102 Çelik Kapı Firması hizmet vermeye hazır

Çelik Kapı

4 Çelik Kapı Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
102 Çelik Kapı Firması hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

mA

murat AKDEMİR

Samsun / Canik

samsunun heryerinde istenilen model çelik kapı acil çıkış kapısı bina giriş kapısı ferforje bina cevre korkuluğu balkon pencere korkuluğu mermer ve granit cimstone mutfak merdiven mezar ve her türlü mermer islerinizi uzman ekip kadromuzla mutlak musteri memnuniyeti anlayışıyla hizmetinizdeyiz...


Mustafa koç

Mustafa koç

İstanbul / Beylikdüzü

Her türlü çelik kapı özel ölçüde imalat ve montajı yapılmakta siz seçin biz yapalım


AE

Aydın EŞLİK

İstanbul / Beylikdüzü

İstanbul geneli çelik kapı yangın kapısı montaj hizmeti ekip arkadaşlarımızla sorunsuz teslim etmekteyiz


Kadir ırk

Tokat / Erbaa

Sağa açılır 1 adet çelik kapı montaj dahil yer kozlu köyü


ON

Orhan Narman

Mersin / Bozyazı

Yayla evine balkon kapısı olacak. Ev müstakil


Mutlu Müşteriler
Rüzgar G.

Çelik Kapı 08/08/2022

Daha önceki evimizin çelik kapısını yapan Atlas ustamı tekrardan çağırdım. Kendisinden en iyi be fiyatı uygun olan çelik kapısını getirmeyi istedim. Kendisi kısa sürede getirdi ve beni yine çok memnun bıraktı. Eline koluna sağlık...

Saffet E.

Çelik Kapı 15/07/2022

Biraz işi kolay da olsa aslında zor bir iş yapıyor. İlk başta çelik kapıyı takmak için gelip ölçüleri alıp daha sonra uygun fiyata en iyi çelik kapıyı bulup getiriyor. Sayesinde de buldu ve getirdi. Koşa sürede de çelik kapı monta..

Alperen L.

Çelik Kapı 10/07/2022

Çelik kapımızı getirip takan Rüzgar ustamıza teşekkür ederiz. Aynı zaman da istediğimiz gibi birden fazla kilit yeri ve sağlam olan kapıyı getirmiş. Bizi dinleyip uyguladığı için çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Salih D.

Çelik Kapı 30/06/2022

Çelik kapımızı montajını yapan Tevfik ustama teşekkür ederim. Tek başına bizle koca ekipmiş gibi ilgilendi. İstediğimiz her şeyi yaptı. Gerçekten kendisinden çok memnun kaldık. Herkese de tavsiye ederim.

Enfal F.

Çelik Kapı 22/06/2022

Bu site üzerinden tanıştığım Halil usta çelik kapımı getirip montajını tamamladı. Her yaptığı işlemde ve getirdiği çelik kapının sağlamlığı ve kaliteli oluşu hakkında bilgi verdi. Kendisine güvendik ve asla pişman olmadık. İyi ki..

Çelik Kapı Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Çelik Kapı Montaj Hizmetleri

Çelik kapılar, genellikle evlerin dış kapısı olarak kullanılmaktadır. Çelik kapıların en büyük avantajı, üst düzey bir güvenlik sağlamasıdır. Bunun yanı sıra ise oldukça uzun ömürlüdür. Bu iki özelliği sayesinde, çelik kapıların kullanımı oldukça yaygındır.

Farklı kilit, kalınlık, ölçü ve tasarım özelliklerine sahip çelik kapıları günümüzde hemen hemen her evde görebilirsiniz. Kolay kolay kırılmıyor olması, kilit sisteminin çok güvenli olması çelik kapıları herkesin gözdesi haline getirmiştir. Bunun yanı sıra çelik kapıların fiyatları da oldukça uygundur. Evinize ilk defa çelik kapı seçeceğiniz de tüm bu özelliklere dikkat edebilirsiniz. Kalınlık gibi özellikleri sayesinde evinizi çok daha güvenli hale getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra kapıların tasarımları da oldukça farklıdır. Çelik kapı kolu, rengi, gözetleme delikleri, desenleri gibi birçok farklı faktör vardır. Bu faktörler kapıların çok fazla modele sahip olmasını sağlamıştır. Çelik kapı montajı, yaptırmak için Uzman Deposu’ndan teklif alabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra çelik kapılar sağladıkları ciddi güvenliğe karşın oldukça uygun fiyatlara sahiptir.

Çelik Kapı Montaj Fiyatları

Çelik kapılar güvenliğinizi sağladığı gibi son derece şık ve dekoratif ürünlerdir. Bu kapıları gördüğünüz anda evinize geldiğinizi hissedebilirsiniz. Çelik kapı montaj fiyatı konusunda ise net bir rakam vermek oldukça zordur. Çelik kapı çeşitliliğinin fazla olması fiyatlara da yansımıştır. Çelik kapıların fiyat yelpazesi oldukça geniştir. Bu yelpaze içerisinden bütçenize uygun bir modeli tercih edebilirsiniz.

Çelik kapı fiyatı noktasında belirleyici bazı faktörler bulunmaktadır. Bunların başında ise üretim materyali gelmektedir. Çelik kapıların üretim materyallerinin kalitesi arttıkça bu durum fiyatlara da yansımaktadır. Bunun yanı sıra kapının ölçüleri de fiyatları etkileyen faktörler arasındadır. Kapının eni ve boyu büyüdükçe fiyatlarda da artış gözlemlemek mümkündür. Bunun yanı sıra ürünün tasarımı ve boyası da fiyatların üzerinde etkili olmaktadır. Daha kaliteli boyalar, daha güçlü kilitler, eşsiz tasarımsal özellikler fiyatların yükselmesine neden olabilir. 

Bütün markaların fiyatları bu faktörlerden etkilenmektedir. Kale çelik kapı fiyatları da bu faktörlere göre belirlenmektedir. Kale çelik kapı modelleri, piyasanın en çok bilinen ürünleri arasında yer almaktadır. Fiyat yelpazesi de genelde olduğu kadar geniştir. 

Çelik kapı fiyatlarının bu denli geniş olmasının en önemli nedeni ise geniş bir model spektrumuna sahip olmasıdır. 

Çelik Kapı Modelleri

Çelik kapıların birçok farklı modeli bulunmaktadır. Model zenginliğini kimi zaman üretim materyalleri yaratırken kimi zamanda tasarımsal özellikler belirleyici olabilmektedir.

Lazer çizim çelik kapılar, tasarımsal olarak oldukça etkileyici modellerden biridir. Bu kapıların üzerinde çok farklı desenler yer alabilmektedir. Granit çelik kapılar ise mermer görünümüyle dikkat çekmektedir. Oldukça şık duran bu kapılar, güvenlik açısından da son derece başarılıdır. Antrasit çelik kapılar daha çok sade ve minimalist dekorasyon sevenlerin tercihidir. Bunun yanı sıra rüstik lazer çizimli kapılar, otantik görünümleriyle dikkat çekmektedir.

Çelik kapı çeşitleri dendiğinde akla daha birçok farklı model gelebilir. Ultralam çelik kapı modelleri bunlardan biridir. Genellikle ofis gibi alanlarda kullanılan ultralam kapılar çizilmeye karşı da oldukça dayanıklıdır. Kompozit çelik kapılar ise uzun ömürlü yapılarıyla dikkat çekmektedir. Kompozit çelik kapı boyası yıllarca solmadan, aynı renk canlılığını koruyabilmektedir. Bunların yanı sıra laminoks, camlı ve beyaz çelik kapı gibi birçok farklı modelin varlığı da bilinmelidir.

Çelik Kapı Nasıl Açılır?

Çelik kapılarda genel olarak çift kilit sistemi vardır. Çelik kapı kilidi anahtarınız yoksa açmanın hemen hemen mümkün olmadığı bir düzeneğe sahiptir. Eğer anahtarınızı unutursanız, kapıyı zorlayarak açmanız da mümkün olmayacaktır. Bu tip bir durumda en iyi seçenek çilingir çağırmaktır.

Çelik kapı anahtarlarına sahipseniz, girmeniz fazla zor olmayacaktır. Üst ve alt kilit farklı anahtarlarla açılır. Çelik kapı modeline göre kilit düzeneği de değişiklik gösterecektir. Çelik kapılar; kart, zorlama, maymuncuk gibi basit yöntemlerle açılamamaktadır. 

Siz de özel ölçülerde çelik kapı tasarlatmak, var olan modelleri incelemek ve kapı montajı için Uzman Deposu’nu tercih edebilirsiniz. Uzman Deposu’nda onlarca farklı üretici ve usta sizi bekliyor! Hemen siteye giriş yaparak, aradığınız hizmeti arama çubuğuna yazarak, onlarca farklı işletmeden fiyat teklifi alabilirsiniz.

✅ Çelik Kapı Hizmeti : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Çelik Kapı Ustası İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.