102 Doğum Fotoğrafçısı hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Mutlu Müşteriler
Zehra D.

Doğum Fotoğrafçısı 15/10/2021

Bebeğime kavuşmadan ve kavuşana kadar o ana kadar hepsini çeken doğum fotoğrafçısı Selda hanıma teşekkür ederim. Bütün heyecanlarımızı ve mutluluklarımızın hepsini tek tek çekmiş. Resmen çektiği fotoğraflar o anı hissettiriyor. Te..

Aylin K.

Doğum Fotoğrafçısı 09/10/2021

Doğum esnasında ve sonrasın da her daim pozları yakalayan ve çektiği bütün pozlarda aldığı kadraj muhteşem olan Alara hanıma çok teşekkür ederim. Ekstra olarak daha fazla poz çektiği halde ekstra ücret almadı. Kendisine bayıldım...

İrem A.

Doğum Fotoğrafçısı 02/10/2021

Doğum esnasında anı olarak çektirdiğimiz doğum fotoğrafçısı Sibel hanıma çok teşekkür ederim. Gerçekten o kadar net o kadar güzel kadrajlı çekmiş ki bayıldım. Kendisi ekstra ücret almadan daha çok fotoğrafımızı çekti. Hamile arkad..

Leyla İ.

Doğum Fotoğrafçısı 26/09/2021

Doğum fotoğraflarımızı baştan sona çeken her anını yakalayan ve her ayrıntısı güzel olan Gizem hanıma çok teşekkür ederiz. İstediğimiz kareleri çok güzel çekmiş. Hepsini hediye olarak albüm yaptırıp verdi. Kendisinden çok memnun k..

Sultan Ş.

Doğum Fotoğrafçısı 15/07/2021

Doğumum başlamadan önce doğum fotoğrafçısı tuttuğumuz Selin hanım fotoğrafları çekecekti. Doğum başladıktan itibaren yaşanan mutluluğu art artda fotoğraflarda da belli eden Selin hanıma çok teşekkür ediyorum ve aynı şekilde o gün..

Doğum Fotoğrafçısı Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Doğum Fotoğrafçısı

Fotoğraflar, anı ölümsüzleştirmek için her kullanılabilecek bir araç olmak ile birlikte doğum anının da bir hatıra haline getirilmesi için kullanılabilir. Bir bebeğin doğum anının fotoğraflanması, eski dönemlerde akla gelebilecek veya seçilen bir durum olmasa da günümüzde çok popüler bir yere sahiptir. Bu nedenle günümüzde fotoğraf sanatçıları özellikle uzman doğum fotoğrafçısı olarak hizmet veren bir hale gelmiştir. Yani bu konuda doğum fotoğrafları çekebilmek için özel çalışmalar gerçekleştiren ve hizmetler veren sanatçılar yer almaktadır.

Uzman Deposu herhangi bir noktada isteyeceğiniz en rutin fotoğraftan en profesyonele tüm fotoğraf hizmetleri konusunda size sanatçıları, stüdyoları ve firmaları sunmak için hizmet vermektedir. Yani düğünlerinizde isteyeceğiniz bir fotoğraftan bir parti fotoğrafına veya bir futbol müsabakasında çekecek fotoğraflara kadar her konuda uzmanlara ulaşabilirsiniz. Bu kapsamda elbette ki doğum fotoğraf sanatı konusunda uzmanlık elde etmiş bir kişi veya firmadan hizmet almak istediğinizde de sistemimiz sayesinde kolaylıkla araştırma yaparak teklifler alabilirsiniz.

Doğum Fotoğraf Sanatı Nasıl Gelişmiştir?

Özel bir alan olmak ile birlikte doğum aslında mahremiyetin korunması gereken fakat özellikle son yıllarda ölümsüz bir anı haline getirilmesi talep edilen bir an haline de gelmiştir. Bugün bir doğumhanede doktor ve hemşireler eşliğinde yapılan bir operasyon olmakla birlikte doğum sırasında eşler de operasyona katılmayı talep etmektedir. Hem bu süreçte hem de doğum operasyonun tamamlanması ile birlikte hastanede yaşanan ilk süreçlerde doğum fotoğrafı sanatı bugün popüler bir sanat olarak gerçekten önemli bir uzmanlık gerektirmektedir. 

Fotoğraf konusunda başarılı çalışmalar gerçekleştirmiş ve gerçekten tecrübe etmiş bir sanatçı doğum fotoğrafları konusunda da artık çalışmalar yapabilecek bir kapasiteye ulaşacaktır. Bu sanat dalı yakın geçmişte özellikle yabancı ülkelerde popüler bir hale gelirken 2002 sonrasında ülkemizde de yakın geçmişte süregelmiş bir sanat dalıdır. Genellikle bir uzman doğum fotoğrafçısı bebeğin anne karnındaki son anından başlamak üzere doğum ve doğum sonrasındaki süreçleri sırasıyla fotoğraflayarak bir albüm niteliği elde etmektedir.

Uzman Doğum Fotoğrafçısı Nasıl Çalışmalıdır?

Kademeli bir şekilde fotoğraf çekim çalışmalarını gerçekleştiren bir uzman doğum fotoğrafçısı bu çalışmaları son an itibariyle sıralı bir halde sizlere sunabilmelidir. Bazen bir fotoğraf albümü bazen bir video kurgusu sayesinde elde edebileceğiniz bu fotoğraflar özenli bir şekilde çekilmeli ve ışık ya da açık gibi her ayrıntıya dikkat edilmelidir. Anne adayının acı ve sevinci bir arada yaşadığı bu süreç, özellikle son 20 yıl içerisinde uzman fotoğrafçılar sayesinde Türkiye'de yine özel makineler ve lensler ile fotoğraflara aktarılmaktadır.

Bu tarz bir hizmet aldığınızda doğum fotoğraf sanatı çocuğunuz ilerleyen yaşlara ulaştığında hem sizin hem onun için çok keyifli bir arşiv oluşturacaktır. Bu arşiv ilerleyen dönemlerde organizasyon ve parti hizmetleri sayesinde çocuğunuz için hazırlayacağınız bir doğum gününde kullanılabilir. Hatta bazen bu tarz etkinlikler için talep ettiğiniz özel parti ürünleri arasında doğum fotoğrafları için kullanılabilecek çerçeveler ve ürünler dahil talep edilebilir.

Doğum Fotoğrafı Sanatı Hizmet Fiyatları Nedir?

Birçok farklı fotoğraf çalışmasına göre farklı bir yere sahip olan ve daha fazla hassasiyet ve mahremiyet gerektiren bir alan olan doğum fotoğrafçılığında fiyatlar da elbette ki bu ayrıntılara göre değişiklik oluşturabilir. Bu nedenle doğum fotoğraf sanatı için bir uzman ile anlaşma gerçekleştirmek açısından Uzman Deposu sayesinde il, ilçe ve istediğiniz hizmetin boyutunu ifade ederek daha net fiyat teklifleri elde edebilirsiniz.

Uzman sistemimiz sayesinde aldığınız fiyat teklifleri ile birlikte seçtiğiniz uzman doğum fotoğrafçısı çekilecek kare sayısı, kullanılan ekipman, ne kadar profesyonel olduğu ve çekimler sonrasında uygulanacak çalışmalar gibi birçok noktaya bağlı olarak değişen ücretler talep edebilir. Bu açıdan sistemimiz üzerinde teklifler arasından seçim yapma özgürlüğü sizlere sunulmaktadır.