146 Ayakkabı Tamircisi hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Fırat bakiryapan

Fırat bakiryapan

İstanbul / Üsküdar

Mrb ayakkabi bakim ve camper Adidas Nike skechers puma her turlu Taban degisimi ve file degisimi deri mont bakimi yapilir ev ve isyerlerine servis yapilir


Nu

Nuri usta

Bartın / Amasra

Ayakkabı tamir bakım ve aksesuarları


Mutlu Müşteriler
Yunus C.

Ayakkabı Tamir ve Lostra 14/10/2021

Dikişi sökülen ve yapışkanları ayrılan ayakkabıyı tamir eden Mehmet abiye teşekkür ederim. Kendisi ekmek parası için herkesin memnun etmek çabalıyor. Kendisini çok sevdim. Bu yaşta herkese hizmet etmesi ve herkesin sorununu çözmes..

İlyas B.

Ayakkabı Tamir ve Lostra 07/10/2021

Ayakkabını ipleri çıktığından yapışkanları ayrılmaya başladı. Yaşlı olan ve yaşına göre her ayakkabı tamir eden Muzaffer ustaya gittim. Kendisi hem çok ilgili hem de istediğiniz her şeyi yapıyor. 1 saat içerisinde yeniden ayakkabı..

Altay S.

Ayakkabı Tamir ve Lostra 30/09/2021

Ayakkabı bakımı dendiğinde akla gelecek olan isim Zeki usta boyama, yapıştırma, dikme, parlatma gibi tüm işlemleri yapıyor ve yaptığı işlemlerin fiyat olarak daha da fazlasını haketmesine rağmen sırf bizi mutlu etmek için elinden..

Doruk A.

Ayakkabı Tamir ve Lostra 24/09/2021

Ayakkabının dikiş yerleri açılmıştı. Sürekli yaptırdığım Arda amca bu yaşta ettiği hizmet çok büyük. Kendisi 1 saat içinde tamir edip ekstra olarak ayakkabıyı boyamıştı. Kendisini çok seviyorum. Hem iyi severli hemde yaptığı iş kü..

Erol G.

Ayakkabı Tamir ve Lostra 16/07/2021

Tozdan gözükmeyen ayakkabı boyayıp parlatma işini genellikle çok sevdiğim ve güvendiğim Sezer usta halleder. Kendisinin10 parmağında 10 marifet var. Bu yaşta o zahmetli işi en iyi yapanlardan kimse fazla kalmadı. Kendisini çok tav..

Ayakkabı Tamir ve Lostra Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Ayakkabı Tamiri Ve Lostra

İnsan hayatı boyunca her gün bütün vücudun yükünü taşıyan ve halk arasındaki tabir ile yolları eskiten ayakkabılar, en fazla dikkat edilmesi gereken giyim ürünleridir. Sağlık açısından iyi bir ayakkabı kullanmak, hem ayak hem vücut sağlığını korurken, iyi bir ayakkabıya sahip olmak için de gerçekten kaliteli markalardan tercihler yapmak gerekebilir. Bu durumda da hatırı sayılır bir ücret ile satın aldığınız ayakkabıları en ufak bir sorunda iyi bir ayakkabı tamircisi sayesinde tekrar sağlam bir hale getirebilirsiniz.

Uzman Deposu size her konuda çözüm sağlayacak ustaları ve firmaları bir araya getirmek için hizmet verirken, usta ayakkabı tamircisi konusunda da aradığınız en iyi ustaları bulmanıza yardımcı olmaktadır. Size sunduğumuz sistem içerisinde çok basit bir şekilde yaşadığınız il ve ilçeyi seçerek çevrenizde bulunan tüm tamircilere ve en iyi bakım ustalarına çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Ayakkabı Bakım Nasıl Yapılır?

Bir ayakkabının ilk günkü kadar sağlam bir şekilde kullanımının sürdürülmesi için belirli dönemlerde bakım yapılması gerekir. Tıpkı bir araba veya bir cihazın düzenli bakımlarının yapılması gibi ayakkabılarda da boya, cila, dikiş, yapıştırma gibi küçük işlemler ile yapılan bir ayakkabı bakım yıllarca ayakkabının korunmasını sağlar. Ayakkabının bu şekilde korunması da dış faktörlere karşı daha az hasar almasını ve giyim sırasında da her zaman konforlu bir şekilde kullanılmasını sürdürmeyi sağlar.

Profesyonel ayakkabı bakımı yapılabilmesi için uzman sistemimiz sayesinde ulaştığınız tüm ustalar ayakkabılarda öncelikle yer alan hasarları inceleyerek, bu hasarları gidermeye çalışır. Kimi zaman küçük bir dikiş kimi zaman yırtıkların yapıştırılması veya taban tamiri yapılması gibi işlemler ile tamirat sağlanır. Tamirat sonrasında iyi bir lostracı ayakkabı üzerinde öncelikle ayakkabının türüne göre uygun bir boya ve sonrasında cilalama işlemi sağlar. Hatta spor ayakkabılar veya bez ayakkabılar gibi ürünlerde de türüne göre doğru malzemeler ile temizlik gerçekleştirir.

Lostracı Hizmetleri Nelerdir?

Lostra, bugün her şehirde belirli bölgelerde bulunan ustaların kimi zaman açık alanda kimi zaman bir işletme içerisinde verdiği hizmettir. Çok kapsamlı bir yapıya sahip olan lostra işi ayakkabı bakımı açısından boyama, yapıştırma, parlatma gibi tüm işlemleri bünyesinde barındırır. Bu nedenle iyi bir lostracı ayakkabının baştan aşağıya tüm bakımlarını yaparak, ayakkabıyı en sağlam konuma getirecek kişidir. Bu açıdan uzman sistemimiz içerisinde ayakkabınızı sapasağlam şekilde kullanmaya devam etmeniz için her kentte lostra hizmetleri veren kişi ve kişileri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Uzman Deposu aslında bir temizlik ve bakım hizmeti olan ayakkabı lostra hizmetleri gibi size ev temizlikçisi ya da evinizde parke sistre cila hizmeti verecek işletmeler açısından da en iyi uzmanları sunmaktadır. Hatta bu tarz temizlik ve bakımlar aklınıza geldiğinde evinizde veya işyerinizde hizmet verebilecek halı ve koltuk yıkama firmaları açısından da uzman sistemimiz içerisinde en iyi kişilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tüm bu noktalar gibi iyi bir ayakkabı bakım açısından da ister İstanbul'da ister Samsun'da doğru ustaları bulabilirsiniz.

Ayakkabı Tamircisi Ücretleri Ne Kadardır?

Ayakkabılarda gerçekleştirilecek lostra yani tüm bakım hizmetlerinde genellikle ayakkabının türüne ve hizmet verilen şehrin ekonomik yapısına göre fiyatlar ile karşılaşılır. Bazı şehirlerde en işlek caddelerde veya kurumların yanı başında bulunan bir lostracı verdiği hizmetlerde yüksek bir ücret talep edebilir. Bazı şehirlerde de çarşı içlerinde bulunan esnaf işletmeleri çok uygun fiyatlar ile hizmet verebilir.

Uzman Deposu sayesinde bütçenizi göz önünde bulundurarak, daha sağlam ve daha temiz ayakkabılar için en iyi ustaları karşılaştırmalı fiyatlar ile seçebilirsiniz. Genellikle 4 adet farklı ayakkabı tamir ustası tarafından verilen teklifleri inceleyerek, lostra, tamir, bakım ve boya gibi işlemler açısından ayakkabılarınızı güvenilir şekilde anlaştığınız ustalara teslim ederek hizmet alabilirsiniz.