147 Çamaşır Makinası Tamircisi hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Mutlu Müşteriler
Demir A.

Çamaşır Makinası Tamir 14/10/2021

Makine sarsıntılı çalıştığı için sorunu bulması ve çözümü için Hasan ustayı çağırdım. Kendisi hemen gün içinde gelip sorunu buldu. Çalışanını da çağırıp hızlı bir şekilde tamir ettiler. Kendileri çok iyi anlaşıyor ve müşterileriyl..

Kazım E.

Çamaşır Makinası Tamir 07/10/2021

Çamaşır makinasında deterjan çekmecesinde aşırı köpük oluşmasından dolayı servisine verdik. Hemen gün içinde gelip çamaşır makinasını aldılar. Sorunu bulup aynı zamanda haber veriyorlar. 2 gün içerisinde sorunu halledip getirdi. Ş..

Çiçek S.

Çamaşır Makinası Tamir 30/09/2021

Çamaşır makinesinin çekmecesinden köpük taştığı için ve sürekli böyle olduğu için elbiseler yıkanamıyordu. Sonunda sorunu halleden Gazi ustaya çok teşekkür ederiz. Bu yaşta bu kadar emek gösterip bu zor sorunu hallettiği için teşe..

Dilan S.

Çamaşır Makinası Tamir 24/09/2021

Çamaşır makinası hem kötü yıkıyor hemde su akıtıyordu. Artık bu soruna çözüm bulmamız için önerdikleri Tevfik ustayı çağırdık. Kendisi çalışma arkadaşı ile makinayı alıp götürdüler. 2 gün içinde sorunsuz bir şekilde getirdiler. Ge..

Eda C.

Çamaşır Makinası Tamir 16/07/2021

Çamaşır makinası suyu boşaltmıyordu. Bu sorun için acil Adil beyi çağırdım. Kendisi çamaşır makinası tamir ustasıdır. Acil bir sorunda yardımınıza hızır gibi yetişir. İşinde tek güvendiğim ve planlı çalışmasına hayran kaldığım Adi..

Çamaşır Makinası Tamir Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Çamaşır Makinası Tamir

Evlerde hayatı kolaylaştıran ve temizliğin en önemli aşamalarından biri olan çamaşır işlemini daha kolay bir hale getiren çamaşır makinaları, bugün vazgeçilmez ev eşyaları arasında yer almaktadır. Renkli, renksiz, en ağır lekeli veya en acil şekilde temizlenmesi gereken tüm çamaşırlarda yenilenen teknolojiler ile önemli bir yere sahip olan bu makinaların arızalanması da büyük bir sorun oluşturmaktadır. Bu duruma karşı Uzman Deposu sayesinde istediğiniz her an yaşadığınız bölgede hizmet veren bir çamaşır makinası tamir servisi bulmanız gayet kolaydır.

Uzman sistemimiz sayesinde çamaşır makinası gibi en büyük ihtiyaçlardan biri için servis ve tamir hizmetleri verebilecek usta veya firmalara çok kolay bir şekilde ulaşmanız sağlanmaktadır. Bu konuda makinanızın markası, modeli, kapasitesi gibi her ayrıntı ayrı olsa da sizin için hizmet verecek çamaşır makinası tamir servisi sahip olduğu uzmanlığı ile pratik ve geçerli bir çözüm sağlayabilir. Ancak yine de bu konuda yaptığınız araştırma sırasında web sayfamızda yer alan filtreleri kullanarak, makinanızın markasını, modelini ve yaşadığınız sorunu anlattığınızda, çok daha hızlı bir dönüş ve fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Çamaşır Makinası Arıza Tespit Nasıl Yapılır?

Çamaşır makinalarının içerisinde hem elektrik hem de elektronik devreler bir arada yer alarak, su tesisatına bağlantılı bir şekilde çalışma gerçekleşir. Bu bağlamda da karşılaşılabilecek birçok farklı arıza arasında elektrik devrelerinde ki arızalar, su alım devresi arızası, deterjan mekanizmasında bir arıza, kazan arızası veya elektronik devre arızası gibi birçok ayrıntı bulunabilir. Bu arızaların daha net bir şekilde belirlenebilmesi için profesyonel bir servis, makinanın sökülmesi sayesinde çamaşır makinası arıza tespit işlemi gerçekleştirebilir.

Bir makinanın marka ve modeline bağlı olarak yaşanılan sorunlarda sorunun kaynağının belirlenmesi çok daha kolay olmaktadır. Örneğin, bir buzdolabı tamir işlemi gerçekleştirilirken, eğer buzdolabının kapağı kapanmıyorsa, marka ve modeline uygun bir şekilde yeni bir kapak contası kullanılarak tamir yapılabilir. Buna benzer şekilde çamaşır makinası arıza tespit işlemleri gerçekleştirilirken de örneğin kazan dönmüyorsa, iç bölümdeki dönüşü sağlayan kayış veya dişlilerde bir sorun olduğu tahmin edilebilir. İşte bu konuda da sistemimiz sayesinde ulaştığınız uzman tamirciler makinanın yerinde veya servis ortamında sökülmesi ile tüm arızaları belirleyebilir.

Bozulan Çamaşır Makinaları Nasıl Tamir Edilir?

Sebebi her ne olursa olsun bozulan çamaşır makinaları kolaylıkla günümüzün teknolojisinde yedek parçalar veya özel tamir sistemleri kullanılarak sağlam bir hale tekrar getirilebilir. Bazı makinalarda motor yanması, elektrik devrelerinin bozulması gibi noktalar sonucunda artık çamaşır makinası kullanılmayacak bir hale geldiğinde, elbette ki yeni bir makina elde etmek doğru olacaktır. Fakat bugün her marka üretmiş olduğu makina modelleri için beyaz eşya tamir servisi olarak hizmet veren firmaların kullanabileceği yedek parça ürünlerini de mutlak bir şekilde üretmektedir.

Uzman Deposu sayesinde ulaştığınız tamir ve servis firmaları öncelikle arıza bulunan çamaşır makinasını yerinde incelemeyi tercih edecektir. Çünkü bazen çok basit bir şekilde yaşanan elektrik tesisatı veya su tesisat arızaları ya da makinanın tahliye tesisatındaki tıkanıklıklar arıza ortaya çıkarabilir. Bu gibi durumlarda hızlı bir şekilde yapılan tamir dışında eğer çok daha kapsamlı bir arıza bulunuyorsa, makinanın servis ortamına ulaştırılması ve bozulan çamaşır makinaları için daha profesyonel bir tamir hizmeti verilmesi gerekebilir.

Çamaşır Makinası Tamir Servisi Hizmet Fiyatları Ne Kadardır?

Çamaşır makinası gibi bugün onlarca farklı marka tarafından yerli veya yabancı üretimler yapılan bir beyaz eşya için tamir fiyatları konusunda net rakamlar belirlemek gayet zordur. Çünkü çok daha küçük boyutlu bir fön makinası tamir işlemi kadar pratik ve hızlı bir işlem yer almadığı için bazen motor yenilenmesi, bazen kazan değişimi gibi ayrıntılar bulunduğundan hizmet fiyatları profesyonel bir çamaşır makinası arıza tespit işlemi sonrasında tespit edilebilir.

Eğer uzman sistemimiz üzerinde iyi bir araştırma yaparak hem yorumları hem de değerlendirmeleri göz önünde bulundurursanız, en iyi çamaşır makinası tamir servisi konusunda karar verebilirsiniz. Bu sayede hizmet alacağınız servis öncelikle yerinde yapacağı inceleme ile veya bizzat servis ortamında yapacağı inceleme ile makina arızasını belirledikten sonra gereken yedek parçalar ve işçilik toplamı ile size doğru bir fiyat sunabilir.