121 Direksiyon Dersi Eğitmeni hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

REŞAT VARLI

REŞAT VARLI

Adana / Seyhan

ehliyeti olup ta trafiğe çıkamayan yada yeni ehliyet alacaklara bire bir özel ders, çok fazla hanım ve bey çalıştırdım şimdiye kadar trafiğe çıkamayan öğrencim olmadı, eğer trafiğe çıkamayacağınızı düşünüyorsanız, daha benimle tanışmamışsınızdır.


Cemil KİBAR

Cemil KİBAR

İstanbul / Beyoğlu

Merhaba.. Trafiğe çıktığınızda; kafanızda oluşan yoğunluk vs. olumsuz düşünceleriniz yerine aracınızı rahat, güvenli ve huzurlu kullanabilmek uzun yol seyahatlerinizi keyfinizi direksiyon başında sürerek geçirmek ister misiniz.


AY

Aycan Yıldız

Rize / Çayeli

Araba kullanmayı öğrenmek istiyorum. Araba hakkında bilgim sıfır ama imkansız değildir heralde?neden bende yapamayım diye düşünmekteyim adım atmak istedim


SU

Selman Uyar

Düzce / Merkez

Usta denilebilecek şekilde B sınıfı ehliyete sahibim, isteyenlere direksiyon için özel ders verebilirim :) sınavı geçeceğinize emin olabilirsiniz.


Coşkun Yasav

Coşkun Yasav

Eskişehir / Tepebaşı

Milli Eğitim Bakanlığından onaylı usta öğretici sertifikasına sahibim araç kullanmak okadarda imkansız değil beraber çözebiliriz


Abdulkadir Öner

Şanlıurfa / Birecik

Trafikte kendi güvenliğiniz için öğrenin Ehliyet öncesi ve sonrası için direksiyon dersi verilir


Ay

Akten ynby

Rize / Merkez

Ister kendi arabanizlq ister bizlerin arabasiyla otomatik veya manuel donanimli direksiyon hocalarindan özel ders verilir.


Merve Gürsu

Merve Gürsu

Ordu / Altınordu

M.E.B Sertifikalı Direksiyon Eğitmeni Trafik Çevre ve İlkyardım Eğitmeni


N

NURAY

Düzce / Merkez

Ehliyet sınavı için aracınız ile direksiyon eğitimi almak istiyorum


Gülhan Acar

Gülhan Acar

Ankara / Keçiören

İyi bir sürücü olmak istiyorsanız, gelin birlikte başaralım👍


İRFAN BİTER

İRFAN BİTER

İstanbul / Beylikdüzü

Direksiyon dersi için doğru kişi, doğru adres


B

Bayram

Sinop / Merkez

Direksiyon egitebliği sertifika var özel ders verilir


İm

İsa mercandağı

Gaziantep / Araban

Direksiyon eğitmenlik belgesi


M

Mehmet Buğra Demirci

İstanbul / Güngören

Direksyon dersi verilir


Mutlu Müşteriler
Burcu Ç.

Direksiyon Dersi 25/05/2022

Nergis hanım işinde ŞAHANE! Kesinlikle tavsiye ediyorum. Bir yandan direksiyon öğrenirken bir yandan da korkularınızdan arınıyorsunuz sayesinde. Her şey için teşekkür ederim.

Yağmur Ö.

Direksiyon Dersi 17/05/2022

Asiye hocam sakin ve güven verici yaklaşımı işine verdiği önemle çok iyi bir direksiyon eğitmeni .İyi ki bu sitenin uygulaması sayesinde yollarımız kesişti. Bu konuda eğitim almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.

Sena M.

Direksiyon Dersi 11/05/2022

Yedi yıl önce ehliyet almış olmama rağmen hiç trafiğe çıkmamışım. Mümine Hocayla birlikte trafiğe çıkabildim. Hem de bunu 4 saatlik dersle başardım. Mental olarak insanı çok rahatlatıyor ve motive ediyor. Kesinlikle tavsiye ediyor..

Buket H.

Direksiyon Dersi 06/05/2022

herkese merhaba .elif nur hn çok tatlı ve sevecen bir hoca.kendisiyle çalıştığım için çok mutluyum .çok sakin ,ve çok güzel öğretiyor. herkese tavsiye ederim .ve tekrardan kendisine teşekkür ederim ,trafikteki güvenimi geri kazand..

Betül G.

Direksiyon Dersi 28/04/2022

Ramazan hocamızla bu gün tanışma fırsatı buldum.İlk buluştuğumuz an direksiyon hakimiyetini. sana veriyor.Cok sakin kimselerden duymadınız.Müthis tüyolar veriyor.Kendisinden memnun kaldım.2. ders için heyecanlanıyorum. Cok tavsiye..

Direksiyon Dersi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Direksiyon Eğitimi

Otomobil kullanımının konforuna ve özgürlüğüne sahip olmak istiyorsanız işinin uzmanından direksiyon dersi alabilirsiniz. Kursa gidip öğrenememiş olabilirsiniz. Ya da yakınlarınız size öğretmeye çalıştığında da pek ısınamamış olabilirsiniz. Profesyonel direksiyon eğitimi verenlerden ders alarak kısa sürede direksiyon hâkimiyetini kazanabilirsiniz. Esnek ve kolay direksiyon kursu eğitimi almak için kendi standartlarınıza göre eğitim olanaklarını belirleyebilirsiniz. İstediğiniz saatlerde, memnun kalacağınız fiyatlarla özel ders alabilir ya da direksiyon kursu tercih edebilirsiniz. Kendi kafanıza uyan, en iyi fiyat teklifini veren kurum ya da kişiyi seçebilirsiniz. Uzman Deposu aradığınız kursta en iyi eğitmenlerle buluşmanızı sağlar. Lokasyon bazlı arama kolaylığı ile size en yakın direksiyon dersi verenler arasından seçim yapabilirsiniz.

Direksiyon Kursunu Kendinize Göre Planlayın!

Ehliyet almaya çalışırken zaman ayırmakta güçlük yaşıyorsanız uzman Deposu ayrıcalıklarıyla tanışın. Uzman Deposu esnek planlama yapabileceğiniz kurs alma olanakları sunuyor. Direksiyon kursu kaç gün sürecek hangi saatlerde çalışılacak siz karar verebilirsiniz. Hızlı ve güvenilir şekilde ulaştığınız direksiyon eğitmenleriyle esnek planlama yapabilirsiniz. Direksiyon dersi verenler İstanbul diye arama yaptığınızda karşınıza eğitim alanlardan beğeni toplamış eğitmenler çıkar. İl genelinde ilçe özelinde arama yapabilirsiniz. Zamandan kazanarak kısa sürede lokasyon olarak size yakın olan en iyi fiyat teklifini veren eğitmenle çalışabilirsiniz. Uzman Deposu’nda sizin için özel antrenman planlayacak personal trainer bulma şansınız da var. Hedeflediğiniz fit forma özel eğitmenle ulaşabilirsiniz.

Direksiyon Derslerinde Kişiye Özel Yaklaşım Farkı!

Sürüş deneyimi herkeste çok farklı olacağından kişiyi analiz ederek uygun tekniklerle yol gösterilmesi fark yaratır. Direksiyon dersleri teknikleri eğitmen ve sürücü adayı arasındaki iletişimle belirlenir. Sürücü adayının genel bilgisinin yanında direksiyonla pratik yapması tamamen farklı bir uygulamadır. Teoride sürüşle ilgili bilgi sahibi olunsa da pratikte çok farklı durumlarla karşılaşmak mümkündür. Direksiyon derslerinde kişiye özel yaklaşım kişinin sürüş deneyiminde özgüven kazanmasını sağlar. İlk direksiyon dersi tüm sürücü adayları için oldukça önemlidir. İlk denemede sürücü adayının kendine güvenini oluşturduğu ilk adım atılır. Direksiyon dersi park etme bir diğer önemli aşamadır. Direksiyon dersi park nasıl yapılır işin uzmanına sormak için uzman sistemimizdeki eğitmenlerden teklif alabilirsiniz.

1

Direksiyon Sınavında Başarılı Olmak İçin Doğru Eğitim Nasıl Seçilir?

Direksiyon sınavına girecekler kısa sürede sınava hazırlanabilecekleri başarı garantili eğitimi tercih etmelidir. Direksiyon kurs sınavı sürüş pratiği yapmadan başarıyla tamamlanamaz. Doğru eğitimi seçmek için işin uzmanlarına danışmalısınız. Direksiyon kursu kaç saat olacak nasıl bir eğitim planı uygulanacak bunu en iyi uzman bilecektir. Herkesin sürüş deneyimi farklı olacağından kişiye özel eğitim sunan kur ya da eğitmenler daha etkili olur. Direksiyon kurs tarihleri uzman sistemimizdeki eğitim verenlerle ayarlanabilir. İstediğiniz tarihler arasında istediğiniz süre için de direksiyon kursu alabilirsiniz. Direksiyon sınavında başarılı olmak için sizi rahat hissettirecek, eğitim verirken güven aşılayacak alanında uzman eğitmenlerle çalışabilirsiniz.
2

En iyi Fiyatla Başarı Garantili Direksiyon Kursun Nasıl Bulabilirim?

Uzman sistemimiz işinin uzmanlarıyla hizmete ihtiyaç duyanları bir araya getirirken teklif avantajıyla fiyat konusunda büyük fark yaratıyor. Direksiyon kursu ücreti olarak siz teklifler arasından en iyi teklifi seçebiliyorsunuz. Karşınıza çıkan özel direksiyon kursu fiyatları seçenekleri arasından en uyun olanı seçebilirsiniz. En iyi fiyatı yakalamak için teklif verenlerin fiyat-hizmet olanaklarını karşılaştırabilirsiniz. Direksiyon dersi fiyatları ne kadardı direk olarak kurs alacağınız kişi ya da kuruma sorabilirsiniz. Fiyatlar net ve şeffaf olduğundan en uygun fiyatla istediğiniz kursu alabilirsiniz. Avantajlı fiyatı sadece sunulan teklifleri karşılaştırarak yakalayabilirsiniz. İstediğiniz direksiyon derslerini memnun kalacağınız fiyatla işin uzmanından almak için için hemen tekliflere bakın.
3

Direksiyon Eğitimini Verenlerin Başarısından Nasıl Emin Olabilirim?

Direksiyon dersleri almak istiyor ama eğitmene güvenemiyorsanız uzman sistemimizin ayrıcalıklarıyla endişelerinizden kurtulabilirsiniz. Uzman Deposu’nda teklif veren eğitmenlerin daha önceki kurs deneyimlerini inceleyebilirsiniz. Bu eğitmenlerden ders almış kişilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz. Motosiklet direksiyon dersi verenlerile ilgili bilgi almak için motosiklet direksiyon dersi alanların yorumlarına bakabilirsiniz. Uzman sistemimizde her eğitmenle her kursla ilgili yapılan yorumları görebilirsiniz. Dans kursu gibi farklı alanlarda eğitim almak istiyorsanız eğitim alıp memnun kalmış kişilerin rehberliğine başvurabilirsiniz. Aradığınız tüm eğitim olanaklarını işinin uzmanlarından uygun fiyatla alma imkânı sunuyoruz. En iyisi hangisiyse onu bulmak için sadece uzman sisteminde akıllı arama yapmanız yeterli.