114 Çatı Tamir ve Aktarım Ustası hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Eflani YAPI

Eflani YAPI

Düzce / Merkez

EFLANI YAPI ANAHTAR TESLIM EV, KUMES, BESIHANE -KABA INSAAT -PLAN-PROJE -ALCI-SIVA -BOYA -SERAMIK-PARKE -DIS CEPHE -MANTOLAMA -SU TESISATI -KALORIFER -ELEKTRIK TESISATI Bizden fiyat almadan karar vermeyin...


Fg

Ferhan gedikli

Trabzon / Ortahisar

Çatı oluk işleri ve tamiri, çatı ile ilgili tüm tadilat işleri


Mutlu Müşteriler
Osman E.

Çatı Tamir ve Aktarım 17/10/2021

Çatı tamiri yapılarak binanın ısı yalıtımına katkıda bulunmak ve yağmur, kar sularının bina içine akmasını engelleyen çatı onarım ekibine teşekkür ederim. Kırılan dökülen parçaları değiştirdiler. Son derece memnun kaldım. İyi ki b..

Mert Ç.

Çatı Tamir ve Aktarım 10/10/2021

Kiremit çatılarda yıpranan kısımların ve hasar gören kiremitlerin yenilenmesini yapan çatı tamir firmasına teşekkür ederiz. Bütün her şeyi en iyi malzemelerle yenilediler. Çok memnun kaldım. Bu kadar iyi olacaklarını tahmin etmezd..

Onur B.

Çatı Tamir ve Aktarım 04/10/2021

Binanın ısı yalıtımına katkıda bulunmak ve yağmur, kar sularının bina içine akmasını engellemek için çatı tamir firması ile anlaştım. 3 kişilikten oluşan ekip gelip kırılan dökülen parçalarının onarımını en iyi şekilde yaptılar. S..

Harun T.

Çatı Tamir ve Aktarım 21/09/2021

Çatı tamir sorunu anlaştığım ekip gelip sorunu anında çözdüler. Yenisini ve daha kaliteli ürünler kullanarak sorunu ortadan kaldırdılar. Çok iyi iş başardılar. Kendilerine hayran kaldım. İyi ki varsınız ekip.

Yamaç S.

Çatı Tamir ve Aktarım 30/07/2021

Çatı tamir sorununu çözmek istiyorsanız bu siteye derdinize derman olur. Hiç tereddüt etmeden bu site üzerinden çatı tamir ustasını bulursunuz. İlk başta geliyorlar dürüstçe ve aktardığı bilgilerle söz verdikleri gibi çatılarını k..

Çatı Tamir ve Aktarım Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Çatı Tamir ve Çatı Onarım

Çatı tamir ve çatı onarımı gibi ihtiyaçlar uzun yıllardır insanların gereklilik gördüğü hizmetler arasında yer almaktadır. Evlerinde yenilik yapmak, sıfırdan bir çatı imal ettirmek ya da olumsuz hava koşulları veya zaman içerisinde oluşan eskimeden dolayı çatı değişimi ya da yenileme gibi durumlar epey revaçtadır. Çoğu kişi güvenilir bir çatı ustası bulabiliyorken, geriye kalan çoğunluk ne yazık ki vermiş olduğu paranın karşılığını alamamaktadır. Bu ve bu gibi olumsuz durumlarla karşılaşmamak ve hem iyi hizmet hem de uygun fiyat garantisi ile tanışmak istiyorsanız, Uzman Deposu 'nda yer alan yüzlerce usta ve profesyonelden fiyat teklifi alabilirsiniz!

Çatı Tamir ve Aktarımı Hizmetinin Tüm Detayları Sizin İsteğinize Göre!

Başta İstanbul’a hizmet olmak üzere Türkiye’nin pek çok yerinde bulunan ustaları ile her yere hizmet olanağı sunan platformumuz, aynı zamanda müşterilerine yapılacak olan işlerin her bir anında bulunma imkanı tanımaktadır. Böylelikle yapılacak olan tüm işlemlerde söz sahibi olarak işlemlerin tamamen kendi isteklerinize ve zevkinize göre tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlar ile Profesyonel Çatı Hizmeti Bizimle Mümkün!

Piyasada yer alan sayısız çatı firması ile işlerinizi halletmek elbette ki size daha kolay gelecektir, fakat alacağınız hizmetin kalitesi ile vereceğiniz paranın miktarını göz önüne alınca hüsrana uğramak gibi bir riskiniz var. İyisi mi risk gibi faktörleri bir kenara atarak, firmamızın bünyesindeki işinin erbabı ustalar ile tanışın! Kaliteli işçilik kavramını her zaman ön planda tutan uzman ustalara, bütçeniz dahilinde ulaşabilirsiniz. İş detaylarını, çatı metrekaresi ve bütçeniz gibi bilgileri girdikten sonra firmamız sizler için en uygun fiyatlı ustaları sıralar. Geriye sadece usta ile görüşüp, randevu almak kalıyor!

Paranızın Karşılığını Alın!
Piyasaya girdiği andan itibaren oldukça sevilen ve gelecek vaat eden platformlar arasında şimdiden yerini alan firma olarak bizler kaliteli iş yapmak için bünyemizde yalnızca profesyonellere yer vermekteyiz. Uygun fiyatlı olmanın yanı sıra yalnızca en iyi hizmet vermekteyiz. Önem verdiğimiz tek şey müşteri memnuniyetidir ve bu uğurda usanmadan gece-gündüz çalışmaktayız. Eğer disiplini ve kaliteyi daima her şeyin önünde tutan bu ekip ile çalışmak istiyorsanız, alanında uzman ustalarımızdan teklif alabilirsiniz!
1

Nasıl Bir Çatı Tamir ve Aktarım Deneyimi Sunuyoruz ?

İhtiyaç duyduğunuz hizmette görev alan en profesyonel kişileri bünyesinde barındıran firmamız, dilediğiniz her gün ve her saat diliminde randevu imkanı sunmaktadır. Tek yapmanız gereken çatı işlemlerinizi detaylandırmak olacaktır. Bu aşamadan sora müsait olan ustalar sırası ile ekranda listelenir. Nasıl bir hizmet istiyorsanız, iyice detaylandırmalısınız. Ustalarımız istediğiniz tüm detayları harfiyen yerine getireceklerdir. Firmamız bünyesinde bulunan tüm çatı ustaları, platforma dahil olmadan önce gerekli uzmanlık testlerinden geçmiştir. Bu yüzden işinizi teslim ederken kuşku duymanıza asla gerek yok! Cep telefonunuza indirebileceğiniz uygulama ile uzman kişilerin ne zaman geldiği ve hangi işlemlerde bulunduğu ile ilgili detayları hemen öğrenebilirsiniz. Daha önce işlem yaptıran müşterilerin yorumlarını baz alarak en doğru ve başarılı ustalara bir tıklama ile ulaşmanız çok kolay!
2

Neden Platformumuzdan Çatı Tamir ve Aktarım Hizmeti Almalısınız?

Bilindiği üzere piyasada çok fazla çatı ustası yer almaktadır. Fakat işinin ehli çatı ustaları olmasına rağmen bu alanda çok da profesyonel olamamış epey kişi kendisini müşterilere uzman olarak tanıtmaktadır. Bu gibi durumlardan haberdar olmayan müşteriler ise kişinin işçiliğini ve yüksek fiyat politikasını görünce ödemiş olduğu ücretin boşa gittiğini görerek başka bir usta aramakla meşgul olmaktadır. Özellikle teknolojinin gelişmesiyle beraber web aracılığı ile bu gibi kişilerin sayısı hızla artmıştır. Neyse ki yalnızca alanında uzman olmuş ve yıllardır tecrübesi bulunan kişileri bünyesinde barındıran firmamız, müşterilerine çatı aktarma, çatı onarım, çatı bakım vb. çatı işlemleri için sayısız profesyoneli bir arada tutmaktadır. · Yalnızca profesyonellerden oluşan bir ekip · Bütçenize göre fiyat teklifi · Her bir iş adımında söz sahibi olabilmek · İsteğiniz dışında hiçbir müdahalede bulunulmaması · Dilediğiniz tarih ve saat için randevu · %100 müşteri memnuniyeti gibi garantiler kapsamında hizmet alabilmek için Uzman Deposu tam da size göre!
3

Çatı Tamir ve Aktarım Hizmetine Neler Dahil?

· Yeni bir binaya çatı yapmak · Mevcut çatının tamamen sökülüp yenilenmesi · Mevcut çatıya kısmi tadilat yapılması · Tamir ya da aktarma yapımı · Çatı kaplama · Çatı bakım ve onarım · Teras kaplama yapımı · Isı izolasyonu çatı yapımı · Su yalıtımı