143 Cam Temizleme Firması hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

KONYA BATUHAN TEMİZLİK

KONYA BATUHAN TEMİZLİK

Konya / Selçuklu

Konya cam temizliği ve dış cephe temizlik hizmetleri için Batuhan Temizlik Hizmetlerinden teklif alabilirsiniz.


OG

Oğuzhan Güner

Bursa / Nilüfer

Cam itina ile temizlenir


Mutlu Müşteriler
Dilan H.

Cam Temizleme 15/10/2021

Pencereyi su, temizlik tozu veya temizleme suyu ile fırça, sünger veya bez kullanarak yıkadı ve temizledi aynı zamanda Pencereyi lastikli cam silicisi, bez veya güderi ile kuruladı, Vitrin camlarını, aynaları ve abajurları temizle..

Simge Z.

Cam Temizleme 08/10/2021

Derneğimizin camlarını haftada bir kez temizleyecek olan komşumuz Müzeyyen hanıma çok teşekkür ederim. Camlarımızı o kadar güzel parıldatıyordu ki üzerindeki yazı belli oluyordu. Kadın başına o kadar büyük camları yorulmadan mola..

Pelin H.

Cam Temizleme 01/10/2021

3 Katlı yazlık evimizin camları büyük olduğundan temizleyemiyordum. Bu işi bir toz bile kalmadan camları temizleyen Berna hanıma çok teşekkür ederiz. Gerçekten o kadar yorulduğu halde işi bitmeden asla bırakmıyor. Çok güçlü ve ayn..

Halis İ.

Cam Temizleme 25/09/2021

Camlar büyük ve geniş olduğu için birde yüksek katta oturduğumuz için camları silmeye korkuyordum. Çağırdığım Fatma Hanım bu sorunun ütesinden geldi. Kendisi hem cesaretli hem de bu kadar zor işi tek başına hallediyor. Gerçekten h..

Gülben E.

Cam Temizleme 17/09/2021

Hamilelik döneminde fazla temizlik yapamadığım için camlar tozdan gözükmüyordu. Bunun tek çaresi Hande hanımı çağırmaktı. Kendisi sağ olsun bana bütçede de yardımcı oldu. Dubleks olan evimin bütün camlarını toz kalmayacak şekilde..

Cam Temizleme Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Cam Temizleme

Yapılarda dış cephenin olabildiğince prestijli ve temiz bir görüntüye sahip olması, yapının daha ciddi bir görüntüye sahip olmasını da sağlar. Bu açıdan son yıllarda betonarme cepheler yerine birçok farklı yapıda tamamen cam kaplama cepheler tercih edilmektedir. Özellikle iş merkezleri ve rezidanslar gibi noktalarda görülen dış cam cephelerde de düzenli temizlik bu nitelikli görüntünün korunmasını sağlayabilir. Bu nedenle bu tarz yapılarda yılın belirli dönemlerinde bir cam temizleme firması üzerinden hizmetler alınmalıdır.

Uzman Deposu temizlik denildiğinde akla gelebilecek her noktada hizmet veren işletmeleri bir araya getiren yapısı ile sizlere cam temizlikçisi konumunda da aradığınız hizmetleri veren kişi ve kişileri sunabilmektedir. Bu açıdan sadece yapının bulunduğu il ve ilçeyi seçtikten sonra hızlı bir filtreleme sayesinde aradığınız tüm işletmelere sadece saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz. İstediğiniz herhangi bir işletmeyi verdiği uygun teklif ile seçerek, yapılarda profesyonel bir cam temizlik hizmeti temin edebilirsiniz.

Cam Temizleme Firması Standartları Ne Olmalıdır?

Bugün yapılarda cam cepheler kimi zaman tek katlı kimi zaman onlarca katlı yapılar için tercih edilen bir sistem haline gelmiştir. Bu açıdan düşünüldüğünde hizmet alınacak cam temizleme firmaları için göz önünde bulundurulması gereken en önemli standartlar arasında asansörlü temizleme sistemi kullanıp kullanmadıkları olmalıdır. Özellikle çok yüksek katlı binalarda dış cephe cam temizliğinin hızlı bir şekilde yapılması için asansörlü sistem kullanan firmalar en sağlıklı firmalar arasında yer alacaktır.

Cam temizliği hizmeti veren firmaların asansörlü sistemler ve profesyonel temizleme ekipmanları kullanması dışında güvenlik önlemlerine yüksek özen göstermesi gerekir. Bu açıdan sigortalı personellere sahip olan, gerekli güvenlik önlemlerini alan yani iş güvenliğine dikkat eden firmalar ön planda tutulmalıdır. Çünkü bu tarz firmalar yapılarda cam temizliği sağlarken, hem yapının zarar görmesini engeller hem de çalışan personellerinin güvenilir bir şekilde işlerine devam etmesini sağlayabilir.

Cam Temizlemeci Hizmetleri Apartmanlarda Alınabilir Mi?

Dış cephe cam kaplama olan yapılarda bir cam temizlemeci sayesinde yılın belirli dönemlerinde alınan temizlik hizmeti yapının elit bir görüntüye sahip olmasına yardımcı olur. Fakat son yıllarda uzman sistemimiz üzerinde bu tarz firmalardan alınan hizmetlere bakıldığında klasik apartmanlarda da dış cephe için cam temizliği hizmetleri tercih edilmektedir. Örnek olarak gökdelen tarzı yapılarda veya apartmanlarda tüm camların dış cepheden düzenli bir şekilde temizlenmesi için asansörlü sistemler ile hizmet veren firmalar seçilmektedir.

Uzman sistemimiz içerisinde bu tarz cam temizliği hizmetlerini almak açısından aslında bünyesinde bu hizmetleri bulunduran ev ofis temizlikçisi firmaları da tercih edilebilmektedir. Hatta bu tarz temizlik hizmetleri yanında birçok yapıda haşere ilaçlama firmaları tarafından sunulan sağlık hizmetleri de ek olarak seçilmektedir. Bu kapsamda yaşadığınız bölgede sizin için bu temizlik hizmetlerini sunan işletmeleri isterseniz tek katlı bir yapıda isterseniz bir otel, bir iş merkezi, hastane, dershane, okul, alışveriş merkezi gibi her yapıda tercih edebilirsiniz.

Cam Temizleme Firması Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Cam temizliği için profesyonel bir işletme tarafından yapının türüne göre asansör kullanımı, iskele kullanımı veya özel temizlik ekipmanları kullanımı tercih edilebilir. Bu noktada tercih edilecek sistem için yapının boyutu ve temizliği yapılacak cam cephelerin boyutu önem arz etmektedir. Bu nedenle cam temizleme firmaları tarafından belirlenecek fiyatlarda en önemli noktalardan birisi boyutlar ve buna bağlı olarak kullanılan ekip ekipmanlar olacaktır.

Uzman Deposu sayesinde farklı firmalardan aldığınız teklifler ile cam temizliği hizmetleri açısından fiyat karşılaştırmalarını kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu açıdan yapınızın türüne ve boyutlarına bağlı olarak tam profesyonel bir firma veya özellikle cam temizlemeciler sayesinde istediğiniz tekliflere ulaşarak tek seferlik veya periyodik hizmetler talep edebilirsiniz.