139 Uzman Diyetisyen hizmet vermeye hazır

Diyetisyen

4 Diyetisyen Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
139 Uzman Diyetisyen hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Arif Emre dağılma

Arif Emre dağılma

Muş / Merkez

Merhabalar ben Arif Emre Dağılma.2022 yılında Akdeniz Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden onur derecesi ile mezun oldum.Lisans seminerimi Covid-19 döneminde B6,B12 ve Folik Asit üzerine lisans tezimi ise geç dönem adölesanların gıda ve beslenme alışkanlıklarının diyet kalitesi üzerine yazdım.Eğitim aldığım süreçte Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde yetişkin ve çocuk hastalıkları stajımı,Akdeniz Üniversitesi merkezi kampüsünde yer alan yüksek öğrenim yurtları mutfaklarında toplu kurum stajımı yaptım.Aynı zamanda dış hastane stajımı ise Antalya ilinde bulunan Şelale Tıp Merkezinde yaptım.Bu süreçte elde ettiğim deneyim ve kazanımları siz danışanlarımla paylaşmaktan ve sizlerin sağlı..


Rose & Moon Güzellik

Rose & Moon Güzellik

İstanbul / Şişli

Güzelliğinize güzellik katın 🙂 Gül ÇELEN ; Rose& Moon’u 2016 da Şişli Istabul’da kurmuştur . Gül ÇELEN’in Güzellik ve estetiğe olan ilgisi kendisinin bu sektöre yönelmesinde çok etkin bir rol oynamıştır. Bu alanda eğitimlerini alıp yine bu sektörde Çalışma hayatına atılmıştır. Sektörde sürekli olarak Eğitimin alınmasına büyük önem vermekte, gerek konferans ve gerek seminerlerle tüm yenilikleri yakından takip etmekte ve Rose & Moon ’da bizzat işlemleri kendisi uygulamaktadır . 2009 yılında Diyet ve Güzellik Merkezi’nde güzellik alanında çalışmaya devam edip bu kurumun yönetiminden sorumlu olmuştur. 2014 yılında Bir Tıp merkezinin Estetik ve Güzellik Biriminin Yönetimini ve İşletmesi..


SERAP GÖKOĞLU

SERAP GÖKOĞLU

Antalya / Konyaaltı

Merhabalar, ben Diyetisyen Serap Gökoğlu. Lisans tezimi Fenilketonüride güncel yaklaşımlar üzerinde yazdım. Öğrenim hayatımı hiç bitirmiyorum. Her gün yeni bilimsel çalışmaları takip ederek güncel bilgiler ediniyorum. Çeşitli hastalıklar üzerinde diyetlerimle beslenme tedavisi gören danışanlarımın gün geçtikçe yaşam kalitesi artıyor ve sayımız çoğalarak büyük bir aile oluyoruz. Hem online hem yüz yüze beslenme danışmanlığı vermekteyim. Sizden ricam araştırarak kendi enerjinize ve bilgilerine güvendiğiniz bir diyetisyen ile yola çıkıp sürdürülebilir bir beslenme sağlamanız. :) Kilo alma, kilo verme, insülin direnci, hipertansiyon, diyabet, PCOS, Hashimato, kalp-damar hastalıklarında beslenme,..


Merve Güven

Merve Güven

Kocaeli / Gebze

Merhaba ben Merve; Liseyi Görele Nihat Gürel Fen lisesinde okudum. O zamanlar tüm hocalarımın ve ailemin benden beklentisi tıp iken ben tüm ömrüm boyunca yapacağım meslek seçimini kimsenin eline ve düşüncesine bırakmadan beslenme ve diyet uzmanlığı olarak seçtim. Acıbadem Üniversitesi beslenme ve diyetetik bölümünde 4 yıllık lisans eğitimimin ardından mezun oldum. Ve her gün bu mesleği seçtiğim için iyiki diyorum . Lisans hayatım süresince bir çok kurumda staj deneyimi kazandım. Şu anda online olarak beslenme ve diyet danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Danışmanlık hizmeti verdiğim alanlar; 📌Kilo verme / Kilo alma / Kilo koruma 📌Yeme bozuklukları 📌Sporcularda beslenme 📌Gebelik / Emzikli..


BZ

Buse ZİYANOĞLU

Ankara / Keçiören

Merhaba ben Buse Ziyanoğlu. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunuyum. Eski adıyla GATA olarak bilinen çok köklü bir üniversiteden en iyi eğitimleri alarak mezun oldum ve danışmanlarıma kişiye özel diyet uygulayarak hizmet vermekteyim. Günün her saati hizmet vererek birlikte çok iyi sonuçlar alabileceğimize inanıyorum. Cumhurbaşkanlığımda staj geçmişim ve herkes tarafından bilinen Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde stajlarımı tamamlayarak çok iyi bir iş tecrübesi edinmiş bulunmaktayım. Eğer siz de kısa süre içinde sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. Sağlıkla kalın...


Güneş Güler

Güneş Güler

İstanbul / Kartal

Merhabalar Ben Diyetisyen Güneş GÜLER Muğla Sıtkı Koçman üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde mezun oldum . Pandemi sürecinde online destek verdiğimiz kişilerden çok iyi sonuçlar aldığımız için bu uygulamalarla yeni danışanlarla görüşebilmek adına açmış bulunmaktayım :)) güzellikten önce sağlığın geldiğini altını çizerek ve bütün kliseşeleri yıkıp doyarak kilo vermek ilk hedefim Obezite Cerrahisinde Beslenme ve Beslenme Psikolojisi ek eğitimlerimi almış olup iletişimde kalarak ve ÖĞRENEREK kilo vereceğiniz bir süreç olması umuduyla... Sevgiler dyt.gunesgulerr


Öykü Özsoy

Öykü Özsoy

Burdur / Merkez

Merhaba ben Diyetisyen Öykü Özsoy. 2022 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum. Lisans tezimi Oksidatif Stres ve Kardiyovasküler Hastalıklarda Likopen üzerine yaptım. Eğitim süresince Isparta Özel Davraz Yaşam Hastanesinde yetişkin ve çocuk beslenmesi stajımı, Yakın Doğu Üniversite Hastanesinde yetişkin ve toplu beslenme stajlarımı tamamladım. Kazandığım deneyimleri sizlerle paylaşmak isterim. İlk hedefim sağlıklı ve dengeli beslenmeyi hayatınızın en güzel parçası haline getirebilmektir. Danışanlarımla olan sürecimizin; bilimsel, etik, sağlıklı ve kişiye özel olması önceliğimdir.


BÜŞRA ESEN

BÜŞRA ESEN

Bilecik / Merkez

Merhabalar Marmara Üniversitesi'nden (2016-2020) mezun oldum. Mezun olduktan sonra özel bir diyetisyenin yanında gönüllü olarak çalıştım ve bu süreçte danışanlarla birebir iletişim kurdum, aktif olarak diyet yazdım. Şuan online diyet hizmeti veriyorum. Fonksiyonel tıp alanında özelleşmek istiyorum ve bu alanda çalışmalarım sürüyor. Aynı zamandan kendimi geliştirme adında kurslara ve seminerlere katılıyorum, İtalyanca öğreniyorum. Diyet sürecinde en önemli noktalardan bir tanesi iletişimde kalabilmek ve beslenme düzeninizi bana tüm açıklığıyla anlatmanızdır. Sizin için elimden gelenin en iyisini yapmaya hazırım.


EG

ELİF GÜMÜŞ

Yalova / Merkez

Merhaba ben diyetisyen Elif GÜMÜŞ. Lisans tezimi Atopik dermatit tedavisinde probiyotik etkinliği üzerinde yazdım. Benim amacım diyeti kısıtlanacak besinler olarak görmek yerine yaşmımıza sağlıklı beslenmeyi entegre ederek sağlıklı bir bedene sahip olmak. Diyet bana göre çok fazla yasakları olan bir süreç değil sadece porsiyon kontrolü ve sağlıklı ve dengeli beslenmeyi öğrenmek :) Umarım birlikte bir yola çıkar ve güzel sonuçlar alırız. en az sizler kadar bende heyecanlıyım :) :) :)


İrem Kasap

İrem Kasap

Balıkesir / Karesi

Merhaba. Ben Diyetisyen İrem Kasap. 2022 yılında Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü başarıyla tamamladım. Şu anda kilo alma, kilo verme, hastalıklarda beslenme, sporcu beslenmesi, gebe ve emziklilerde beslenme, yaşlılarda beslenme alanlarında online beslenme ve diyet danışmanlığı vermekteyim. Sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandığınız, kendinizi en iyi hissettiğiniz ve sağlıklı olduğunuz yepyeni bir siz için bir mesaj uzağınızdayım.


Eda Nur Altun

Eda Nur Altun

İstanbul / Çekmeköy

Merhaba ben Eda Nur Altun. Yeni mezun biri olarak kendi mesleğime olan sevgim, yaptığım staj deneyimlerime dayanarak bu konuda kendimi geliştirdiğime ve geliştireceğime, böylece insanlara yardımcı olmama ve onların hayatlarına dokunabilmeme vesile olduğuna inanıyorum. Sizde dilerseniz birlikte bir yola başlayıp nasıl ilerleyeceğini gözlemleyebilir ve kendimizde yapacağımız kaliteli ve sağlıklı yaşama doğru adım atabiliriz.


Aysu USTA

Aysu USTA

Ankara / Yenimahalle

Merhabalar, ben Diyetisyen Aysu USTA. Gazi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunuyum. Ağırlık kaybı-kazanımı, hastalıklarda beslenme, sporcu beslenmesi, gebelikte ve emziklilik döneminde beslenme, adölesan beslenmesi konularında online hizmet vermekteyim. Yol arkadaşı olduğum danışanlarıma sürdürülebilir beslenme uygulamakta ve sağlıklı beslenmeyi öğretmeyi amaçlamaktayım. Merak ettiğiniz tüm sorular için benimle iletişime geçebilirsiniz. 🌸


Ezgi Küçükaydın

Ezgi Küçükaydın

İstanbul / Ataşehir

Merhabalar,Ben Diyetisyen Ezgi Küçükaydın. 5 senelik meslek hayatımda yüzlerce danışan ile çalışma şansı buldum. Obezite tedavisi, diyabet tedavisi, mide-bağırsak hastalıklarında beslenme tedavisi,hamilelik döneminde beslenme tedavisi, sağlıklı kilo verme sürecinde beslenme tedavisi ve daha bir çok alanda hizmet vermekteyim. Gelin birlikte şifa bulalım ve sağlıklı bir yaşama sahip olalım.


MuhammetAli Yılmaz

MuhammetAli Yılmaz

İstanbul / Ümraniye

Danışanlarımızın zayıflamalarına yardımcı olmaktayız. Öncelikle kan bulgularına bakıp ve ardından 3 günlük besin tüketim kaydı alıp sonrasında kişiye özel bir diyet listesi hazırlanmaktadır. Danışanın isteği üzere belirli aralıklarla takip edilerek zayıflama sürecinde gereken ilgi ve alakayla hizmet vermekteyim.


TK

Tuğba Kar

Kocaeli / Gebze

Merhaba ben Tuğba Kar Akdeniz Üniversitesi beslenme ve diyetetik bölümünü yüksek onur derecesiyle bölüm altıncısı olarak bitirdim. Çok severek okuduğum bu bölümü şimdi insanların hayatına dokunmak İçin yapacağım. Sağlıklı şekilde doğru alışkanlıklarla beslenmeniz için buradayım.


Hande Zeynep Bingöl

Hande Zeynep Bingöl

İstanbul / Kadıköy

Merhaba Ben Diyetisyen Hande Zeynep Bingöl. İstinye Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Mezunuyum. Mezuniyetimden sonra bir hastanede diyetisyen olarak görev aldım. Şu anda ise online olarak hizmet veriyorum. Kilo alma, kilo verme, kilo koruma, hastalıklarla beslenme, gebe beslenmesi, çocuk beslenmesi ve beslenme ile ilgili her şey için bana ulaşabilirsiniz. 🌸


Vahide Dilara

Vahide Dilara

Adana / Çukurova

Merhabalar, ben Vahide Dilara. Marmara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum. Mezun olduğum okulun uzman kadrosu sayesinde alanımda donanımlı olduğumu düşünüyorum. Hastalıklarda beslenme, anne çocuk beslenmesi, yetişkinlerde beslenme ve daha bir çok konuda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.


İkrami Dolaman

İkrami Dolaman

İstanbul / Küçükçekmece

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunuyum. Kendi diyet merkezimde danışanlarıma yüz yüze ve online hizmet veriyorum. Verdiğim hizmet sırasında ilgi göstererek ve motivasyon sağlayarak danışanlarımın benden memnun kalmasını amaçlıyorum.


SEHER İLHANLI

SEHER İLHANLI

İstanbul / Küçükçekmece

Sürdürülebilir sağlıklı bir yaşam için farkındalıkla beslenerek hedeflere ulaşıyoruz. hizmetlerimiz: - kişiye özel beslenme programı - kilo alma/ kilo verme - kilo koruma programı - takipli online diyet - çocuk ve ergen beslenmesi -gebe ve emzikli beslenmesi


E

Elif Aslıhan Topcu

Konya / Beyşehir

Merhaba, ben diyetisyen Elif Aslıhan Topcu, Ankara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunuyum. Sağlıklı beslenmeyi hedefiyle ve bunu sürdürülebilir kılarak yaşamının bir parçasını haline getirmek isterseniz doğru adrestesiniz.


Mutlu Müşteriler
Zafer L.

Diyetisyen 21/07/2022

Diyetisyen Melisa hanımla görüştüğüm için çok şanslıyım. Artık kilolarımdan dolayı yerden kalkamıyordum. Bu yüzden kendisiyle görüştüm. İlk başta yemek programı daha sonra egzersiz programları işe yarama başladı. Kendisiyle zayıfl..

Çetin Z.

Diyetisyen 07/07/2022

O kadar sınırı aştım ki kiloda kendimi patlamaya hazır bomba gibi hissediyordum. Bu hissi değiştirmek için Diyetisyen Sema hanım verdiği besin programlarıyla beraber çok yardımcı oldu. Gerçekten çok faydalı oldu. Biraz zorlansam d..

Sedef Ş.

Diyetisyen 26/06/2022

Diyetisyen Fatma hanım ile karşılaştığım günden beri rahatladım. Kendisi o kadar güven veriyor ki kendisiyle konuşurken bile zayıflayacağıma ikna ediyor. Kendisiyle görüştüğümden beri verdiği peşin programları da dahil olmak üzere..

Mahmut Z.

Diyetisyen 18/06/2022

Diyetisyen Ayşe hanımın hazırladığı yemek programı beni ilk başta çok zorladı. Gerçekten artık devam etmeyecektim lakin faydasını görene kadar. Baktım kendime daha iyi ve daha fit olmaya başladım. Sayesinde bu zorlu sınavdanda kur..

Ela M.

Diyetisyen 10/06/2022

Durmadan yağlı yiyeceklerden dolayı fazla kilo almaya başladım. Diyetisyen Saadet hanım verdiği yemek programı çok işe yaradı. Gün geçtikçe zayıflamaya rahat etmeye başladım. Artık sayesinde her yendiğine dikkat etmeye başladım. T..

Diyetisyen Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Uzman Diyetisyen

Bu diyetisyenler günümüzde insan sağlığı için çalışan doktorlardır. Bu kişiler genel olarak Bedensel olarak ve beslenme olarak kendilerini bir düzen içerisine sokmaya karar veren kişilere yardımcı olurlar. Örneğin fazla kiloları bulunan kişiler için online diyetisyen hizmeti sunup onların nasıl beslenmeleri gerektiği konusunda bilgi verirler. Bununla birlikte bu diyetisyenler yapmış oldukları bu iş karşılığında belli bir ücret alırlar. Bu diyetisyen fiyatları da vermiş oldukları hizmete göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda Sağlıklı beslenmek isteyen kişilere beslenme uzmanı olarak günlük hayatlarında nasıl beslenmeleri gerektiği konusunda bilgilendirme yaparlar. Diyetisyen aynı zamanda şehirlere göre değişiklik göstermektedir. Örneğin İstanbul'daki diyetisyenler konusunda bilgi sahibi olup sizlere en uygun olan diyetisyeni seçebilirsiniz. Bunun yanında en iyi diyetisyen ile anlaştıktan sonra artık Sizler de hayatınızın bir düzene girmesi konusunda uzman bir yardım alabilirsiniz. Uzman diyetisyen ile sağlıklı yaşamın keyfini sürebilirsiniz.

Neden Diyetisyene İhtiyaç Duyarız?

Diyetisyenleri olan ihtiyaçlar her geçen gün biraz daha artmaktadır. Çünkü bu diyetisyenlere ihtiyaç duymamız bizlerin beslenme düzenini oluşturmalarına ihtiyaç duyarız. Bunun yanında spor yapan kişiler ve sporcu diyetisyeni ihtiyacı duyarlar. Spor yaparken Sağlıklı beslenmek onlar için oldukça önemlidir. Veya aşırı kilolarından Kurtulmak isteyen kişiler de aynı şekilde diyetisyenlere ihtiyaç duyarlar. Eğer Ankara'da yaşıyorsanız Ankara diyetisyen listesi ile isteğinize uygun Diyetisyene sahip olabilirsiniz. Hem Sağlıklı beslenmek ve fazla kilolarından kurtulmak için ihtiyaç duyduğumuz bu diyetisyenlere İstanbul diyetisyen randevu sistemi üzerinden ulaşarak faydalanabiliriz. Diyetisyen nedir bunu bilmeyen fakat hayatında buna ihtiyaç duyan birçok kişi bulunmaktadır. İşte bu kişiler diyetisyen ücretleri araştırıp hayatları boyunca onlara yardımcı olacak bu diyetisyenlere ulaşabilirler.

Diyetisyen Uzmanı Fiyatları Ne Kadardır?

Diyetisyen uzmanı fiyatları diyetisyenlerin tecrübelerini ve başarılarına göre değişiklik göstermektedir., aynı zamanda diyetisyen doktorlar vermiş oldukları hizmete göre de fiyatlarında değişiklik bulunmaktadır. Fiyatlarına baktığımızda ise Ortalama bir fiyata sahip olan ve hemen hemen her bütçeye uygun bir diyetisyen bulmak mümkündür. Diyetisyen nerede çalışır bunu öğrendikten sonra Diyetisyene ulaşarak fiyat hakkında bilgi alabiliriz. Fiyat hakkındaki bilgiyi aldıktan sonra diyetisyen önerileri sayfalarından da diyetisyenlere ulaşıp aynı şekilde diyetisyen fiyatlarını öğrenebiliriz. Aynı zamanda diyetisyenler hangi türde hizmet verdiğine göre de fiyat değişiklik gösterir. Örneğin diyetisyen kilo alma hizmeti veriyorsa verdiği hizmete göre fiyatı değişir. Aynı zamanda çok yüksek fiyatlara diyetisyenlik hizmeti veren Doktorlar da bulunmaktadır. Bu doktorlar sizlerin bütçesine uygun ise diyetisyen tavsiyesi ile bu doktorlara ulaşmanız mümkündür. Aynı zamanda bu diyetisyenler göstermiş oldukları başarılar neticesinde de fiyatları değişiklik göstermektedir.

Beslenme Uzmanı ve Diyetisyen Arasında Fark Var Mı?

Beslenme uzmanları genel olarak insanların günlük hayatlarında nasıl beslenmeleri konusunda yardımcı olmaktadır. Fakat diyetisyenler tıbbi müdahalelerde bulunabilir ve insan vücuduyla ilgili olan bütün konularda onlara hizmet verebilir. Fark ise diyetisyenin daha kapsamlı çalışmasına göre değişiklik göstermektedir. Örneğin diyabet diyetisyeni diyabet hastalarına nasıl beslenmeleri konusunda yardımcı olmaktadır. Fakat beslenme uzmanları bu kadar ayrıntıya bir sahibi olmadıkları için daha küçük kapsamlı çalışmaktadırlar. Bununla birlikte beslenme uzmanları diyetisyen klinik diğerlerinde çalışabildikleri gibi beslenme uzmanları da aynı şekilde buralarda çalışmaktadırlar. Aynı zamanda hamile diyetisyeni ve gebelik diyetisyeni gibi çeşitleri bulunan diyetisyenler aynı şekilde ayrıntılı şekilde hastanelerde hizmet vermektedirler. Fakat hem beslenme uzmanları hem de diyetisyenler insanların sağlığı için çalışmakta ve onların beslenmeleri konusunda hizmet vermektedirler.

Diyetisyen Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Diyetisyen seçerken mutlaka bizlerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek olan diyetisyenlerden seçmemiz gerekmektedir. Örneğin bir diyetisyen seçeceksek ve online diyet istiyorsak en iyi online diyetisyen hangisi ise ona başvurmamız gerekir. Bunun yanında beslenme uzmanına mı gerçekten bir Diyetisyene mi ihtiyaç duyduğumuzu bilmemiz gerekir. Bazı durumlarda diyetisyen nedir ve biz buna ne kadar ihtiyacımız var Bunu da belirlememiz gerekir. Diyetisyen ne işe yarar ve bizlerin ihtiyacı gerçekten var mı bunu anladıktan sonra diyetisyenimizin gerçekten bize faydalı olup olmayacağı konusunda dikkatli olmalıyız. Örneğin çocuğumuz için bir diyetisyen seçeceksek çocuk beslenme uzmanı ile iletişime geçerek işinde başarılı olup olmadığını araştırdıktan sonra yardım almamız gerekir. Aynı zamanda diyetisyen seçimi yaparken önceki yaşamlarındaki Başarılarını da dikkat etmemiz gerekir.

✅ Diyetisyen Hizmeti : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Diyetisyen Hizmeti İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
DİĞER SAĞLIK VE GÜZELLİK HİZMETLERİ
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.