139 Uzman Diyetisyen hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Rose & Moon Güzellik

Rose & Moon Güzellik

İstanbul / Şişli

Güzelliğinize güzellik katın 🙂 Gül ÇELEN ; Rose& Moon’u 2016 da Şişli Istabul’da kurmuştur . Gül ÇELEN’in Güzellik ve estetiğe olan ilgisi kendisinin bu sektöre yönelmesinde çok etkin bir rol oynamıştır. Bu alanda eğitimlerini alıp yine bu sektörde Çalışma hayatına atılmıştır. Sektörde sürekli olarak Eğitimin alınmasına büyük önem vermekte, gerek konferans ve gerek seminerlerle tüm yenilikleri yakından takip etmekte ve Rose & Moon ’da bizzat işlemleri kendisi uygulamaktadır . 2009 yılında Diyet ve Güzellik Merkezi’nde güzellik alanında çalışmaya devam edip bu kurumun yönetiminden sorumlu olmuştur. 2014 yılında Bir Tıp merkezinin Estetik ve Güzellik Biriminin Yönetimini ve İşletmesi..


Güneş Güler

Güneş Güler

İstanbul / Kartal

Merhabalar Ben Diyetisyen Güneş GÜLER Muğla Sıtkı Koçman üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde mezun oldum . Pandemi sürecinde online destek verdiğimiz kişilerden çok iyi sonuçlar aldığımız için bu uygulamalarla yeni danışanlarla görüşebilmek adına açmış bulunmaktayım :)) güzellikten önce sağlığın geldiğini altını çizerek ve bütün kliseşeleri yıkıp doyarak kilo vermek ilk hedefim Obezite Cerrahisinde Beslenme ve Beslenme Psikolojisi ek eğitimlerimi almış olup iletişimde kalarak ve ÖĞRENEREK kilo vereceğiniz bir süreç olması umuduyla... Sevgiler dyt.gunesgulerr


EE

Ece Ertürk

İstanbul / Fatih

Seçenekli diyet listeleri veriyorum, aç kalmadan zayıfla!


YC

Yusuf Coşkun

İstanbul / Beyoğlu

Kişiye özel


Mutlu Müşteriler
Nazlı T.

Diyetisyen 04/08/2021

Çok fazla gazlı içecek ve tatlı yiyecekler tükettiğim için kilo almaya başladım. Artık kilolarıma dur diyen diyetisyen Nazmiye hanım ile görüştüm. Kendisinin kilo konusunda verdiği bilgiler aydınlattı. Verdiği programlar ilk hafta..

Bahar Ç.

Diyetisyen 27/07/2021

Kullandığım ilaçları bıraktığımdan dolayı fazla yemeye başladım ve kilo almaya başladım. Tek beni tedavi edicek diyetisyen Sultan hanımdır. Gerçekten ilk haftadan verdiği program işe yaramaya başlamıştı. Çok teşekkür ederim herkes..

Birce A.

Diyetisyen 16/07/2021

Zayıflamak için uzun arayışlar sonrası diyetisyen Meltem hanımla konuştum. Kendisinin verdiği diyet programında 1 ayda tam 10 kilo verdim. Çok ilgili ve motive edici bir kişiliğe sahip zayıflamayı düşünenler kesinlikle Meltem hanı..

Kübra Ö.

Diyetisyen 14/07/2021

Dengesiz beslendiğimden dolayı kilo almaya başladım. Yediklerimin haddi hesabı yoktu. Gazlı içeceklerin bağımlısı olmuştum. Artık buna son verdirecek kişi diyetisyen Ünsal hanımdı. Verdiği programa alışmak oldukça zordu ama zayıfl..

Asena Y.

Diyetisyen 07/07/2021

Ağır işte çalıştığım için sürekli yağlı yemekler yiyordum. Bunun en iyi çözümü diyetisyen Meral hanımdır. Kendisinin verdiği program beni zorlasa da ilk haftadan sporla birlikte yağları erittiğim belli oluyordu. Kilo vermeye başla..

Diyetisyen Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Diyetisyen

Sağlıklı zayıflamak veya dengeli kilo almak istiyorsanız uzman diyetisyenlerden doğru tavsiyeler alabilirsiniz. Diyet yapmak isteyen çoğu kişi internette yayınlanan diyetlerin kendisine uygun olduğunu düşünür. Ancak bu doğru bir yaklaşım değil. Herkesin metabolizması ve fiziksel özellikleri farklıdır. Uzman diyetisyen kişiye özel diyet programı uygular. Uzman diyetisyen tıpta diyetisyenlik alanında uzmanlaşmıştır. Klasik diyet yaklaşımlarından farklı olarak kişiye özel beslenme analizi yapar. Analiz sonrasında sağlıklı zayıflama planını kişiye göre programlar. Diyetisyen ve uzman diyetisyen arasındaki farkeğitimde uzmanlaşma alanında ortaya çıkar. Uzman diyetisyenler beslenme ve diyetetik eğitimi aldıktan sonra bu alanda yüksek lisans ve doktora yaparlar. Diyetisyen üniversitelerin beslenme diyetetik bölümlerinden mezun olan kişidir. Uzman diyetisyen bu bölümden mezun olduktan sonra yüksek lisans yaparak uzmanlık unvanı alır.

Uzman Diyetisyen Nedir, Neden Önemlidir?

Beslenme ve diyet konusunda çok fazla genel bilgiyle karşılaşmak mümkün. Hangi uzmanın hangi konuda gerçekten yeterli olduğunu bilmek çok önemli. Zayıflamak için tavsiye alacaksanız uzman diyetisyenden almalısınız. Uzman diyetisyen nedir bilmezseniz diyet konusunda tavsiye veren herkesin tavsiyelerinin doğru olduğunu sanabilirsiniz. Sağlıklı beslenme ve diyet yapma konusunda güvenilir kaynaklara başvurmalısınız. Özellikle de diyet konusunda kendi metabolizma değerlerinize göre diyet programı seçmelisiniz. Diyetisyen önerileri ararken en doğru yaklaşım uzman bir diyetisyenden kişiye özel diyet programı hizmeti almaktır. Uzman sistemimizde yer alan profesyonel diyetisyenlerden güvenle yardım alabilirsiniz. Sağlıklı zayıflama veya kondisyon için sistemimizden özel personal trainer gibi size özel spor hocalarına da kolaylıkla ulaşabilir, kondisyonunuzu en iyi seviyeye getirebilirsiniz.

Diyetisyen Dünyasının En İyileriyle Tanışın!

Diyetisyen ararken alanında en iyilerle uzman sistemimizde tanışabilirsiniz. Diyetisyen dünyası içinde öne çıkan diyetisyenlerle çalışma fırsatınız olur. İstediğiniz şekilde diyetisyenle çalışabilirsiniz. Online olarak evinizden diyet programı uygulanmasını sağlayabilirsiniz. Sizi takip edecek ve sizin fiziksel özelliklerinize göre ilerleme sağlayacak diyetisyeni uzman sistemimizde bulabilirsiniz. Diyetisyen dünyasının en iyilerinden hizmet almış kullanıcıların yorumlarını değerlendirebilirsiniz. İşinde gerçekten iyi olan sizi kısa sürede istediğiniz hedefe ulaştıracak diyetisyen randevu sistemini kendiniz oluşturabilirsiniz. Seçtiğiniz diyetisyenle istediğiniz tarih ve saatlerde program yapabilirsiniz. Uzman diyetisyenlerin hangi üniversiteden mezun olduklarını, diyet uzmanlığındaki kalitelerini detaylı şekilde inceleyerek size en uygun programı sunan diyetisyenle iletişim kurabilirsiniz. Uzman Deposu’nda kişiye özel hizmet sunan uzman diyetisyenlerden uygun fiyat teklifleri alma şansınız var.

1

Diyetisyene Neden İhtiyaç Duyulur En Doğru Diyetisyen Nasıl Seçilir?

Sanılanın aksine diyetisyenler sadece diyet programı uygulayan kişiler değildir. Beslenme ve diyet konusunda eğitim almış olan uzman diyetisyen kişinin metabolizma değerlerini analiz ederek uygun beslenme programını çıkartır. Vücut kitle endeksi sadece işin bir parçasıdır. Her kişinin hormon değerleri, vitamin değerleri, yağ oranı gibi fiziksel değerleri farklıdır. Diyetisyenlik kişiye özel zayıflama amaçlı perhiz programı planlamayı bilimsel değerlere dayalı olarak yapmayı gerektirir. En doğru diyetisyeni uzman sistemimizden detaylı araştırma yaparak seçebilirsiniz. Uzman sisteminde karşınıza çıkan diyetisyenleri daha önce hizmet almış kişilerin yorumlarına bakarak daha iyi değerlendirebilirsiniz.
2

Uzman Diyetisyenlerin Ücretleri Ne Kadardır?

Kişisel olarak bir uzman diyetisyenden hizmet almak istiyorsanız en iyi fiyat olanaklarını teklif sistemimizde bulabilirsiniz. Size sunulan uzman diyetisyen ücretleri arasından en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Uzman diyetisyenlerden kendi kişisel analizinize göre diyet desteği almanın ne kadar olacağını öğrenebilirsiniz. Diyetisyen fiyatları arasından seçim yaparken hizmet detaylarını karşılaştırma şansınız olur. Uzman Deposu’nda alanının en iyileri olan uzman diyetisyenler arasından en iyi fiyat teklifini vereni seçme olanağı sunuyoruz. Size hedefiniz doğrultusunda sağlıklı zayıflama programı uygulayacak uzman diyetisyenlerden fiyat teklifi alarak en iyi fiyatı öğrenebilirsiniz. Ayrıca diyetisyeniniz ile birlikte spor da yapmak isterseniz uzman sistemimizde yer alan uzman pilates eğitmenlerine ulaşabilir, sağlıklı ve dinç hayatınıza çok iyi başlangıç yapabilirsiniz.
3

Uzman Diyetisyen Olmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Uzman diyetisyen olmak için öncelikle üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak gerekiyor. Tıp fakültesinde beslenme ve diyetetik bölümünde lisans eğitimi aldıktan sonra aynı alanda yüksek lisans yapılarak uzman olunabiliyor. Uzman diyetisyen nasıl olunur konusunda bilgi sahibi olmak önemli. Çünkü beslenme uzmanları ve diyetisyenler de uzman diyetisyen gibi algılanabiliyor. Oysa uzman diyetisyen olmak çok daha zordur. Ve uzman bir diyetisyen olmak için daha uzun eğitim süreçlerinden geçmek gerekir. Beslenme uzmanı ise özel akreditasyon ile sertifikalandırılarak bu alanda çalışabilir. Doktorlar, asistan doktorlar ve başka sağlık uzmanları sınava girerek beslenme uzmanı unvanı alabilir. Uzman diyetisyen olmak için üniversitelerin beslenme ve diyetetik bölümünden mezun olduktan sonra yüksek lisans yapmak gerekir.