141 Asma Tavan Ustası hizmet vermeye hazır

Asma Tavan

4 Asma Tavan Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
141 Asma Tavan Ustası hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Sy

Sait yılmaz

İstanbul / Ataşehir

Asma tavan işleriniz için talep oluşturup fiyat teklifi alabilirsiniz. Profesyonel asma tavan ekibimiz ile işlerinizi yapmaya hazırız.


Teknik Yapı

Teknik Yapı

Adana / Ceyhan

Asma tavan ve gergi tavan hizmetleri


Mutlu Müşteriler
Bekir Ö.

Asma Tavan 25/07/2022

Asma tavan diyince akla gelen ilk ustam Cengiz ustamdır. Kendisi tek başına asma tavan işinin üstesinden geliyor. Hiç bir şey demeden o nasıl memnun olacaksak o şekilde yapıyor ve memnunda ediyor. Kendisiyle ne zaman çalışsam sonu..

Ayhan Ş.

Asma Tavan 14/07/2022

Asma tavan işini iyi ki Oğuz ustama yaptırmışım. Kendisi çırağı ile bu zorlu işin üstesinden geldi. Hiç zorlanmadan ve bizi kırmadan her istediğimizi yaptı. Yaptığı iş hakkında da bilgiler verdi ve bizi yeterince memnun etti. Sizl..

Salih R.

Asma Tavan 10/07/2022

Asma tavan işini en iyi yapacak tek tanıdığımız usta Ömer ustamdır. Kendisine hiç işi söylemeden kendisi tek başına asma tavan işini yaptı. İşinde o kadar tecrübeli ve bilgili ki nerede ne yapacağını çok iyi biliyor. Ellerine sağl..

Serdar N.

Asma Tavan 29/06/2022

Asma tavanımızı yapan Ferdi ustama teşekkür ederim. Çok zor uğraşmalar sonucu hatasız bir şekilde bitirdi. Çok yorulmasına rağmen işini bırakmadı sonuna kadar uğraştı. En güzel şekilde bitirdi. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye e..

İrfan Ö.

Asma Tavan 21/06/2022

Asma tavanını yapacak ve bunu üstlenecek Alçıpan ustası Kürşat beyi tercih ettik. Gerçekten yaptığı iş ve aldığı ücret çok farklı. Daha fazlasını haketmesine rağmen uygun fiyat alıyor. Muazzam bir şekilde de asma tavanınızı yapıyo..

Asma Tavan Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Asma Tavan

Yapının üst noktasını kapatan tavan, genellikle kireç badana veya son yıllarda özel tavan boyaları ile boyanmakta ve temiz bir görüntü elde edilmektedir. Ancak çok uzun yıllardır özel olarak üretilen alçıpan isimli bir malzeme ile uygulanan asma tavan gibi bir sistem de hem evlerde hem işletmelerde kullanılmaktadır. Günümüzde gelişen teknoloji ile daha fazla malzeme üretilmesi ve yeni sistemler geliştirilmesi sayesinde de asma tavan modelleri açısından da çok geniş tercihler sağlanmaktadır. Bu nedenle uzman sistemimiz içerisinde her gün birçok kişi yaşadığı çevrede bu konuda hizmet veren firmaları araştırmaktadır.

Uzman Deposu olarak size evinizde dekorasyon ve değişiklik açısından hizmet verebilecek birçok kişiyi sunmaya çalışırken, alçıpan ve asma tavan gibi konularda da hizmet alabileceğiniz herkese ulaşabilmeniz açısından yardımcı oluyoruz. Bu noktada örneğin evinizde salon içerisinde bir dekorasyon yapılırken, bu dekorasyon içerisinde bir asma tavan uygulaması istiyorsanız iyi bir ustaya ulaşmanız gerekecektir. Bu kapsamda da sistemimiz içerisinde il ve ilçe seçenekleriyle çok hızlı ve pratik bir şekilde istediğiniz asma tavan ustası alternatiflerine her an ulaşabilirsiniz.

Asma Tavan Modelleri Nasıl Geliştirilir?

Asma tavan belirtildiği üzere alçıpan malzeme ile geliştirilen bir sistem olduğu için kolaylıkla işlenebilen bu malzemenin istenilen geometrik şekilleri kazanması ile uygulamalar yapılabilir. Montaj işlemleri çok kolay bir yapıya sahip olan bu malzeme, özellikle CNC kesim operatörü makineleri ve ustalar tarafından yapılan el ile kesimler sayesinde istenilen şekillere dönüşebilmektedir. Bu sayede de asma tavan modelleri arasında kimi zaman tavanda bir çiçek motifi kimi zaman bir yaprak veya damla motifi görülebilir.

Modeller şekillendirilirken özellikle tavan kısmında bulunacak aydınlatma açısından da özel çalışmalar yapılır. Günümüzde birçok asma tavan uygulaması içerisinde LED ışıklandırmalar ve gizli floresanlar ile aydınlatma sağlanırken, daha farklı bir renk uyumu ve parlak bir görüntü elde edilmektedir. İyi bir modelin uygulanabilmesi için elbette ki iyi bir asma tavan firması seçmek de önemlidir. Çünkü her firma kendi yapısı içerisinde kullandığı malzeme, personelleri ve sistemleri ile birlikte farklı bir kaliteye ve farklı bir uzmanlığa sahiptir. İşte bu açıdan Uzman Deposu sayesinde sizin için en iyi hizmeti verebilecek ustaları çok daha kolay bir şekilde seçebilirsiniz.

Asma Tavan Ustası Nasıl Hizmet Verir?

Evinizde, ofisinizde, bir otelde veya bir kurum içerisinde uygulanacak asma tavan için öncelikle bir ustadan hizmet alınması gerekir. Bağımsız veya bir firma içerisinde hizmet veren bu usta, uygulama alanında ilk aşamada bir inceleme sağlar. Aslında bu noktada tıpkı uzman sistemimiz sayesinde ulaşabildiğiniz bir koltuk döşemeci tarafından yapılan inceleme akla getirilebilir. Bu inceleme sayesinde doğru uygulamanın doğru şekilde yapılması açısından en iyi kararlar verilebilir. Yine bu uygulama ile birlikte değişim gerçekleştirilmesi gereken korniş açısından da sistemimizde iyi bir korniş montaj ustası ve dekorasyonu tamamlamak için gereken klimacı gibi her ustaya da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Uzman Deposu sayesinde ulaştığımız asma tavan ustaları inceleme sonrasında kullanılacak malzeme, uygulamanın boyutu ve geometrik şekli gibi her noktaya karar verdikten sonra atölyede malzeme üretimlerini sağlar. Hazırlanan tüm malzemeler ile birlikte asma tavan firmaları uygulamaları mutlaka ev ortamında ya da ofis gibi istenilen ortamda birebir olarak gerçekleştirir ve sonucu garantili bir şekilde sizlere sunar.

Asma Tavan Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Asma tavan için standart olarak alçıpan adı verilen malzeme kullanılırken, ek malzemeler arasında dekoratif metal parçalar, cam parçalar, ışıklandırma ve süs detayları yer alabilir. Bir uygulamada asma tavan modelleri açısından fiyat belirlemesi yapılırken de kullanılan bu malzemenin miktarı, uygulamanın boyutu ve hizmet veren firmanın kalitesi gibi noktalar net rakamların belirlemelerini sağlar.

Uzman Deposu sayesinde yaşadığınız il ve ilçe filtrelerini kullanarak kolaylıkla ulaşabildiğiniz usta asma tavancılar sizin için fiyat belirlemelerinde önceden belirttiğiniz ayrıntılara göre teklifler sağlayabilir. Bu teklifler içerisinde bütçenize en uygun rakama bağlı olarak usta seçimlerini yapabilir ve bu sayede de en hızlı şekilde istediğiniz hizmetleri alabilirsiniz. 

✅ Asma Tavan Hizmeti : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Asma Tavan Hizmeti İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.