106 Çince Öğretmeni hizmet vermeye hazır

Çince Dersi

4 Çince Dersi Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
106 Çince Öğretmeni hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Mutlu Müşteriler
Elçin F.

Çince Dersi 15/07/2021

Özel çince dersi almak istediğim ve çinceyi konuşabilme ve öğretebilme hakimiyeti çok yüksek olan Ozan hoca ile görüştüm. Kendisi her derste çince yi aşık eden bir hoca görüyorum. Verdiği dersler hem çok iyi hem de profesyonel bir..

Seyit Ç.

Çince Dersi 09/07/2021

Çinde yaşamak istediğim için özel çince dersleri veren Harika hanım ile görüştüm. Kendisi bu konuda son derece güveneceğimi söyledi. Söylediği gibi de oldu. Aldığım dersler de faydasını gördüm ve her gün farklı şeyler öğretiyordu...

Çince Dersi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Ticari Hayatınız İçin Çince Dersi

Çin, tarih boyunca geliştirdiği teknolojisi ve endüstriyel yapısı ile dünyanın dört bir tarafına ticaret gerçekleştiren ülkeler arasında yer almıştır. Türkiye piyasası açısından da Çin en büyük ticari ilişkilerin bulunduğu ülkelerden biri olarak teknoloji, ev eşyaları, giyim veya sağlık ürünleri gibi birçok noktada Çin ile ticaret yapılmaktadır. Bu kapsamda da Çin ile gerçekleştirilen ticari faaliyetler sırasında daha iyi bir iletişim kurulabilmesi için birçok kişi Çince özel ders almayı seçmektedir.

Çince, dünyanın en farklı ve en köklü dillerinden biri olarak öğrenme açısından da çok zorlayıcı bir yapıya sahiptir. Fakat genellikle uzman sistemimiz içerisinde ulaşabildiğiniz eğitmenler sayesinde Çince günlük konuşma pratikleri gerçekleştirebilir ve kendinizi bu konuda geliştirebilirsiniz. Bu bağlamda Uzman Deposu size farklı kapasitelerde ve seviyelerde Çince kursu alternatifleri sunmaktadır. 

Çince Dersi Almak Ne Kadar Doğrudur?

Çok yoğun bir şekilde Çin firmaları ile bağlantı içerisinde bulunan Türk firmaları, genellikle iletişimin doğru bir şekilde kurulabilmesi için Çince mütercimler ve Çin dili edebiyatı mezunu kişiler ile çalışmayı tercih etmektedir. Fakat buna rağmen bazı noktalarda iş sahiplerinin ya da belirli kademelerde personellerin Çince konusunda kısmen dahi olsa yetkinliğe sahip olması gerekir. Bu nedenle de belirli noktalarda gerekli görülen kişiler için Çince dil eğitimi bir mecburiyet dahi oluşturabilir.

Özel Çince ders imkanları, Türkiye'de belirli kademede bulunmak ile birlikte bu derslerde profesyonel eğitmenler size en temel noktada Çin alfabesinin kullanılması, okunması ve Çin dilinde konuşma usulleri konusunda eğitimler verebilir. Ayrıca Çin dilinde en önemli noktalardan birisi, konuşma dili içerisinde birçok hassasiyetin bulunmasıdır. Çünkü bu dilde çok etnik kökenli ve çok eski zamanlara dayanan bir kültür bulunduğu için her kelime ayrı bir anlam ve ayrı bir amaç ile kullanılmaktadır. Bu nedenle Çin dilinde özellikle dilin anlamına olabildiğince hakim olmanız önemlidir.

Çince Dersi Ne Kadar Sürer?

Çince, 4 yıllık lisans eğitimi veren üniversitelerden mezun olan öğrenciler tarafından tamamıyla öğrenilebilecek bir dil olduğu için bir üniversite eğitimi dışında katıldığınız Çince dil eğitimi size belirli seviyede bir Çince bilgisi kazandırır. Bu nedenle ulaşmak istediğiniz seviye göz önünde bulundurulursa, Çinceyi iyi konuşabilmek için çok uzun bir süre eğitim almanız da gerekebilir. Ancak eğer günlük konuşmada yeterli seviyede Çince bilgisine sahip olmak istiyorsanız, katılacağınız Çince kursları size kısa sürede bu beceriyi kazandırabilir.

 

Temel olarak bir İngilizce kursu veya Fransızca kursu kapsamında eğitim Çinceye göre çok daha kısa bir sürede tamamlanabilir. Ancak Çince denildiğinde genellikle Arapça öğretmeni tarafından uzun uzun verilen eğitim gibi bir yapı akla gelmelidir. Çünkü Çince dil eğitimleri kapsamında da yeniden bir alfabenin öğrenilmesi, alfabedeki her harfin ezberlenmesi ve nasıl kullanıldığının öğrenilmesi gerekmektedir. Bu nedenle Uzman Deposu üzerinden yaptığınız araştırmalarda hangi seviyede Çince öğrenmek istediğinizi net bir şekilde belirleyerek, çok daha iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Çince Dersi Fiyatları Ne Kadardır?

Tamamen spesifik bir tercih olan Çince eğitimlerinde, İngilizce eğitimleri veya farklı dil eğitimlerine göre karşılaşacağınız eğitim programı gayet zorlayıcı olacaktır. Bu kadar zor bir eğitim programı verilmesi açısından da size ders verecek eğitmenler profesyonel bir yapıya sahip olacaktır. Bu ayrıntılar kapsamında da özel Çince dersleri genellikle birçok farklı dil kursuna göre daha yüksek fiyatlı olabilmektedir.

Uzman Deposu üzerinde her noktada alabileceğiniz hizmetlerde alternatif fiyatlar ile size en geniş imkanlar sunmaktadır. Bu kapsamda iyi bir Çince kursu araştırması yaptığınızda da doğru eğitmenlere ulaşarak, alacağınız kursun kapasitesi, süresi ve eğitmenin tecrübesi gibi ayrıntılar ile en doğru fiyatlarda kurs programlarını seçebilirsiniz. 

✅ Çince Ders Eğitmenleri : Özel Talep veya Teklif
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Çince Ders Eğitimi İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler