113 Boyacı hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

PARLAK YAPI İÇMEKAN TASARIM

PARLAK YAPI İÇMEKAN TASARIM

İstanbul / Ataşehir

PARLAK YAPI OLARAK 1987 DEN BUGÜNE TADİLAT DEKORASYON İÇ MEKAN TASARIMI DEKOR DANIŞMANLIĞI ALÇI BOYA HİZMETİ VERİYORUZ İŞİNİN EHLİ USTALARIMIZLA KADROMUZU TAMAMLAMIŞ BÜYÜK BİR AİLE SICAKLIĞINDA ÇALIŞIYORUZ MÜŞTERİLERİMİZİN İSTEKLERİ DOĞRULTUSUNDA TEMİZ VE KALİTELİ HİZMET VERMEKTEYİZ


Lokman Kılıç

Lokman Kılıç

İstanbul / Çekmeköy

Yıllardır boya badana işi yapıyoruz her musterimle ileriye dönük çalışmalarımız oluyor çünkü işimde temiz sorunsuz ve guvenirliligimle hep kazandım beni tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.


Ferhat

Ferhat

İstanbul / Avcılar

Saygılar İstanbul Avrupa yakası boya badana başta olmak üzere tüm tadilat işleriniz itina ile yapılır 2003 yılından bu yana siz sevgili dostlara hizmet vermekteyim saygilar


Ge

Gökhan ercan

İstanbul / Ümraniye

Merhabalar 16 yıllık iş tecrübesiyle temiz titiz bir şekilde çalışıp. Sorunsuz bir iş sunuyoruz .bizimle bizi seçin hem farkgi görün hemde kafanız rahat olsun


OK

Onur Kenesarı

İstanbul / Kağıthane

İşimizde profesyonel ekip arkadaşlarla birlikte çalışmaktayız bizim için önemli olan müşterilerin memnuniyeti her türlü tadilat işleri yapılır


Nehir Tadilat ve Dekorasyon

Nehir Tadilat ve Dekorasyon

Ankara / Çankaya

2002 yılından bu yana siz müşterilerimizin 1. Sınıf işçilik ve malzeme ile küçük bütçelerle hayallerinizi gerçekleştiriyoruz


Seyran onat

Seyran onat

İstanbul / Gaziosmanpaşa

Boya badana alçı işleriniz itina ile yapılır uyun fiyat temiz işçlik


Ismail özdemir

Mersin / Mezitli

Kaliteli bir işçilik var


Mutlu Müşteriler
Tevfik A.

Boyacı 26/10/2021

Aldığım alçı saten boya işlerinden çok memnun kaldım. Ustalar titizlikle çalıştı. Çok iyi iş çıkardı. Hüseyin ustaya gelince iyi ve vicdanlı bir insan. Para konusunda da yardımcı oldu. Evimin mobilyalarını bile karşılıksız tamir e..

Oğuzhan K.

Boyacı 17/10/2021

Binamızın duvarlarına fırça veya püskürtme ile sürülen plastik boya badana işini Koray ustaya ve Cahit ustaya yaptırdık. Kendilerinden çok memnun kaldık. Boyanacak bir iğne ucu kadar yer bile bırakmadılar. İşlerini eksiksiz ve hat..

Aras İ.

Boyacı 10/10/2021

Anlaştığımız boya badana firması ile uygun fiyata yurdumuzun odalarının boyasını yaptıkları için çok teşekkür ederiz. Beklediğimizden daha iyi ve hiç bir yeri dağıtmadan pürüzsüz bir şekilde boyayı yaptılar. İşlerinde çok dikkatli..

Kader M.

Boyacı 04/10/2021

Depo olarak kullandığım yeri garaj yapacağım için boya badana ustası Aytuğ ustaya yaptırdım. Koca alanı tek başına boya badana işlemini yaptı. Verdiği emeği kimse veremez iyi ki Aytuğ ustayı çağırmışım. Yoksa bu iş bir kaç gün dah..

Kurtuluş B.

Boyacı 27/09/2021

Dubleks evimizin boya badana işlemini tek başına yapan o kadar emek gösterip uygun bütçeye yapan Yiğit ustayı çağırdık. Hem istediğimiz gibi yaptı hem de hiç bir yere boya akıtmadan sağlam iş yaptı. Boyaların renklerini o kadar gü..

Boyacı Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Boyacı

Bir yapının etkin bir şekilde değişime uğrayabilmesi için renk ve görünüm değişikliği gerçekleştirilmesi gerekir. Görünümün değiştirilmesi açısından örneğin, bir ev içerisinde duvarların boyanması bambaşka bir alan elde edilmesini sağlar. Bu tarz bir işlem açısından da elbette ki bir uzman boyacı boya işlemlerini sağlayarak, ev, ofis veya bir işletmede aranan farklılığı ortaya çıkarmalıdır. Eğer yaşam veya çalışma alanlarınız için bu tarz hizmetleri verecek bir personel arıyorsanız, Uzman Deposu size bu konuda tam profesyonel bir uzman desteği sağlayabilir.

Firma sistemimiz içerisinde 7/24 teklif sistemi ile çalışan uzmanlar bir araya gelirken, bu uzmanların seçilmesinde de her zaman yüksek hassasiyetler gösterilir. Yani mutlak olarak mesleğinde tecrübe elde etmiş, uzmanlığını kanıtlamış ve kriterleri tamamlayan personellerin sistemimize kayıt gerçekleştirmesi mümkün olurken, bir araya gelen bu personeller size en iyi hizmetleri sunmayı amaçlamaktadır. Bu sayede seçeceğiniz bir ev boyacısı evinizde uygulanacak boyanın türünden miktarına ve renginden tonuna kadar her açıdan size yardımcı olabilir.

Ev Boyacısı Nasıl Hizmet Verir?

Profesyonel ve gerçekten verdiği hizmeti kaliteye dönüştüren bir ev boyacısı ev içerisinde yapılması gereken boya işleminin türünü ve ayrıntılarını kolaylıkla kavrayabilecek bir kişi olmalıdır. Örneğin, bir çocuk odası veya bir salon içerisinde ışık açısı ve boyutlarına bağlı olarak doğru boya renklerini ve türünü seçebilmelidir. Aslında tıpkı bir iç mimar tarafından verilen hizmetlerde olduğu gibi bir boyacı da yapacağı çalışmalar için tüm ayrıntıları aldıktan sonra kendi fikirleri ve kendi tasarımı ile çalışmalıdır. Düşünün ki bir mimar yapıyı gördüğü anda kafasında bir proje canlandırarak, bu projenin uygulanması için malzemeleri de kendisi seçer.

Profesyonel bir duvar boyacısı için uzman sistemimiz üzerinde araştırma sağlarken, öncelikle boya yapılacak alanın boyutlarını, kullanım alanının özelliklerini, ne kadar ışık aldığını, alanda kaç pencere bulunduğunu, daha önce nasıl bir boya yapılmış olduğunu veya ne kadar hasar bulunduğunu belirtmeniz gerekir. Belirttiğiniz bu her ayrıntı bir boyacı tarafından size verilecek teklif ve sağlanması gereken hizmet için daha iyi sonuçlar sağlar. Bu ayrıntılara göre kabul ettiğiniz teklif ile evinizde hizmet verecek boyacı yeterli miktarda boya ve ekipmanları temin ederek, belirttiği tarih içerisinde ve gereken sürede size hizmet verir.

Duvar Boyacısı Hangi Noktalarda Hizmet Verir?

Boyama işlemleri genellikle evlerde talep edilse de bir duvar boyacısı isterseniz evinizde isterseniz ofislerde, işletmelerde veya tüm bir yapıda hizmet verebilir. Örneğin, bir boya personelini apartman duvarlarını ve merdivenleri boyatmak için de istiyor olabilirsiniz. Bazen bir kafeteryanın duvarlarında yapılacak boya işlemi bazen bir giyim mağazasında yapılacak boya işlemi için hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Örnek olarak bazen bir boya işlemi gerçekleştirildikten sonra evde uygulanması gereken sistre cila hizmeti gibi bir nokta da talep edebilirsiniz.

Genellikle birçok kişi yeni taşınacağı bir ev için sağlanacak evden eve nakliyat öncesinde hızlı bir şekilde evin yeniden boyanmasını talep edebilir. Çünkü ev taşıma öncesinde sağlıklı, temiz ve istediğiniz şekilde konforlu bir eve ulaşabilmek için öncelikle bu evde boya yapılması talebinde bulunabilirsiniz. Genellikle satın aldığınız yeni evlerde bu tarz uygulamalar gerçekleştirilmesi için hızlı bir şekilde en yakın boyacı üzerinden hizmet almak daha mantıklı bir tercih olacaktır.

En Yakın Boyacı Nasıl Bulunabilir?

Uzman Deposu sayesinde en hızlı hizmet ihtiyaçlarında dahi aradığınız hizmetin türüne göre size en yakın personel veya firmalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Örneğin, yeni tuttuğunuz bir eve taşınmadan önce, temizlenmesini istediğiniz bir ev veya birkaç yılda bir boyanacak bir ev için en yakın boyacı kolaylıkla bulunabilir. Bu konuda il, ilçe ve yapılacak hizmetin ayrıntıları ile oluşturulacak bir filtre sonrasında aradığınız tüm personelleri bir arada sunan bir listeye ulaşabilirsiniz.

Uzman sistemimiz sayesinde ulaştığınız bir duvar boyacısı belirttiğiniz ayrıntılara göre gereken tüm ekip ve ekipmanların hesabı ile size bir teklif sunacaktır. Aslında birçok boyacı tarafından sunulan teklifler arasında değerlendirme yaparak, sizin de istediğiniz en iyi boyacıyı seçme şansınız yer alacaktır. Bu sayede gerçekleştirdiğiniz anlaşma ile en kaliteli tonlarda ve en iyi işçilik ile yaşam ve çalışma alanlarında boya hizmeti almanız mümkün olacaktır.