139 Uzman Diyetisyen hizmet vermeye hazır

Diyetisyen

4 Diyetisyen Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
139 Uzman Diyetisyen hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Arif Emre dağılma

Arif Emre dağılma

Muş / Merkez

Merhabalar ben Arif Emre Dağılma.2022 yılında Akdeniz Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden onur derecesi ile mezun oldum.Lisans seminerimi Covid-19 döneminde B6,B12 ve Folik Asit üzerine lisans tezimi ise geç dönem adölesanların gıda ve beslenme alışkanlıklarının diyet kalitesi üzerine yazdım.Eğitim aldığım süreçte Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde yetişkin ve çocuk hastalıkları stajımı,Akdeniz Üniversitesi merkezi kampüsünde yer alan yüksek öğrenim yurtları mutfaklarında toplu kurum stajımı yaptım.Aynı zamanda dış hastane stajımı ise Antalya ilinde bulunan Şelale Tıp Merkezinde yaptım.Bu süreçte elde ettiğim deneyim ve kazanımları siz danışanlarımla paylaşmaktan ve sizlerin sağlı..


Rose & Moon Güzellik

Rose & Moon Güzellik

İstanbul / Şişli

Güzelliğinize güzellik katın 🙂 Gül ÇELEN ; Rose& Moon’u 2016 da Şişli Istabul’da kurmuştur . Gül ÇELEN’in Güzellik ve estetiğe olan ilgisi kendisinin bu sektöre yönelmesinde çok etkin bir rol oynamıştır. Bu alanda eğitimlerini alıp yine bu sektörde Çalışma hayatına atılmıştır. Sektörde sürekli olarak Eğitimin alınmasına büyük önem vermekte, gerek konferans ve gerek seminerlerle tüm yenilikleri yakından takip etmekte ve Rose & Moon ’da bizzat işlemleri kendisi uygulamaktadır . 2009 yılında Diyet ve Güzellik Merkezi’nde güzellik alanında çalışmaya devam edip bu kurumun yönetiminden sorumlu olmuştur. 2014 yılında Bir Tıp merkezinin Estetik ve Güzellik Biriminin Yönetimini ve İşletmesi..


SERAP GÖKOĞLU

SERAP GÖKOĞLU

Antalya / Konyaaltı

Merhabalar, ben Diyetisyen Serap Gökoğlu. Lisans tezimi Fenilketonüride güncel yaklaşımlar üzerinde yazdım. Öğrenim hayatımı hiç bitirmiyorum. Her gün yeni bilimsel çalışmaları takip ederek güncel bilgiler ediniyorum. Çeşitli hastalıklar üzerinde diyetlerimle beslenme tedavisi gören danışanlarımın gün geçtikçe yaşam kalitesi artıyor ve sayımız çoğalarak büyük bir aile oluyoruz. Hem online hem yüz yüze beslenme danışmanlığı vermekteyim. Sizden ricam araştırarak kendi enerjinize ve bilgilerine güvendiğiniz bir diyetisyen ile yola çıkıp sürdürülebilir bir beslenme sağlamanız. :) Kilo alma, kilo verme, insülin direnci, hipertansiyon, diyabet, PCOS, Hashimato, kalp-damar hastalıklarında beslenme,..


Merve Güven

Merve Güven

Kocaeli / Gebze

Merhaba ben Merve; Liseyi Görele Nihat Gürel Fen lisesinde okudum. O zamanlar tüm hocalarımın ve ailemin benden beklentisi tıp iken ben tüm ömrüm boyunca yapacağım meslek seçimini kimsenin eline ve düşüncesine bırakmadan beslenme ve diyet uzmanlığı olarak seçtim. Acıbadem Üniversitesi beslenme ve diyetetik bölümünde 4 yıllık lisans eğitimimin ardından mezun oldum. Ve her gün bu mesleği seçtiğim için iyiki diyorum . Lisans hayatım süresince bir çok kurumda staj deneyimi kazandım. Şu anda online olarak beslenme ve diyet danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Danışmanlık hizmeti verdiğim alanlar; 📌Kilo verme / Kilo alma / Kilo koruma 📌Yeme bozuklukları 📌Sporcularda beslenme 📌Gebelik / Emzikli..


BZ

Buse ZİYANOĞLU

Ankara / Keçiören

Merhaba ben Buse Ziyanoğlu. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunuyum. Eski adıyla GATA olarak bilinen çok köklü bir üniversiteden en iyi eğitimleri alarak mezun oldum ve danışmanlarıma kişiye özel diyet uygulayarak hizmet vermekteyim. Günün her saati hizmet vererek birlikte çok iyi sonuçlar alabileceğimize inanıyorum. Cumhurbaşkanlığımda staj geçmişim ve herkes tarafından bilinen Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde stajlarımı tamamlayarak çok iyi bir iş tecrübesi edinmiş bulunmaktayım. Eğer siz de kısa süre içinde sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. Sağlıkla kalın...


Güneş Güler

Güneş Güler

İstanbul / Kartal

Merhabalar Ben Diyetisyen Güneş GÜLER Muğla Sıtkı Koçman üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde mezun oldum . Pandemi sürecinde online destek verdiğimiz kişilerden çok iyi sonuçlar aldığımız için bu uygulamalarla yeni danışanlarla görüşebilmek adına açmış bulunmaktayım :)) güzellikten önce sağlığın geldiğini altını çizerek ve bütün kliseşeleri yıkıp doyarak kilo vermek ilk hedefim Obezite Cerrahisinde Beslenme ve Beslenme Psikolojisi ek eğitimlerimi almış olup iletişimde kalarak ve ÖĞRENEREK kilo vereceğiniz bir süreç olması umuduyla... Sevgiler dyt.gunesgulerr


Öykü Özsoy

Öykü Özsoy

Burdur / Merkez

Merhaba ben Diyetisyen Öykü Özsoy. 2022 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum. Lisans tezimi Oksidatif Stres ve Kardiyovasküler Hastalıklarda Likopen üzerine yaptım. Eğitim süresince Isparta Özel Davraz Yaşam Hastanesinde yetişkin ve çocuk beslenmesi stajımı, Yakın Doğu Üniversite Hastanesinde yetişkin ve toplu beslenme stajlarımı tamamladım. Kazandığım deneyimleri sizlerle paylaşmak isterim. İlk hedefim sağlıklı ve dengeli beslenmeyi hayatınızın en güzel parçası haline getirebilmektir. Danışanlarımla olan sürecimizin; bilimsel, etik, sağlıklı ve kişiye özel olması önceliğimdir.


İrem Kasap

İrem Kasap

Balıkesir / Karesi

Merhaba. Ben Diyetisyen İrem Kasap. 2022 yılında Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü başarıyla tamamladım. Şu anda kilo alma, kilo verme, hastalıklarda beslenme, sporcu beslenmesi, gebe ve emziklilerde beslenme, yaşlılarda beslenme alanlarında online beslenme ve diyet danışmanlığı vermekteyim. Sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandığınız, kendinizi en iyi hissettiğiniz ve sağlıklı olduğunuz yepyeni bir siz için bir mesaj uzağınızdayım.


Eda Nur Altun

Eda Nur Altun

İstanbul / Çekmeköy

Merhaba ben Eda Nur Altun. Yeni mezun biri olarak kendi mesleğime olan sevgim, yaptığım staj deneyimlerime dayanarak bu konuda kendimi geliştirdiğime ve geliştireceğime, böylece insanlara yardımcı olmama ve onların hayatlarına dokunabilmeme vesile olduğuna inanıyorum. Sizde dilerseniz birlikte bir yola başlayıp nasıl ilerleyeceğini gözlemleyebilir ve kendimizde yapacağımız kaliteli ve sağlıklı yaşama doğru adım atabiliriz.


Aysu USTA

Aysu USTA

Ankara / Yenimahalle

Merhabalar, ben Diyetisyen Aysu USTA. Gazi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunuyum. Ağırlık kaybı-kazanımı, hastalıklarda beslenme, sporcu beslenmesi, gebelikte ve emziklilik döneminde beslenme, adölesan beslenmesi konularında online hizmet vermekteyim. Yol arkadaşı olduğum danışanlarıma sürdürülebilir beslenme uygulamakta ve sağlıklı beslenmeyi öğretmeyi amaçlamaktayım. Merak ettiğiniz tüm sorular için benimle iletişime geçebilirsiniz. 🌸


Ezgi Küçükaydın

Ezgi Küçükaydın

İstanbul / Ataşehir

Merhabalar,Ben Diyetisyen Ezgi Küçükaydın. 5 senelik meslek hayatımda yüzlerce danışan ile çalışma şansı buldum. Obezite tedavisi, diyabet tedavisi, mide-bağırsak hastalıklarında beslenme tedavisi,hamilelik döneminde beslenme tedavisi, sağlıklı kilo verme sürecinde beslenme tedavisi ve daha bir çok alanda hizmet vermekteyim. Gelin birlikte şifa bulalım ve sağlıklı bir yaşama sahip olalım.


MuhammetAli Yılmaz

MuhammetAli Yılmaz

İstanbul / Ümraniye

Danışanlarımızın zayıflamalarına yardımcı olmaktayız. Öncelikle kan bulgularına bakıp ve ardından 3 günlük besin tüketim kaydı alıp sonrasında kişiye özel bir diyet listesi hazırlanmaktadır. Danışanın isteği üzere belirli aralıklarla takip edilerek zayıflama sürecinde gereken ilgi ve alakayla hizmet vermekteyim.


TK

Tuğba Kar

Kocaeli / Gebze

Merhaba ben Tuğba Kar Akdeniz Üniversitesi beslenme ve diyetetik bölümünü yüksek onur derecesiyle bölüm altıncısı olarak bitirdim. Çok severek okuduğum bu bölümü şimdi insanların hayatına dokunmak İçin yapacağım. Sağlıklı şekilde doğru alışkanlıklarla beslenmeniz için buradayım.


Hande Zeynep Bingöl

Hande Zeynep Bingöl

İstanbul / Kadıköy

Merhaba Ben Diyetisyen Hande Zeynep Bingöl. İstinye Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Mezunuyum. Mezuniyetimden sonra bir hastanede diyetisyen olarak görev aldım. Şu anda ise online olarak hizmet veriyorum. Kilo alma, kilo verme, kilo koruma, hastalıklarla beslenme, gebe beslenmesi, çocuk beslenmesi ve beslenme ile ilgili her şey için bana ulaşabilirsiniz. 🌸


Vahide Dilara

Vahide Dilara

Adana / Çukurova

Merhabalar, ben Vahide Dilara. Marmara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum. Mezun olduğum okulun uzman kadrosu sayesinde alanımda donanımlı olduğumu düşünüyorum. Hastalıklarda beslenme, anne çocuk beslenmesi, yetişkinlerde beslenme ve daha bir çok konuda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.


İkrami Dolaman

İkrami Dolaman

İstanbul / Küçükçekmece

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunuyum. Kendi diyet merkezimde danışanlarıma yüz yüze ve online hizmet veriyorum. Verdiğim hizmet sırasında ilgi göstererek ve motivasyon sağlayarak danışanlarımın benden memnun kalmasını amaçlıyorum.


SEHER İLHANLI

SEHER İLHANLI

İstanbul / Küçükçekmece

Sürdürülebilir sağlıklı bir yaşam için farkındalıkla beslenerek hedeflere ulaşıyoruz. hizmetlerimiz: - kişiye özel beslenme programı - kilo alma/ kilo verme - kilo koruma programı - takipli online diyet - çocuk ve ergen beslenmesi -gebe ve emzikli beslenmesi


E

Elif Aslıhan Topcu

Konya / Beyşehir

Merhaba, ben diyetisyen Elif Aslıhan Topcu, Ankara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunuyum. Sağlıklı beslenmeyi hedefiyle ve bunu sürdürülebilir kılarak yaşamının bir parçasını haline getirmek isterseniz doğru adrestesiniz.


ELİF UÇUK

ELİF UÇUK

Tekirdağ / Saray

Kişiye Özel Online Diyet Danışmanlığı *Birlikte sürdürülebilir bir beslenme planı oluşturuyoruz *Ayda dört kez diyet listesi kontrolü ile her zaman takipteyim *Her an sosyal medya üzerinden yanında oluyorum


N

Nur Sena Aydemir

İstanbul / Esenler

Ben diyetisyen Nur Sena Aydemir. Kilo alma-kilo verme,anne çocuk beslenmesi, kronik hastalıklar,sporcu beslenmesi gibi konularda sürdürülebilir ve sağlıklı beslenme danışmanlığı için iletişime geçebilirsiniz 🌸


Mutlu Müşteriler
Zafer L.

Diyetisyen 21/07/2022

Diyetisyen Melisa hanımla görüştüğüm için çok şanslıyım. Artık kilolarımdan dolayı yerden kalkamıyordum. Bu yüzden kendisiyle görüştüm. İlk başta yemek programı daha sonra egzersiz programları işe yarama başladı. Kendisiyle zayıfl..

Çetin Z.

Diyetisyen 07/07/2022

O kadar sınırı aştım ki kiloda kendimi patlamaya hazır bomba gibi hissediyordum. Bu hissi değiştirmek için Diyetisyen Sema hanım verdiği besin programlarıyla beraber çok yardımcı oldu. Gerçekten çok faydalı oldu. Biraz zorlansam d..

Sedef Ş.

Diyetisyen 26/06/2022

Diyetisyen Fatma hanım ile karşılaştığım günden beri rahatladım. Kendisi o kadar güven veriyor ki kendisiyle konuşurken bile zayıflayacağıma ikna ediyor. Kendisiyle görüştüğümden beri verdiği peşin programları da dahil olmak üzere..

Mahmut Z.

Diyetisyen 18/06/2022

Diyetisyen Ayşe hanımın hazırladığı yemek programı beni ilk başta çok zorladı. Gerçekten artık devam etmeyecektim lakin faydasını görene kadar. Baktım kendime daha iyi ve daha fit olmaya başladım. Sayesinde bu zorlu sınavdanda kur..

Ela M.

Diyetisyen 10/06/2022

Durmadan yağlı yiyeceklerden dolayı fazla kilo almaya başladım. Diyetisyen Saadet hanım verdiği yemek programı çok işe yaradı. Gün geçtikçe zayıflamaya rahat etmeye başladım. Artık sayesinde her yendiğine dikkat etmeye başladım. T..

Diyetisyen Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Diyetisyen

Sağlıklı zayıflamak veya dengeli kilo almak istiyorsanız uzman diyetisyenlerden doğru tavsiyeler alabilirsiniz. Diyet yapmak isteyen çoğu kişi internette yayınlanan diyetlerin kendisine uygun olduğunu düşünür. Ancak bu doğru bir yaklaşım değil. Herkesin metabolizması ve fiziksel özellikleri farklıdır. Uzman diyetisyen kişiye özel diyet programı uygular. Uzman diyetisyen tıpta diyetisyenlik alanında uzmanlaşmıştır. Klasik diyet yaklaşımlarından farklı olarak kişiye özel beslenme analizi yapar. Analiz sonrasında sağlıklı zayıflama planını kişiye göre programlar. Diyetisyen ve uzman diyetisyen arasındaki farkeğitimde uzmanlaşma alanında ortaya çıkar. Uzman diyetisyenler beslenme ve diyetetik eğitimi aldıktan sonra bu alanda yüksek lisans ve doktora yaparlar. Diyetisyen üniversitelerin beslenme diyetetik bölümlerinden mezun olan kişidir. Uzman diyetisyen bu bölümden mezun olduktan sonra yüksek lisans yaparak uzmanlık unvanı alır.

Uzman Diyetisyen Nedir, Neden Önemlidir?

Beslenme ve diyet konusunda çok fazla genel bilgiyle karşılaşmak mümkün. Hangi uzmanın hangi konuda gerçekten yeterli olduğunu bilmek çok önemli. Zayıflamak için tavsiye alacaksanız uzman diyetisyenden almalısınız. Uzman diyetisyen nedir bilmezseniz diyet konusunda tavsiye veren herkesin tavsiyelerinin doğru olduğunu sanabilirsiniz. Sağlıklı beslenme ve diyet yapma konusunda güvenilir kaynaklara başvurmalısınız. Özellikle de diyet konusunda kendi metabolizma değerlerinize göre diyet programı seçmelisiniz. Diyetisyen önerileri ararken en doğru yaklaşım uzman bir diyetisyenden kişiye özel diyet programı hizmeti almaktır. Uzman sistemimizde yer alan profesyonel diyetisyenlerden güvenle yardım alabilirsiniz. Sağlıklı zayıflama veya kondisyon için sistemimizden özel personal trainer gibi size özel spor hocalarına da kolaylıkla ulaşabilir, kondisyonunuzu en iyi seviyeye getirebilirsiniz.

Diyetisyen Dünyasının En İyileriyle Tanışın!

Diyetisyen ararken alanında en iyilerle uzman sistemimizde tanışabilirsiniz. Diyetisyen dünyası içinde öne çıkan diyetisyenlerle çalışma fırsatınız olur. İstediğiniz şekilde diyetisyenle çalışabilirsiniz. Online olarak evinizden diyet programı uygulanmasını sağlayabilirsiniz. Sizi takip edecek ve sizin fiziksel özelliklerinize göre ilerleme sağlayacak diyetisyeni uzman sistemimizde bulabilirsiniz. Diyetisyen dünyasının en iyilerinden hizmet almış kullanıcıların yorumlarını değerlendirebilirsiniz. İşinde gerçekten iyi olan sizi kısa sürede istediğiniz hedefe ulaştıracak diyetisyen randevu sistemini kendiniz oluşturabilirsiniz. Seçtiğiniz diyetisyenle istediğiniz tarih ve saatlerde program yapabilirsiniz. Uzman diyetisyenlerin hangi üniversiteden mezun olduklarını, diyet uzmanlığındaki kalitelerini detaylı şekilde inceleyerek size en uygun programı sunan diyetisyenle iletişim kurabilirsiniz. Uzman Deposu’nda kişiye özel hizmet sunan uzman diyetisyenlerden uygun fiyat teklifleri alma şansınız var.

Diyetisyene Neden İhtiyaç Duyulur En Doğru Diyetisyen Nasıl Seçilir?

Sanılanın aksine diyetisyenler sadece diyet programı uygulayan kişiler değildir. Beslenme ve diyet konusunda eğitim almış olan uzman diyetisyen kişinin metabolizma değerlerini analiz ederek uygun beslenme programını çıkartır. Vücut kitle endeksi sadece işin bir parçasıdır. Her kişinin hormon değerleri, vitamin değerleri, yağ oranı gibi fiziksel değerleri farklıdır. Diyetisyenlik kişiye özel zayıflama amaçlı perhiz programı planlamayı bilimsel değerlere dayalı olarak yapmayı gerektirir. En doğru diyetisyeni uzman sistemimizden detaylı araştırma yaparak seçebilirsiniz. Uzman sisteminde karşınıza çıkan diyetisyenleri daha önce hizmet almış kişilerin yorumlarına bakarak daha iyi değerlendirebilirsiniz.

Uzman Diyetisyenlerin Ücretleri Ne Kadardır?

Kişisel olarak bir uzman diyetisyenden hizmet almak istiyorsanız en iyi fiyat olanaklarını teklif sistemimizde bulabilirsiniz. Size sunulan uzman diyetisyen ücretleri arasından en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Uzman diyetisyenlerden kendi kişisel analizinize göre diyet desteği almanın ne kadar olacağını öğrenebilirsiniz. Diyetisyen fiyatları arasından seçim yaparken hizmet detaylarını karşılaştırma şansınız olur. Uzman Deposu’nda alanının en iyileri olan uzman diyetisyenler arasından en iyi fiyat teklifini vereni seçme olanağı sunuyoruz. Size hedefiniz doğrultusunda sağlıklı zayıflama programı uygulayacak uzman diyetisyenlerden fiyat teklifi alarak en iyi fiyatı öğrenebilirsiniz. Ayrıca diyetisyeniniz ile birlikte spor da yapmak isterseniz uzman sistemimizde yer alan uzman pilates eğitmenlerine ulaşabilir, sağlıklı ve dinç hayatınıza çok iyi başlangıç yapabilirsiniz.

Uzman Diyetisyen Olmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Uzman diyetisyen olmak için öncelikle üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak gerekiyor. Tıp fakültesinde beslenme ve diyetetik bölümünde lisans eğitimi aldıktan sonra aynı alanda yüksek lisans yapılarak uzman olunabiliyor. Uzman diyetisyen nasıl olunur konusunda bilgi sahibi olmak önemli. Çünkü beslenme uzmanları ve diyetisyenler de uzman diyetisyen gibi algılanabiliyor. Oysa uzman diyetisyen olmak çok daha zordur. Ve uzman bir diyetisyen olmak için daha uzun eğitim süreçlerinden geçmek gerekir. Beslenme uzmanı ise özel akreditasyon ile sertifikalandırılarak bu alanda çalışabilir. Doktorlar, asistan doktorlar ve başka sağlık uzmanları sınava girerek beslenme uzmanı unvanı alabilir. Uzman diyetisyen olmak için üniversitelerin beslenme ve diyetetik bölümünden mezun olduktan sonra yüksek lisans yapmak gerekir.

✅ Diyetisyen Hizmeti : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Diyetisyen Hizmeti İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
DİĞER SAĞLIK VE GÜZELLİK HİZMETLERİ