114 Çatıcı hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Nehir Tadilat ve Dekorasyon

Nehir Tadilat ve Dekorasyon

Ankara / Çankaya

2002 yılından bu yana siz müşterilerimizin 1. Sınıf işçilik ve malzeme ile küçük bütçelerle hayallerinizi gerçekleştiriyoruz


Yi

Yılmaz ilgüy

İstanbul / Sultangazi

İç boya


Mutlu Müşteriler
Erdinç H.

Çatıcı 26/10/2021

Hamit bey, işine bağlı, yaptığı her işi detaylandıran ve iş hakkında bilgi veren, sizi yormadan işini yapan profesyonel bir usta. Kendisinden çatı yapımı konusunda hizmet aldım ve çok memnun kaldım. İşlerini beklediğim süreden dah..

Osman E.

Çatıcı 17/10/2021

Çatı tamiri yapılarak binanın ısı yalıtımına katkıda bulunmak ve yağmur, kar sularının bina içine akmasını engelleyen çatı onarım ekibine teşekkür ederim. Kırılan dökülen parçaları değiştirdiler. Son derece memnun kaldım. İyi ki b..

Mert Ç.

Çatıcı 10/10/2021

Kiremit çatılarda yıpranan kısımların ve hasar gören kiremitlerin yenilenmesini yapan çatı tamir firmasına teşekkür ederiz. Bütün her şeyi en iyi malzemelerle yenilediler. Çok memnun kaldım. Bu kadar iyi olacaklarını tahmin etmezd..

Onur B.

Çatıcı 04/10/2021

Binanın ısı yalıtımına katkıda bulunmak ve yağmur, kar sularının bina içine akmasını engellemek için çatı tamir firması ile anlaştım. 3 kişilikten oluşan ekip gelip kırılan dökülen parçalarının onarımını en iyi şekilde yaptılar. S..

Harun T.

Çatıcı 21/09/2021

Çatı tamir sorunu anlaştığım ekip gelip sorunu anında çözdüler. Yenisini ve daha kaliteli ürünler kullanarak sorunu ortadan kaldırdılar. Çok iyi iş başardılar. Kendilerine hayran kaldım. İyi ki varsınız ekip.

Çatıcı Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Çatıcı

Ayrı bir nostaljik görüntüsü ve kullanım özelliği bulunan çatılar, özellikle eski tip apartmanlarda ve müstakil yapılarda sık görülen tasarımlar arasında yer almaktadır. Genellikle ahşap direkler üzerinde yükselen üçgen bir görüntü ve üzerinde döşenmiş kaplama malzemesi ve kiremitler ile uygulanan çatılar, turuncu görüntüsü ile şehirlere estetik bir görsellik sağlar. Ancak öte yandan sık sık sıkıntıların yaşandığı yani su aktarma ve kaçakların görüldüğü bu tasarımlarda bir uzman çatıcı karşılaşılabilecek sorunların giderilmesi için hizmet verebilir. İşte bu açıdan Uzman Deposu size aradığınız personeli bulabilmek konusunda yardımcı olur.

Uzman sistemimiz sayesinde ulaşabildiğiniz çatıcılar ev veya yapılarda aradığınız birçok farklı tadilat hizmetlerinde olduğu gibi belirli bir proje sistemi ile çalışma sergiler. Çünkü çatıda en küçük bir noktanın tamir edilmesinden tamamen çatının yeniden aktarılması gibi her işleme uygun bir çalışma sistemi geliştirilmelidir. Bu noktada aslında sitemiz üzerinde yaptığınız bir araştırma sırasında çatı tamiri gerçekleştirecek bir usta için il, ilçe ve çatıda yapılması gereken işlemleri net bir şekilde belirterek, daha doğru kişilere ve hizmetlere ulaşabilirsiniz.

Çatıcılar Hangi Hizmetleri Verir?

Çatı denildiğinde bir bina için başlangıcından ilerleyen her noktasına çatıcılar tarafından hizmetler verilebilir. Aslında genellikle inşaat aşamasında profesyonel olarak müteahhitler tarafından anlaşma gerçekleştirilen bu uzmanlar binanın çatısını ilk noktada inşa ederek güvenilir bir kullanım sağlar. Fakat yıllar içerisinde karşılaşılan sorunlarda bazen bir marangoz desteğiyle çatıda iskeletin onarılması ve çatının yükseltilmesi ya da tavan arası içerisinde yeni bir bölüm oluşturulması gibi uygulamalar talep edilebilir.

Profesyonel noktada hizmet veren bir uzman çatıcı daha önceden inşa edilmiş bir yapının çatı bölümünde özellikle sökme ve yeniden kurma olarak bilinen çatı aktarma işlemini gerçekleştirebilir. Bu tip hizmetler tadilat aşaması olmak ile birlikte bazen sadece çatı içerisinde su kaçakları bulunuyorsa, bir izolasyon ve su yalıtımı işlemlerini de yine bu uzmanlar sağlayabilir. Gerçekleştirilecek işlemler içerisinde çatıda kiremitler yerine farklı bir yalıtım malzemesi kullanılması veya kiremit döşemenin sökülerek farklı bir tarz ile tekrar yapılması gibi işlemler talep edilebilir.

Bakır Ve Çinko Lehimleme Nasıl Talep Edilebilir?

Çatılarda genellikle üçgen ya da oval bir tasarım ile yukarıdan aşağıya doğru inen bir yapı yer alır. Bu yapı nedeniyle yağmur ve kar sonrasında biriken sular çatıdan aşağıya doğru süzülecektir ve bu süzülme sırasında suyun doğru bir şekilde kirli su hattına bağlanması için oluklar kullanılır. Bu oluklarda son yıllarda PVC borular tercih edilse de bazı yapılarda estetik görüntü açısından ve yapının mimari özelliklerini bozmamak açısından bakır veya çinko oluklar da tercih edilmektedir. Bakır ve çinko oluklar üzerinde de arıza durumlarında bakır ve çinko lehimleme işlemleri yapılması gerekir.

Bazı yapılarda pergola tente kullanımlarında da daha estetik görüntü sağladığı için bakır veya çinko oluklar kullanılmaktadır. PVC borulara göre daha eski bir yapı sunan ancak görüntüsü ve orijinal rengi ile daha keyifli olan bu oluklarda, PVC oluklara göre sık sık arızalar ortaya çıkar. Bu nedenle arızaların daha az yaşanabilmesi için güvenilir bir bakır ve çinko lehimleme işlemi yapılmış olmalıdır. Klasik alüminyum lehim işlemlerine ve demir kaynak işlemlerine göre daha hassas ve özel bir cihaz ile sağlanan bu işlem açısından da uzman sistemimiz üzerinde çatı konusunda size hizmet veren personeller özel ekip ve ekipmanlar ile bu hizmeti sağlayabilir.

Çatıcılar Hangi Fiyatlar İle Hizmet Verir?

Evinizin veya herhangi bir yapının çatı kısmında gerçekleştirilecek çatı aktarma, oluk lehimlerinin yapılması ve birçok farklı tadilat konusunda Uzman Deposu sayesinde aradığınız personellere 365 gün ulaşabilirsiniz. Firmamız sayesinde sunulan teklifler ve ulaştığınız uzmanlar ile 7/24 anlaşma gerçekleştirebileceğiniz gibi belirttiğiniz her ayrıntı ile en doğru hizmetleri temin edebilirsiniz.

Uzman sistemimiz içerisinde ulaştığınız çatıcılar size vereceği hizmetlerde öncelikle ayrıntıları ister. Genel olarak takriben elde ettiğiniz boyutlar, çatı yüksekliği, çatıda kullanılan kiremit türü, yalıtımın durumu gibi birçok ayrıntıyı belirterek daha doğru teklifler alabilirsiniz. Bu açıdan bizzat sizin kontrolünüzde ve istediğiniz hizmetin her ayrıntısıyla bir uzman çatıcı size güvenilir ve garantili bir hizmet verebilir.