150 Biyoloji Öğretmeni hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Mutlu Müşteriler
Esra İ.

Biyoloji Dersi 16/10/2021

Biyoloji dersi tüm canlıları, tüm gezegeni kaplayan küresel boyuttan, hücre ve molekülleri kapsayan mikroskobik boyuta kadar onları etkileyen önemli dinamik olaylarla birlikte inceleyen, biyoloji bilimiyle uğraşıp ve bunları biyol..

Şengül E.

Biyoloji Dersi 10/10/2021

Pandemi döneminde biyoloji derslerine fazla girmediğim için sınavda zorlanıyordum. Bu yüzden biyoloji hocası Çağan hoca bu konuda çok destek çıktı. Kendisi hem motivemi yerine getirdi hem de biyoloji dersinde öğretmek için elinden..

Davut K.

Biyoloji Dersi 03/10/2021

Emrah hocadan aldığım özel biyoloji dersi çok faydalı oldu gerçekten. Hiç sevmediğim dersi bana sevdirip anlamama yardımcı oldu. Kendisi çok başarılı ve öğretme seviyesi çok yüksek. Herkese tavsiye ederim.

Çiğdem A.

Biyoloji Dersi 26/09/2021

Biyoloji dersi biraz ezber olduğu için aklımda tutamıyordum. Özel ders aldığım Ali hoca bana nasıl ezberleneceğinin yöntemlerini söyledi. Şifreli harflerle bir de gerçekten anlatışı o kadar anlaşılır ki anlamam için her yöntemden..

Cengiz Ü.

Biyoloji Dersi 15/07/2021

Bu aralar biyoloji derslerden geri kaldığım için ve bazı konuları anlamadığım için biyolojiden özel ders istiyordum. Bildiğim ve bilgisine de hayran kaldığım Bilge hoca ile konuştum. Kendisi ben anlayayım diye normal süreden daha..

Biyoloji Dersi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

En İyi Anlaşılabilen Biyoloji Dersi

Karmaşık bir yapıya sahip olan biyoloji bilimi; insanın, doğanın ve tüm canlıların yaşam yapılarını ve gelişimini araştırır. Lise çağlarından itibaren başlayan biyoloji eğitimi, bazı öğrenciler için çok keyifli olsa da bazı öğrenciler için içinden çıkılması zor bir halde alabilir. Bu nedenle lise çağında okul eğitimi ile eşdeğer bir şekilde yürütülebilecek bir biyoloji dersi sayesinde bu eksiklik kapatılabilir. Bu noktada da uzman sistemimiz üzerinde yapacağınız bir araştırma ile çevrenizde bu noktada hizmet veren eğitmenleri araştırabilirsiniz. 

Biyoloji özel ders açısından Uzman Deposu size gerek kurumsal yapıda gerek şahıs olarak bu imkanı sunan her eğitmeni tanıtma imkanı sağlamaktadır. Birçok alternatif ile birlikte karşınıza çıkan eğitmenler ile ilgili tüm yorumları inceleyerek, teker teker her eğitmen ile ilgili ayrıntıları inceleyerek teklif alabilir ve çocuklarınız için en iyi eğitmen ile anlaşmayı seçebilirsiniz.

Biyoloji Dersi Neler Öğretir?

Üniversite hazırlık sürecinde de fen alanı içerisindeki en fazla kolaylık sunan bölüm olarak görülen biyoloji, sayısal bölüm içerisinde gösterilse de aslında sözel bir yapıya sahiptir ve her öğrenci tarafından öğrenilebilir. Tam kapsamlı bir biyoloji dersi dahilinde de işlenecek konular arasında yaşam, canlının bileşenleri, ekoloji, kalıtım, hücre yapısı ve canlıların çeşitliliği gibi konular bulunur. Temel konular sonrasında ise daha ilerleyen düzeyde insanın vücudundaki sistemler, genetik, nükleik asitler, fotosentez, bitki biyolojisi ve çevre gibi konular bulunur. 

Belirli bir konu yapısına sahip olan biyolojide alınacak özel ders kapsamında da bu konu çerçevesi takip edilebilir veya sadece istediğiniz konular üzerinde durulacak şekilde de ders verilebilir. Genellikle bir biyoloji öğretmeni vereceği özel derslerde lise müfredatına uygun çalışmalar yapmaya özen gösterir. Ancak eğer sınava hazırlık dönemi için alınacak biyoloji özel ders talep ediliyorsa, bu konuda da TYT ve AYT dahilinde işlenen konular üzerinde duran bir program hazırlayabilir.

Biyoloji Dersi Nasıl Alınmalıdır?

Öğrencinin eğitimde daha faydalı bir sonuca ulaşabilmesi için kendine uygun metodu tercih etmesi her zaman önemlidir. Örneğin, bazı öğrenciler kimya öğretmeni ile mutlaka birebir karşılıklı ders işlemek isterken, fizik özel ders açısından ise derslere mutlaka sınıfta devam etmek ister. Bu gibi noktalarda da size en iyi eğitmenler açısından alternatifleri sunan uzman sistemimiz içerisinde, özel biyoloji dersi açısından da aradığınız farklı ders imkanlarına ulaşabilirsiniz.

Ders imkanları kavramıyla kastedilen nokta; dersin bir sınıfta işlenmesi, evde işlenmesi veya online olarak uzaktan eğitim ile işlenmesi gibi ayrıntılardır. Bugün alacağınız biyoloji dersleri kapsamında bu alternatiflerden birini göz önünde bulundurarak, bu sistemde çalışmalar yapan öğretmenler ile görüşmeyi seçebilirsiniz. Bu konuda uzman sistemimiz sayesinde araştırma gerçekleştirirken özellikle farklı filtreler kullanarak uzaktan eğitim, kurumsal eğitim veya birebir eğitim gibi ayrıntılara önem gösterebilirsiniz.

Biyoloji Dersi Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Biyoloji bahsedildiği şekilde belirli konulara sahip olarak tam bir program içerisinde veya belirli bir kısmıyla işlenebilecek şekilde özel derse konu olabilir. Bu durumda bir öğrenci olarak veya çocuğu için eğitim aldırmak isteyen bir veli olarak öncelikle almak istediğiniz eğitimin kapsamını belirlemeniz gerekir. Bu sayede görüştüğünüz biyoloji öğretmenleri size verilecek dersin ücreti hakkında çok daha net teklifler sunabilir.

Uzman Deposu sistemi üzerinde her zaman bulunduğunuz il ve ilçeye en yakın konumda bulunan eğitmenler ve eğitim kurumları sunulmaktadır. Bu sayede alternatifler arasında seçim gerçekleştirirken, istediğiniz programa yatkın, istediğiniz eğitim kademesinde profesyonel olan ve fiyat açısından da aradığınız özel biyoloji dersi için size avantaj sunan kişileri tercih edebilirsiniz.