118 Buzdolabı Tamir Servisi hizmet vermeye hazır

Buzdolabı Tamiri

4 Buzdolabı Tamiri Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
118 Buzdolabı Tamir Servisi hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Pro tek teknik servis

Pro tek teknik servis

İzmir / Bornova

Degisen yedek parçalar 1 yıl garantilidir.


Muhammet Çapkan

Muhammet Çapkan

İstanbul / Bağcılar

Buzdolabı tamir


Mutlu Müşteriler
Zehra R.

Buzdolabı Tamiri 25/07/2022

Bu kasa ritmi çalışan bir usta görmedim. Geldiği gibi buzdolabının her tarafını sökerek sorunu buldu. Daha sonra sorunu çözmek uzun sürsede başarılı bir şekilde halletti. Sanki sizi daha önce tanıyormuş gibi ilgi göstermesi ve muh..

Sude C.

Buzdolabı Tamiri 14/07/2022

Buzdolabı tamirim çok iyi oldu. Ustama teşekkür ederim. Gerçekten ilk aldığım gibi çalışıyor şimdi. Daha önce hem soğutmuyordu hem de içindeki malzemeler kokuyordu şuan ise her şey tıkırında. Sizlere de bu ustamı tavsiye ederim.

Semih S.

Buzdolabı Tamiri 10/07/2022

Buzdolabı tamiri için tanıdığımız Yalçın ustayı çağırdık. Kendisi geldiği gibi sorunun ne olduğunu anlayıp bize bilgi verdi. Daha sonra kaliteli ürünle parçayı değiştirdi. Birdaha bu sorunun tekrarlamayacağını söyledi. Çok teşekkü..

Yağmur Ç.

Buzdolabı Tamiri 29/06/2022

Buzdolabımızın tamirini tamamlayan Hikmet ustama teşekkür ederim. İlk önce gelip sorununa baktı sonra tekrardan malzemelerini alıp hemen sorunu yaptı. Çok hızlı bir şekilde tamamladı. Bu kadar iyi yapabileceğini düşünmemiştim. Şua..

Selin R.

Buzdolabı Tamiri 21/06/2022

Buzdolabım çalışmasına rağmen istemsizce kokuyordu ve içindeki malzemeler yenmeyecek şekilde zaman geçmediği halde küfleniyordu. Hemen buzdolabı tamir ustası İbrahim bey gelip 15 dk için sorunu buldu ve bize anlattı. Buzdolabını g..

Buzdolabı Tamiri Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Buzdolabı Tamiri

Hayatın devamı için beslenmenin büyük bir önemi bulunduğu gibi beslenmeyi sağlayacak gıdaların da muhafaza edilerek yaşam alanlarında yer alabilmesi için buzdolapları önem arz etmektedir. Yakın geçmişte insan hayatına giren buzdolapları, bugün mutlak bir ihtiyaç olarak her evde yerini almaktadır. Özellikle yaz aylarında daha fazla önem arz eden buzdolaplarında elbette ki arızalar ile karşılaşmak da mümkündür. Bu nedenle uzman sistemimiz üzerinde buzdolabı arıza sorunlarında size hizmet verebilecek profesyonel servis firmalarına ulaşmanız sağlanmaktadır.

Buzdolabı, gıdanın dört mevsim muhafaza edilmesini ve taze bir şekilde tüketilmesi sağlarken, ülkemizde özellikle yaz mevsiminde soğuk gıdaların ve soğuk suyun temin edilmesi için de gerekmektedir. Bu nedenle bilhassa sıcak havalarda karşılaştığınız arızalarda hızlı bir tamir ve servis hizmetine ihtiyacınız olabilir. Örneğin, genellikle buzdolabı arıza çeşitleri arasında soğutmama, dondurucunun çalışmaması, kapağının kapanmaması veya su damlatma gibi sorunlar görülmektedir. Bu sorunlara karşı da mutlaka profesyonel destek alınmalıdır.

Buzdolabı Arıza Belirlemeleri Nasıl Yapılır?

Bir buzdolabı içerisinde soğutucu gaz, elektrik tesisatı, elektronik devreler ve kasası ile birlikte bütünleşik bir yapıdır. Bu bütünleşik yapı içerisinde genellikle belirli noktalarda arızalar yaşanmasıyla buzdolabı ya eksik çalışma ya da çalışmama durumu ortaya çıkarabilir. Örneğin, soğutmayan buzdolabı tamir işlemleri gerçekleştirilmesi için genellikle buzdolabının gaz miktarı veya termostat gibi ayrıntıları kontrol edilir. Bu kontroller profesyonel bir servis firması tarafından genellikle de cihazın kullanıldığı alanda yani ev veya işletmede sağlanır.

Profesyonel bir servis beyaz eşya tamiri gerçekleştirmek açısından genellikle hizmet talebine uygun bir şekilde cihazın bulunduğu noktaya ulaşır. Buzdolabı tamirinde de firma evinize veya işletmenize ulaştığında, öncelikle elektriğe bağlı olan cihazın çalışma sistemini kontrol eder. Sonrasında cihazın iç ayrıntılarına ulaşmak için sökme ve kontrol işlemleri sağlanırken, belirlenen sorunlar bağlamında soğutmayan buzdolabı tamir işlemi gereken noktada yerinde gereken noktada cihazın teslim alınmasıyla servis ortamında sağlanabilir.

Buzdolabı Gaz Ekleme İşlemi Nedir?

Buzdolapları bilindiği üzere elektrik bağlantısı sağlandıktan sonra termostat üzerinde gerçekleştirilen ayarlama ile birlikte hem normal soğutucu hem de dondurucu bölümünde istenilen ısı ile soğutma sağlar. Bu soğutmanın sağlanması için kendi içerisinde bulunan sistem ile elektrik enerjisini kullanarak buzdolabının tüm kasası içerisinde dolaşan gazın soğutulmasını sağlar. Bu gaz soğutma işlemi sonucunda eski tip buzdolaplarında defrost yani su boşaltma işlemi yeni tip buzdolapları nofrost yani buharlaştırma işlemi gerçekleştirilir. İşte bu sistemde bir sorun ile karşılaşıldığında da genellikle buzdolabı gaz ekleme işlemi yapılması gerekir.

Soğutucu veya dondurucu bölümünde istenilen ısı derecesi elde edilmediğinde, buzdolabında genellikle bir gaz eksikliği veya kaçağı bulunduğu tespit edilir. Çoğu zaman buzdolabı temizliği sırasında örneğin dondurucuda oluşan küçük bir delik dahi yapı içerisinde bulunan gazın cihazın dışına kaçmasına neden olur. Bu noktada mutlaka buzdolabı gaz ekleme işlemi yapılarak, kaçak bulunan noktanın belirlenmesi ve tekrar izole edilmesi gerekir. Bu işlem benzer şekilde bulaşık makinası tamir hizmeti veren bir servis firması tarafından ya makinenin marka ve modeline göre uygun bir firma servisinde ya da özel bir teknik serviste sağlanabilir.

Buzdolabı Arıza Giderme Fiyatları Ne Kadardır?

Buzdolaplarında bahsedildiği şekilde en büyük sorunlar istenilen derecede soğutmama, hava kaçağı ve su akıtma gibi problemlerdir. Elbette bazen raf arızaları, buzdolabının ampulünün patlaması, kapak bozulmaları gibi problemler de yaşanabilir. Bu gibi birçok buzdolabı arıza durumunda profesyonel bir servis tarafından verilecek hizmet için Uzman Deposu üzerinde araştırma yaparken il, ilçe ve hizmet türü fitresi sonrasında sorundan kısaca bahsetmeniz fayda sağlayacaktır.

Uzman sistemimiz üzerinde belirttiğiniz ayrıntı ile birlikte buzdolabının onarımı için gerekecek işlem açısından tahmini olarak size fiyat teklifleri sunulabilir. Örneğin, soğutmayan buzdolabı tamir işlemi için bir servis firması yapılacak işlemden kısaca bahsederek, size bir fiyat teklifi sunacaktır. Sistem üzerinde 4 farklı firmadan aldığınız bu teklifler ile birlikte firma ayrıntılarını yani değerlendirme ve yorumları da inceleyerek en doğru kararı verebilirsiniz. 

✅ Buzdolabı Tamir Hizmeti : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Buzdolabı Tamir Hizmeti İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.