115 Bilgisayar Tamir Uzmanı hizmet vermeye hazır

Bilgisayar Tamiri

4 Bilgisayar Tamiri Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
115 Bilgisayar Tamir Uzmanı hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

UÇ BİLGİSAYAR VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

UÇ BİLGİSAYAR VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Sakarya / Kocaali

bilgisayar tamiri teknik destek donanımsal ve yazılımsal sorunlarınıza ve güvenlik sistemleri kamera alarm yangın söndürme sistemlerinin satışıve satış sonrası montaj bakım teknik destek ve onarımını siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmet vermekteyiz....!!!!


SU

Selman Uyar

Düzce / Merkez

Uygun fiyata tamir ve bakımını yapabilirim ilgi alanlarımdan birisi olduğu için yeterli kadar bilgiye sahibim, önceden de bir çok kes bu işi yaptım.


Yasin Kabasakal

Yasin Kabasakal

Bursa / Osmangazi

Kaliteli hizmet için ulaşın teşekkürler.


Aa

Ahmet aydın

Bursa / Nilüfer

Bilgisayar bakım arıza onarım


Mutlu Müşteriler
Nurullah E.

Bilgisayar Tamiri 21/06/2022

Çok fazla oyun yüklediğim için bilgisayarım donuyordu ve bilgisayar kendi kendine kapanıyordu. Hemen bilgisayar tamircisine götürdüm. Beni çok iyi karşıladılar ve sorunu ilk anlamaya çalıştılar ve daha sonra anladıklarında sorunu..

Türkan T.

Bilgisayar Tamiri 11/06/2022

Bilgisayarım fazla ısınıyordu ve ısındıkça kapanıyordu hemen. Sağolsun Devran usta bilgisayarımı bir gün içinde yapıp teslim etti. Kendisi beni çok memnun etti. Ellerine sağlık.

Feyza M.

Bilgisayar Tamiri 05/06/2022

Bilgisayarım çok fazla ısınıyordu ve durmadan programlar kendi kendine kapanıp açılıyordu. Bu sorunu çözmesi için bilgisayarımı Enes ustaya götürdüm. Hiç beklemediğim anda beni arayıp bilgisayarımı çözdüğünü söyledi. Gerçekten bil..

İlhan H.

Bilgisayar Tamiri 21/05/2022

Çok ilgilendi Özgür Bey, sağ olsun bilgisayarımın tüm sıkıntılarını çözdü. Şimdi eskisinden daha iyi çalışıyor. Gözünüzü kapatıp emanet edebilirsiniz. Çok değerli bir insan, tekrardan teşekkür ederim.

Ümit G.

Bilgisayar Tamiri 14/05/2022

Fan temizliği yapıldı, format atıldı, istediğim programlar yüklendi. Fatih Bey her şey ile tek tek ilgilendi. Daha önce de benzer bir hizmet almıştım, ileride de tekrarlamayı düşünüyorum. Güvenilir ve hızlı bir hizmet için siz de..

Bilgisayar Tamiri Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Bilgisayar ve Laptop Tamiri

Günümüzde hayatımızın vazgeçilmez parçası olan bilgisayarlar, tıpkı insanlar gibi sistemini oluşturan farklı parçalardan oluşmaktadır. Tüm sistem zaman içinde çeşitli bozulmalar ile çeşitli sorunlar yaratabilir. Bilgisayarı oluşturan parçalar bozulduğunda sisteme uygun ve kaliteli parçalar ile yenilenmelidir. Bilgisayar tamiri için kesinlik teknik donamı olan uzmanlara başvurmak gerekir.

Uzman Deposu Türkiye genelinde en iyi bilgisayar tamircilerine kolay ve hızlı şekilde ulaşma imkânı sunar. Sistemde şehir ve ilçe ile arama yaparak en yakın bilgisayar tamircisi seçeneklerini görebilirsiniz. Karşınıza çıkan güvenilir tamircilere bilgisayar modeli ve arıza hakkında sorular sorabilir. Farklı tamircilerden hizmet için fiyat teklifleri alabilirsiniz. Bilgisayar parçası değişimi için orijinal parça fiyatlarını da öğrenebilirsiniz.

Bilgisayar Parçaları Nelerdir?

Bilgisayar parçaları ana parçalar, depolama, çevre birimleri ve yazılım olarak dört kategoride sunulmaktadır. Ana parçalar arasında; işlemci, ana kart, RAM, ekran kartı, hard disk, SSD, soğutucular, bilgisayar kasaları, soğutucular, Power Supply, ses kartı gibi parçalar yer alır. Depolama parçaları arasında; hard disk, SSD, harici disk, DVD/Blu- ray, USB bellek, Nas çözümleri yer alır.

Bilgisayar teknik servis hizmeti veren firmalar parça konusunda da size yardımcı olur. Bilgisayarın arızalanan parçasını söylerseniz ne kadara değişeceğini öğrenme şansınız olur. Çevre birimleri olarak tanımlanan parçalar arasında ise; monitör, klavye, mouse, mouse pad, kulaklık, mikrofon, kameralar, ses sistemleri, yazıcılar, kesintisiz güç kaynakları bulunur. Yazılım kategorisinde ise işletim sistemleri, güvenlik yazılımları, Office yazılımları yer alır. Uzman Deposu en kaliteli bilgisayar parçalarını uygun fiyatlara alabileceğiniz seçenekler sunmaktadır.

Bilgisayar Parçaları Arasından Nasıl Seçim Yapılır?

Bilgisayar parçaları seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı temel noktalar vardır. Kullanılan bilgisayarın markası, modeli, kullanım amacı gibi faktörler bilgisayar parçaları seçerken dikkat edilmesi gereken faktörlerdir. Yanlış bilgisayar parçası gereksiz malzeme alımına ve performans eksikliğine neden olur. Bu nedenle işinin uzmanı bilgisayar servisi ile parça değişim işini halletmelisiniz.

En iyi parça seçimi ile optimum sonucu almak için bilgisayarınız uygun ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Ana kart seçimi en önemli seçimlerden biridir. Ana kart seçimine göre diğer bilgisayar parçaları arasındaki bağlantı performansı doğrudan etkiler. Ana kartın güncel olması özellikle önemlidir. Ana kart boyutu maliyeti doğrudan etkiler. Ekran kartı karmaşık çizimler, oyunlar, tasarımlar için en önemli parçadır. Ana kart, ekran kartı ve diğer bilgisayar parçaları birbiri ile uyumlu olmalıdır. Uzman Deposu ile sorunlarınızı hızlı bir şekilde, kolayca çözersiniz. Aklınızdaki soruları uzmana sorabilir, beklentilerinizi karşılayacak şekilde hizmet alırsınız.

 

Bilgisayar Tamiri İçin Güvenilir Teknik Servise En Hızlı Nasıl Ulaşırım?

Uzman Deposu ’ndan bilgisayar tamiri araması yaparsanız karşınıza güvenilir teknik servisler çıkar. Bu firmalar müşteri memnuniyeti ile kendilerini kanıtlamış firmalardır. En iyi laptop servisi olarak arama yaparsanız bu alanda kalitesiyle öne çıkan firmalara ulaşırsınız. Hizmet aramada ne kadar detay verirseniz sonuçlarda o kadar iyi seçenekler bulursunuz. Lokasyon odaklı arama yaparsanız konumu size yakın güvenilir tamircilerle iletişime geçebilirsiniz. Bilgisayar tamircisi Ümraniye olarak baktığınızda bu bölgede müşterilerin memnun kaldığı uzmanlardan fiyat teklifi alabilirsiniz. Kadıköy Laptop tamiri olarak arama yaparsanız Kadıköy’de konumunuza yakın denenmiş uzmanları bulabilirsiniz. Bulduğunuz teknik servisleri daha önce hizmet alanların yorumlarıyla değerlendirebilirsiniz.

 

Bilgisayar Parçaları İle Toplama Bilgisayar Yapılabilir Mi?

Toplama bilgisayar hem daha ucuza gelir hem de kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel bir bilgisayara sahip olma imkânı sağlar. Bilgisayar kasası, ana kart, işlemci, Ram bellek, ekran kartı gibi parçaları dilediğiniz marka ürünleri arasından seçerek toplama bilgisayar sahibi olabilirsiniz. Bilgisayar alırken kendin topla seçeneğinde istediğiniz parçaların farklı marka ve fiyatlarını inceleyerek en uygun bilgisayar parçaları ile kendi bilgisayarınızı yapabilirsiniz. Bilgisayar tamircisi İstanbul firmaları aynı zamanda toplama bilgisayar çözümleri de sunar. İstediğiniz parçalarla performansı yüksek bir toplama bilgisayar sahibi olabilirsiniz. Bilgisayar parçası konusunda çok dikkatli olmak gerekir. Uzman Deposu’ndaki firmalara orijinal ve kaliteli parça konusunda güvenebilirsiniz.

 

Bilgisayar Laptop Notebook Tamirinde Tavsiye Edilen Firmaları Nasıl Bulurum?

Uzman Deposu sistemi tıpkı Google gibi sadece kullanıcıları memnun sonuçları öne çıkartır. Yani Laptop tamiri tavsiye ararken sistemde karşınıza çıkan firmaların yorumlarına bakabilirsiniz. Bilgisayar, laptop ve notebook tamiri için tavsiye edilen firmalar aramalarda karşınıza çıkan firmalardır. Daha önce tamir yaptırmış müşterilerin onayları ve beğenileriyle öne çıkan bu firmalardan anında teklif alabilirsiniz. Notebook tamir merkezi gibi daha kapsamlı teknik donanım sunan merkezleri de tercih edebilirsiniz. Bilgisayarınız marka ve modeline göre firmaya arıza sorunlarını söyleyebilir tamir için gerekenleri ve maliyeti öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz şehir ve ilçede hizmet alanların tavsiye ettiği teknik servisler Uzman Deposu’nda ilk karşınıza çıkan teknik servislerdir. Teknik servislerin açıklamalarıyla birlikte hizmet alanların deneyimleri de yorum olarak karşınıza çıkar. Yorumları değerlendirerek en çok tavsiye edilen firmaların fiyat teklifleri arasından seçim yapabilirsiniz. Sistemimizde sadece müşterilerden olumlu yorumlar alan teknik servisler yer alır. En iyi hizmeti en iyi fiyatla veren tamirciler popüler olarak öne çıkar.

 

Bilgisayar Tamiri Fiyatları Ne Kadardır?

Bilgisayar tamirinde fiyatı teknik analiz belirler. Bilgisayarın arıza edenleri, parça sorunları, marka ve model özellikleri fiyatları ekler. Notebook tamiri farklı fiyatta olurken laptop fiyatları farklı olur. Uzman Deposu en iyi fiyatla bilgisayar tamiri yaptırabileceğiniz fiyat teklifi sistemini sunar. En iyi teknik servislerden arıza için onarım fiyatı alabilirsiniz. Fiyatları karşılaştırıp en uygun fiyatı seçebilirsiniz. Fiyat teklifi sistemi teknik servislerin en iyi fiyatı vermek için rekabet etmesini sağlar. Bu da hizmet arayanlar için avantajlı olanaklar yaratır. Sistemimizde yer alan teknik servisler ne için ne kadar ödeyeceğinizi de açıkça söyler. Şeffaf ve net fiyatla hizmet alma şansınız olur. Parça değişimi olacaksa parça fiyatını başka bir şey yapılacaksa teknik detayları öğrenebilirsiniz. Bilgisayar tamiri için bulunduğunuz bölgenin en iyi teknik servislerinden tamircilerinden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bilgisayar Tamiri İçin Uzman Deposu Avantajlarından Yararlanın

Uzman Deposu hizmet arayanlar için en iyi hizmete kolay hızlı ve güvenilir şekilde ulaşma imkânı sunar. Bilgisayar tamiri için sistemde arama yaptığınızda karşınıza işinin en iyileri çıkar. Güvenilir hizmet garantisini hizmet alanların memnuniyeti belirler. Fiyat teklifi üzerinden seçim yapmak en iyi fiyatla hizmet alma olanağı yaratır.

Bilgisayar tamircisi Maltepe gibi lokasyon odaklı arama yaparak size en yakın konumdaki tamircilere anında ulaşabilirsiniz. Laptop tamiri İstanbul seçeneklerine bakarsanız İstanbul genelinde müşteri beğenisiyle öne çıkan firmaları bulabilirsiniz. Aradığınız hizmeti veren güvenilir firmaları kolay bulur ve fiyat tekliflerini karşılaştırabilirsiniz. Online olarak bilgisayar tamircilerini her açıdan değerlendirebilirsiniz. Müşteri yorumlarına bakarak firma kalitesini analiz edebilirsiniz. Sadece en iyi olan tamircilerle karşılaşıp istediklerinizle iletişime geçebilirsiniz. Sistemde yer alan tamirciler yaptıkları işlerle müşterilerden onay almış olan tamircilerdir. Verilen fiyatla tamir yapılır. Ekstra ücret talep edilmez. Tüm hizmet süreci şeffaftır. Uzman Deposu hizmet arayanlar için her şeyi kolaylaştırır. Fiyat olarak da en uygun fiyatla yüksek kalitede hizmet alma imkânını sunar. Uzman Deposu bilgisayar tamiri hizmetlerinde güvenilir teknik servislerden alınacak garantili hizmet için farklı fiyat teklifleri alma avantajını yaşatır.