150 Biyoloji Öğretmeni hizmet vermeye hazır

Biyoloji Dersi

4 Biyoloji Dersi Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
150 Biyoloji Öğretmeni hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Mutlu Müşteriler
Hülya C.

Biyoloji Dersi 15/07/2022

İyi ki biyoloji dersini Samet hocadan almışım. Bu kadar dersi güzel anlatan ve hiç kızmadan sıkılmadan anlamadığım yeri tekrar anlatan emek veren hoca ilk defa görüyorum. Sayesinde biyoloji dersinde başarılı olmaya başladım. İyi k..

Sevgi Ö.

Biyoloji Dersi 30/06/2022

Uzun zamandır şu biyoloji dersini anlanmıyordum ve yapamıyordum. Deniz hocayla tanıştım tanışalı bana hem biyoloji dersini hem de soru çözmeyi sevdirdi. Kısa sürede zor işi başardı gibi. Çünkü hiç anlamazdım ve sevmezdim ama bunla..

Nurullah Ö.

Biyoloji Dersi 22/06/2022

Hiç bir şey anlamıyordum. O kadar karıştı ki ne zaman bir soru sorsa hoca bağlantısız cevaplar veriyordum. Bu biyoloji dersindeki dermanıma derman olan Orhan hocama teşekkür ederim. Resmen hoca artık fiyatı bile düşünmeden biyoloj..

Seda E.

Biyoloji Dersi 16/06/2022

Bu kadar ezber yapılacak bir ders görmedim. Gerçekten ezberleyene kadar diğer konuyu unutuyorum. İmdadıma Arif hoca yetişti. Bana kolayca ezberlemeyi öğreten ve her yöntemleriyle dersi anlattı. Baya baya biyoloji dersini geçmeyi b..

Süleyman M.

Biyoloji Dersi 09/02/2022

Çocuğumuz Biyoloji Dersinden zorlanmaya başlamıştı. Bu nedenle özel ders arayışına girdik. Bu site aracılığıyla Serpil Hanım'ı bulduk. Derslerin verimliliği hakkında şüphemiz vardı. Serpil Hanım sağ olsun tüm şüphelerimizi giderdi..

Biyoloji Dersi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

En İyi Anlaşılabilen Biyoloji Dersi

Karmaşık bir yapıya sahip olan biyoloji bilimi; insanın, doğanın ve tüm canlıların yaşam yapılarını ve gelişimini araştırır. Lise çağlarından itibaren başlayan biyoloji eğitimi, bazı öğrenciler için çok keyifli olsa da bazı öğrenciler için içinden çıkılması zor bir halde alabilir. Bu nedenle lise çağında okul eğitimi ile eşdeğer bir şekilde yürütülebilecek bir biyoloji dersi sayesinde bu eksiklik kapatılabilir. Bu noktada da uzman sistemimiz üzerinde yapacağınız bir araştırma ile çevrenizde bu noktada hizmet veren eğitmenleri araştırabilirsiniz. 

Biyoloji özel ders açısından Uzman Deposu size gerek kurumsal yapıda gerek şahıs olarak bu imkanı sunan her eğitmeni tanıtma imkanı sağlamaktadır. Birçok alternatif ile birlikte karşınıza çıkan eğitmenler ile ilgili tüm yorumları inceleyerek, teker teker her eğitmen ile ilgili ayrıntıları inceleyerek teklif alabilir ve çocuklarınız için en iyi eğitmen ile anlaşmayı seçebilirsiniz.

Biyoloji Dersi Neler Öğretir?

Üniversite hazırlık sürecinde de fen alanı içerisindeki en fazla kolaylık sunan bölüm olarak görülen biyoloji, sayısal bölüm içerisinde gösterilse de aslında sözel bir yapıya sahiptir ve her öğrenci tarafından öğrenilebilir. Tam kapsamlı bir biyoloji dersi dahilinde de işlenecek konular arasında yaşam, canlının bileşenleri, ekoloji, kalıtım, hücre yapısı ve canlıların çeşitliliği gibi konular bulunur. Temel konular sonrasında ise daha ilerleyen düzeyde insanın vücudundaki sistemler, genetik, nükleik asitler, fotosentez, bitki biyolojisi ve çevre gibi konular bulunur. 

Belirli bir konu yapısına sahip olan biyolojide alınacak özel ders kapsamında da bu konu çerçevesi takip edilebilir veya sadece istediğiniz konular üzerinde durulacak şekilde de ders verilebilir. Genellikle bir biyoloji öğretmeni vereceği özel derslerde lise müfredatına uygun çalışmalar yapmaya özen gösterir. Ancak eğer sınava hazırlık dönemi için alınacak biyoloji özel ders talep ediliyorsa, bu konuda da TYT ve AYT dahilinde işlenen konular üzerinde duran bir program hazırlayabilir.

Biyoloji Dersi Nasıl Alınmalıdır?

Öğrencinin eğitimde daha faydalı bir sonuca ulaşabilmesi için kendine uygun metodu tercih etmesi her zaman önemlidir. Örneğin, bazı öğrenciler kimya öğretmeni ile mutlaka birebir karşılıklı ders işlemek isterken, fizik özel ders açısından ise derslere mutlaka sınıfta devam etmek ister. Bu gibi noktalarda da size en iyi eğitmenler açısından alternatifleri sunan uzman sistemimiz içerisinde, özel biyoloji dersi açısından da aradığınız farklı ders imkanlarına ulaşabilirsiniz.

 

Ders imkanları kavramıyla kastedilen nokta; dersin bir sınıfta işlenmesi, evde işlenmesi veya online olarak uzaktan eğitim ile işlenmesi gibi ayrıntılardır. Bugün alacağınız biyoloji dersleri kapsamında bu alternatiflerden birini göz önünde bulundurarak, bu sistemde çalışmalar yapan öğretmenler ile görüşmeyi seçebilirsiniz. Bu konuda uzman sistemimiz sayesinde araştırma gerçekleştirirken özellikle farklı filtreler kullanarak uzaktan eğitim, kurumsal eğitim veya birebir eğitim gibi ayrıntılara önem gösterebilirsiniz.

Biyoloji Dersi Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Biyoloji bahsedildiği şekilde belirli konulara sahip olarak tam bir program içerisinde veya belirli bir kısmıyla işlenebilecek şekilde özel derse konu olabilir. Bu durumda bir öğrenci olarak veya çocuğu için eğitim aldırmak isteyen bir veli olarak öncelikle almak istediğiniz eğitimin kapsamını belirlemeniz gerekir. Bu sayede görüştüğünüz biyoloji öğretmenleri size verilecek dersin ücreti hakkında çok daha net teklifler sunabilir.

Uzman Deposu sistemi üzerinde her zaman bulunduğunuz il ve ilçeye en yakın konumda bulunan eğitmenler ve eğitim kurumları sunulmaktadır. Bu sayede alternatifler arasında seçim gerçekleştirirken, istediğiniz programa yatkın, istediğiniz eğitim kademesinde profesyonel olan ve fiyat açısından da aradığınız özel biyoloji dersi için size avantaj sunan kişileri tercih edebilirsiniz. 

✅ Biyoloji Dersi Öğretmenleri : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Biyoloji Dersi İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler