150 Biyoloji Öğretmeni hizmet vermeye hazır

Biyoloji Dersi

4 Biyoloji Dersi Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
150 Biyoloji Öğretmeni hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Mutlu Müşteriler
Hülya C.

Biyoloji Dersi 15/07/2022

İyi ki biyoloji dersini Samet hocadan almışım. Bu kadar dersi güzel anlatan ve hiç kızmadan sıkılmadan anlamadığım yeri tekrar anlatan emek veren hoca ilk defa görüyorum. Sayesinde biyoloji dersinde başarılı olmaya başladım. İyi k..

Sevgi Ö.

Biyoloji Dersi 30/06/2022

Uzun zamandır şu biyoloji dersini anlanmıyordum ve yapamıyordum. Deniz hocayla tanıştım tanışalı bana hem biyoloji dersini hem de soru çözmeyi sevdirdi. Kısa sürede zor işi başardı gibi. Çünkü hiç anlamazdım ve sevmezdim ama bunla..

Nurullah Ö.

Biyoloji Dersi 22/06/2022

Hiç bir şey anlamıyordum. O kadar karıştı ki ne zaman bir soru sorsa hoca bağlantısız cevaplar veriyordum. Bu biyoloji dersindeki dermanıma derman olan Orhan hocama teşekkür ederim. Resmen hoca artık fiyatı bile düşünmeden biyoloj..

Seda E.

Biyoloji Dersi 16/06/2022

Bu kadar ezber yapılacak bir ders görmedim. Gerçekten ezberleyene kadar diğer konuyu unutuyorum. İmdadıma Arif hoca yetişti. Bana kolayca ezberlemeyi öğreten ve her yöntemleriyle dersi anlattı. Baya baya biyoloji dersini geçmeyi b..

Süleyman M.

Biyoloji Dersi 09/02/2022

Çocuğumuz Biyoloji Dersinden zorlanmaya başlamıştı. Bu nedenle özel ders arayışına girdik. Bu site aracılığıyla Serpil Hanım'ı bulduk. Derslerin verimliliği hakkında şüphemiz vardı. Serpil Hanım sağ olsun tüm şüphelerimizi giderdi..

Biyoloji Dersi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Biyoloji hayatı doğal olarak ele, önemli bir bilim dalıdır. Bu alanda kendini geliştirmek isteyen ve biyoloji hayat felsefesi haline getiren birçok birey vardır. Biyoloji konusunda eğitim almak ve biyolojinin amacını tam anlamıyla öğrenmek için profesyonel öğretmenleri tercih edebilirsiniz. AYT ve TYT sınavlarına hazırlanan öğrenciler için AYT biyoloji ve TYT biyoloji konularını en iyi şekilde anlatan ve öğreten biyoloji öğretmenleri Uzman Deposu üzerinde saatlik ve günlük ücretler karşılığında öğrencilere uygun fiyatlı ve kaliteli eğitim hizmetleri sunmaktadırlar.

Uzman Deposu üzerinde profesyonel biyoloji öğretmenlerimizden biyoloji özel ders teklifi alabilirsiniz. Biyoloji konuları detaylı bir şekilde öğretmenler tarafından sizlere doğru kaynaklarla anlatılacaktır. Biyoloji konu anlatımı konusunda profesyonel olan ve alanında uzmanlaşmış eğitmenler platformumuzda öğrencilerine eğitim vermek için bekliyor! Moleküler biyoloji, biyoloji ne demek gibi konuları anlatan uzman eğitmenlerden teklif almak için platformumuza üye olun ve en kaliteli eğitim olanaklarından yararlanın. 

Biyoloji Dersi Nedir

Biyoloji yaşamsal konuları ve canlıların incelenmesi gibi konularda araştırma yapan doğal bilim dallarından biridir. Biyoloji bilimi fiziksel ve kimyasal süreçler hakkında bilgi veren, fizyolojik ve moleküler etkileşimi, evrim ve gelişim gibi gelişmeleri inceler. Bu gelişmeleri canlı organizmalar üzerinde takip eder. Biyoloji canlıları işlevsel ve yapısal bir şekilde incelerken, tüm organizmaları titiz ve detaylı bir şekilde araştıran bir bilim dalıdır. Modern ve moleküler biyoloji içerisine dâhil olan tüm bilim dalları incelenmeye devam ediyor. İnsanlık tarihinin ilk zamanlarından günümüze kadar biyoloji canlıların yapısal özelliklerini, canlıların en temel yapı taşı olan hücreleri hatta hücrenin en küçük birimi olan atomları incelemektedir. Bunun yanında modern biyolojinin kökeni Yunan Uygarlığına kadar uzanıyor. Yunancada hayat anlamına gelen ‘’Biyo’’ kelimesinin sonuna, çalışma anlamına gelen ‘’oloji’’ eklenmiştir. 

Biyoloji insan ve diğer canlılar için en önemli doğal bilimlerin başında gelmektedir. Biyoloji konusunda kendinizi geliştirmek istiyorsanız ve derslerinizde başarılı olmak istiyorsanız, sizlere profesyonel bir eğitim veren biyoloji öğretmenlerinden eğitim almalısınız. Özel ders alabileceğiniz birçok başarılı biyoloji öğretmeni vardır. Uzman Deposu ülkemizdeki öğrencilerin en iyi eğitimi alması için kalifiye, yetenekli ve uzman biyoloji öğretmenlerini platformu üzerinde bir araya getirdi. Sizlerde kaliteli bir biyoloji eğitimi almak istiyorsanız, hemen üye olun ve biyoloji öğretmenlerinden teklif alın!

Biyoloji bölümü canlı organizma evrimi, dağılımı, fizyolojisi ve anatomisini öğrenmek ve bu konularda çalışma gerçekleştiren uzman bilimciler yetiştirir. Biyoloji bölümlerinde;

  • Hayvan sistematiği
  • Bitki sistematiği
  • Biyolojik çeşitlilik ve kökeni
  • Genetik
  • Hayvan histolojisi 
  • Biyocoğrafya
  • Hayvan embriyolojisi 
  • Biyosidal ürün uygulamaları
  • Uygulamalı laboratuvar 

Gibi dersler 4 yıllık eğitim sürecinde, öğrencilere anlatılır. Daha sonra biyoloji bölümünden mezun olan kişiler, biyoloji adına canlı yaşam formları üzerine araştırmalar yaparlar. Canlı organizmalar ve doğa yaşamına dair birçok analiz ve incelemelerde bulunarak bilim dünyasına ve insanlığa katkı sağlayacak çalışmalar gerçekleştirirler.

 Moleküler biyoloji ne demek! Moleküler seviyesindeki biyolojinin faaliyet alanı diyebilmek mümkün. Genetik ve biyokimya diğer biyoloji alanlarıyla etkileşim halinde. Moleküler biyoloji DNA, RNA arasında gerçekleşen etkileşimi içermektedir. Ayrıca hücrenin birçok sistemini algılamaya çalışır. 

Biyoloji Özel Ders

Biyoloji konusunda özel ders veren birçok eğitmen vardır. Ancak doğru eğitmenleri tercih etmek son derece önemlidir. AYT ve TYT sınavları için Biyoloji özel ders almak isteyen birçok öğrenci internet ortamında çeşitli araştırmalar yapmaktadırlar. Bu araştırmaların neticesinde öğrenciler kendilerine en uygun olan öğretmenleri seçip, biyoloji konusunda eğitim alırlar. 

Türkiye’de biyoloji öğretmenlerinden oluşan uzman eğitmenler, Uzman Deposu üzerinde öğrencilere kaliteli bir eğitim hizmeti sunmak için bekliyor. Sizlerde biyoloji alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız ve bu anlamda profesyonel eğitim almak istiyorsanız, Uzman Deposu’na üye olun. Biyoloji derslerinizin iyiye gitmesi ve üniversite sınavlarında başarıya ulaşmak için en deneyimli biyoloji öğretmenleri Uzman Deposu’nda sizleri bekliyor. Bu fırsatları kaçırmamak için hemen üye olun!

TYT Biyoloji Özel Ders

TYT biyoloji özel ders almak isteyen birçok öğrenci vardır. Öğrencilerin sınav stresini başarılı yönetmesi ve soruları doğru algılayabilmesi için kaliteli eğitim alabilecekleri biyoloji öğretmenlerine ihtiyaç vardır. Mevcut eğitim müfredatlarından farklı olarak kaliteli eğitim veren biyoloji öğretmenlerini tercih etmek ve konuları daha iyi bir şekilde algılamak son derece önemlidir. Üniversite sınavı öğrenciler için hayati bir önem arz ediyor. Çünkü bu sınavın telafisi ancak bir yıl sonra olabiliyor. Bu durum, öğrencilerin bir yıl daha kaybetmelerine sebep olduğu için öğrencilerin sınav hazırlık sürecinde derslerine odaklanması ve doğru eğitim metotlarını tercih etmeleri son derece önemlidir. 

Sadece okulda öğretilen bilgilerle sınavlara hazırlanmak öğrenciler için ne yazık ki yetersiz. Bunun için dışardan uzman bir eğitmenden ders almak öğrencilerin kariyerlerinde önemli bir dönüm noktası olabilir. Uzman Deposu bunun için var. Uzman Deposu üzerinde biyoloji alanında özel ders veren birçok eğitmen vardır. Bu eğitmenler, öğrencilerine uygun fiyat ve kaliteli bir eğitim hizmeti sunmaktadırlar. Eğitmenlerden fiyat teklifi alabilmek için www.uzmandeposu.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

✅ Biyoloji Dersi Öğretmenleri : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Biyoloji Dersi İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.