116 Bağlama Saz Öğretmeni hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Mutlu Müşteriler
Dila D.

Bağlama Saz Dersi 16/10/2021

Dün akşam bu site sayesinde tanışıp anlaştık. Bu sabah ilk dersi yaptık. bağlamaya hakimiyeti çok iyi. Bozlak ve deyişlerde çalışmak istiyordum. Bu site sayesinde doğru hocaya denk geldim. Bu kadar kısa sürede çalmaya başladığıma..

Eser Z.

Bağlama Saz Dersi 10/10/2021

Babam bağlama çaldığı zaman gerçekten içime bir mutluluk hissi geliyordu. Bende her çaldığında çalmak istiyordum. Bu yüzden babamın tanıdığı özel bağlama hocası Yusuf hoca benim için özel olarak ders veriyordu. Çalmak gerçekten zo..

Tufan R.

Bağlama Saz Dersi 03/10/2021

Küçüklükten beri Neşet Ertaş dinlediğim için birgün bağlama ile türkülerini çalacağıma söz verdim. Özel bağlama dersi veren Yiğit hocaya çok teşekkür ederim. Küçüklükten verdiğim sözü tutmama çok yardımcı oldu. Şimdi çaldığım zama..

Reyhan A.

Bağlama Saz Dersi 27/09/2021

Saz çalıp türkü söyleyenler çok hoşuma gidiyordu. Bunun için saz dersi veren Serkan hocaya isteğimi dile getirdim. Kendisi gerçekten çok iyi bir hoca. Dersi seve seve hiç sıkılmadan veriyordu. Bu enerjiyi onda gördükçe daha çok he..

Kenan K.

Bağlama Saz Dersi 15/07/2021

Bağlama dersinde Berat Hocayla çalışmaya başladım. Kendisi son derece profesyonel çalan bir kaç kez yarışmalarda derece alan kişidir. Bağlama seçiminde yardımcı olması, anlatımının yalın ve anlaşılır olması, destekleyici ve keyifl..

Bağlama Saz Dersi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Sahne Altyapısı İçin Bağlama Saz Özel Ders

Türk sanat müziği ve Türk halk müziği olarak iki farklı yapıyla özünde kendi repertuarına sahip olan Türk müziğinde her iki müzik türü için de spesifik çalgılar yer alır. Türk halk müziği denildiğinde de bu spesifik çalgı çağlar boyunca bağlama olarak bilinmiştir. Bu nedenle Türk halk müziği alanında sahne alt yapısı oluşturmak isteyen birçok kişi bağlama saz dersi almayı ve özellikle genç yaşta bu eğitimleri tamamlamayı ister.

Uzman Deposu birçok farklı noktada fiziki hizmetler alabilmeniz ve çözüm noktasına ulaşabilmeniz için size imkanlar sunmaktadır. Bu imkanlar içerisinde hem okul hem eğitim hayatı amaçlı hem de bireysel gelişim amaçlı eğitim programlarında da özel ders fırsatları için tüm uzmanlara kolaylıkla ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Yani uzman sistemimiz içerisinde çevrenizde hizmet veren yüzlerce farklı uzman sayesinde saz bağlama dersi imkanlarına da ulaşabilirsiniz.

Konservatuvar Hazırlığında Bağlama Saz Özel Ders

Konservatuar giriş sınavlarında da enstrüman, ses veya öğretmenlik bölümlerine başvuran kişilerin her koşulda bir enstrüman çalabilmesi gerekmektedir. Bu açıdan da Türkiye şartlarında en klasik enstrüman tercihlerinden biri olarak bağlama çalmak tercih edilebilir. Bağlama, Türk halk müziğinde akla gelebilecek A’dan Z’ye tüm eserlerin icra edilmesi için en doğru saz çeşitlerinden biri olmakla birlikte farklı çeşitleri sayesinde de icra edilecek müziğin türüne göre birbirinden ayrılabilir.

Profesyonel bir bağlama öğretmeni sayesinde katılmayı seçebileceğiniz nitelikli bir kursta 3 farklı bağlama çeşidi ile eğitim almayı seçebilirsiniz. Genellikle bu kurslarda kısa sap bağlama popüler yapısıyla daha fazla tercih edilse de isteğinize bağlı olarak uzun sap bağlama veya cura şeklinde saz aletleri de seçilebilir. Buna bağlı olarak istediğiniz saz aleti ile uygun bir şekilde çevrenizde eğitim veren tüm uzman ve hocaları uzman sistemimiz içerisinde kolaylıkla birkaç farklı kriter ile arama yaparak bulabilirsiniz.

Çocuklarınız İçin Bağlama Saz Özel Ders

Çocuk yaşlarda müzik, sanat ve spor ile ilgilenmek yetişkinliğe geçişte daha olgun ve kültürlü bir yaşam tarzına sahip olmayı sağlamaktadır. Bu nedenle aileler çoğu zaman küçük yaşta çocuklarının bu gelişimi elde edebilmesi için bir enstrüman kursuna katılmasını tercih etmektedir. Bu amaçla da bağlama saz dersi özellikle Anadolu kültürüne sahip ailelerin çocuklarının bu kültürü kaybetmeden yetişmesi için seçtiği kurslar arasında yer almaktadır.

Öyle ki uzman sistemimiz sayesinde birçok insan taşınma telaşı içerisinde evden eve nakliyat hizmetleri sunan firmalara ulaşırken dahi doğru bağlama kurslarını da aynı sistem üzerinde bulabilmektedir. Bu sayede yeni taşınılan ilçe ve farklı bir şehirde dahi en hızlı bir şekilde yeniden çocuklarının bağlama çalmak imkanına ulaşmasını sağlayabilmektedirler. 

Yetişkinler İçin Bağlama Saz Özel Ders

Kültürümüzdeki her türkü tarihimizden gelen ve içimize işleyen bir yapıya sahip olduğu için müzik ülkemizde her yaştan insanın kendine bulabildiği bir alan oluşturmaktadır. Bu nedenle her yaştan insan tarafından da müzik ve enstrüman eğitimlerine katılım sağlanmaktadır. Uzman sistemimiz sayesinde de birçok kişi aradığı bağlama saz dersi ile kolaylıkla buluşurken, bir yandan da destekleyici bir yapıyla şan dersi eğitimlerine dahi katılmayı seçmektedir.

Müziğin her yaşta ve her toplumda tamamlayıcı bir yeri bulunması, bu kursların yetişkinler için de önemli bir yere sahip olmasını sağlamaktadır. Özellikle iş hayatının stresi, yaşam telaşesi ve insanların kendini bulma arayışı içerisinde sadece bağlama eğitimleri değil gitar kursu gibi birçok farklı eğitim için Uzman Deposu bulunduğunuz noktada size her zaman en iyi alternatifleri sunmaktadır. Yani sadece birkaç arama fitresini kullanarak, kolay arama motoru sayesinde sistemimiz dahilinde hangi şehirde olursanız olun bağlama çalmak için fırsatları değerlendirebilirsiniz.