147 Çamaşır Makinası Tamircisi hizmet vermeye hazır

Çamaşır Makinası Tamir

4 Çamaşır Makinası Tamir Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
147 Çamaşır Makinası Tamircisi hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

İD

İSMAİL DEDEOĞLU

Tekirdağ / Çerkezköy

KALİTE GÜVEN HESAPLI ...değişen tüm yedek parçalar 1 yıl garantilidir


Muhammet Çapkan

Muhammet Çapkan

İstanbul / Bağcılar

Çamasır makinası tamir


Mutlu Müşteriler
Emine E.

Çamaşır Makinası Tamir 23/07/2022

Çamaşır makinasını tamir eden Emrullah ustamın ellerine sağlık. Kendisini bu siteden buldum ve bulduğum için de hem şanslı hem de mutlu hissediyorum. Çamaşır makinamı sorunsuz bir şekilde halletti. Birdaha hallettiği sorun tekrarı..

Sevda Z.

Çamaşır Makinası Tamir 12/07/2022

Daha önce kardeşimin çamaşır makinasını yapmıştı. Memnun kaldığı için bende hemen Uğur ustamı çağırdım. Kendisi uygun fiyata çok iyi bir şekilde çamaşır makinamı tamir ettim. Kaliteli ve sağlam işçilik gerçekten. Ellerine emeğine..

Naz A.

Çamaşır Makinası Tamir 09/07/2022

Tam aradığım nitelikte bir usta. Çağırdığım gibi gelip çamaşır makinasının sorununu inceledi ve hemen buldu. Tekrardan ekipmanları ile gelip sorunu çözmek uzun sürsede başarılı bir şekilde halletti. Kendisinden çok memnun kaldım...

Melek E.

Çamaşır Makinası Tamir 27/06/2022

Çamaşır makinasının tamirini yapan Selami ustaya teşekkür ederim. İşinin ehli ve hata yapmayı sevmeyen bir usta. Tek başına o kadar işi yaptı ve hiç işin de mola vermedi. Daha sonra kullandığı ürünler hakkında bilgi verdi. Sayesin..

Emine T.

Çamaşır Makinası Tamir 21/06/2022

Çamaşır makinam hiç köpük yapmıyordu ve normal suyla yıkıyormuş gibi yıkıyordu. Bu yüzden hemen bu siteden bulduğum çamaşır makina ustası çağırdım. Kendisi malzemeleri ile gelip sorunu yok etti. Şuan eskisinden daha iyi yıkıyordu..

Çamaşır Makinası Tamir Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Çamaşır Makinası Tamir

Evlerde hayatı kolaylaştıran ve temizliğin en önemli aşamalarından biri olan çamaşır işlemini daha kolay bir hale getiren çamaşır makinaları, bugün vazgeçilmez ev eşyaları arasında yer almaktadır. Renkli, renksiz, en ağır lekeli veya en acil şekilde temizlenmesi gereken tüm çamaşırlarda yenilenen teknolojiler ile önemli bir yere sahip olan bu makinaların arızalanması da büyük bir sorun oluşturmaktadır. Bu duruma karşı Uzman Deposu sayesinde istediğiniz her an yaşadığınız bölgede hizmet veren bir çamaşır makinası tamir servisi bulmanız gayet kolaydır.

Uzman sistemimiz sayesinde çamaşır makinası gibi en büyük ihtiyaçlardan biri için servis ve tamir hizmetleri verebilecek usta veya firmalara çok kolay bir şekilde ulaşmanız sağlanmaktadır. Bu konuda makinanızın markası, modeli, kapasitesi gibi her ayrıntı ayrı olsa da sizin için hizmet verecek çamaşır makinası tamir servisi sahip olduğu uzmanlığı ile pratik ve geçerli bir çözüm sağlayabilir. Ancak yine de bu konuda yaptığınız araştırma sırasında web sayfamızda yer alan filtreleri kullanarak, makinanızın markasını, modelini ve yaşadığınız sorunu anlattığınızda, çok daha hızlı bir dönüş ve fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Çamaşır Makinası Arıza Tespit Nasıl Yapılır?

Çamaşır makinalarının içerisinde hem elektrik hem de elektronik devreler bir arada yer alarak, su tesisatına bağlantılı bir şekilde çalışma gerçekleşir. Bu bağlamda da karşılaşılabilecek birçok farklı arıza arasında elektrik devrelerinde ki arızalar, su alım devresi arızası, deterjan mekanizmasında bir arıza, kazan arızası veya elektronik devre arızası gibi birçok ayrıntı bulunabilir. Bu arızaların daha net bir şekilde belirlenebilmesi için profesyonel bir servis, makinanın sökülmesi sayesinde çamaşır makinası arıza tespit işlemi gerçekleştirebilir.

Bir makinanın marka ve modeline bağlı olarak yaşanılan sorunlarda sorunun kaynağının belirlenmesi çok daha kolay olmaktadır. Örneğin, bir buzdolabı tamir işlemi gerçekleştirilirken, eğer buzdolabının kapağı kapanmıyorsa, marka ve modeline uygun bir şekilde yeni bir kapak contası kullanılarak tamir yapılabilir. Buna benzer şekilde çamaşır makinası arıza tespit işlemleri gerçekleştirilirken de örneğin kazan dönmüyorsa, iç bölümdeki dönüşü sağlayan kayış veya dişlilerde bir sorun olduğu tahmin edilebilir. İşte bu konuda da sistemimiz sayesinde ulaştığınız uzman tamirciler makinanın yerinde veya servis ortamında sökülmesi ile tüm arızaları belirleyebilir.

Bozulan Çamaşır Makinaları Nasıl Tamir Edilir?

Sebebi her ne olursa olsun bozulan çamaşır makinaları kolaylıkla günümüzün teknolojisinde yedek parçalar veya özel tamir sistemleri kullanılarak sağlam bir hale tekrar getirilebilir. Bazı makinalarda motor yanması, elektrik devrelerinin bozulması gibi noktalar sonucunda artık çamaşır makinası kullanılmayacak bir hale geldiğinde, elbette ki yeni bir makina elde etmek doğru olacaktır. Fakat bugün her marka üretmiş olduğu makina modelleri için beyaz eşya tamir servisi olarak hizmet veren firmaların kullanabileceği yedek parça ürünlerini de mutlak bir şekilde üretmektedir.

Uzman Deposu sayesinde ulaştığınız tamir ve servis firmaları öncelikle arıza bulunan çamaşır makinasını yerinde incelemeyi tercih edecektir. Çünkü bazen çok basit bir şekilde yaşanan elektrik tesisatı veya su tesisat arızaları ya da makinanın tahliye tesisatındaki tıkanıklıklar arıza ortaya çıkarabilir. Bu gibi durumlarda hızlı bir şekilde yapılan tamir dışında eğer çok daha kapsamlı bir arıza bulunuyorsa, makinanın servis ortamına ulaştırılması ve bozulan çamaşır makinaları için daha profesyonel bir tamir hizmeti verilmesi gerekebilir.

Çamaşır Makinası Tamir Servisi Hizmet Fiyatları Ne Kadardır?

Çamaşır makinası gibi bugün onlarca farklı marka tarafından yerli veya yabancı üretimler yapılan bir beyaz eşya için tamir fiyatları konusunda net rakamlar belirlemek gayet zordur. Çünkü çok daha küçük boyutlu bir fön makinası tamir işlemi kadar pratik ve hızlı bir işlem yer almadığı için bazen motor yenilenmesi, bazen kazan değişimi gibi ayrıntılar bulunduğundan hizmet fiyatları profesyonel bir çamaşır makinası arıza tespit işlemi sonrasında tespit edilebilir.

Eğer uzman sistemimiz üzerinde iyi bir araştırma yaparak hem yorumları hem de değerlendirmeleri göz önünde bulundurursanız, en iyi çamaşır makinası tamir servisi konusunda karar verebilirsiniz. Bu sayede hizmet alacağınız servis öncelikle yerinde yapacağı inceleme ile veya bizzat servis ortamında yapacağı inceleme ile makina arızasını belirledikten sonra gereken yedek parçalar ve işçilik toplamı ile size doğru bir fiyat sunabilir. 

✅ Çamaşır Makinası Tamir Hizmeti : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Çamaşır Makinası Tamir Hizmeti İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.