141 Asma Tavan Ustası hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Sy

Sait yılmaz

İstanbul / Ataşehir

Asma tavan işleriniz için talep oluşturup fiyat teklifi alabilirsiniz. Profesyonel asma tavan ekibimiz ile işlerinizi yapmaya hazırız.


Teknik Yapı

Teknik Yapı

Adana / Ceyhan

Asma tavan ve gergi tavan hizmetleri


Mutlu Müşteriler
Cem T.

Asma Tavan 02/12/2021

Sefa usta ve ekibinin yaptığı boya ve alçıpan işinden çok memnunum. Özellikle yaptıkları asma tavan tam da istediğimiz gibi oldu eksiği yok fazlası vardı. Söyledikleri tarihte teslim ettiler. Her yaptıkları işin ardından kontrol e..

Burhan İ.

Asma Tavan 24/11/2021

10 numara hizmet gözü kapalı referans olurum ne denildiyse o hatta daha fazlasını yapıyorlar zaman olarak ne denildiyse o paranın hakkını sonuna kadar hak ediyorlar. İstediğimiz ve düşündüğümüz zaman güzel olacağı asma tavanı kısa..

Haluk T.

Asma Tavan 17/11/2021

Evimizi tam istediğimiz gibi çiçek gibi yaptılar. Tüm planı değiştirdiğimiz evde çok iyi bir işçilikle asma tavanları muhteşem yaptılar dürüst, işinin ehli, dedikleri zamanda işini bitirdiler. Ustalarda yaşanan en büyük sıkıntılar..

Bayram Ş.

Asma Tavan 08/11/2021

Yakup usta tam benim aradığım tarzda bir usta ne istediysem harfiyen yaptı asma tavanı değiştirip değiştirme konusunda tereddetüm vardı iyi ki değiştirmeye karar vermişim ve Yakup usta uygulama yaptı malzeme seçimi montajda titiz..

Yavuz U.

Asma Tavan 01/11/2021

İşini çok güzel ve temiz yapan, çok sakin çalışan güvenilir biri. Çok hızlı teslim etti, hiç ekstra masraf çıkarmadı, yapılması gerekenlerin dışında da yardımcı oldu. Çok teşekkür ediyorum. Apartman yöneticisiyim, bundan sonra tav..

Asma Tavan Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Asma Tavan

Yapının üst noktasını kapatan tavan, genellikle kireç badana veya son yıllarda özel tavan boyaları ile boyanmakta ve temiz bir görüntü elde edilmektedir. Ancak çok uzun yıllardır özel olarak üretilen alçıpan isimli bir malzeme ile uygulanan asma tavan gibi bir sistem de hem evlerde hem işletmelerde kullanılmaktadır. Günümüzde gelişen teknoloji ile daha fazla malzeme üretilmesi ve yeni sistemler geliştirilmesi sayesinde de asma tavan modelleri açısından da çok geniş tercihler sağlanmaktadır. Bu nedenle uzman sistemimiz içerisinde her gün birçok kişi yaşadığı çevrede bu konuda hizmet veren firmaları araştırmaktadır.

Uzman Deposu olarak size evinizde dekorasyon ve değişiklik açısından hizmet verebilecek birçok kişiyi sunmaya çalışırken, alçıpan ve asma tavan gibi konularda da hizmet alabileceğiniz herkese ulaşabilmeniz açısından yardımcı oluyoruz. Bu noktada örneğin evinizde salon içerisinde bir dekorasyon yapılırken, bu dekorasyon içerisinde bir asma tavan uygulaması istiyorsanız iyi bir ustaya ulaşmanız gerekecektir. Bu kapsamda da sistemimiz içerisinde il ve ilçe seçenekleriyle çok hızlı ve pratik bir şekilde istediğiniz asma tavan ustası alternatiflerine her an ulaşabilirsiniz.

Asma Tavan Modelleri Nasıl Geliştirilir?

Asma tavan belirtildiği üzere alçıpan malzeme ile geliştirilen bir sistem olduğu için kolaylıkla işlenebilen bu malzemenin istenilen geometrik şekilleri kazanması ile uygulamalar yapılabilir. Montaj işlemleri çok kolay bir yapıya sahip olan bu malzeme, özellikle CNC kesim operatörü makineleri ve ustalar tarafından yapılan el ile kesimler sayesinde istenilen şekillere dönüşebilmektedir. Bu sayede de asma tavan modelleri arasında kimi zaman tavanda bir çiçek motifi kimi zaman bir yaprak veya damla motifi görülebilir.

Modeller şekillendirilirken özellikle tavan kısmında bulunacak aydınlatma açısından da özel çalışmalar yapılır. Günümüzde birçok asma tavan uygulaması içerisinde LED ışıklandırmalar ve gizli floresanlar ile aydınlatma sağlanırken, daha farklı bir renk uyumu ve parlak bir görüntü elde edilmektedir. İyi bir modelin uygulanabilmesi için elbette ki iyi bir asma tavan firması seçmek de önemlidir. Çünkü her firma kendi yapısı içerisinde kullandığı malzeme, personelleri ve sistemleri ile birlikte farklı bir kaliteye ve farklı bir uzmanlığa sahiptir. İşte bu açıdan Uzman Deposu sayesinde sizin için en iyi hizmeti verebilecek ustaları çok daha kolay bir şekilde seçebilirsiniz.

Asma Tavan Ustası Nasıl Hizmet Verir?

Evinizde, ofisinizde, bir otelde veya bir kurum içerisinde uygulanacak asma tavan için öncelikle bir ustadan hizmet alınması gerekir. Bağımsız veya bir firma içerisinde hizmet veren bu usta, uygulama alanında ilk aşamada bir inceleme sağlar. Aslında bu noktada tıpkı uzman sistemimiz sayesinde ulaşabildiğiniz bir koltuk döşemeci tarafından yapılan inceleme akla getirilebilir. Bu inceleme sayesinde doğru uygulamanın doğru şekilde yapılması açısından en iyi kararlar verilebilir. Yine bu uygulama ile birlikte değişim gerçekleştirilmesi gereken korniş açısından da sistemimizde iyi bir korniş montaj ustası ve dekorasyonu tamamlamak için gereken klimacı gibi her ustaya da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Uzman Deposu sayesinde ulaştığımız asma tavan ustaları inceleme sonrasında kullanılacak malzeme, uygulamanın boyutu ve geometrik şekli gibi her noktaya karar verdikten sonra atölyede malzeme üretimlerini sağlar. Hazırlanan tüm malzemeler ile birlikte asma tavan firmaları uygulamaları mutlaka ev ortamında ya da ofis gibi istenilen ortamda birebir olarak gerçekleştirir ve sonucu garantili bir şekilde sizlere sunar.

Asma Tavan Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Asma tavan için standart olarak alçıpan adı verilen malzeme kullanılırken, ek malzemeler arasında dekoratif metal parçalar, cam parçalar, ışıklandırma ve süs detayları yer alabilir. Bir uygulamada asma tavan modelleri açısından fiyat belirlemesi yapılırken de kullanılan bu malzemenin miktarı, uygulamanın boyutu ve hizmet veren firmanın kalitesi gibi noktalar net rakamların belirlemelerini sağlar.

Uzman Deposu sayesinde yaşadığınız il ve ilçe filtrelerini kullanarak kolaylıkla ulaşabildiğiniz usta asma tavancılar sizin için fiyat belirlemelerinde önceden belirttiğiniz ayrıntılara göre teklifler sağlayabilir. Bu teklifler içerisinde bütçenize en uygun rakama bağlı olarak usta seçimlerini yapabilir ve bu sayede de en hızlı şekilde istediğiniz hizmetleri alabilirsiniz.