120 Avize Montaj Ustası hizmet vermeye hazır

Avize

4 Avize Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
120 Avize Montaj Ustası hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

REŞAT VARLI

REŞAT VARLI

Adana / Seyhan

elektrik tesisatı ve arızaların giderilmesi, spot led ve avize montajı ve arızalı avizelerin onarımı veya değişimi , Ev elektrik ve elektroniği, internet kurulum işleri modem konumlandırma ve yapılandırma, kablo tesisat işleri, kablolu ve kablosuz ağ yapılandırma, uydu anteni kablo tesisat, tv montaj , her türlü ev eşyası montajı mobilya montaj işleri , stor perde, korniş montajı , yeni priz hattı oluşturma , şofben montajı , mutfak, lavabo ve banyo bataryalarının montajı değişimi , konusunda geniş çalışma aralığı ve uygun fiyat ile hizmetinizdeyim. Ek iş olarak yapmaktayım Tercih edersniz onur duyarım.


Yusuf Coşkun

Yusuf Coşkun

İstanbul / Beyoğlu

Bağlantı yapılır.


Ey

Emre yıldız

İstanbul / Pendik

Avize montajı ve bakımı yapılır


MA

Mustafa Aydogar

Zonguldak / Ereğli

Avizeleriniz itinayla takilir


Mutlu Müşteriler
Makbule T.

Avize 15/07/2022

Avize montaj işimizi Alparslan ustamıza devrettim. Kendisi çok sağolsun gelip kısa sürede halletti. Çok ilgi ve alaka gösteren bir usta. İşini bitirdiği halde bile bazı işleri yaptırdık ücret farkı bile almadı. Ellerine sağlık ust..

Mustafa F.

Avize 01/07/2022

Daha önce kendisine iş yaptırdığım Abdullah ustayı bu sefer avize montaj için çağırdım. Kendisi uygun fiyata avize montajı tamamladı. Çok sakin ve işinde stres yapmayan bir usta. Ellerine sağlık. Herkese de gönül rahatlığıyla tavs..

Eve F.

Avize 23/06/2022

Avize montaj için Sabri ustayı çağırdım. Kendisi avizeyle beraber gelip montajı yarım saatti halletti. Çok hızlı ve işini severek yapan bir usta. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. Asla pişman olmazsınız.

Fatma K.

Avize 16/06/2022

Avize montaj için gelen Sadık beye teşekkür ederim. 2 parça ekipmanı ile gelip montajı tamamladı. Bu kadar kısa sürede montajı yapıp sağlam bir şekilde işi teslim etmesi hem şaşırttı hemde hoşuma gitti. Kendisine çok teşekkür eder..

Mahmut M.

Avize 07/06/2022

Avize montajı tamamlamaya gelen Divan ustaya teşekkür ederim. Son derece saygılı ve işini bilen birisi. Kendisiyle tanıştığım için çok mutlu oldum. İyi ki varsın Divan ustam.

Avize Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Güvenilir Avize Montaj Ustaları

Aydınlatmada dekoratif, estetik ve aynı zamanda da avantajlı bir yapıya sahip olan avizeler, ışığın daha fazla yararlanılabilir hale gelmesini sağlamaktadır. Genellikle ışığın kırılmasını, yansımasını ve daha fazla yayılmasını sağladığı için kullanılan avizelerde kullanım öncesinde de profesyonel avize montaj ustası sayesinde doğru uygulama ile doğru sonuç elde edilebilir. Bu açıdan da doğru bir usta uzman sistemimiz sayesinde yaşadığınız her bölgede kolaylıkla bulunabilir.

Profesyonel bir avize montaj ustaları elektrik bağlantısından fiziki bağlantılara güvenilir montajı eksiksiz bir şekilde yapabilecek kişidir. Çünkü en küçüğünden en büyüğüne kadar her avizenin doğru bir şekilde montaj edilmesi, hem ışığın doğru bir şekilde yayılmasını hem de eşyanın sıkıntısız bir şekilde yıllar boyunca kullanılabilmesini sağlar. Montaj sırasında avizenin bağlantılarında yanlışlık yapılması, elektrik kaçaklarına ve fiziki hasarlara neden olabilir.

Işıl Işıl Evler İçin Doğru Avizeler Seçmelisiniz

Avize faydalı kullanımı ile birlikte aynı zamanda dekoratif bir yapıya sahip olduğu için bir evde ışıltılı bir görüntü elde etmek açısından doğru avize seçimi yapmak da önemlidir. Bu noktada genellikle montaj işlemini gerçekleştiren ustalar ile avize satışını gerçekleştiren firmalar birbirleriyle aynı olmaktadır. Bu nedenle Uzman Deposu üzerinde yaptığınız sorgulamalar sonucunda karşınıza çıkan avizeci hem alım hem de montaj hizmeti alabileceğiniz noktayı sağlayacaktır.

Genellikle avizeciler üzerinden hizmet alınırken, evinizde kullanacağınız avizeyi seçmeniz noktasında belirli bilgilere ihtiyaç duyulur. Örneğin; tavan yüksekliği, odanın boyutları, kullanılacak ışık rengi, dekorasyon açısından kullandığınız mobilyalar, evin ne kadar güneş aldığı gibi birçok farklı nokta doğru bir avize seçmek için önemlidir. Bu açıdan iyi bir usta ve avize satış işletmesinin size sunacağı önerileri değerlendirerek, farklı modellerde avize seçimleri yapabilirsiniz.

Değişen Avize Modelleri İle Şansınız Daha Fazla

Avize seçimleri gerçekleştirirken belirli kriterlerin göz önünde bulundurulması ile birlikte aynı zamanda da günümüzde üretimlerde artan modeller şansınızı daha yüksek bir konuma ulaştırmaktadır. Örneğin, uzman sistemimiz üzerinde avize montajı yapanlar sayesinde bir hizmet alırken, yapacağınız avize seçimlerinde size bu modeller geniş bir şekilde sunulabilir. Bu sayede evinizin yapısı ve dekorasyon tarzınız ile en uyumlu avize seçimini daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Avize denildiğinde klasik kristal taşlı, altın metal renkli avizeler ya da şaşalı bol ampullü avizeler her zaman ön plana çıkmaktadır. Ancak günümüzde daha sade tarza sahip olan ahşap, metal, halat, cam avizeler veya LED aydınlatma sağlayan farklı geometrik şekillere sahip avizeler de seçim şansını artırmaktadır. Bu noktada da avize montajı yapan firmalar size sundukları bu ürünlerde de bu ürünün türüne göre eksiksiz ve güvenli bir şekilde montaj işlemlerini de yapabilirler.

Avize Seçerken Bütçenizi Göz Önünde Bulundurun

Genellikle ışıl ışıl ve olabildiğince fazla aydınlatan avizeler daha fazla cezbedici gelse de özellikle enerji tüketimi açısından da seçtiğiniz avize doğru bir yapıya sahip olmalıdır. Bu açıdan genellikle seçtiğiniz firmada avize için ürün temini ve montaj hizmeti alırken, aynı zamanda bir elektrikçi konumunda da bulunan işletmeler sayesinde kullanacağınız avizenin enerji sarfiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz. Bu sayede hem ürün bütçesi hem de sonraki süreçte kullanılacak enerji açısından doğru seçimler yapabilirsiniz.

Uzman Deposu üzerinde avize montaj ustası araştırmaları çoğu zaman yeni ev sahipleri tarafından yapılmaktadır. Bu süreçte yeni bir eve taşınmak isteyen kişiler avize montajı hizmetleri ile birlikte korniş montajı hizmetlerini de bir arada almayı tercih edebilir. Hatta taşındığınız yeni konutta yeniden kullanım için montaj işlemi yapılması gereken klimalarda klima gaz dolumu hizmetlerini de alabilmeniz için Uzman Deposu size aradığınız tüm hizmetleri bir arada sunabilmektedir. 

✅ Avize Hizmeti : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Avize Hizmeti İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler