114 Çatı Tamir ve Aktarım Ustası hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

E

Ensar

Konya / Selçuklu

2007 den bu yana ısıyalıtım çatı izalasyon ve anahtar teslim sektöründe Konya merkez ve ilçelerinde faaliyet gösteren firmamız müşteri memnuniyetini pirensip haline getiren kaliteli malzeme işinin uzmanı ekiplerimizle ve müşterilerimizin ödeme seçeneklerine göre taksit imkanımızla siz değerli müşterilerimizin Hizmetindeyiz


Nehir Tadilat ve Dekorasyon

Nehir Tadilat ve Dekorasyon

Ankara / Çankaya

2002 yılından bu yana siz müşterilerimizin 1. Sınıf işçilik ve malzeme ile küçük bütçelerle hayallerinizi gerçekleştiriyoruz


Olcay Çamoğlu

Olcay Çamoğlu

Ordu / Ünye

15 yıllık tecrubemizle hizmet sunmaktayiz temiz hızli ve garantili çozumm


Mutlu Müşteriler
Cüneyt N.

Çatı Tamir ve Aktarım 08/01/2022

Çatı tamiri için görüştüğüm ekip işinin ehli bir ekip. İşin nasıl yapılacağını tarif ettikleri gibi çok temiz bir işçilik ile problemi giderdiler. Bacanın problemi için çağırdığım halde çatıya çıkınca gördükleri problemleri de ayr..

Birdal K.

Çatı Tamir ve Aktarım 23/12/2021

Aziz usta işini ehli ile yapan birisi sağ olsun çatı tamir ve aktarımı dediği zamanda bitirdi. Temiz çalışan çokta titiz bir usta ben çok memnun kaldım. Her detaya önem verip temizliyor ve kırılan kiremitleri değiştirdiler. Bu tar..

Erkan P.

Çatı Tamir ve Aktarım 14/12/2021

İki usta gelip çatının tüm eksiklerini hallettiler, terası izole ettiler. Hem makul fiyata hem de çok iyi kalitede hizmet verdiler. Ufak tefek bir şeyler kalmış mıdır diye de ikinci bir kontrole bile geldiler. Bu zamanda böyle ust..

Vedat Ş.

Çatı Tamir ve Aktarım 05/12/2021

Anlaştığımız Tufan usta ve ekibi işini dediği gibi söz verdiği saatte gelip çatıyı incelediler. Siteden verdiği fiyata uydu. İşine son derece hakimler. Çok temiz çalışıyorlar. Çok dürüst birileri, gereksiz yere komple değişimi değ..

Alp R.

Çatı Tamir ve Aktarım 27/11/2021

Yapılan işten çok memnun kaldık, Kendilerine ve ustalıklarına güvenebilirsiniz. Çatımızı en güvenli ve en hatasız bir şekilde tamir ettiler ve bakımını yaptılar. Ekstra islerimizi bize söylemeden yaptı pas geçmedi ve uygun fiyata..

Çatı Tamir ve Aktarım Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Çatı Tamir ve Çatı Onarım

Çatı tamir ve çatı onarımı gibi ihtiyaçlar uzun yıllardır insanların gereklilik gördüğü hizmetler arasında yer almaktadır. Evlerinde yenilik yapmak, sıfırdan bir çatı imal ettirmek ya da olumsuz hava koşulları veya zaman içerisinde oluşan eskimeden dolayı çatı değişimi ya da yenileme gibi durumlar epey revaçtadır. Çoğu kişi güvenilir bir çatı ustası bulabiliyorken, geriye kalan çoğunluk ne yazık ki vermiş olduğu paranın karşılığını alamamaktadır. Bu ve bu gibi olumsuz durumlarla karşılaşmamak ve hem iyi hizmet hem de uygun fiyat garantisi ile tanışmak istiyorsanız, Uzman Deposu 'nda yer alan yüzlerce usta ve profesyonelden fiyat teklifi alabilirsiniz!

Çatı Tamir ve Aktarımı Hizmetinin Tüm Detayları Sizin İsteğinize Göre!

Başta İstanbul’a hizmet olmak üzere Türkiye’nin pek çok yerinde bulunan ustaları ile her yere hizmet olanağı sunan platformumuz, aynı zamanda müşterilerine yapılacak olan işlerin her bir anında bulunma imkanı tanımaktadır. Böylelikle yapılacak olan tüm işlemlerde söz sahibi olarak işlemlerin tamamen kendi isteklerinize ve zevkinize göre tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlar ile Profesyonel Çatı Hizmeti Bizimle Mümkün!

Piyasada yer alan sayısız çatı firması ile işlerinizi halletmek elbette ki size daha kolay gelecektir, fakat alacağınız hizmetin kalitesi ile vereceğiniz paranın miktarını göz önüne alınca hüsrana uğramak gibi bir riskiniz var. İyisi mi risk gibi faktörleri bir kenara atarak, firmamızın bünyesindeki işinin erbabı ustalar ile tanışın! Kaliteli işçilik kavramını her zaman ön planda tutan uzman ustalara, bütçeniz dahilinde ulaşabilirsiniz. İş detaylarını, çatı metrekaresi ve bütçeniz gibi bilgileri girdikten sonra firmamız sizler için en uygun fiyatlı ustaları sıralar. Geriye sadece usta ile görüşüp, randevu almak kalıyor!

Paranızın Karşılığını Alın!
Piyasaya girdiği andan itibaren oldukça sevilen ve gelecek vaat eden platformlar arasında şimdiden yerini alan firma olarak bizler kaliteli iş yapmak için bünyemizde yalnızca profesyonellere yer vermekteyiz. Uygun fiyatlı olmanın yanı sıra yalnızca en iyi hizmet vermekteyiz. Önem verdiğimiz tek şey müşteri memnuniyetidir ve bu uğurda usanmadan gece-gündüz çalışmaktayız. Eğer disiplini ve kaliteyi daima her şeyin önünde tutan bu ekip ile çalışmak istiyorsanız, alanında uzman ustalarımızdan teklif alabilirsiniz!
1

Nasıl Bir Çatı Tamir ve Aktarım Deneyimi Sunuyoruz ?

İhtiyaç duyduğunuz hizmette görev alan en profesyonel kişileri bünyesinde barındıran firmamız, dilediğiniz her gün ve her saat diliminde randevu imkanı sunmaktadır. Tek yapmanız gereken çatı işlemlerinizi detaylandırmak olacaktır. Bu aşamadan sora müsait olan ustalar sırası ile ekranda listelenir. Nasıl bir hizmet istiyorsanız, iyice detaylandırmalısınız. Ustalarımız istediğiniz tüm detayları harfiyen yerine getireceklerdir. Firmamız bünyesinde bulunan tüm çatı ustaları, platforma dahil olmadan önce gerekli uzmanlık testlerinden geçmiştir. Bu yüzden işinizi teslim ederken kuşku duymanıza asla gerek yok! Cep telefonunuza indirebileceğiniz uygulama ile uzman kişilerin ne zaman geldiği ve hangi işlemlerde bulunduğu ile ilgili detayları hemen öğrenebilirsiniz. Daha önce işlem yaptıran müşterilerin yorumlarını baz alarak en doğru ve başarılı ustalara bir tıklama ile ulaşmanız çok kolay!
2

Neden Platformumuzdan Çatı Tamir ve Aktarım Hizmeti Almalısınız?

Bilindiği üzere piyasada çok fazla çatı ustası yer almaktadır. Fakat işinin ehli çatı ustaları olmasına rağmen bu alanda çok da profesyonel olamamış epey kişi kendisini müşterilere uzman olarak tanıtmaktadır. Bu gibi durumlardan haberdar olmayan müşteriler ise kişinin işçiliğini ve yüksek fiyat politikasını görünce ödemiş olduğu ücretin boşa gittiğini görerek başka bir usta aramakla meşgul olmaktadır. Özellikle teknolojinin gelişmesiyle beraber web aracılığı ile bu gibi kişilerin sayısı hızla artmıştır. Neyse ki yalnızca alanında uzman olmuş ve yıllardır tecrübesi bulunan kişileri bünyesinde barındıran firmamız, müşterilerine çatı aktarma, çatı onarım, çatı bakım vb. çatı işlemleri için sayısız profesyoneli bir arada tutmaktadır. · Yalnızca profesyonellerden oluşan bir ekip · Bütçenize göre fiyat teklifi · Her bir iş adımında söz sahibi olabilmek · İsteğiniz dışında hiçbir müdahalede bulunulmaması · Dilediğiniz tarih ve saat için randevu · %100 müşteri memnuniyeti gibi garantiler kapsamında hizmet alabilmek için Uzman Deposu tam da size göre!
3

Çatı Tamir ve Aktarım Hizmetine Neler Dahil?

· Yeni bir binaya çatı yapmak · Mevcut çatının tamamen sökülüp yenilenmesi · Mevcut çatıya kısmi tadilat yapılması · Tamir ya da aktarma yapımı · Çatı kaplama · Çatı bakım ve onarım · Teras kaplama yapımı · Isı izolasyonu çatı yapımı · Su yalıtımı