137 Asansörcü hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

M

MAVİKENT ASANSÖR MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Muğla / Fethiye

Asansör montaj , bakım , arıza ve revizyon servisi


Mutlu Müşteriler
Cebrail Ç.

Asansörcü 22/10/2021

Asansörlerin arıza ve bakım işleri ile ilgilenen firmayı seçtim. Asansörlerin sorunsuz bir şekilde işlemesinin yanı sıra emniyetli şekilde çalışması için emek harcadılar. Asansör bakımlarını kendi başına ve belirli bir süre içeris..

Engin N.

Asansörcü 14/10/2021

Asansör durmadan kendisini servis dışı bırakıyordu. Bu yüzden sürekli olarak anlaştığımız asansör firmasını çağırdık. Kendileri ekibi ile gelip kolay bir şekilde sorunu tamamladılar. Şuan hiçbir sıkıntısı yok gayet iyi durumda. El..

Çağlayan K.

Asansörcü 07/10/2021

Yurdumuzun asansörlerinde motor fazla ses yaptığında dolayı asansör tamir firması ile anlaştım. Kendileri oluşturdukları ekip ile gelip sorunu uzun süre sonucunda buldular. Ekip her işe elini atıyor hiç işten kaçmıyorlar bu çok mu..

Cengiz M.

Asansörcü 30/09/2021

Lirpomp çektiği halde kabin hareket etmiyordu. Bu yüzden asansör tamir ekibi ile anlaştık. Kendileri hemen bizi mahcup etmemek için hızlı bir şekilde geldiler. Sorunu bulduğu zaman hepsi organize şeklinde ayrı ayrı iş yaptılar. Ge..

İbrahim L.

Asansörcü 24/09/2021

Yurtta kaldığım için sürekli asansörle inip çıkıyorduk. Asansör durmadan stop edip bizi korkutuyordu. Bunun için bu işin ustası olan Yunus ustayı çağırdık. Ekibi ile gelip bütün uğraşlar sonucunda her şeyi hallettiler. Gerçekten b..

Asansörcü Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Asansörcü

Teknoloji, insanların yaşam alanlarında daha konforlu ve pratik uygulamaların sağlanması için her zaman değişen gelişmeler ortaya koymuştur. Örneğin, çok eski zamanlardan bu yana yapılarda kullanılan asansör, insan hayatına konfor katan en önemli teknik girişimlerden birisidir. Asansör, kullanıldığı yapıda katlar arası ulaşımın çok daha hızlı ve kolay bir şekilde sağlanmasına yardımcı olur. Bu açıdan her yapıda uygulama, onarım ve kontrol gibi noktalarda uzman asansörcü hizmetleri önemli bir yere sahiptir. Uzman bir personele ulaşma konusunda da yine Uzman Deposu size her zaman destek temelli bir hizmet vermektedir.

Uzman sitemiz içerisinde istediğiniz her yapı için bütçenize uygun ve aradığınız hizmet türüne uygun bir şekilde asansör konusunda hizmetler alabilirsiniz. Firmamızın sağladığı uzman sistemine kayıt olan her usta, alanında tecrübesini kanıtlamış, takdir gören ve ekonomik açıdan da avantaj sağlayan bir yapıya sahiptir. Uygulama, tamir ve bakım gibi her noktada hizmet verebilen bir asansörcü sizin için de aradığınız hizmet türüne göre özel bir şekilde verilen fiyat teklifleri ile hizmet sağlayabilir.

Uzman Asansörcü İle Alınabilecek Hizmetler Nelerdir?

Yapılarda özellikle son yıllarda yasal düzenlemeler gereği 5 kat ve üzeri bir yapı için mutlaka asansör kullanımı sağlanmalıdır. Hatta eski tarihi yapılarda dahi bu düzenleme sonrasında haricen veya yapı içerisinde özel olarak asansör uygulaması sağlanmıştır. Günümüzün yapılarına bakıldığında ise genellikle 6 kat veya çok daha yüksek yapılar görülmektedir. Bu tarz yapılarda asansör kullanımı tıpkı yerel yönetimlerin zorunlu tuttuğu dış cephe mantolama gibi önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle mutlak olarak bir uzman asansörcü hizmetine başvurmak gerekir.

Her yapıda hizmet verebilecek kapasitede bir asansörcü bahsedildiği şekilde uygulama, onarım ve bakım noktasında hizmetler verebilir. Uygulama hizmetleri balkonunuz için cam balkon hizmeti aldığınız gibi yapınız için asansör hizmeti almanız ile benzer bir yapıya sahiptir. Yani daha önce asansör bulunmayan bir yapıda sıfırdan asansör inşa edilmesi gerekir. Bu açıdan yapı içerisinde uygun boşluğun bulunması veya yapı dışından bir çalışma yapılması gerekir. Onarım hizmetlerinde ise asansör halatı, motor, kabin, elektrik ve elektronik sistemlerin onarılması gibi her ayrıntı yer alır. Bakım hizmetleri ise asansör kullanılan her yapıda yine kurallar gereği periyodik bir şekilde alınması gereken hizmetlerdir.

Uzman Asansörcü Nasıl Seçilmelidir?

Her yapıda yapının türüne göre eski veya yeni bir asansör bulunurken, bu asansörde kabin boyutu, kullanılan motor, kaç kat bir yapı için kullanıldığı gibi ayrıntılar önceden bir proje ile belirlenmiştir. Bu açıdan düşünüldüğünde eğer yapı için bir uzman asansörcü ile anlaşmak istiyorsanız, bakım, onarım ve değişim gibi noktalarda hizmet verecek bu asansör personelinin belirli kriterlere sahip olması gerekebilir. Aslında kriterler noktasında uzman sistemimiz sayesinde her uzman için verilmiş yorumları, kalite puanlarını ve kaç defa hizmet vermiş olduğu gibi ayrıntıları inceleyebilirsiniz.

Evlerde dekorasyon gibi çalışmalarda bir mutfak dolabı ustası kullandığı malzeme, uygulamadaki titizliği, ne kadar hızlı ve güvenilir hizmet verdiği gibi noktalara göre değerlendirilebilir. Bir uzman asansörcü yine aynı şekilde çalışmasındaki ayrıntılara göre mutlaka daha önce değerlendirilmiştir. Bu açıdan hem uzman sistemimiz üzerinde hem de çevrenizde alabileceğiniz yorumlar ile size istediğiniz hizmet için teklif veren uzmanları sizde değerlendirebilirsiniz. Bu konuda kullandıkları malzeme kalitesi, ne kadar uzun bir süredir hizmet verdikleri, hangi markaları kullandıkları ve aldıkları yorumlar seçimlerinizde fayda sağlayabilir.

En Yakın Asansörcü Nasıl Bulunabilir?

Bazı durumlarda asansör ani bir arıza gösterdiğinde, çok hızlı bir şekilde hizmet almanız gerekebilir. Aslında bu durumlarda anlaşmalı olduğunuz bir firma yer alsa da firma değişimi veya çok daha acil bir hizmet açısından en yakın asansörcü üzerinden hizmet alınması önemlidir. Bu gibi acil durumlarda 7/24 uzmanlara ulaşabildiğiniz sistemimiz sayesinde kısa bir şekilde il, ilçe ve hizmet türü filtresiyle en hızlı teklifleri alabilirsiniz.

Uzman Deposu firma portföyü içerisinde farklı il ve ilçelerde giderek Türkiye geneline yayılan bir şekilde genişlemeye devam etmektedir. Bu bağlamda da bugün birçok farklı ilde 365 gün standart hizmetler ve en acil durumdaki hizmetler için en yakın asansörcü kolaylıkla ulaşılabilir konumda bulunmaktadır. Sayfamız üzerinde farklı ustalardan aldığınız teklifler ile hızlı bir karar vererek, bu noktada ivedi hizmetleri de kolayca alabilirsiniz.