve tattoo yapan uzmanlar öncelikle istediğiniz dövmenin türünü ve boyutlarını öğrenmek isteyecektir. Yani kolunuzda bulunacak küçük bir dövme ile sırtınızı kaplayacak büyük bir renkli dövmeli fiyatları elbette ki farklılık oluşturacaktır. Bu nedenle her ayrıntıyı net bir şekilde belirlediğinizde, sistemimiz üzerinde çok daha geçerli fiyat teklifleri elde edebilirsiniz. 

✅ Dövme Tattoo Hizmeti : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren : Mail ve Telefon Onaylı Kurumsal
✅ Yorum ve Puan : Onaylı Yorum Kurumsal
✅ Hizmet Değerlendirilmesi : Onaylı Yorum ve Puan
DİĞER SAĞLIK VE GÜZELLİK HİZMETLERİ