120 Avize Montaj Ustası hizmet vermeye hazır

Avize

4 Avize Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
120 Avize Montaj Ustası hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

REŞAT VARLI

REŞAT VARLI

Adana / Seyhan

elektrik tesisatı ve arızaların giderilmesi, spot led ve avize montajı ve arızalı avizelerin onarımı veya değişimi , Ev elektrik ve elektroniği, internet kurulum işleri modem konumlandırma ve yapılandırma, kablo tesisat işleri, kablolu ve kablosuz ağ yapılandırma, uydu anteni kablo tesisat, tv montaj , her türlü ev eşyası montajı mobilya montaj işleri , stor perde, korniş montajı , yeni priz hattı oluşturma , şofben montajı , mutfak, lavabo ve banyo bataryalarının montajı değişimi , konusunda geniş çalışma aralığı ve uygun fiyat ile hizmetinizdeyim. Ek iş olarak yapmaktayım Tercih edersniz onur duyarım.


Mk

Mahmut karakaş

İzmir / Konak

Avizeleriniz ve elektrik işleriniz uygun fiyata itina ile yapılır


Yusuf Coşkun

Yusuf Coşkun

İstanbul / Beyoğlu

Bağlantı yapılır.


Ey

Emre yıldız

İstanbul / Pendik

Avize montajı ve bakımı yapılır


MA

Mustafa Aydogar

Zonguldak / Ereğli

Avizeleriniz itinayla takilir


Mutlu Müşteriler
Makbule T.

Avize 15/07/2022

Avize montaj işimizi Alparslan ustamıza devrettim. Kendisi çok sağolsun gelip kısa sürede halletti. Çok ilgi ve alaka gösteren bir usta. İşini bitirdiği halde bile bazı işleri yaptırdık ücret farkı bile almadı. Ellerine sağlık ust..

Mustafa F.

Avize 01/07/2022

Daha önce kendisine iş yaptırdığım Abdullah ustayı bu sefer avize montaj için çağırdım. Kendisi uygun fiyata avize montajı tamamladı. Çok sakin ve işinde stres yapmayan bir usta. Ellerine sağlık. Herkese de gönül rahatlığıyla tavs..

Eve F.

Avize 23/06/2022

Avize montaj için Sabri ustayı çağırdım. Kendisi avizeyle beraber gelip montajı yarım saatti halletti. Çok hızlı ve işini severek yapan bir usta. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. Asla pişman olmazsınız.

Fatma K.

Avize 16/06/2022

Avize montaj için gelen Sadık beye teşekkür ederim. 2 parça ekipmanı ile gelip montajı tamamladı. Bu kadar kısa sürede montajı yapıp sağlam bir şekilde işi teslim etmesi hem şaşırttı hemde hoşuma gitti. Kendisine çok teşekkür eder..

Mahmut M.

Avize 07/06/2022

Avize montajı tamamlamaya gelen Divan ustaya teşekkür ederim. Son derece saygılı ve işini bilen birisi. Kendisiyle tanıştığım için çok mutlu oldum. İyi ki varsın Divan ustam.

Avize Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Evinizde ya da işletmenizde doğru aydınlatma son derece önemli bir yer tutar. İşlevselliğinin yanı sıra aydınlatma sistemleri dekoratif açıdan da son derece önemlidir. Günümüzde aydınlatma seçeneği olarak sıklıkla avizeler kullanılır. Avizeler, çok geniş bir ürün yelpazesine alternatifleri içerir.

Avizeler görece olarak küçük odalarda ve salonlarda kullanılabildiği gibi çok geniş mekânların aydınlatılmasında da sıklıkla kullanılır. Farklı biçimleri, üretim materyalleri, aydınlatma güçleri ve renkleriyle birbirinden şık yüzlerce farklı avize modeli bulabilirsiniz. Avize camı tasarımın üzerinde en fazla etkili olan parçadır. 

Avizelerin fiyatları genel olarak modellerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bunun yanı sıra avize bakımı ve temizliğinin düzenli olarak yapılması gerekir. Düzenli bakım, ürünlerin kullanım ömrünü uzatacaktır.

Avize Montaj Ustası

Avizeler çok çeşitli model seçkisine sahiptir. Ledli, ahşap, kristal ve benzeri onlarca farklı model ve tasarım bulmak mümkündür. Ürün çeşitliliğinin bu denli fazla olması montaj fiyatlarına da yansımaktadır. Avize Ustası fiyatı olarak net rakamlar vermek mümkün değildir. Avizelerde kullanılan başlık sayısı, materyal, duy tipi ve renkler fiyatların farklılaşmasına neden olmaktadır. Bunun yanı sıra avizelerin boyutları ve aydınlatma güçleri fiyatları etkileyen diğer faktörlerdir.

Avize seçimi yaparken, takacağınız alanı göz önünde bulundurmanız gerekir. Gereğinden büyük ve fazla aydınlatma gücüne sahip bir avize, dezavantaj yaratacaktır. Buna karşın salonunuzun ihtiyaçları doğrultusunda seçilmiş bir avize, maliyet olarak daha uygun seçenekler sunacaktır. Avizelerde farklı enerji sınıfları olabileceğini unutmamalısınız. Enerji tasarrufu sağlayan bir avize, uzun vadede faturalarınıza olumlu olarak yansıyacaktır. Avize fiyatları açısından bu durumların dikkate alınması gerekir.

Avize Modelleri

Avizelerin tasarımları ve üretim materyalleri açısından birçok farklı modeli vardır. Country, etnik, halat, karpuz, ledli ve modern avize bunlardan yalnızca bazılarıdır. Bunların yanı sıra rüstik, klipsli, portatif, sabit, klasik ve kristal avize gibi seçenekler de sayılabilir.

Avize modelleri açısından sınırsız bir seçenek imkânı vardır. Kendinize en uygun avize modelini seçmeden önce mobilya montajını yaptırıp üzerine avize denemeleri yaptırmanız çok daha iyi olacaktır. Her modelin kendine has özellikleri vardır. Bu özellikler özellikle üretim materyaliyle alakalıdır. Avizelerde; ahşap, alüminyum, cam, hasır, çelik, bambu, krom, plastik gibi çok farklı materyaller kullanılabilir. Materyallerdeki bu çeşitlilik modellere de yansımaktadır. Bunun yanı sıra duy tipinden, yüksekliğine, ebadından avize başlık sayısına kadar birçok değişken vardır. Tüm bu özellikler avizelerin çeşitlenmesini sağlamıştır.

Avizelerin satışı ve montaj hizmetleri genellikle aynı işletmeler tarafından gerçekleştirilir. Onlarca farklı işletmeye ve yüzlerce farklı avize modeline ise Uzman Deposu aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Uzman Deposu’nda birçok farklı ustaya ve işletmeye ulaşarak, hem avize satın alabilir, hem montajını gerçekleştirebilir hem de avize tamiri ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Avize modelleri açısından bu geniş çeşitlilik, kullanıcılara büyük avantajlar yaratmaktadır. Özellikle dekoratif açından geniş model yelpazesi son derece önemlidir. Bu sayede evinizin ya da işletmenizin dekorasyonuna bağlı olarak onlarca hatta yüzlerce farklı seçeneği değerlendirme şansınız olur. Avize modelleri arasında dikkat çeken ve son zamanlarda yaygın olarak kullanılmaya başlanan modellerden biri de led avize seçeneklerdir.

✅ Avize Hizmeti : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Avize Hizmeti İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler