146 Bulaşık Makinası Tamir Servisi hizmet vermeye hazır

Bulaşık Makinası Tamir

4 Bulaşık Makinası Tamir Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
146 Bulaşık Makinası Tamir Servisi hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Muhammet Çapkan

Muhammet Çapkan

İstanbul / Bağcılar

Bulaşık makinesi tamiri


Mutlu Müşteriler
Yeter T.

Bulaşık Makinası Tamir 25/07/2022

Sürekli bozulan bulaşık makinamın artık son tamiri için Tufan ustaya bıraktım. Kendisine güvenmekten başka çarem yoktu. Ama iyi ki de güvenmişim. Kendisi sorunu yok etmek için çok uğraştı. Tebrik ederim gerçekten. Sorunu yaptıda...

Habibe B.

Bulaşık Makinası Tamir 14/07/2022

Bulaşık makinası tamirinde emeğin karşılığını alan Turan ustama teşekkür ederim. Şuan bulaşık makinam ilk aldığım gün gibi çalışmaya başladı. Bütün bulaşıkları tertemiz etti. Hiç bir leke dahi kalmamış. Teşekkür ederim.

Yasemin D.

Bulaşık Makinası Tamir 10/07/2022

Bu site sayesinde anlaştığım Fahri ustam bulaşık makinamın tamiratını yaptı. Biraz uzun sürsede tamir işi eksiksiz ve hata çıkmaksızın işi bitirdi. Siz ne derseniz onu yapıyor ve işinde asla önemsemezlik yapmıyor. Helal olsun. Tav..

Berra E.

Bulaşık Makinası Tamir 29/06/2022

Bulaşık makinası için iyi usta bulamıyordum. Son çare bu siteyi kullandım ve aradığım nitelikte ustayı buldum. Çok dakik ve çok temiz bir usta. Her yaptığı işlem sonrası bilgi veriyor ve değiştirdiği malzemelerine kadar söylüyordu..

Cennet T.

Bulaşık Makinası Tamir 21/06/2022

Bulaşık makinasına attığım her şey yıkanmadan geri çıkıyordu. Aynı zamanda su akıtıyordu. Mesut ustam sayesinde bu sorunu çözdü. Kaç gündür bu sıkıntım vardı ve sürpriz yumurtadan çıkar gibi karşıma çıktı sıkıntımı da giderdi bula..

Bulaşık Makinası Tamir Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Bulaşık Makinası Tamiri

Yakın bir tarihte ev hayatında veya işletmelerde bulaşık yıkama işlemini daha kolay ve ekonomik bir hale getirmek için bulaşık makinası olarak bilinen bir cihaz geliştirilmiştir. Bugün evlerde, kafelerde, restoranlarda ve yemekhanelerde yer alan bu makinalar bulaşığın çok daha düşük miktar su ile ve daha kaliteli deterjanlar ile kolayca yıkanmasını sağlamaktadır. Bu bağlamda her gün rutin şekilde kullanılan bu makinalarda yaşanabilecek arızalar açısından da profesyonel bir bulaşık makinası tamir servisi üzerinden hizmet alınması gerekir.

Uzman Deposu bulaşık makinası arıza durumlarında arızanın türüne ve boyutuna bağlı olarak size hizmet verebilecek firmaları bir portföy içerisinde sizlere sunmaktadır. Sistemimizin temel mantığı; aradığınız her hizmet ve ürün konusunda uzmanlara ulaşmanızı kolaylaştırmak olmakla birlikte bu tip servis hizmetlerinde de bulunduğunuz bölgedeki en hızlı ve kabul gören firmalara ulaşmanızdır. Bu bağlamda sistemimiz üzerinden öncelikle yaşadığınız il ve ilçeyi belirleyerek, ardından aradığınız hizmetin türünü ve yaşadığınız sorunun kısa bir özetini paylaşarak, istediğiniz hizmete en uygun fiyat ile ulaşabilirsiniz.

Bulaşık Makinası Arıza Çeşitleri Nelerdir?

Hayatı kolaylaştıran önemli beyaz eşyalar arasında bulunan bulaşık makinası, kendi içerisinde elektrik ve su tesisatının birleşimi ile çalışır. Deterjan haznesinde bulunan temizleyicileri kullanarak, elektrik devreleri sayesinde komutlar oluşturan bu makine, su tesisatı üzerinden aldığı soğuk suyu ısıtarak deterjanla birleştirir ve yıkama sağlar. Bu bağlamda bulaşık makinası arıza durumları ile karşılaştığınızda bu arıza çeşitleri arasında su tesisatı arızası, elektrik devre arızaları, elektronik devre arızaları veya parça arızaları bulunabilir.

Genellikle evlerde son yıllarda ankastre bulaşık makinaları kullanımı tercih edildiğinden dolayı ilk aşamada bir mutfak dolabı ustası mobilya üretimini gerçekleştirirken, bulaşık makinası için de ankastre kullanım bölgesi hazırlar. Makinanın doğru kullanılabilmesi için ayrılan bu ankastre bölgeye montajının doğru bir şekilde yapılması da önemlidir. Çünkü aksi durumda bulaşık makinası arıza sorunları ortaya çıkarabilir. Bunun dışında sonraki dönemlerde kullanılan suyun kalitesi, kullanılan deterjan kalitesi, rezistans arızaları, su filtre arızaları, su tahliye arızası, elektrik devre arızaları veya termostat arızaları gibi durumlar ile karşılaşılabilir.

Bulaşık Makinası Tamir Servisi Nasıl Hizmet Verir?

Bulaşık makinalarında onarımların gerçekleştirilmesi için bahsedilen arızanın türüne göre servis firmaları yerinde inceleme gerçekleştirir. İnceleme bulaşık makinası servis hizmetleri için yerinde yapılırken, örneğin suyun kalitesi, kullanılan deterjanın türü gibi ayrıntılara dikkat edilir ve makina çalıştırılarak gözlem yapılır. Eğer karşılaşılan arıza yerinde giderilebilecek bir arıza ise gereken yedek parçalar ile evinizde veya işyerinizde onarım sağlanabilir.

Profesyonel bir bulaşık makinası tamir servisi yaptığı incelemeler sonucunda motor arızası veya daha kapsamlı bir arıza ile karşılaşırsa, makinanın servise götürülmesi konusunda karar verebilir. Bu durumda servis ortamına ulaştırılan makina daha detaylı bir incelemeden geçirilerek, yedek parça temini yapılması ve değişim gerçekleştirilmesi gibi işlemler ile tekrar çalışır bir hale getirilir. Bazı noktalarda servis tarafından yapılan inceleme sonucunda makinada bir arıza bulunmadığı, elektrik tesisat arızası bulunduğu da ifade edilebilir. Bu gibi durumlarda bir elektrikçi üzerinden alınacak hizmetler ile evdeki elektrik tesisatı kontrol edilerek problem ortadan kaldırılabilir.

Bulaşık Makinası Servis Fiyatları Ne Kadardır?

Bulaşık makinalarında belirtildiği şekilde birçok farklı arıza çeşidi yer alırken, bu arızalar kimi zaman çok pratik bazen çok daha kapsamlı bir yapıya sahip olabilir. Bu nedenle profesyonel bir bulaşık makinası tamir servisi yaptığı incelemeler sonucunda ortaya çıkan sorunun boyutlarına göre tamir fiyatları belirleyebilir. Bu açıdan daha önce bahsedildiği şekilde Uzman Deposu üzerinde bir inceleme yaparken, yaşadığınız sorunu kısaca ifade etmeniz fiyat tahminleri açısından kolaylık sağlayacaktır.

Uzman sisteminiz üzerinde ulaştığınız her servis firması, özellikle makinanızın marka ve modeline göre de tamir fiyatları için fiyat teklifleri verir. Çünkü her makina markası ve modeli için kullanılan parça değişik olmakla birlikte örneğin rezistans her makinada farklı bir boyut ve özelliğe sahiptir. Bu nedenle bulaşık makinası servis hizmetlerinde yedek parçanın türü ve özelliklerine göre de alacağınız fiyat teklifleri arasında değerlendirmeler yapabilirsiniz. 

✅ Bulaşık Makinası Tamir Hizmeti : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Bulaşık Makinası Tamir Hizmeti İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.