114 Çatı Tamir ve Aktarım Ustası hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Eflani YAPI

Eflani YAPI

Düzce / Merkez

EFLANI YAPI ANAHTAR TESLIM EV, KUMES, BESIHANE -KABA INSAAT -PLAN-PROJE -ALCI-SIVA -BOYA -SERAMIK-PARKE -DIS CEPHE -MANTOLAMA -SU TESISATI -KALORIFER -ELEKTRIK TESISATI Bizden fiyat almadan karar vermeyin...


Yi

Yılmaz ilgüy

İstanbul / Sultangazi

İç boya


Mutlu Müşteriler
İsmail

Çatı Tamir ve Aktarım 15/07/2021

Yıpranması ile baş başa kaldığımız yüksek katlı apartman binamızda çatı gibi ana taşınmazın önemli alanında, özellikle beton saçak pare petlerinde parçalanması ile aşağı düşerek yarattığı tehlike ciddi bir firma arayışımıza sebep..

Bartu D.

Çatı Tamir ve Aktarım 14/07/2021

Ferhat usta ve çalışanlarına gösterdikleri emekten , işini özenerek ve en iyi şekilde yaptıkları için çok teşekkür ederim. Çatıda olan kiremit boşluğu olduğu için içeri giren hava ve yağmur damlalarını bizzat hallettiler. Herkese..

Ateş T.

Çatı Tamir ve Aktarım 09/07/2021

Macit usta ve çalışanları güzel iş başardı. Kendileri kırılan kiremitleri , alçıpenleri yeniden yapıp çok güzel bir şekilde düzenlediler. Kendilerini herkese öneririm.

Cumali A.

Çatı Tamir ve Aktarım 07/07/2021

Çatıda sızan su birikintileri ve oluşan rutubet evimizin köşelerini çok kötü gözüküyordu. Bu sorunları çözebilmesi için Yunus ustaya söyledim. Oda çalışanlarıyla beraber gelip sorunları ortadan kaldırdı ve rutubet artık olmaz oldu..

Necati T.

Çatı Tamir ve Aktarım 05/07/2021

Çatımızın ısı yalıtımını yapabilmeleri için Tevfik Usta ve çalışanlarıyla konuştuk kendileri ısı yalıtımını yaptılar hem de çatlak olan alçıları yeniden yaptılar kendileri müşteriyle çok iyi ilgileniyor ve en iyisi olması için ell..

Çatı Tamir ve Aktarım Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Çatı Tamir ve Çatı Onarım

Çatı tamir ve çatı onarımı gibi ihtiyaçlar uzun yıllardır insanların gereklilik gördüğü hizmetler arasında yer almaktadır. Evlerinde yenilik yapmak, sıfırdan bir çatı imal ettirmek ya da olumsuz hava koşulları veya zaman içerisinde oluşan eskimeden dolayı çatı değişimi ya da yenileme gibi durumlar epey revaçtadır. Çoğu kişi güvenilir bir çatı ustası bulabiliyorken, geriye kalan çoğunluk ne yazık ki vermiş olduğu paranın karşılığını alamamaktadır. Bu ve bu gibi olumsuz durumlarla karşılaşmamak ve hem iyi hizmet hem de uygun fiyat garantisi ile tanışmak istiyorsanız, Uzman Deposu 'nda yer alan yüzlerce usta ve profesyonelden fiyat teklifi alabilirsiniz!

Çatı Tamir ve Aktarımı Hizmetinin Tüm Detayları Sizin İsteğinize Göre!

Başta İstanbul’a hizmet olmak üzere Türkiye’nin pek çok yerinde bulunan ustaları ile her yere hizmet olanağı sunan platformumuz, aynı zamanda müşterilerine yapılacak olan işlerin her bir anında bulunma imkanı tanımaktadır. Böylelikle yapılacak olan tüm işlemlerde söz sahibi olarak işlemlerin tamamen kendi isteklerinize ve zevkinize göre tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlar ile Profesyonel Çatı Hizmeti Bizimle Mümkün!

Piyasada yer alan sayısız çatı firması ile işlerinizi halletmek elbette ki size daha kolay gelecektir, fakat alacağınız hizmetin kalitesi ile vereceğiniz paranın miktarını göz önüne alınca hüsrana uğramak gibi bir riskiniz var. İyisi mi risk gibi faktörleri bir kenara atarak, firmamızın bünyesindeki işinin erbabı ustalar ile tanışın! Kaliteli işçilik kavramını her zaman ön planda tutan uzman ustalara, bütçeniz dahilinde ulaşabilirsiniz. İş detaylarını, çatı metrekaresi ve bütçeniz gibi bilgileri girdikten sonra firmamız sizler için en uygun fiyatlı ustaları sıralar. Geriye sadece usta ile görüşüp, randevu almak kalıyor!

Paranızın Karşılığını Alın!
Piyasaya girdiği andan itibaren oldukça sevilen ve gelecek vaat eden platformlar arasında şimdiden yerini alan firma olarak bizler kaliteli iş yapmak için bünyemizde yalnızca profesyonellere yer vermekteyiz. Uygun fiyatlı olmanın yanı sıra yalnızca en iyi hizmet vermekteyiz. Önem verdiğimiz tek şey müşteri memnuniyetidir ve bu uğurda usanmadan gece-gündüz çalışmaktayız. Eğer disiplini ve kaliteyi daima her şeyin önünde tutan bu ekip ile çalışmak istiyorsanız, alanında uzman ustalarımızdan teklif alabilirsiniz!
1

Nasıl Bir Çatı Tamir ve Aktarım Deneyimi Sunuyoruz ?

İhtiyaç duyduğunuz hizmette görev alan en profesyonel kişileri bünyesinde barındıran firmamız, dilediğiniz her gün ve her saat diliminde randevu imkanı sunmaktadır. Tek yapmanız gereken çatı işlemlerinizi detaylandırmak olacaktır. Bu aşamadan sora müsait olan ustalar sırası ile ekranda listelenir. Nasıl bir hizmet istiyorsanız, iyice detaylandırmalısınız. Ustalarımız istediğiniz tüm detayları harfiyen yerine getireceklerdir. Firmamız bünyesinde bulunan tüm çatı ustaları, platforma dahil olmadan önce gerekli uzmanlık testlerinden geçmiştir. Bu yüzden işinizi teslim ederken kuşku duymanıza asla gerek yok! Cep telefonunuza indirebileceğiniz uygulama ile uzman kişilerin ne zaman geldiği ve hangi işlemlerde bulunduğu ile ilgili detayları hemen öğrenebilirsiniz. Daha önce işlem yaptıran müşterilerin yorumlarını baz alarak en doğru ve başarılı ustalara bir tıklama ile ulaşmanız çok kolay!
2

Neden Platformumuzdan Çatı Tamir ve Aktarım Hizmeti Almalısınız?

Bilindiği üzere piyasada çok fazla çatı ustası yer almaktadır. Fakat işinin ehli çatı ustaları olmasına rağmen bu alanda çok da profesyonel olamamış epey kişi kendisini müşterilere uzman olarak tanıtmaktadır. Bu gibi durumlardan haberdar olmayan müşteriler ise kişinin işçiliğini ve yüksek fiyat politikasını görünce ödemiş olduğu ücretin boşa gittiğini görerek başka bir usta aramakla meşgul olmaktadır. Özellikle teknolojinin gelişmesiyle beraber web aracılığı ile bu gibi kişilerin sayısı hızla artmıştır. Neyse ki yalnızca alanında uzman olmuş ve yıllardır tecrübesi bulunan kişileri bünyesinde barındıran firmamız, müşterilerine çatı aktarma, çatı onarım, çatı bakım vb. çatı işlemleri için sayısız profesyoneli bir arada tutmaktadır. · Yalnızca profesyonellerden oluşan bir ekip · Bütçenize göre fiyat teklifi · Her bir iş adımında söz sahibi olabilmek · İsteğiniz dışında hiçbir müdahalede bulunulmaması · Dilediğiniz tarih ve saat için randevu · %100 müşteri memnuniyeti gibi garantiler kapsamında hizmet alabilmek için Uzman Deposu tam da size göre!
3

Çatı Tamir ve Aktarım Hizmetine Neler Dahil?

· Yeni bir binaya çatı yapmak · Mevcut çatının tamamen sökülüp yenilenmesi · Mevcut çatıya kısmi tadilat yapılması · Tamir ya da aktarma yapımı · Çatı kaplama · Çatı bakım ve onarım · Teras kaplama yapımı · Isı izolasyonu çatı yapımı · Su yalıtımı