102 Doğum Fotoğrafçısı hizmet vermeye hazır

Doğum Fotoğrafçısı

4 Doğum Fotoğrafçısı Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
102 Doğum Fotoğrafçısı hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Mutlu Müşteriler
Ceylan D.

Doğum Fotoğrafçısı 08/08/2022

Doğum fotoğrafçısı olarak önceden belirlediğimiz Nihal hanım sayesinde o anları bize tekrardan yaşattı. Gerçekten fotoğraflar da o kadar güzel ve kaliteli olmuş ki hayran kaldım işine. İşinde asla hata yapmayan birisi. Kesinlikle..

Selinay Ö.

Doğum Fotoğrafçısı 15/07/2022

Doğum fotoğrafçısı olarak daha önceden belirlediğimiz Gülşah hanım doğum esnasından sonuna kadar her anı muhteşem bir şekilde çekmiş. Klip haline getirdiğin de tekrardan o an gözümün önüne geldi ve duygulandım. Eline emeğine sağlı..

Lale H.

Doğum Fotoğrafçısı 10/07/2022

Doğum fotoğrafçısı Gizem hanım fotoğraflarla anımızı yaşatmış gibi. O kadar iyi fotoğrafçı ki her fotoğraf muhteşem olmuş. Hiç bir titreme vs şeyler yok. Aldığı paranın sonuna kadar hak ediyor. Kendisiyle çalıştığım için çok mutlu..

Nagihan A.

Doğum Fotoğrafçısı 29/06/2022

Doğum fotoğrafçısı olarak Seda hanımı tercih ettik. Kendisi daha önce bu işi yapmış ve bu işinin artık ustası olmuş gibi. Çok güzel bir şekilde fotoğrafları çekmiş. Ellerine sağlık. Kesinlikle tavsiye ederim.

Gül D.

Doğum Fotoğrafçısı 22/06/2022

Bu anı bize gösterip yaşatan ve baktığımız zaman doğum anındaki heyecanı mutluluğu yansıtan Nurgül Hanıma teşekkür ederim. Her karenin en güzelini yakalamış ve çekmiş. Emek verdiği gerçekten çok ortada. Kendisini seçtiğimiz için ç..

Doğum Fotoğrafçısı Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Doğum Fotoğrafçısı

Fotoğraflar, anı ölümsüzleştirmek için her kullanılabilecek bir araç olmak ile birlikte doğum anının da bir hatıra haline getirilmesi için kullanılabilir. Bir bebeğin doğum anının fotoğraflanması, eski dönemlerde akla gelebilecek veya seçilen bir durum olmasa da günümüzde çok popüler bir yere sahiptir. Bu nedenle günümüzde fotoğraf sanatçıları özellikle uzman doğum fotoğrafçısı olarak hizmet veren bir hale gelmiştir. Yani bu konuda doğum fotoğrafları çekebilmek için özel çalışmalar gerçekleştiren ve hizmetler veren sanatçılar yer almaktadır.

Uzman Deposu herhangi bir noktada isteyeceğiniz en rutin fotoğraftan en profesyonele tüm fotoğraf hizmetleri konusunda size sanatçıları, stüdyoları ve firmaları sunmak için hizmet vermektedir. Yani düğünlerinizde isteyeceğiniz bir fotoğraftan bir parti fotoğrafına veya bir futbol müsabakasında çekecek fotoğraflara kadar her konuda uzmanlara ulaşabilirsiniz. Bu kapsamda elbette ki doğum fotoğraf sanatı konusunda uzmanlık elde etmiş bir kişi veya firmadan hizmet almak istediğinizde de sistemimiz sayesinde kolaylıkla araştırma yaparak teklifler alabilirsiniz.

Doğum Fotoğraf Sanatı Nasıl Gelişmiştir?

Özel bir alan olmak ile birlikte doğum aslında mahremiyetin korunması gereken fakat özellikle son yıllarda ölümsüz bir anı haline getirilmesi talep edilen bir an haline de gelmiştir. Bugün bir doğumhanede doktor ve hemşireler eşliğinde yapılan bir operasyon olmakla birlikte doğum sırasında eşler de operasyona katılmayı talep etmektedir. Hem bu süreçte hem de doğum operasyonun tamamlanması ile birlikte hastanede yaşanan ilk süreçlerde doğum fotoğrafı sanatı bugün popüler bir sanat olarak gerçekten önemli bir uzmanlık gerektirmektedir. 

Fotoğraf konusunda başarılı çalışmalar gerçekleştirmiş ve gerçekten tecrübe etmiş bir sanatçı doğum fotoğrafları konusunda da artık çalışmalar yapabilecek bir kapasiteye ulaşacaktır. Bu sanat dalı yakın geçmişte özellikle yabancı ülkelerde popüler bir hale gelirken 2002 sonrasında ülkemizde de yakın geçmişte süregelmiş bir sanat dalıdır. Genellikle bir uzman doğum fotoğrafçısı bebeğin anne karnındaki son anından başlamak üzere doğum ve doğum sonrasındaki süreçleri sırasıyla fotoğraflayarak bir albüm niteliği elde etmektedir.

Uzman Doğum Fotoğrafçısı Nasıl Çalışmalıdır?

Kademeli bir şekilde fotoğraf çekim çalışmalarını gerçekleştiren bir uzman doğum fotoğrafçısı bu çalışmaları son an itibariyle sıralı bir halde sizlere sunabilmelidir. Bazen bir fotoğraf albümü bazen bir video kurgusu sayesinde elde edebileceğiniz bu fotoğraflar özenli bir şekilde çekilmeli ve ışık ya da açık gibi her ayrıntıya dikkat edilmelidir. Anne adayının acı ve sevinci bir arada yaşadığı bu süreç, özellikle son 20 yıl içerisinde uzman fotoğrafçılar sayesinde Türkiye'de yine özel makineler ve lensler ile fotoğraflara aktarılmaktadır.

Bu tarz bir hizmet aldığınızda doğum fotoğraf sanatı çocuğunuz ilerleyen yaşlara ulaştığında hem sizin hem onun için çok keyifli bir arşiv oluşturacaktır. Bu arşiv ilerleyen dönemlerde organizasyon ve parti hizmetleri sayesinde çocuğunuz için hazırlayacağınız bir doğum gününde kullanılabilir. Hatta bazen bu tarz etkinlikler için talep ettiğiniz özel parti ürünleri arasında doğum fotoğrafları için kullanılabilecek çerçeveler ve ürünler dahil talep edilebilir.

Doğum Fotoğrafı Sanatı Hizmet Fiyatları Nedir?

Birçok farklı fotoğraf çalışmasına göre farklı bir yere sahip olan ve daha fazla hassasiyet ve mahremiyet gerektiren bir alan olan doğum fotoğrafçılığında fiyatlar da elbette ki bu ayrıntılara göre değişiklik oluşturabilir. Bu nedenle doğum fotoğraf sanatı için bir uzman ile anlaşma gerçekleştirmek açısından Uzman Deposu sayesinde il, ilçe ve istediğiniz hizmetin boyutunu ifade ederek daha net fiyat teklifleri elde edebilirsiniz.

Uzman sistemimiz sayesinde aldığınız fiyat teklifleri ile birlikte seçtiğiniz uzman doğum fotoğrafçısı çekilecek kare sayısı, kullanılan ekipman, ne kadar profesyonel olduğu ve çekimler sonrasında uygulanacak çalışmalar gibi birçok noktaya bağlı olarak değişen ücretler talep edebilir. Bu açıdan sistemimiz üzerinde teklifler arasından seçim yapma özgürlüğü sizlere sunulmaktadır. 

✅ Doğum Fotoğrafçısı Hizmeti : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Doğum Fotoğrafçısı Hizmeti İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.