4 Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
144 Bateri Dersi Öğretmeni hizmet vermeye hazır

Bateri Dersi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Gençlerin Favorisi Bateri Kursu

Müzik denildiğinde gençler için hareketli, dolu dolu ve enerjik şarkılar her zaman daha ilgi çekici gelmektedir. Pop, rock, hafif müzik ve rap müzik gibi birçok eserde de her zaman arka planda bir bateri ve ritim yapısı bulunmaktadır. Bu nedenle gençler içinde enstrüman kursları içerisinde de bateri kursu her zaman popüler bir yere sahiptir. Uzman Deposu sayesinde de gençler yaşadıkları şehirlerde en hızlı şekilde aradıkları kursları kolaylıkla bulabilmektedir.

Uzman sistemimiz içerisinde seçtiğiniz il ve ilçe ile birlikte çevrenizde yer alan bateri davul öğretmeni seçeneklerini çok hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. İsterseniz bir konservatuar mezunu isterseniz alaylı bir sanatçı veya tecrübesiyle tanınan bir isim sayesinde bu kursları alarak siz de müzik kariyeri yapabilir veya sadece keyifli zamanlar geçirmek için de bateri ve ritim aletlerini çalmayı öğrenebilirsiniz.

Bateri Kursu Nasıl Verilir?

Genellikle profesyonel bir eğitmen tarafından bateri kursu verilebilmesi için özel bir ortamda ses geçirmeyecek bir stüdyo hazırlanmış olması gerekmektedir. Çünkü bir apartman dairesinde bateri çalınması, bütün komşulara büyük bir rahatsızlık vereceği için genellikle şehir içerisinde yalıtım bulunmayan bir noktada bu eğitimlerin verilmesi doğru olmayacaktır. Bazı ev sahipleri müstakil yapılı evlerinde bodrum kat ya da tavan arası gibi bir alanda müsait yer bulunduğunda, çocukları için veya kendileri için bateri çalmayı öğrenmek adına alan hazırlayabilmektedir. Fakat genellikle bu eğitimler özel şekilde hazırlanmış bir stüdyoda verilmektedir.

Ses yalıtımı gerçekleştirilmiş stüdyolarda profesyonel bateri davul eğitmenleri tarafından verilen kurslarda yine eğitim kurumuna veya eğitimi veren şahsa ait enstrümanlar ile kurslar gerçekleştirilir. Bateri, bir vurmalı çalgı seti olmakla birlikte 5 parça davul ve 3 parça zilin baget, fırça veya tokmak gibi aksesuarlar ile çalınması sayesinde kullanılır. Bu nedenle sert ritimler içerdiği için yüksek sesin çevreyi rahatsız etmesi engellenirken, yalıtılmış bir stüdyo içerisinde sağlık sorunları oluşturmayacak şekilde belirli ders periyotları ile kurslar düzenlenir.

Bateri Çalmayı Öğrenmek Zor Mudur?

Profesyonel bir bateri davul hocası yıllar boyunca aldığı eğitimler ve tecrübeler sayesinde yetişirken, bir öğrenciyi yetiştirmesi için de yine uzun bir süre eğitim vermesi gerekir. Ancak bazı öğrenciler kısa sürede de yetenekleri sayesinde iyi bir bateri sanatçısı olabilecek kapasiteye sahip olabilir. Bateri konusundaki en önemli ayrıntılardan birisi, ritim duygusuna ve kulağa iyi şekilde sahip olmalıdır. Aslında tıpkı piyano kursu gibi tüm müzik kursu programlarında olduğu gibi küçük yaşlarda bu eğitimlere başlamak daha iyi sonuçlar elde etmeyi sağlayabilir.

Uzman sistemimiz içerisinde sadece bateri çalmayı öğrenmek için değil bahsedilen piyano veya diğer enstrüman kursları için de aradığınız bütün eğitmenlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Hatta bazen bulunduğunuz bölgede müzik eğitimleri gerçekleştiren bir kurum içerisinde bir yan flüt öğretmeni ile dahi tanışabilirsiniz. Bu sayede hem yan flüt hem de bateri gibi vurmalı çalgılar alanında eş zamanlı yürütebileceğimiz kurslara da katılabilirsiniz.

Bateri Kursu Fiyatları Ne Kadardır?

Bateri eğitimleri özel bir ortamda yine mutlak bir şekilde özel olarak temin edilmiş bateri enstrümanı ile gerçekleştirilir. Bu nedenle kurs ortamının oluşturulması için hem eğitim hem de ihtiyaçlar açısından belirli masraflar ile kurs ortamı hazırlanır. Buna bağlı olarak uzman sistemimiz içerisinde ulaşabildiğiniz eğitmenler, sundukları imkanlara ve sahip oldukları tecrübe gibi ayrıntılara göre sizden değişen fiyatları talep edebilirler.

Çoğu zaman bateri çalmayı öğrenmek için kurs saatlerinin düzenli bir şekilde bazen 6 ay bazen 1 yıl devam etmesi ihtiyacı bulunabilir. Öğrencinin öğrenme kapasitesine ve ne kadar pratik yapabildiğinize bağlı olarak değişen bir süre bazında da tam bir kurs programı için ödenmesi gereken ücret daha rahat tespit edilebilir. Bu nedenle ayırabileceğiniz bütçeye ve en uygun rakamlar ile alabileceğiniz kurs programlarına ulaşmak için Uzman Deposu üzerinde birkaç basit fitre ile hızlı bir araştırma gerçekleştirebilirsiniz. 

DİĞER ÖZEL DERS HİZMETLERİ