116 Bağlama Saz Öğretmeni hizmet vermeye hazır

Bağlama Saz Dersi

4 Bağlama Saz Dersi Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
116 Bağlama Saz Öğretmeni hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Atakan Yıldırım

Atakan Yıldırım

Aydın / Didim

Eğitim-Öğretimimi Cemal Reşit Rey Güzel Sanatlar Lisesi'nde bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Ana Bilim Dalı Bağlama Bölümünden mezun olarak tamamladım. 10 senedir eğitmenlik tecrübem bulunmaktadır. Solfej ve bağlama eğitimini aynı anda devam ettirerek sıkılmadan kaliteli bir eğitim sunuyorum. Kişiye özel birebir online ya da grup olarak derslerimi yürütüyorum. Ayrıca öğrenci evinde ya da kendi evimde de çalışmalarımı sürdürüyorum. Bağlamayı keyif alarak öğrenmek istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz. -Her ders sonu video desteği, -Repertuar, -Solfej, -Ritmik Okuma, -Kondisyon için parmak egzersiz çalışmaları.


Eg

Emre göçmez

Zonguldak / Devrek

Bağlama öğrenmek istiyorum temel egitim sifirdan


OG

Omer Gökkaya

Denizli / Çivril

Saz


Mutlu Müşteriler
Hasan E.

Bağlama Saz Dersi 15/07/2022

Tek isteğim müzik aletlerinden bağlama çalmaktı. Bunun için Kenan hocamdan bağlama dersi almaya başladım. Zorlansam da vazgeçmedim çünkü hoşuma gitmeye başladı ve zevkle dinleyip öğrenmeye çalışıyordum. Yavaş yavaş zaten bir kaç p..

Yunus S.

Bağlama Saz Dersi 01/07/2022

İnternetten bir kaç bağlama dersi veren gördüm ama hiç güvenemedim. Bu siteden son olarak tanıştığım Reşat bey ile dersler başladık. İlk dersten doğru hocayı bulduğumu anladım. Çok iyi bir bağlama çalan ve çaldırmayı öğreten bir h..

Canan S.

Bağlama Saz Dersi 23/06/2022

Sürekli artık bağlama çalan kadın sanatçıları dinliyordum. Sesimin güzel olduğunu biliyorum fakat bağlama çalamıyordum lakin Aktaş hocamla tanışana kadar. İlk haftadan birşeyler öğrendim. İkinci hafta ise bir parçanın başını çalma..

Cihan G.

Bağlama Saz Dersi 16/06/2022

Birisi çaldığında hoşuma gidiyordu. Bende bir an hevesle Bağlama dersi için Tahsin beyden ders almaya başladım. Kendisi fiyatı sona bırakıp ilk önce ders verdiği kişinin öğrenmesini istiyor. Elinden geleni de çabalayıp öğretiyor...

Şahin B.

Bağlama Saz Dersi 07/06/2022

Bağlama çalan kişiyi dinlemek çok hoşuma gidiyordu. Bir hevesle beraber Neşet beyden bağlama dersi almaya başladım. O kadar iyi kavradım ki bağlamayı elimden bırakasım gelmiyor. Sıra yavaş yavaş istediğim türküleri çalmakta. O yüz..

Bağlama Saz Dersi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Bağlama Çalmayı Nasıl Öğrenirim?

Bağlama çalmayı öğrenmek hepimizin istediği ve zevk aldığı alanlardan bir tanesidir. Çünkü bağlama çalarken insanlar bütün duygularını bağlama aracılığı ile dışarıya vururlar. Peki, bu güzel enstrümanı çalmak için yani Bağlama çalmayı nasıl öğrenirim diyorsanız ilk olarak bağlama çalma teknikleri öğrenmeniz gerekir. Bağlama çalma tekniklerini öğrenebilmek için de ilk olarak profesyonel bir kişiden yardım almalısınız. Bununla birlikte bağlama çalma notaları öğrenir ve güzel bir bağlamacı olabilirsiniz. Bağlama çalmak çoğu kişi tarafından istenilmekte fakat belli bir disiplini bulunduğu için sabr edilememektedir. İşte bu durumum oluşmaması için her gün mutlaka Bağlama çalmayı nasıl öğreneceğiniz konusunda eğitim almalısınız. Bunun ardından kendinizi Gün geçtikçe geliştirir ve istediğiniz düzeylere ulaşabilirsiniz. Tabii ki bu durumun oluşması için ilk olarak sizlerin azmetmesi ve gerçekten Bağlama çalmayı istemesi gerekir. Bunu yapmamızın ardından Sizler de göreceksiniz ki bugün geçtikçe profesyonel bir hal almaya başladığınız.

Bağlama Çalmayı Nasıl Geliştirebilirim?

Bağlama çalmayı geliştirebilmeniz için ilk olarak bağlama çalma konusunda profesyonel bir eğitim aldıktan sonra Artık yavaş yavaş kendinizi geliştirebilirsiniz. Bağlama çalmayı geliştirmek için almış olduğunuz eğitimden sonra mutlaka kendiniz alıştırmalar ve çalışmalar yapmalısınız. Bağlama saz çalma aslında siz ne kadar kendinizi bağlamaya verirseniz bağlama o kadar size kendisini açar. Bu yüzden bağlama sabır ve süreklilik isteyen bir çalışmanın ürünüdür. Eğer Bağlama çalmayı öğrendiyseniz artık kendinizi geliştirme yollarını aramalı ve her geçen gün kendinize bir şeyler katmaya Özen göstermelisiniz. İşte bu durumu başardığınızda gerçekten kendinize bağlama çalma konusunda geliştirmiş olursunuz.

Saz Çalmayı Nasıl Öğrenebilirim?

Saz çalmayı öğrenmek istemeyenimiz yoktur. Özellikle de İç Anadolu Bölgesi'ndeki çoğu kendilerini geliştirmek ve özel saz çalma dersi almak istemektedir. Çünkü saz hem müziklerde hem de insanın kendi ruh alemine katkı sağlayan bir enstrümanı. Peki bu güzel enstrümanı öğrenmek için neler yapmamıza geldiğinde ilk olarak özel ders almanız gerekir. Saz çalma eğitimi mi almak için de öyle her önünüze gelen kişiden saz çalma öğrenilmez. Gerçekten bu işin ehli olan ve saz çalma konusunda kendini geliştirmiş olan kişilerden ders alınması gerekir. Sizler de gitmiş olduğunuz bu saz çalma kurslarında veya size eğitim veren saz çalma konusundaki kişiden saz çalma tekniklerini öğrenmelisiniz. Işe ilk olarak teknikleri öğrenmekle başladıktan sonra artık Yavaş yavaş kendinizi geliştirmeli ve profesyonelliğe doğru adım atmalısınız. Ilk başta öğrenilmesi biraz zor gibi görünse de sizler saz çalma yolları denemeli ve hiç pes etmemelisiniz. Çünkü saza kendinizi verdiğinizde saz size kendini açar ve her defasında daha da başarılı olmanıza yardımcı olur. Saz çalma eğitimi için saz çalmada ilk adım tabii ki de saz çalmanın inceliklerini ve herkesin bilmediği ve sizin işinize yarayabilecek tekniklere öğrenmelisiniz. Ilk olarak kendinize bir öğrenci sözü alabilir ve bu saz üzerinde küçük pratikler yaparak saz çalmanın ilk adımını tamamlayarak işe başlayabilirsiniz.

Saz Çalma Teknikleri

Saz çalma konusunda kararlıysanız ve saz çalmak için ilk adımları atmışsanız ardından saz çalma tekniklerini öğrenmelisiniz. Saz çalma teknikleri Aslında sazın ana kaynağını oluşturur. Bu ana kaynağını hallettikten sonra artık saz çalma konusunda her geçen gün kendinizi geliştirebilirsiniz. Saz çalma eğitimi için saz çalma kursu da bir o kadar önemlidir. Çünkü sizlerin almış olduğu eğitimin kalitesi saz çalarken anlaşılmaktadır. Ve bu öğrenmiş olduğunuz ilk eğitimler sizin saza olan ilginizi ve sazdaki başarımızı da etkiler. Saz çalma konusundaki teknikleri tamamladıktan sonra notalı saz çalma eğitimine devam edersiniz. Aslında bu eğitimde saz çalma teknikleri içerisinde yer almaktadır. Çünkü saz çalma notaları sazın ahengin oluşturur. Günümüzde birçok kişi Saz çalmaya merak salıyor fakat belli bir süre geçtikten sonra Pes ediyor. Bunun sebebi ise hiç şüphesiz saz çalma eğitimini bir kurstan veya profesyonel bir kişiden almamalarından kaynaklanmaktadır. Çünkü tek başlarına saz çalma tekniklerini bilmedikleri için başarısız olduklarını ve saz çalamayacaklarını düşünmektedirler. İşte bu düşünce onlara başarısızlığı da getirmektedir. İşte bu gibi olumsuz durumların yaşanmaması ve hevesle başladığınız saz çalma hevesimizin kırılmaması için saz çoğalma konusundaki teknikleri ve ayrıntıları öğrenmeniz gerekmektedir.

✅ Bağlama Saz Dersi Eğitmenleri : Özel Talep veya Teklif
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Bağlama Saz Eğitimi İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.