116 Bağlama Saz Öğretmeni hizmet vermeye hazır

Bağlama Saz Dersi

4 Bağlama Saz Dersi Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
116 Bağlama Saz Öğretmeni hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Atakan Yıldırım

Atakan Yıldırım

Aydın / Didim

Eğitim-Öğretimimi Cemal Reşit Rey Güzel Sanatlar Lisesi'nde bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Ana Bilim Dalı Bağlama Bölümünden mezun olarak tamamladım. 10 senedir eğitmenlik tecrübem bulunmaktadır. Solfej ve bağlama eğitimini aynı anda devam ettirerek sıkılmadan kaliteli bir eğitim sunuyorum. Kişiye özel birebir online ya da grup olarak derslerimi yürütüyorum. Ayrıca öğrenci evinde ya da kendi evimde de çalışmalarımı sürdürüyorum. Bağlamayı keyif alarak öğrenmek istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz. -Her ders sonu video desteği, -Repertuar, -Solfej, -Ritmik Okuma, -Kondisyon için parmak egzersiz çalışmaları.


Eg

Emre göçmez

Zonguldak / Devrek

Bağlama öğrenmek istiyorum temel egitim sifirdan


OG

Omer Gökkaya

Denizli / Çivril

Saz


Mutlu Müşteriler
Hasan E.

Bağlama Saz Dersi 15/07/2022

Tek isteğim müzik aletlerinden bağlama çalmaktı. Bunun için Kenan hocamdan bağlama dersi almaya başladım. Zorlansam da vazgeçmedim çünkü hoşuma gitmeye başladı ve zevkle dinleyip öğrenmeye çalışıyordum. Yavaş yavaş zaten bir kaç p..

Yunus S.

Bağlama Saz Dersi 01/07/2022

İnternetten bir kaç bağlama dersi veren gördüm ama hiç güvenemedim. Bu siteden son olarak tanıştığım Reşat bey ile dersler başladık. İlk dersten doğru hocayı bulduğumu anladım. Çok iyi bir bağlama çalan ve çaldırmayı öğreten bir h..

Canan S.

Bağlama Saz Dersi 23/06/2022

Sürekli artık bağlama çalan kadın sanatçıları dinliyordum. Sesimin güzel olduğunu biliyorum fakat bağlama çalamıyordum lakin Aktaş hocamla tanışana kadar. İlk haftadan birşeyler öğrendim. İkinci hafta ise bir parçanın başını çalma..

Cihan G.

Bağlama Saz Dersi 16/06/2022

Birisi çaldığında hoşuma gidiyordu. Bende bir an hevesle Bağlama dersi için Tahsin beyden ders almaya başladım. Kendisi fiyatı sona bırakıp ilk önce ders verdiği kişinin öğrenmesini istiyor. Elinden geleni de çabalayıp öğretiyor...

Şahin B.

Bağlama Saz Dersi 07/06/2022

Bağlama çalan kişiyi dinlemek çok hoşuma gidiyordu. Bir hevesle beraber Neşet beyden bağlama dersi almaya başladım. O kadar iyi kavradım ki bağlamayı elimden bırakasım gelmiyor. Sıra yavaş yavaş istediğim türküleri çalmakta. O yüz..

Bağlama Saz Dersi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Sahne Altyapısı İçin Bağlama Saz Özel Ders

Türk sanat müziği ve Türk halk müziği olarak iki farklı yapıyla özünde kendi repertuarına sahip olan Türk müziğinde her iki müzik türü için de spesifik çalgılar yer alır. Türk halk müziği denildiğinde de bu spesifik çalgı çağlar boyunca bağlama olarak bilinmiştir. Bu nedenle Türk halk müziği alanında sahne alt yapısı oluşturmak isteyen birçok kişi bağlama saz dersi almayı ve özellikle genç yaşta bu eğitimleri tamamlamayı ister.

Uzman Deposu birçok farklı noktada fiziki hizmetler alabilmeniz ve çözüm noktasına ulaşabilmeniz için size imkanlar sunmaktadır. Bu imkanlar içerisinde hem okul hem eğitim hayatı amaçlı hem de bireysel gelişim amaçlı eğitim programlarında da özel ders fırsatları için tüm uzmanlara kolaylıkla ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Yani uzman sistemimiz içerisinde çevrenizde hizmet veren yüzlerce farklı uzman sayesinde saz bağlama dersi imkanlarına da ulaşabilirsiniz.

Konservatuvar Hazırlığında Bağlama Saz Özel Ders

Konservatuar giriş sınavlarında da enstrüman, ses veya öğretmenlik bölümlerine başvuran kişilerin her koşulda bir enstrüman çalabilmesi gerekmektedir. Bu açıdan da Türkiye şartlarında en klasik enstrüman tercihlerinden biri olarak bağlama çalmak tercih edilebilir. Bağlama, Türk halk müziğinde akla gelebilecek A’dan Z’ye tüm eserlerin icra edilmesi için en doğru saz çeşitlerinden biri olmakla birlikte farklı çeşitleri sayesinde de icra edilecek müziğin türüne göre birbirinden ayrılabilir.

Profesyonel bir bağlama öğretmeni sayesinde katılmayı seçebileceğiniz nitelikli bir kursta 3 farklı bağlama çeşidi ile eğitim almayı seçebilirsiniz. Genellikle bu kurslarda kısa sap bağlama popüler yapısıyla daha fazla tercih edilse de isteğinize bağlı olarak uzun sap bağlama veya cura şeklinde saz aletleri de seçilebilir. Buna bağlı olarak istediğiniz saz aleti ile uygun bir şekilde çevrenizde eğitim veren tüm uzman ve hocaları uzman sistemimiz içerisinde kolaylıkla birkaç farklı kriter ile arama yaparak bulabilirsiniz.

Çocuklarınız İçin Bağlama Saz Özel Ders

Çocuk yaşlarda müzik, sanat ve spor ile ilgilenmek yetişkinliğe geçişte daha olgun ve kültürlü bir yaşam tarzına sahip olmayı sağlamaktadır. Bu nedenle aileler çoğu zaman küçük yaşta çocuklarının bu gelişimi elde edebilmesi için bir enstrüman kursuna katılmasını tercih etmektedir. Bu amaçla da bağlama saz dersi özellikle Anadolu kültürüne sahip ailelerin çocuklarının bu kültürü kaybetmeden yetişmesi için seçtiği kurslar arasında yer almaktadır.

 

Öyle ki uzman sistemimiz sayesinde birçok insan taşınma telaşı içerisinde evden eve nakliyat hizmetleri sunan firmalara ulaşırken dahi doğru bağlama kurslarını da aynı sistem üzerinde bulabilmektedir. Bu sayede yeni taşınılan ilçe ve farklı bir şehirde dahi en hızlı bir şekilde yeniden çocuklarının bağlama çalmak imkanına ulaşmasını sağlayabilmektedirler. 

Yetişkinler İçin Bağlama Saz Özel Ders

Kültürümüzdeki her türkü tarihimizden gelen ve içimize işleyen bir yapıya sahip olduğu için müzik ülkemizde her yaştan insanın kendine bulabildiği bir alan oluşturmaktadır. Bu nedenle her yaştan insan tarafından da müzik ve enstrüman eğitimlerine katılım sağlanmaktadır. Uzman sistemimiz sayesinde de birçok kişi aradığı bağlama saz dersi ile kolaylıkla buluşurken, bir yandan da destekleyici bir yapıyla şan dersi eğitimlerine dahi katılmayı seçmektedir.

Müziğin her yaşta ve her toplumda tamamlayıcı bir yeri bulunması, bu kursların yetişkinler için de önemli bir yere sahip olmasını sağlamaktadır. Özellikle iş hayatının stresi, yaşam telaşesi ve insanların kendini bulma arayışı içerisinde sadece bağlama eğitimleri değil gitar kursu gibi birçok farklı eğitim için Uzman Deposu bulunduğunuz noktada size her zaman en iyi alternatifleri sunmaktadır. Yani sadece birkaç arama fitresini kullanarak, kolay arama motoru sayesinde sistemimiz dahilinde hangi şehirde olursanız olun bağlama çalmak için fırsatları değerlendirebilirsiniz. 

✅ Bağlama Saz Dersi Eğitmenleri : Özel Talep veya Teklif
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Bağlama Saz Eğitimi İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler