144 Çatı Oluk Temizleme Ustası hizmet vermeye hazır

Çatı Oluk Temizleme

4 Çatı Oluk Temizleme Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
144 Çatı Oluk Temizleme Ustası hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

AB

Ahmet Bey

Kocaeli / İzmit

Kocaeli ve çevresinde baca temizliği, restoran davlumbaz temizliği, yağlı kanal temizliği, çatı oluk temizliği, baca tamiri ve yapımı hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.


Fg

Ferhan gedikli

Trabzon / Ortahisar

Oluk bakımı


Mutlu Müşteriler
Altay E.

Çatı Oluk Temizleme 25/07/2022

Çatı oluk temizleme firmasının ellerine sağlık. O kadar çok uğraştılar ki gözümün önünde hiç dinlenmeden hepsi bir işin ucundan tutarak olukları temizlediler. Tıkanan yerleride tamir ettiler. Bu kadar uygun fiyata bu kadar iyi iş..

Nazım Z.

Çatı Oluk Temizleme 14/07/2022

Çatı oluk temizlemesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim. Gerçekten anlaştığım firmada ki ekip muazzam bir ekip. Herkes dişini tırnağına takıp çalışıyor. Çok sağlam ve güvenilir bir firma. Herkese tavsiye ederim.

Erhan A.

Çatı Oluk Temizleme 10/07/2022

Çatı oluk temizleme firmasının ellerine sağlık. Geldikleri gibi hemen çatımızı temizlemeye başladılar. Tıkanan yerleri kaliteli ürünler kullanarak değiştirdiler. Çok iyi bir firma. Sorununuzu anında ortadan kaldırıyorlar. Herkese..

Mete Ö.

Çatı Oluk Temizleme 29/06/2022

Çatı oluk temizleme firmasına teşekkür ederim. Ekip o gün içinde gelip malzemeleri ile çatımızı tertemiz yaptılar. Yaptıkları işi çok beğendim. Çok temiz çalışıyorlar. Bir yeri asla dağıtmadan işlerini yapıyorlar. Kesinlikle tavsi..

Orhan E.

Çatı Oluk Temizleme 21/06/2022

Çatıdaki olukları temizleyen ve tamir gereken yerleri tamir edip düzenleyen firmaya teşekkür ederim. Çok güzel ve sistemli bir şekilde çalışıyorlar olacak her soruna da önlem alıyor. Bu kadar temiz iş yapmaları kendilerine güvendi..

Çatı Oluk Temizleme Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Çatı Oluk Temizleme

Son yıllarda giderek kullanımı azalsa da halen birçok binada çatı kullanımı yer almaktadır. Çatıda yağmur ve kar etkileri sonrasında tahliye edilmesi gereken suyun bina dışına ulaşması için de çatı olukları kullanılır. Oluklar bazen kuş dışkıları, bazen kuru yapraklar veya rüzgarla taşınan çöpler nedeniyle tıkanabilir. Bu durumda genellikle her yıl düzenli bir şekilde bir çatı oluk tamiri ustası tarafından bu tıkanıklık açılarak, gereken onarımlar yapılıp, oluklar tekrar sağlam bir hale getirilebilir. Bu açıdan da uzman sistemimiz üzerinde bu düzenli hizmeti verecek usta kolaylıkla bulunabilir.

Uzman Deposu sayesinde yaşadığınız çatı oluk tıkanıklığı gibi sorunları gidermek için aslında periyodik değil en acil noktalarda dahi hızlıca hizmet alabilirsiniz. Çünkü ana sayfamız üzerinde bulunan arama satırı ile birlikte öncelikle aradığınız hizmeti sonrasında il ve ilçe gibi filtreleri kullanarak, bu hizmeti verecek usta veya firmaları sadece birkaç saniye sonucunda karşınızda bulabilirsiniz. Ardından farklı ustalardan aldığınız teklifler ile en ekonomik hizmete hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Çatı Oluk Tıkanıklığı Neden Olur Ve Nasıl Önlenir?

Çatılarda yağmur suyunu tahliye edilen oluklar genellikle son yıllarda PVC borular ile hazırlanır. Bu borular tıkanıklığa karşı gayet dayanıklı ve özel bir yapıya sahip olsa da bilhassa yoğun rüzgar sonucunda çatı olduklarında biriken kuru yapraklar ve kuş pislikleri tıkanmanın ana nedenleri arasında yer alır. Bazen oluğun üst kısmında kuşlar tarafından yapılmış yuvalar veya rüzgar nedeniyle taşınmış taş ya da çakıl taneleri de tıkanma oluşturabilir. Yani çatı oluk tıkanıklığı bu gibi birçok farklı neden dolayısıyla yaşanabilir.

Çatı oluklarında görülen bu tıkanıklıklar nedeniyle çatıda biriken su, binanın dış kısmına taşabilir ve kötü bir görüntü oluşturabilir. Bazen çatı arasında sızıntı oluşmasına bazen de aşırı nem birikmesi yaşanmasına neden olabilir. Aslında bu duruma karşı düzenli bir şekilde çatı oluk temizlik ustası tarafından gerçekleştirilecek bir hizmet ile bu olukların temizlenmesi ve oluşabilecek sorunun önüne geçilmesi mümkündür. Ayrıca son yıllarda oluklar üzerinde kullanılan tel örgüler veya file gibi malzemeler farklı yabancı malzemelerin olukları tıkanmasını engellerken, sadece suyun bu oluklara geçiş yapmasını sağlamaktadır.

Çatı Oluk Temizlik Ustası Nasıl Hizmet Verir?

Uzman Deposu sayesinde ulaşabildiğiniz profesyonel çatı oluk temizlik ustaları hizmet vermek için öncelikle binanın çatısına ulaşarak güvenlik önlemleri alır. Emniyet kemeri ve kask gibi malzemeler kullanan bu ustalar, olukların bulunduğu noktalardaki tıkanıklıkları belirleyerek bu tıkanıklıkları açar ve yabancı maddeleri oluk içerisinde uzaklaştırır. Bazen yabancı maddeler oluk içerisinde çamursu bir tıkanıklık oluşturunca, kimyasal temizleyiciler veya asit gibi katkılar ile bu oluklarda tıkanıklığın açılması için müdahale yapılır.

Aslında oluklar yine uzman deposu üzerinde hizmet alabildiğiniz izolasyon ve su yalıtım firması ya da bir tente branda ustası tarafından verilecek hizmetler sırasında da uygulanabilir. Bu noktada yapılan ilk işlemler ile bahsedilen önlemler alındığında, sonradan temizlik ve tıkanıklık gibi ihtiyaçlar olmadan çatı olukları düzenli bir şekilde kullanılabilir. Genellikle birçok asansörcü binalarda hizmet verirken, oluklar nedeniyle çatıda birikmiş suyun asansör odasına ve kabinlere kadar ulaştığını ifade etmektedir. Bu nedenle uzman sistemimiz üzerinde her zaman en acil şekilde veya düzenli şekilde temizlik bakım ve onarım hizmetleri verecek ustalara ulaşabilirsiniz.

Çatı Oluk Tamir Ustası Hizmet Fiyatları Ne Kadardır?

Genellikle çatı oluk temizlik ustaları tarafından verilen hizmetlerde standart bir fiyat ile hizmet verme sistemi bulunsa da yapının boyutlarına ve çatının boyutlarına göre verilecek hizmetin fiyatları da değişiklik gösterebilir. Uzman sistemimiz üzerinde bir araştırma yaptığınızda ve ustalara ulaştığınızda, ustalar tarafından size verilen teklifler içerisinde standart ve yaklaşık fiyatların verildiğini görebilirsiniz. Bu kapsamda seçimlerinizi gerçekleştirirken ustaların daha önce almış olduğu yorumları ve tecrübelerini göz önünde bulundurabilirsiniz.

Uzman Deposu çatı oluk tamir ustaları açısından size her il ve ilçede tüm alternatifleri sunarken, her ustanın yorum ve puanlarını da birebir olarak inceleme şansı tanımaktadır. Teklif usulü ile anlaşma gerçekleştirdiğiniz usta için iletişim bilgilerini kolaylıkla elde ederken, ödeme ve hizmet garantisi gibi noktalarda da çok büyük bir rahatlık yaşayabilirsiniz.  

✅ Çatı Oluk Temizleme Hizmeti : Hizmet Talebi ve Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Çatı Oluk Temizleme İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.