134 Dövmeci hizmet vermeye hazır

Dövme Tattoo

4 Dövme Tattoo Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
134 Dövmeci hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Doğukan Atlı

Doğukan Atlı

Kırklareli / Lüleburgaz

Öncelikle, çalışmalarımı profesyonel anlamda deneyimlerime dayalı olarak kişiyi bilgilendirme ve ön izlemesini yaparak çalışma sağlıyorum.


Dövmeci bey

Dövmeci bey

Kütahya / Merkez

Dovmeci bey ile 11 yillik calismalar hala daha devam etmekte bilgi icin mesaj birakiniz


Sy

Seda yener

Yozgat / Akdağmadeni

Sadece bayanlar içindir . Piercing takımı yapilmaz.


Mutlu Müşteriler
Selin F.

Dövme Tattoo 25/07/2022

İstediğim dövmeyi hata yapmadan kaydırmadan acıtmadan yapan Altay beye teşekkür ederim. Çok iyi bir dövme tattoo ustası. Çalışmalarını inceledim ve bir çok yorum okudum. Herkes çok beğenmiş ve bende çok beğendim. Bir daha ki dövme..

Tolga Ç.

Dövme Tattoo 12/07/2022

Bu kadar güzel ve bu kadar iyi dövme tattoo ustası olduğunu bilmiyordum. Gerçekten hakkı ödenmez. İstediğim dövmeyi istediğim yere yaptı ve çok memnun kaldım. Kendisini bulduğum için şanslı tercih ettiğim için mutluyum. Teşekkür e..

Feride K.

Dövme Tattoo 09/07/2022

İlk dövmemi ilk kez tercih ettiğim Nazlı hanıma yaptırmak istedim. Sosyal medyada işlerini beğenmiştim ve yorumları gayet olumluydu. Gerçekten de yorumlarda yazılanların daha fazlasını hak ediyor. İstediğim dövmeyi hata yapmaksızı..

Ceylan D.

Dövme Tattoo 29/06/2022

Annemin ölüm tarihini dövme olarak yaptıracağım için Sevda hanım ile görüştüm. Kendisi dövme ustası. Çok iyi dövmeler yapıyor. Sadece kısacık işi bile o kadar dikkatli yapıyor ki yanlış yapmıyor. Çok teşekkür ederim kendisine. Baş..

Gizem G.

Dövme Tattoo 21/06/2022

Spor yaptığım için dövmenin daha güzel görüneceğini düşündüm. Omzuma istediğim dövmeyi gösterdim ve hemen yapmaya başladı. Gösterdiğim dövme biraz büyük olduğu için 2 seansta tamamladı. İşine çok dikkatli ve konsantre oluyor. Yapt..

Dövme Tattoo Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Tattoo, Dövmeci

Tatto dövme kalıcı dövme gibi görünse de aslında geçici dövme çeşididir. Aynı zamanda tatlı dövme modelleri beğenildikten sonra kişiye belli bir süre dövmeyi yaptırdığı bölgede kalıcı gibi kalan dövme çeşididir. Tattoo dövme yapılışı Aslında Kalıcı dövme ile birebir aynı gibi görünür. Tattoo dövme nasıl yapılır buna baktığımızda ise genellikle dövme yaptırılacak bölge çizilerek istediği şekil verilir. Belli bir süre bu şekilde kalan dövme artık zaman geçtikçe kendiliğinden yok olmaya başlar. Belli bir süre bu şekilde kaldıktan sonra artık dövme kendiliğinden silinir. Bu dövmede tattoo dövme fiyatları değişiklik de göstermektedir. Aynı zamanda tattoo dövme birçok farklı çeşitte de yapılmaktadır. Tattoo yazı dövme modelleri oldukça fazla tercih edilen ve istediğiniz yazı silinmeyecek bir kalem ile istediğiniz bölgeye yapılır. Tattoo dövme modelleri erkek olan kişiler tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Sizler de tatto dövme çeşitleri arasından istediğinizi seçip bu dövmeyi yaptırabilirsiniz.

Kalıcı Dövme Yaptırmak Acıtır Mı?

Kalıcı dövme yaptırmak genellikle birazcık da olsa acıtan dövme çeşitlerinden bir tanesidir. Genel olarak minimal dövme seven kişiler için daha az bir bölgeye uygulandığı için çok fazla acıtmaz. Fakat daha farklı bölgelere ve vücudun hassas bölgelerini yaptırılan dövmeler acıtır. Örneğin boyuna dövme yaptırmak boynumuzun daha hassas olmasından kaynaklı olarak acır. Fakat sırta dövme daha sert bir bölgeye yapıldığı için çok fazla acıtmaz. Bununla birlikte bacağı yapılan dövmeler de acıtabilecek nitelikten dövmelerdir. Dövme yaptırırken genellikle vücudumuzun yakılarak içine enjekte edilen boyalardan kaynaklı illaki acıma görülmektedir. Bununla birlikte omuz dövmesi de aynı şekilde işçiye belli bir müddet acı verir. Hatta kol kaplama dövme yaptıran kişiler bütün kolunda oldukça şiddetli bir ağrıya maruz kalabilirler.

Dövme Yaptırmaya Gitmeden Yapılması Gerekenler?

Dövme yaptıracak olan kişiler dövme yaptırmaya gitmeden önce mutlaka dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Bu noktalara baktığımızda ise Özellikle de dövme çeşitleri değişiklik gösterse de dövme yaptırılacak bölgenin hijyenik olması gerekir. Dövme yaptırmaya gitmeden önce profesyonel dövme stüdyosu neresi ise burayı oldukça iyi analiz de etmemiz gerekir. Bununla birlikte en güzel dövme sizin olsun istiyorsanız ve dövme öncesinde ve sonrasında çok fazla ağrı çekmemek için mutlaka bu işin ehli olan kişilere dövmemizi yaptırmalıyız. İstanbul dövme salonları ve Ankara dövme salonları en çok dövme sanatçısının bulunduğu yerlerdir. Dövme yaptırmaya gidilirken aynı zamanda en iyi dövme yapan yeri bulmalı ve burada dövmemizi yaptırmamız gerekmektedir. Dövme yaptırmaya gitmeden önce herhangi bir alerjimizin olup olmadığını da özellikle kontrol etmemiz gerekmektedir. Kendimize Mini tattoo dövme yaptırıp bu şekilde ilk önce bize nasıl olduğunu kontrol etmemiz gerekir.

Dövme Bakımı Nasıl Yapılır?

Dövme bakımı yaparken mutlaka oldukça Titiz ve temiz davranmamız gerekmektedir. Aksi takdirde en güzel dövme bizim olsa dahi sonrasında çok fazla ağrı ve acı çekebiliriz. Bu yüzden dövme sonrasında dövme üzerine kapatma dövme uygulayarak belli bir süre boyunca dışarıdan herhangi bir enfeksiyona sebep olacak durumlara Mahal vermemiz gerekir. Bunun yanında özellikle bileğe yapılan dövmeler çok fazla toza ve Kire maruz kaldığı için bizleri hastalandırabilir. Dövme yaptırdıktan sonra dövme yaptırdığımız yere birkaç defa kontrole de gitmemiz gerekmektedir. Dövme bakım kremlerini de uygulayarak dövmemizin daha rahat nefes almasına Yardımcı olmamız gerekir. Bunun yanında çok fazla güneş ışığına maruz bıraktığımız dövmemiz bizlere zarar verebilir. Dövmemizin bakımı için dışarıdan gelebilecek bakterilere karşı antibakteriyel sabunlar tercih etmeliyiz.

Dövme Yaptırmak Günah Mı?

Dini yaptırmanın günah boyutuna baktığımızda in İşleri Yüksek kurulunun vermiş olduğu fetvaya göre deri üzerine yaptırılan ve derinin zevk ettirilmesi ile uygulanması dinimizce yasaklanmıştır. Bu yüzden dini anlamda bakıldığı zaman dövme yaptırmak mübah karşılanmamıştır. Aynı zamanda hadisler doğrultusunda baktığımızda fıtratı bozmak kaydıyla da çok uygun görülmemiştir. Bu yüzden dövme yaptırmaya karar verdiysek mutlaka bazı kitaplardan dövmenin hükmü konusunda faydalanmalı ve bu doğrultuda dövme yaptırmalıyız. Aynı zamanda dövme abdesti geçirip geçirmeme konusunda da tereddüt bulunduğu için uygun görülmemiştir.

✅ Dövme Tattoo Hizmeti : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren : Mail ve Telefon Onaylı Kurumsal
✅ Yorum ve Puan : Onaylı Yorum Kurumsal
✅ Hizmet Değerlendirilmesi : Onaylı Yorum ve Puan
DİĞER SAĞLIK VE GÜZELLİK HİZMETLERİ
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.