137 Asansör Tamir Servisi hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Rahmi Karagöl

Rahmi Karagöl

Karaman / Merkez

Viplift ve maraspoli asansör arza bakim ve nontaj asansöre dair hersey


Mutlu Müşteriler
Naim G.

Asansör Tamir 02/12/2021

Sürekli asansör bozulduğu için firmamızı değiştirdik. Yeni anlaştığımız firma bizzat ekipleriyle ve malzemeleri ile gelip sorunu anında buldular. Çözmeleri uzun da sürse bitirdiler. Her türlü kontrolü sağlıyorlar ve aynı zaman da..

Adem K.

Asansör Tamir 23/11/2021

Asansör tamiri için servislerde yüksek rakamlarda fiyat çıkarttılar. Burada anlaştığım teknik Servisinden teklif aldım. Fiyatı oldukça uygundu. hizmetlerinden dolayı teşekkür tavsiye ediyorum. Değişen parçanın da garantisini veriy..

Tolga K.

Asansör Tamir 16/11/2021

İş yerimizde bulunan asansörlerin tamir ve bakım işlerini yapan ekibe teşekkür ederim. Asansör ustası ekibi işi ile alakalı olan araç gereçler ile cihazları kullanma bilgisine sahipler. Ekip asansörlerin arıza ve bakım işleri ile..

Berat R.

Asansör Tamir 07/11/2021

Asansör ustası Berat usta ve ekini , işi ile alakalı olan araç gereçler ile cihazları kullanma bilgisine sahiptirler. Anında asansörümüzün arızasını buldular. Hepsi organizeli bir biçimde arızayı çözdüler. Daha sonra da ekstra ücr..

İhsan Y.

Asansör Tamir 30/10/2021

Binada ki asansörümüzün arıza ve bakım işleri ile ilgilenen ilk kez tercih ettiğimiz firma ile çalıştık. Kendileri hemen ekibi ile gelip asansörün sorununu bulup hızlı bir şekilde getirdiği malzemeleri ile çözdüler. Aynı zamanda t..

Asansör Tamir Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Asansör Tamir

Yüksek katlı yapılarda yapı içi ulaşımı kolaylaştıran asansörler, mekanik yapıları ile birlikte birçok farklı neden sonucunda arıza gösterebilecek sistemlerdir. Bu mekanizmanın arıza göstermesi, özellikle yüksek katlarda oturan apartman sakinleri için en büyük sorunlar arasında yer alır. Bu nedenle karşılaşılan arızalarda asansör tamir bakım hizmetlerinin hiç beklemeden alınması ihtiyacı bulunmaktadır. Uzman sistemimiz sayesinde de bu tip bir hizmetin alınabilmesi için en hızlı şekilde yaşanılan her şehirde hizmet alternatiflerine ulaşılabilir.

Uzman Deposu sayesinde yapılarda eski tip asansörlerden yeni sistem asansörlere kadar tüm mekanizmalar için gereken asansör tamir ustası alternatiflerine ulaşabilirsiniz. Asansör sistemleri konusunda bakım, tamir, onarım ve parça değişimi gibi hizmetler gerçekleştiren tüm firmalar periyodik hizmetler veya acil hizmetler gibi noktalarda size hizmet verebilir. Bu açıdan aradığınız hizmet türüne bağlı olarak kullanabileceğiniz farklı filtreler ile yaşadığınız şehirde tüm uzman firmalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Asansör Tamir Servisleri Nasıl Hizmet Verir?

Genellikle yapılarda kullanılan asansörler için asansörün ilk kullanımdan önce montajını gerçekleştirmiş firmalar sonraki dönemlerde de düzenli periyodik hizmetler ile bu asansörün sağlıklı şekilde kullanılmasını sağlar. Ancak bazı durumlarda çalışılan asansör tamir servisleri hizmet vermeyi bırakabilir veya daha farklı bir firmanın seçilmesi ihtiyacı bulunabilir. Bu gibi durumlarda uzman sistemimiz sayesinde seçtiğiniz il ve ilçe ile birlikte filtreli bir arama yaptığınızda, bölgenizde hizmet veren firmaları onlarca farklı alternatif ile görme şansınız bulunmaktadır.

Profesyonel asansör servisleri yapılardaki asansör sistemlerinin karşılaşabilecekleri sorunları önceden tespit edebilen ve bu konumda önlemler alabilen firmalardır. Bu açıdan periyodik hizmetler verildiğinde düzenli bakım sayesinde gereken dönemlerde parça değişimleri, parça onarımları ve bakım işlemleri yapılır. Bu profesyonel firmalar acil durumlarda hemen ulaşabileceğiniz ve gerektiğinde 24 saat asansör onarımı için hizmet alabileceğiniz firmalardır. Asansör sistemi içerisinde ray, motor, kabin, elektronik sistemler, elektrikli parçalar veya kapı sistemleri gibi her noktada gereken yedek parçalar ve cihazlar ile onarımlar gerçekleştirebilirler.

Asansör Tamir Bakım Hizmetlerinde Nelere Dikkat Etmelidir?

Uzman sistemimiz sayesinde evinizde veya bir yapıda hizmet verebilecek boyacı ya da elektrikçi gibi birçok farklı uzmana kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu çerçevede benzer şekilde asansör tamir bakım hizmetleri açısından da gereken tüm işletmelere yine uzman sistemimiz sayesinde ulaşma şansınız bulunmaktadır. Bu noktada seçtiğiniz işletmelerde de verilecek tamir ve bakım hizmetlerinde bazı noktalara dikkat etmek her zaman önemlidir. Örneğin, bakım işlemlerinde periyodik bakım sürelerinin aksatılmaması her zaman önemlidir.

Profesyonel bir asansör servisi bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirirken, her zaman orijinal yedek parçalar kullanmalıdır. Kullanılan bu parçaların bir garantisi bulunması gerekmek ile birlikte garanti süresi içerisinde tekrar arıza oluşursa, ücretsiz bir şekilde yeniden değişimler yapılmalıdır. Asansörlerde taşıma kapasitesine ve asansörün yaşına göre en uygun ve en doğru güce sahip parçalar ile bakım-onarım çalışmaları yapılmalıdır. Yapılan her işlem rapor altına alınarak, bu raporlar belirli bir dosya içerisinde arşivlenmeli ve gereken dönemlerde resmi mercilere ibraz edilebilmelidir.

Asansör Tamir Servisleri Hizmet Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Profesyonel yapı ile birlikte son teknoloji sistemleri kullanarak güvenilir bir şekilde hizmet veren asansör tamir servisleri görecekleri hizmetlerde fiyatları yapılan işleme göre belirlemelidir. Bu açıdan örnek olarak asansör kabini değişimi için bir asansör firması ile görüşme gerçekleştirmek istiyorsanız, uzman sistemimiz üzerinde il ve ilçe filtreleri ile ulaşabileceğiniz firmalar arasında teklif usulü değerlendirme sağlayabilirsiniz.

Uzman Deposu size sunduğu sistem sayesinde en kolay şekilde aradığınız tüm hizmetlerde gereken firmalara ulaşma şansı sağlamaktadır. Bu sayede asansör tamir bakım hizmetleri açısından da istediğiniz firmaları seçerken, sundukları teklifleri değerlendirebilirsiniz. Örneğin, asansör kabini değişimi veya halat değişimi için nasıl bir fiyat teklifine sahip olduklarını, kullanacakları parçaları, kaliteleri ile daha önce aldıkları yorumlar gibi birçok alternatif bilgiyi göz önünde bulundurabilirsiniz.