109 Bebek ve Çocuk Bakım Uzmanı hizmet vermeye hazır

Bebek ve Çocuk Bakım

4 Bebek ve Çocuk Bakım Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
109 Bebek ve Çocuk Bakım Uzmanı hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Eda çakmak

Bursa / Karacabey

19 yaşındayım 8 yaşımdan beri çocuklara çok ilgiliyim hep yeğenlerime kardeşime ben baktım 1 yaşından 4 e kadar bir miniğe baktım yeterince tecrübem olduğunu düşünüyorum gerek bebeğin evinde gerek kendi evimde bakabilirim ücret detaylı konuşulur


Melek Fidanboy

Melek Fidanboy

Trabzon / Araklı

Meraba benim adım melek 21 yaşındayım çocukları karşı çok seviyorum ve onlarla vakit geçirmeyi de çocuğun ve evi temizliğini v3 yemek yapa bilirim


Yusuf Coşkun

Yusuf Coşkun

İstanbul / Beyoğlu

0-6 yaş aralığı çocuklara özel olarak daha önceden deneyimi olan bir hanımefendi tarafından bakılır. (Detaylar telefonda görüşülür.)


FK

Fadime Karadağ

İstanbul / Büyükçekmece

Bebek çocuk bakımı yatılı gündüzlü olarak iş arıyorum


MD

Merve Devşirici

Gümüşhane / Merkez

20 yaşındayım gündüz çocuk bakıcıya olmak istiyorum


Döne Çiriş

Döne Çiriş

Kahramanmaraş / Dulkadiroğlu

Ulsamak görüşmek en iyi tanitimdir görüşmeden bilemessiniz


Ms

Melda svr

Manisa / Turgutlu

Okul öncesi öğretmeni,çocuk kulübünde,bakımlarında deneyimli


Meryem şanlı

Giresun / Tirebolu

iş arıyorum


Mutlu Müşteriler
Sümeyye K.

Bebek ve Çocuk Bakım 21/07/2022

İşlerimden dolayı çocuğuma bakacak olan Semiha hanımı bu siteden buldum. Kendisi daha önce bu işi yapmış ve olabildiğince herkesi memnun etmiş bir hanımefendi. Aynı zaman da bana çocuğuma baktığı sürece fotoğraf ve video atıyordu...

Melek İ.

Bebek ve Çocuk Bakım 07/07/2022

Daha yeni emeklemeye başlayan çocuğumun bakıcılığı için Fatma hanım ile görüştüm. Kendisi yıllardır bu işi yapan ve herkesi memnun eden bir hanımefendi. Gerçekten de öyle bi kadın. Çocuğum bile o kadar çok alışmış ki Fatma hanım y..

Aylin L.

Bebek ve Çocuk Bakım 26/06/2022

Çocuğuma bakacak ve daha önce çocuk bakıcılığı yapmış ve işinde asla hata yapmayan Semiha hanımı tercih ettik. Çocuğum Berk bile semiha hanıma o kadar alışmış ki eve geldiğimde çok güzel bir şekilde eğleniyorlardı. Kendisiyle çocu..

Nazlı İ.

Bebek ve Çocuk Bakım 18/06/2022

Artık işimin başına dönmem lazımdı. Çocuğuma bakıcı aradım ve kapı komşum Sema hanım çocuğuma çok iyi bir şekilde baktı. İlk başta tereddüt yaşarken şuan sanki kendim çocuğuma bakıyormuşum gibi çok ilgileniyordu. Kendisine şuan gü..

Özlem N.

Bebek ve Çocuk Bakım 10/06/2022

İşe başladığım için çocuğuma bakacak kişiyi bu siteden buldum. Gün içinde gelip kendisiyle tanıştık. Kendisi çocukları çok seven ve yemeğinden elbisesine kadar ilgilenen bir hanımefendi. Her yaptığı şeyi fotoğraf atıp bilgilendiri..

Bebek ve Çocuk Bakım Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Bebek ve Çocuk Bakımı Nasıl Yapılır?

Bebek ve çocuk bakımı oldukça Özen isteyen ve titiz davranılması gereken konulardan bir tanesidir. Çünkü bebekler ve çocuklar bütün eğitimlerini oldukça profesyonel şekilde almaları gerekmektedir. İşte bunun için bebek ve çocuk bakımından nasıl yapıldığını öğrenmemiz gerekir. Bu iş için uzmanlaşmış ve gerçekten profesyonel şekilde bebek ve çocuk bakımı yapan uzmanlardan yardım alınabilir. İşte bu yardımı almak için bebek bakıcısı olan kişilerden mutlaka yardım alınmalı ve bu kişiler ile iletişime geçmemiz gerekmektedir. Çocuk bakıcısı olan kişiler aynı şekilde birçok kişiye yardımcı olmaktadır. İşte bu kişilerden bebek bakıcı fiyatları konusunda anlaşıp uzman bir şekilde yardım alır çocuklarınızı geleceğe iyi hazırlayabilirsiniz.

Profesyonel Bakıcı Nasıl Bulabilirim?

Profesyonel bir kişiden bakıcı yardımı almak istediğinizde de aynı şekilde bu kişileri araştırarak yardım alabiliriz. Bu kişiler işlerinde oldukça uzmanlaşmış ve artık çocuklarımız konusunda oldukça eğitimli kişilerdir. Bu kişileri bulmak için Sizler de uzman deposunu kullanabilir ve kriterlerinizi en uygun olan profesyonel bakıcı bulabilirsiniz. Çocuk bakıcısı fiyatları konusunda onlarla konuşup profesyonel kişilere çocuklarınızı emanet edebilirsiniz. Eğer evde kalamayan ve çalışma hayatından dolayı çocuklarınıza bir bakıcı arıyorsanız evde çocuk bakımı hizmeti de alabilirsiniz. Bu hizmet için de aynı şekilde yatılı bebek bakıcısı arayışında da olabilirsiniz. İşte bu kişilerle anlaştığınızda Sizler de çocuklarınızı profesyonel kişilere emanet ederek geleceklerini teminat altına almış olursunuz.

İyi Bakıcı Özellikleri Nelerdir?

Evlerimize çocuklarımızı baksın diye Almış olduğumuz bakıcılar her zaman iyi olmayabilirler. Yani henüz tecrübe edilmemiş ve çocuk bakma konusunda bilgi sahibi olmayabilirler. Fakat iyi bakıcı özellikleri ise her koşulda Çocukların nasıl eğiteceklerini oldukça iyi bilirler. Örneğin ikiz bebek bakıcısı dahi olsalar iki bebeğe de yeteri şekilde bakabilirler. Bununla birlikte iyi bir bebek bakıcısının özelliği Bebeğinize oldukça güzel bakar ve sizlerin eksikliğini asla hissettirmez. İşte böyle bir bebek bakıcısı bulma konusunda yardım alabilir ve uzman deposundan yararlanabilirsiniz. Bebeğiniz belli bir yaşa gelene kadar yatılı bakıcı olan bakıcılar da aynı şekilde iyi bir bebek bakıcısı ise çocuğunuzun her ihtiyacını anında karşılayabilir.

Bakıcı Fiyatları Ne Kadardır?

Bakıcı fiyatları piyasa da oldukça değişiklik göstermektedir. Çünkü saatlik bakıcı fiyatları bakıcının kriterlerine ve tecrübesine göre değişiklik gösterir. Bunu mu yanında birçok faktöre göre bebek bakıcı fiyatları değişiklik göstermektedir. Piyasada hemen hemen her fiyata yatılı bakıcı fiyatları bulunmaktadır. Sizler de ister yatılı olsun ister saatlik olsun bakıcı fiyatları konusunda detaylı bir araştırma ile uygun fiyatlara bir bakıcı bulabilirsiniz. İşte bunun için güvenilir bakıcı siteleri bulunmaktadır. Bu Siteler ile Sizler de bakıcı fiyatları konusunda ayrıntılı bilgiler alıp sizlerin bütçesine en uygun olan bakıcıyı seçebilirsiniz. Aynı zamanda bakıcı fiyatları ortalama bir fiyata sahiptir. Bunun yanında oldukça yüksek fiyatlara da bakıcı bulmanız mümkündür.

Bakıcıların Fiyatları Neye Göre Değişiklik Gösterir?

Bakıcıların fiyatları genellikle kişilerin deneyimine ve vermiş oldukları hizmete göre değişiklik göstermektedir. Örneğin yatılı bakıcı fiyatları bakıcının bu işte ne kadar tecrübeli olduğuna göre değişir. Bunun yanında bakıcının sizlerle kaç saat çalıştığına göre de değişiklik göstermektedir. Bunun yanında şirketler tarafından da bakıcı hizmeti sunulmaktadır. Bu bakıcı şirketleri bakıcıların eğitim durumuna göre de fiyat aralıkları sunmaktadırlar. Sizler de yatılı bakıcı arıyorum diyorsanız bakıcının fiyatı da eğitimine ve tecrübesine göre Tabii ki de değişiklik gösterecektir. 

Bakıcıdan Ne Gibi Evraklar İstenebilir? 

Eğer bir bakıcı tutulmaya karar verildiyse bakıcıdan tabii ki gerekli evraklar istenecektir. Bu evraklara baktığımızda ise uzman çocuk bakıcısı ise uzmanlığına dair belge istenebilir. Bununla birlikte eğitim almış olduğu kurumlardan ne gibi eğitimler aldığını kanıtlayan belgeler de istenmektedir. Daha önce çalışmış olduğu firmalardan uzman bakıcı belgesi varsa bunlar da talep edilmektedir. Aynı zamanda o zaman bebek bakıcısı olduğunu iddia eden bir bakıcı var ise bu bakıcıdan uzmanlığını kanıtlayan her türlü belge evrak olarak dosyasına konulmaktadır. 

Iyi Bebek ve Çocuk Bakıcısı Nasıl Olmalı? 

İyi bir bebek de çocuk bakıcısı çocuklarınız ile her koşulda ilgilenmeli ve çocuklara nasıl davranacağını iyi bilmelidir. Bunun yanında gerçekten çocuklar konusunda yeterli bilgiye sahip olması gerekmektedir. Aynı zamanda iyi bebek ve çocuk bakıcısı bebeklerin gelişimi konusunda yeteri kadar deneyim sahibi olması gerekir. 

Bakıcı ile Çalışmanın Avantajları Nelerdir?

Eğer bir bakıcı ile çalışıyorsanız Tabii ki de bunun birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlara baktığımızda Sizler yarım gün bakıcı fiyatları konusunda bir bakıcı ile anlaştıktan sonra artık bebeğimize gerekli ve uzman bir eğitimi verme konusunda sizlere yardımcı olur. Daha yeni annelik duygusunu tadıyor ve çocuk bakma konusunda hiçbir fikrimiz bulunmuyorsa aynı şekilde günlük bebek bakıcı fiyatları konusunda bir bakıcı ile anlaşıp bu bakıcı size Bebeğinizin nasıl büyütmeniz gerektiği konusunda gerekli eğitimi verebilir. Aynı zamanda bakıcı danışmanlık hizmeti almanız da sizlere yardımcı olur.

✅ Bebek ve Çocuk Bakım Hizmeti : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Bebek ve Çocuk Bakım Hizmeti İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
DİĞER SAĞLIK VE GÜZELLİK HİZMETLERİ
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.