146 Bulaşık Makinası Tamir Servisi hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Mutlu Müşteriler
Tezcan H.

Bulaşık Makinası Tamir 15/10/2021

Bulaşık makinasının çeşme işareti yandığı için bulaşık makinası tamir ustası Ayhan ustayı çağırdık. Hemen gün içinde tek başına gelip sorunu uzun süre sonucun da bulup sorunu getirdiği ekipmanlarla çözmeye çalıştı. Sağ olsun 2 saa..

Esra Ç.

Bulaşık Makinası Tamir 09/10/2021

Bulaşık makinası çalışmıyordu. Çağırdım ustalar hemen sorunun bulaşık makinasının kartı bozulduğunu söylediler. Bulaşık makinasını alıp 2 gün içinde getirdiler. Bozulan aksamlıkları değiştirip kaliteli ürünler kullanıp değiştirdi...

Taner F.

Bulaşık Makinası Tamir 02/10/2021

Ana yıkama motoru sıkışmış olduğundan dolayı bulaşık makinası çalışmıyordu. Çağırdığım usta tek başına gelip beklemediğim bir hız şeklinde sorunu çözdü. Gerçekten iyi ki çağırmışım yoksa böyle devam edecekti. Çok teşekkür ederim.

Zeynep B.

Bulaşık Makinası Tamir 26/09/2021

Bulaşık makinası hem elbiseleri yıkamıyor hemde dışarı su veriyordu. Osman usta gelip sorunu 2 gün içinde uğraşlar sonucu çözdü. Kendisini çok iyi bir insan ve çok sevimli. Çok teşekkür ederim herkese öneririm.

Fidan T.

Bulaşık Makinası Tamir 12/08/2021

Bulaşık makinası durmadan su boşaltıyordu. Bu sorundan artık bunalmıştık. Çağırdığımız usta derdimizi anladı sonunda sorunu buldu ve çözdü. Gerçekten bütün yorgunluk kalkmış gibiydi. Ellerine sağlık usta herkese öneririm.

Bulaşık Makinası Tamir Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Bulaşık Makinası Tamiri

Yakın bir tarihte ev hayatında veya işletmelerde bulaşık yıkama işlemini daha kolay ve ekonomik bir hale getirmek için bulaşık makinası olarak bilinen bir cihaz geliştirilmiştir. Bugün evlerde, kafelerde, restoranlarda ve yemekhanelerde yer alan bu makinalar bulaşığın çok daha düşük miktar su ile ve daha kaliteli deterjanlar ile kolayca yıkanmasını sağlamaktadır. Bu bağlamda her gün rutin şekilde kullanılan bu makinalarda yaşanabilecek arızalar açısından da profesyonel bir bulaşık makinası tamir servisi üzerinden hizmet alınması gerekir.

Uzman Deposu bulaşık makinası arıza durumlarında arızanın türüne ve boyutuna bağlı olarak size hizmet verebilecek firmaları bir portföy içerisinde sizlere sunmaktadır. Sistemimizin temel mantığı; aradığınız her hizmet ve ürün konusunda uzmanlara ulaşmanızı kolaylaştırmak olmakla birlikte bu tip servis hizmetlerinde de bulunduğunuz bölgedeki en hızlı ve kabul gören firmalara ulaşmanızdır. Bu bağlamda sistemimiz üzerinden öncelikle yaşadığınız il ve ilçeyi belirleyerek, ardından aradığınız hizmetin türünü ve yaşadığınız sorunun kısa bir özetini paylaşarak, istediğiniz hizmete en uygun fiyat ile ulaşabilirsiniz.

Bulaşık Makinası Arıza Çeşitleri Nelerdir?

Hayatı kolaylaştıran önemli beyaz eşyalar arasında bulunan bulaşık makinası, kendi içerisinde elektrik ve su tesisatının birleşimi ile çalışır. Deterjan haznesinde bulunan temizleyicileri kullanarak, elektrik devreleri sayesinde komutlar oluşturan bu makine, su tesisatı üzerinden aldığı soğuk suyu ısıtarak deterjanla birleştirir ve yıkama sağlar. Bu bağlamda bulaşık makinası arıza durumları ile karşılaştığınızda bu arıza çeşitleri arasında su tesisatı arızası, elektrik devre arızaları, elektronik devre arızaları veya parça arızaları bulunabilir.

Genellikle evlerde son yıllarda ankastre bulaşık makinaları kullanımı tercih edildiğinden dolayı ilk aşamada bir mutfak dolabı ustası mobilya üretimini gerçekleştirirken, bulaşık makinası için de ankastre kullanım bölgesi hazırlar. Makinanın doğru kullanılabilmesi için ayrılan bu ankastre bölgeye montajının doğru bir şekilde yapılması da önemlidir. Çünkü aksi durumda bulaşık makinası arıza sorunları ortaya çıkarabilir. Bunun dışında sonraki dönemlerde kullanılan suyun kalitesi, kullanılan deterjan kalitesi, rezistans arızaları, su filtre arızaları, su tahliye arızası, elektrik devre arızaları veya termostat arızaları gibi durumlar ile karşılaşılabilir.

Bulaşık Makinası Tamir Servisi Nasıl Hizmet Verir?

Bulaşık makinalarında onarımların gerçekleştirilmesi için bahsedilen arızanın türüne göre servis firmaları yerinde inceleme gerçekleştirir. İnceleme bulaşık makinası servis hizmetleri için yerinde yapılırken, örneğin suyun kalitesi, kullanılan deterjanın türü gibi ayrıntılara dikkat edilir ve makina çalıştırılarak gözlem yapılır. Eğer karşılaşılan arıza yerinde giderilebilecek bir arıza ise gereken yedek parçalar ile evinizde veya işyerinizde onarım sağlanabilir.

Profesyonel bir bulaşık makinası tamir servisi yaptığı incelemeler sonucunda motor arızası veya daha kapsamlı bir arıza ile karşılaşırsa, makinanın servise götürülmesi konusunda karar verebilir. Bu durumda servis ortamına ulaştırılan makina daha detaylı bir incelemeden geçirilerek, yedek parça temini yapılması ve değişim gerçekleştirilmesi gibi işlemler ile tekrar çalışır bir hale getirilir. Bazı noktalarda servis tarafından yapılan inceleme sonucunda makinada bir arıza bulunmadığı, elektrik tesisat arızası bulunduğu da ifade edilebilir. Bu gibi durumlarda bir elektrikçi üzerinden alınacak hizmetler ile evdeki elektrik tesisatı kontrol edilerek problem ortadan kaldırılabilir.

Bulaşık Makinası Servis Fiyatları Ne Kadardır?

Bulaşık makinalarında belirtildiği şekilde birçok farklı arıza çeşidi yer alırken, bu arızalar kimi zaman çok pratik bazen çok daha kapsamlı bir yapıya sahip olabilir. Bu nedenle profesyonel bir bulaşık makinası tamir servisi yaptığı incelemeler sonucunda ortaya çıkan sorunun boyutlarına göre tamir fiyatları belirleyebilir. Bu açıdan daha önce bahsedildiği şekilde Uzman Deposu üzerinde bir inceleme yaparken, yaşadığınız sorunu kısaca ifade etmeniz fiyat tahminleri açısından kolaylık sağlayacaktır.

Uzman sisteminiz üzerinde ulaştığınız her servis firması, özellikle makinanızın marka ve modeline göre de tamir fiyatları için fiyat teklifleri verir. Çünkü her makina markası ve modeli için kullanılan parça değişik olmakla birlikte örneğin rezistans her makinada farklı bir boyut ve özelliğe sahiptir. Bu nedenle bulaşık makinası servis hizmetlerinde yedek parçanın türü ve özelliklerine göre de alacağınız fiyat teklifleri arasında değerlendirmeler yapabilirsiniz.