134 Dövmeci hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Sy

Seda yener

Yozgat / Akdağmadeni

Sadece bayanlar içindir . Piercing takımı yapilmaz.


Mutlu Müşteriler
Eser K.

Dövme Tattoo 14/10/2021

Kolumun arkasına tarih yazdıracağım için dövme tattoo ustası Cihan beye gittim. Kendisi bu pandemi döneminde işinde fazlasıyla dikkat ediyor. Çok iyi bir dövmeci. Kullandığı dövme makinaları son derece kalitelidir. Sağ olsun tarih..

Emrullah Ç.

Dövme Tattoo 07/10/2021

Tuttuğum takımın dövmesini yapacak dövme tattoo ustası Birgül hanıma teşekkür ederim. Kendisini iyi ki seçmişim yoksa başka birisini seçseydim bu dövme bu kadar belli olmazdı. Gayet işinde çok konsantre ve dikkatini asla bozmuyor...

Aycan Y.

Dövme Tattoo 01/10/2021

Sırtıma kaplan dövmesini istediğimden dolayı dövme tattoo ustası Erdinç beye danıştım. Çünkü yapımı oldukça zor ve yaptığı işlemin hatasız yapmasını istiyordum. Gerçekten 3 seansta bitirdi. Hiç kaydırmadan dövmeyi tamamladı. Eller..

Şakir B.

Dövme Tattoo 24/09/2021

Son zamanlarda çok beğendiğim dövmeyi dövme tattoo ustası olan Ceylan hanıma gittim. Kadın başına gerçekten güzel işler başarmış ve güzel sonuçlar almış. Dövmemi 2 seansta bitirdi. Hem işine konsantre hem de sizinle fazla ilgileni..

Umut E.

Dövme Tattoo 16/07/2021

Ben ilk defa dövme yaptıracağım için biraz korku ve heyecan vardı. Arkadaşımın gittiği yere gittim. Ben dövme yaptırmayacağım halde benmle çok ilgilendiler ve sohbet ettiler. Daha sonra aradığım yeri buldum diyerek bir dahaki haft..

Dövme Tattoo Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Dövme Tattoo

Çok eski çağlardan bu yana insanların vücutlarında daha estetik veya aykırı görseller elde etmesi bir kültür ve tercih meselesi oluşturmuştur. Örneğin, yakın tarihte farklı müzik akımları veya felsefe akımları için insanlar vücutlarında dövmeler yapmayı seçmiştir. Öte yandan özellikle Güneydoğu Anadolu'da kadınlar güzellik açısından çok eski dönemlerden bu yana vücutlarında dövme kullanmayı seçmektedir. İster çağdaş ister geleneksel açıdan ayrı bir vücut görselliği sağlamak açısından da dövme ve tattoo yapan uzmanlar sayesinde istenilen hizmet alınabilir.

Türkçede çok eski zamanlardan bu yana dövme olarak adlandırılan, Anadolu'nun bazı bölgelerinde döğün, dek veya tamga gibi isimlere sahip olan bu sanat, son yıllarda popüler bir yapıyla dilimize tattoo şeklinde de geçmiştir. Bugün Türkiye'nin birçok şehrinde tattoo atölyeleri hizmet verirken, uygulanabilecek tattoo çeşitleri açısından da neredeyse sınırsız alternatif bulunmaktadır. Bu ayrıntı göz önüne alındığında da Uzman Deposu sayesinde talep edilen dövme uygulaması için bulunduğunuz şehirde hizmet alınabilecek atölyelere kolaylıkla ulaşılabilir.

Tattoo Çeşitleri Nasıl Seçilmelidir?

Dövme genellikle gençler tarafından tercih edilen asi, keyifli ve farklılık sağlayan bir ayrıntı oluşturmaktadır. Bir elbise, aksesuar, saç kesim stili, sakal tarzı veya kullanılan bir kolyeden çok vücuda yoğun bir şekilde işleyen genellikle kalıcı ve bazen de geçici dövme çeşitleri yer almaktadır. Bu noktada da tattoo çeşitleri arasında seçim yapabilmek için mutlaka hassasiyet göstermek önemlidir. Özellikle kalıcı dövme seçimlerinde tüm hayatınız boyunca bu dövmenin izini taşıyacağınızı ve bilhassa yetişkinlik dönemlerinde vazgeçmek dahi isteyebileceğinizi unutmamak gerekir.

Günümüzde birçok genç vücudunda sadece siyah veya renkli bir dövmenin bulunmasından büyük keyif yaşamaktadır. Örneğin, çok sevilen bir müzik akımını temsil edecek bir çalışma dövme tattoo yapan uzmanlar tarafından uygulanırken, bu uzmanlar da gençleri ilerleyen yaşlarda pişman olmamaları açısından ilk aşamada uyarmayı seçmektedir. Aslında günümüzde tıp teknolojisi sayesinde bu dövmeleri sildirebilmek ya da yine uzman dövmeciler sayesinde dövmelerde değişiklik yapmak mümkün olsa da birçok kişi ilerleyen yaşlarda bu hataları açısından psikolog desteği almayı dahi seçmektedir. Bu açıdan bakıldığında seçilen dövmenin her yaşta vücutta anlamlı olabilmesi ve her zaman kabul edilebilecek bir görselliğe sahip olması önemlidir.

En Yakın Dövmeci Nasıl Bulunabilir?

Doğru dövme kararlarını verdiğinizde ve dövme yaptırmak için emin olduğunuzda, en yakın dövmeci uzman sistemimiz sayesinde çok kolay bir şekilde bulunabilir. Çünkü sistemimiz üzerinde il ve ilçe filtrelerini girdikten sonra istediğiniz dövme tarzını da kısaca ifade ederek, size hizmet verebilecek atölye veya ustalara ulaşabilirsiniz. Ustalar özel makineler, farklı boya çeşitleri, kataloglar, bilgisayar üzerinde yapılan görsel çalışmalar gibi ayrıntılar ile size dövme hizmetleri verecektir.

Daha önceden seçtiğiniz bir görsellik örnek olarak bir kartal silueti vücudunuza dövme olarak uygulanırken, aslında ilk etapta geçici dövmeler tercih edilebilir. Örneğin, 6 ay boyunca vücutta kalacak bu dövme eğer gerçekten emin olursanız kalıcı bir hale getirilebilir. Çünkü birçok kişi ilerleyen dönemlerde bir güzellik merkezi üzerinden alacağı hizmetler ile bu dövmelerden kurtulmayı seçmektedir. Yani çok sonrasında karar değiştirebileceğiniz dövmeler yerine biraz daha ilerleyen dönemlerde yani yetişkinlik döneminde kalıcı dövmeler yaptırmak doğru olacaktır.

Tattoo Çeşitleri İçin Fiyatlar Nasıl Belirlenir?

Dövme bahsedildiği şekilde geçici ve kalıcı çeşitlere sahip olmak üzere aynı zamanda kullanılan mürekkep ve yöntem açısından da farklı fiyatlara sahiptir. Bu nedenle tattoo çeşitleri için net fiyatlar belirlemek mümkün olmasa da uygulama gerçekleştiren ustanın kullandığı malzeme, profesyonelliği ve hizmet kalitesi gibi her ayrıntı talep edilecek fiyatları değiştirecektir.

Uzman Deposu üzerinde yaptığınız araştırma ile ulaşacağınız dövme ve tattoo yapan uzmanlar öncelikle istediğiniz dövmenin türünü ve boyutlarını öğrenmek isteyecektir. Yani kolunuzda bulunacak küçük bir dövme ile sırtınızı kaplayacak büyük bir renkli dövmeli fiyatları elbette ki farklılık oluşturacaktır. Bu nedenle her ayrıntıyı net bir şekilde belirlediğinizde, sistemimiz üzerinde çok daha geçerli fiyat teklifleri elde edebilirsiniz.