109 Bebek ve Çocuk Bakım Uzmanı hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Eda çakmak

Bursa / Karacabey

19 yaşındayım 8 yaşımdan beri çocuklara çok ilgiliyim hep yeğenlerime kardeşime ben baktım 1 yaşından 4 e kadar bir miniğe baktım yeterince tecrübem olduğunu düşünüyorum gerek bebeğin evinde gerek kendi evimde bakabilirim ücret detaylı konuşulur


Yusuf Coşkun

Yusuf Coşkun

İstanbul / Beyoğlu

0-6 yaş aralığı çocuklara özel olarak daha önceden deneyimi olan bir hanımefendi tarafından bakılır. (Detaylar telefonda görüşülür.)


FK

Fadime Karadağ

İstanbul / Büyükçekmece

Bebek çocuk bakımı yatılı gündüzlü olarak iş arıyorum


MD

Merve Devşirici

Gümüşhane / Merkez

20 yaşındayım gündüz çocuk bakıcıya olmak istiyorum


Döne Çiriş

Döne Çiriş

Kahramanmaraş / Dulkadiroğlu

Ulsamak görüşmek en iyi tanitimdir görüşmeden bilemessiniz


Ms

Melda svr

Manisa / Turgutlu

Okul öncesi öğretmeni,çocuk kulübünde,bakımlarında deneyimli


Ö

Özgek

Trabzon / Akçaabat

Bebeğime bakıcak


Meryem şanlı

Giresun / Tirebolu

iş arıyorum


Mutlu Müşteriler
Özgür G.

Bebek ve Çocuk Bakım 26/05/2022

Elif Hanım gayet profesyonel ve işini severek yapan biri. cocugunuzun bakımında gözünüzün arkada kalmayacağına emin olabilirsiniz. 1 gün için çalışmış olsakta yinede bıraktığı etki ve sempati , bir sonraki sefere kimi çağıracağız..

İrem F.

Bebek ve Çocuk Bakım 20/05/2022

Elif Hanım gayet nazik ve samimiydi. İlk bakıcı denememiz olduğundan dolayı eşim ve ben biraz acemiydik ve kızımızın da o gün biraz huysuzluğu vardı ama Elif Hanım elinden geleni yapmaya çalıştı. İhtiyaç olursa muhakkak tekrar çağ..

Burcu D.

Bebek ve Çocuk Bakım 13/05/2022

Güler yüzlü ve sıcacık samimiyeti den dolayi kendisine teşekkür ederim çoçuklarla arasında güzel bağ kurması ayrıca bizi çok mutlu etti kendisi işinde uzman ve çocuklara çok faydası oldu kendisine teşekkür ederim.

Burçin B.

Bebek ve Çocuk Bakım 06/05/2022

Elif hanım işinde oldukça profesyonel birisi. Kendisiyle tanıştığımız için çok memnun olduk. Çocuklarımla geçirdikleri zaman zarfı boyunca gözlemleme fırsatım oldu çocuk ruhundan ve dilinden anlayan harika bir insan. İhtiyaç duydu..

Burcu N.

Bebek ve Çocuk Bakım 28/04/2022

Güler yüzlü ve sıcacık samimiyeti den dolayi kendisine teşekkür ederim çoçuklarla arasında güzel bağ kurması ayrıca bizi çok mutlu etti kendisi işinde uzman ve çocuklara çok faydası oldu kendisine teşekkür ederim.

Bebek ve Çocuk Bakım Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Bebek Ve Çocuk Bakıcısı

Uzman Deposu olarak farklı sektörlerde ihtiyaçlarınıza cevap veren uzmanlarla bir araya gelmenizi sağlıyoruz. Bebek ve çocuk bakımı çok daha hassas ve özenli olduğumuz bir alan. Biliyoruz ki, dünyaya gelen her bebek büyürken etrafındaki her şeyden etkileniyor. Bu nedenle bebek bakımı ve eğitimi konusunda uzmanlaşmış güvenilir kişilerle sizi buluşturuyoruz. Uzman sistemimizden bebek bakımı alanında uzmanlaşmış bebek bakıcısı da bulabilirsiniz. Bu alanda eğitim veren kurslara da ulaşabilirsiniz. Yeni doğan bebek ve çocuk sağlığı konusunda ihtiyacınız olan rehberliğe uzman sistemimizden ulaşma imkânınız var. Bebek ve çocuk bakımı konusunda güvenebileceğiniz uzman bakıcılardan aradığınız hizmetle ilgili teklifler alabilirsiniz.

Bebek Ve Çocuk Bakımı İçin Güvenilir Uzmanlara Nasıl Ulaşırım?

Bebeğinizi güvenle emanet edebileceğiniz bebek bakımı uzmanı için sitemimizden lokasyon odaklı arama yapabilirsiniz. Klasik bebek bakıcı niteliklerinden çok daha fazlasına sahip eğitimli bebek bakıcısı arıyorum diyorsanız, uzman sistemimizden aradığınız niteliklerdeki uzmana kolaylıkla ve hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken şey çok basit. Uzman sistemimizden aradığınız hizmeti belirterek arama yapın. Ve karşınıza çıkan seçenekler arasında karşılaştırma yaparak en iyisini seçin. Uzman sisteminde bebek bakıcısı hakkında yapılan yorumlara bakarak seçiminizden emin olabilirsiniz. Çocuk bakımı için de aynı şey geçerli. Ancak yeni doğan bebek ve çocuk bakımı birbirinden farklıdır. Ayrı alanlarda uzmanlaşmış kişileri sistemimizde bulabilirsiniz. Kendi evinde çocuğuma bakacak bakıcı İstanbul şeklinde detaylı arama yaparsanız uzman sistemimiz en güvenilir bakıcılardan teklif alma imkânı sunar.

Güvenilir Bebek Bakıcısı Adaylarından Hemen Teklif Alın!

Uzman sistemimizde bakıcı arayarak anında aradığınız özelliklerdeki bakıcı adaylarından teklif alabilirsiniz. Kendi evinde çocuk bakan uzman bakıcıları ya da sizin evinize gelecek bakıcıları değerlendirebilirsiniz. İl-ilçe odaklı arama yaparak size yakın konumda olan bakıcılarla görüşebilirsiniz. Ümraniye bebek bakıcılığı iş ilanları gibi ilçe odaklı arama yaparak kendi ilçenizdeki güvenilir bakıcılardan teklif isteyebilirsiniz. Bir bakıcının tüm özelliklerini, hakkındaki bilgileri, yaptığı işleri ve değerlendirmeleri uzman sistemimizde inceleyebilirsiniz. En doğru seçimi yapmak için aradığınız özelliklerdeki, güvenilir bakıcı adaylarına bakabilirsiniz. Güvenilir bebek bakıcısı seçeneklerini özenle inceleyebileceğiniz uzman sistemimizde bakıcı adaylarıyla birebir hizmet detayları hakkında görüşebilirsiniz. Çocuklarınızın gelişimi için destek olacak özel dersler için de sistemimizi kullanabilirsiniz. Örneğin; Çocuğunuzun sağlıklı büyümesi için ihtiyacınız olan yüzme dersi gibi özel kurslara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bebek Ve Çocuk Bakımında İşinize Yarayacak Pratik Bilgiler

Bebek ve çocuk bakımı birbirinden farklı yaklaşımlar gerektirir. Bebek bakımında anne-bebek ilişkisi daha ön plandadır. Bebeğin uyku-beslenme programı sağlıklı standartlarda planlanmalıdır. Bebek bakımında pratik bilgiler arasında bebeğin ne kadar uyuması gerektiği, ağladığında ne istediğini anlamak gibi pratik bilgiler yer alır. Bebeğin beslenmesi ve uyuma düzeni bebeğin fiziksel özelliklerine göre belirlenir. Bebek bakımı kursu almak anne adayları için büyük yarar sağlar. Bebek bakımı kursu almak için uzman sistemimizden arama yapabilirsiniz. Bebek bakımı ve beslenmesi konusunda bilinçli olmak için eğitim almak önemlidir. Bebek ve çocuk bakımı için profesyonel destek almak çok daha kolay ve sağlıklı bir süreç yaşama olanağı yaratır. Gerektiğinde sistemimizden pedagog dahil birçok profesyonel ve alanında uzman kişiye erişebilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Bakıcı Ararken Kendi Standartlarınıza Göre Seçenekleri Değerlendirin!

Bakıcı ararken kendi evinde bakacak olan, evime gelecek olan gibi farklı isteklerinize göre arama yapabilirsiniz. Gece çocuğuma bakacak bakıcı olarak arama yaparsanız gece bakıcılık hizmeti sunan uzmanlara ulaşabilirsiniz. Anadolu yakası bakıcı iş ilanları olarak bakarsanız, Anadolu yakasındaki güvenilir bakıcılarla iletişim kurabilirsiniz. Kendi standartlarınızı belirleyerek beklediğiniz niteliklere sahip bakıcı seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Lokasyon yanı sıra nitelik, çalışma şekli belirterek tam aradığınız bakıcı seçeneklerini görebilirsiniz. Bakıcıların hizmet kalitesini yorum yapanların değerlendirmelerine bakarak daha iyi anlayabilirsiniz. Tam aradığınız özelliklere sahip bakıcılardan fiyat teklifi alarak en iyi fiyatla güvenilir bakıcı hizmetine ulaşabilirsiniz.

Hem Güvenilir Hem Uygun Fiyatlı Bakıcı Hizmetini Seçin!

Güvenilir bakıcı hizmeti ararken fiyat olarak da en uygun fiyatlı hizmeti alma şansınız var. Uzman sistemimizden bakıcı aradığınızda en iyilerden fiyat teklifi alabilirsiniz. Verilen teklifleri karşılaştırarak en iyi fiyatı sunan güvenilir bakıcıyı tercih edebilirsiniz. Bebek bakıcısı fiyatları arasından kendi bütçenize uygun fiyatları değerlendirebilirsiniz. Fiyat teklif sistemi aradığınız hizmete en uygun fiyat avantajıyla ulaşmanızı sağlar. Teklifleri değerlendirirken bakıcı adaylarıyla hizmet konusunda detaylı olarak konuşabilirsiniz. Bakıcı adayları hakkında hizmet alanların yorumlarına bakabilirsiniz. Kendi evinde bakıcı arıyorum 2019 olarak bakarsanız kendi evinde bakıcılık hizmeti veren bakıcı adaylarından fiyat teklifi alabilirsiniz.