125 Özel Tasarım Butik Pastacı hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Ozlem Gevrek

Ozlem Gevrek

Şanlıurfa / Ceylanpınar

Önceliği; TECRÜBE ve LEZZET olanların tek adresi🥰 Fiyatlar değişsede KALİTE ASLA😉 📌Butik pasta 📌Kurabiye 📌Tüm Hamurisleri Sipariş için👇🏻👇🏻


Mutlu Müşteriler
Tekin B.

Butik Pasta 13/10/2021

Tasarım noktasından pasta noktasına kadar en küçük ayrıntısı özenle incelenerek yapan makbule hanıma teşekkür ederim. İçiyle dışıyla özel hazırlanan bir pasta geldi. Kendisi o kadar güzel yapmış ki tadına da bayıldık. Bu kadar tem..

Nurullah C.

Butik Pasta 06/10/2021

Kız arkadaşım için olumlu iş görüşmesinden dolayı sürpriz olarak butik basta sahibi Güliz hanımdan istediğim pasta şeklini söyledim. Kendisi özel olarak bizzat kendisi ilgilenmiş ve 1 gün içinde halletti. Pasta geldiğinde o kadar..

Didem A.

Butik Pasta 30/09/2021

Küs olduğum arkadaşımla barışmak için butik pasta sahibi esra hanım ile görüştüm. Kendisinin sevdiği pasta siparişini verdim. Gerçekten çok güzel yapmışlar. Sayelerinde barışmaya vesile oldular. Pastayı kendiside çok beğendi. Bund..

Güliz A.

Butik Pasta 23/09/2021

Bir iş toplasında başarılı geçen toplantıdan sonra yüksek gelirli iş almıştık. Bunu bizde kutlamak istedik. Bundan dolayı çok beğenilen Butik pasta sahibi Ceylin hanım ile görüştüm. Kendisinden istediğim pasta çeşidini söyledim. P..

Yaren A.

Butik Pasta 04/08/2021

Açılmış olan ofisim için Pasta siparişini verdiğim Emel hanım bütün marifetini göstermiş. Hem tadına bayıldık hemde yaptığı pastaya. Gerçekten bu mutlu günümde beni daha çok mutlu etti. İyi ki varsın Emel hanım.

Butik Pasta Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Butik Tasarım Pasta

Günümüze şöyle bir bakıldığı zaman butik pasta sektörünün hızla kendisini geliştirdiğini görebiliriz. Öncelerde yalnızca belirli pastanelerden pasta alışverişi yaparken, teknolojinin de devreye girmesi ile birlikte pastacılık konusunda kendisini geliştirmiş çok sayıda insana erişim de kolaylaşmaya başlamıştır. Butik pasta hizmeti şu an en fazla talep gören sektörler arasında yer alıyor. Pastanelerde yer alan sıradan pasta çeşitleri yerine daha kişiye özel ve şekillendirebileceğiniz pastalara butik pasta ile ilgilenen kişiler aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Uzman Deposu, butik pasta ile içli dışlı olan kişileri bir araya getirerek, catering ve doğum günü organizasyon ve süsleme gibi ihtiyaçlarınız için büyük bir yardım hizmeti sunuyor. Eğer siz de butik pasta konusunda daha yetenekli ve eli lezzetli kişiler ile tanışmak istiyorsanız, işte alanında uzmanlaşmış sayısız pastacı!

Butik Pasta Hizmetinde
Yok Yok…

Butik pasta hizmeti, günümüzde sıklıkla ihtiyaç duyulan hizmet arasında yer almaktadır. Pastacılık dışarıdan çok kolay bir iş gibi görülebilir. Fakat pastacılık zamanımızda bir sanat dalı olma yolunda ilerlemektedir. Lezzetli bir pastanın yanı sıra görsellik daha üst seviyelerde tutulmaktadır. Butik pasta hizmeti sayesinde Uzman Deposu üzerinden sayısız pasta ustası ile bir araya gelebilir ve hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Özellikle doğum günü, yeni iş, evlilik, kutlama vb. gibi organizasyonlar için konsept pastalar bir hayli sevilmektedir. Bu tür konsept pastalar için en iyi tercih butik pasta olacaktır. Platformumuz aracılığı ile bağlantı kurduğunuz pasta ustalarına dilediğiniz konsepti, teslim tarihini ve diğer pasta içeriklerini ilettiğiniz takdirde hayalinizdeki pasta kapınıza kadar teslim edilir. Böylelikle önemli günlerinizi sıradan bir pasta yerine güzel birer anı olarak kalacak, konsept pastalar ile taçlandırabilirsiniz. Butik pasta hizmeti ile yalnızca büyük pastalar değil, minik cupcake ya da muffin benzeri keklerden de pasta oluşturabilirsiniz. Pasta ustalarımız ile iletişime geçtiğiniz takdirde dilediğiniz her türlü pasta en kısa süre içerisinde hazırlanır.

Uygun Fiyat Koşulları ile Dilediğiniz Pasta Burada!

Butik pasta hizmeti için benzer hizmet veren yerlere bakıldığı zaman ciddi anlamda uçuk rakamlar ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Butik pastacılık anlayışında düz pasta yapım yerine konsept pastalar hayat bulmaktadır. Özellikle doğum günü, nişan, kız isteme, baby shower gibi belirli bir konseptte oluşturulan organizasyonlar için özel yapım pastalar oldukça revaçtadır. Eğer siz de bu tür bir organizasyon ile gününüzü güzelleştirmek istiyorsanız, platformumuz üzerinde yer alan pasta ustaları ile iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımız arasında her bütçeye hitap eden kişiler yer almaktadır. Pastanın kaç kişilik olacağı, işçilik ve bütçe gibi kriterleri belirledikten sonra firmamız aracılığı sayesinde hızlı bir şekilde randevunuzu oluşturabilirsiniz. Randevu öncesinde belirlediğiniz bütçe dahilinde size uygun olan pasta ustaları karşınıza çıkar. Bu ustaların her birinin geçmiş iş deneyimleri ve müşteri yorumlarını okuduğunuz takdirde 7 gün 24 saat fark etmeden randevunuzu oluşturabilirsiniz.

En Yetenekli Pasta Ustaları Platformumuzda!

Platform olarak bizler önceliğimizi her zaman müşterilerimizi memnun etmeye adamaktayız. Bu amaç ile bünyemizde yer alan her bir çalışanımız, bizlere katılmadan önce belirli bir uzmanlık testine tabii tutulmaktadır. Bu testin yanı sıra talep aldığımız ustalardan geçmiş iş deneyimlerine dair belgeler talep etmekteyiz. Bu tür önlemleri alarak, müşterilerimizi olası herhangi bir mağduriyetten uzak tutmaktayız. Firmamız aracılığı ile her biri alanında uzun yıllar deneyim kazanmış ve kendisini kanıtlamayı başarmış birbirinden yetenekli uzmanlar ile tanışabilir ve hayallerinizin pastasını yaptırabilirsiniz. Özel gün ve kutlamalarınız firmamız bünyesindeki uzmanlarımıza emanet! Pasta ustalarımızın hünerli ellerine gözleriniz kapalı güvenebilirsiniz. Platformumuz aracılığı ile butik pasta hizmeti almak işte bu kadar kolay!

7/24 Rezervasyon ile Pasta Yaptırmak Çok Kolay!

Platformumuz, siz değerli müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet olanağı vermektedir. Eğer bir pasta ustası ile anlaşma sağlarsanız, tek yapmanız gereken şey iletişime geçmek olacaktır. Ortak bir gün ve saat belirledikten sonra her zaman açık olan sistemimizden randevunuzu alabilir ve pasta ustası ile anlaşma sağlayabilirsiniz. Eğer randevunuzu değiştirmek ya da doğrudan iptal etmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken randevu saatine 24 saat kala iptal butonuna basmak! Platformumuz iptal durumları için hiçbir ekstra talepte bulunmamaktadır.