117 Arapça Öğretmeni hizmet vermeye hazır

Arapça Dersi

4 Arapça Dersi Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
117 Arapça Öğretmeni hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

İsmail Aslıhan

İsmail Aslıhan

Şanlıurfa / Karaköprü

Merhabalar Ben Ismail ASLIHAN. Gazi Arapça Öğretmenliği Mezunuyum. 3 Yıl Sağlık Bakanlığı Uluslararası Yeminli Arapça Tercüman olarak çalıştım. Yaklaşık Olarak 10 Yıldır MEB te ve Online Olarak Arapça öğretmenliği olarak çalışmaktayım. Arapça -Türkçe- Türkçe - Arapça dersleri vermekteyim. Arapça konuşma garantisi vermekteyim. Arapça benim işim. Arapçayı anadilim gibi bilmekteyim


B

Bayram

Sinop / Merkez

Özel arapça dersi verlir


N

Noura

Denizli / Merkezefendi

Arapça anadili


Mutlu Müşteriler
Emir A.

Arapça Dersi 16/06/2022

Mustafa hocam sayesinde Arapça dersi aldım. Dersi çok odaklı bir şekilde anlatıyor. Anlamamak mümkün değil. Bir haftada Arapçayı okumaya başladım. Daha da çok derslere devam edeceğim. Teşekkür ederim hocam. Herkese de tavsiye eder..

Cafer K.

Arapça Dersi 29/03/2022

Salih hocamız gerçekten arapça dersinde bilgisi ve konusuna hakim bir eğitmen. Fakat her şeyden önce çok pozitif ve güler yüzlü bir kişi. Dersler kolayca su gibi akıp gidiyor. Öğreniyorum ve çok mutluyum. Kendisine çok çok teşekkü..

Sefa B.

Arapça Dersi 15/07/2021

Arapça için özel dersi aldığım Oktay hoca ile 1 ayı aşkın ders alıyorum ders anlatışı olsun Arapçaya olan hakimiyeti olsun gayet iyi. Tavsiye ederim.

Yasir B.

Arapça Dersi 09/07/2021

İmam hatip lisesinde okuyan oğlum Arapça dersinde fazla zorlandığı için eve özel Arapça hocası çağırdık. Kendisi de aynı şekilde daha önce bir çok kez eğitim almış arapça dersi için. Oğlum için verdiği arapça dersi zaman geçtikçe..

Arapça Dersi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Tam Kapsamlı Arapça Dersi

Türk toplumunun Orta Asya üzerinden Anadolu'ya göçmesi ile birlikte kısa sürede tanıştığı İslamiyet sonrasında Arap dilleri, Türk dilleri ile kaynaşmış ve önemli bir yere sahip olmuştur. 1000 yılı aşkın süredir Türk dili içerisinde Arap dillerinden geçmiş birçok farklı kelime ve Arapça ile bütünleşmiş kavramlar yer almaktadır. Günümüzde de halen Arap toplumu ile yakın bir ilişkisi bulunan Türk toplumu, kendi içerisinde de çok yüksek bir Arap nüfus bulunması ile birlikte birçok kişi için mesleki anlamda veya kültürel anlamda Arapça özel ders alternatifleri önemli bir yere sahip olmaktadır.

Farklı dil eğitimleri ve değişen kurslar gibi birçok farklı programda size en iyi eğitmenleri ve kurumları sağlamak için alternatifler sunan uzman sistemimiz içerisinde Arapça konusunda da birçok farklı eğitime ve kuruma ulaşabilirsiniz. Bu açıdan kimi zaman sadece gündelik konuşma dili anlamında bazen akademik kapsamda bazen de sektörel olarak kariyer anlamında bir Arapça kursu ile bu dili en temel seviyesinden isterseniz en üst seviyesine kadar öğrenebilirsiniz.

Arapça Dersi Çok Farklı Mıdır?

Türkiye'de mesleki kariyer, gelişim veya eğitim amacıyla birçok farklı dil kursuna katılma şansınız bulunsa da bu dillerin birçoğunda Latin alfabesi ile Türkçeye daha yakın bir dil yapısı bulunmaktadır. Fakat Arap alfabesi, dünyanın tüm dillerinden farklı olarak hem gramer yapısı hem alfabenin kullanılışı hem de konuşma yapısı ile çok farklı bir yapıya sahiptir. Bu nedenle yaşadığınız il ve ilçede uzman sistemimiz sayesinde ulaştığınız bir Arapça öğretmeni size diğer kurslarda karşılaşacağınız dil eğitimlerine göre çok farklı bir yapıda eğitim verebilir

Arapça eğitimleri içerisinde öncelikle daha önce görmediğiniz bir alfabenin sıfırdan ezberlenmesi ve nasıl kullanıldığının öğrenilmesi gerekir. Sadece bu alfabe farkından dolayı dahi bir İtalyanca kursu veya Almanca eğitimi çerçevesinde yer alan kademe ve sisteme göre büyük bir farklılık yer almaktadır. Uzman Deposu sayesinde tüm bu eğitimlere ulaşabildiğiniz gibi bir Fransızca öğretmeni imkanlarına da ulaştığınızda, göreceğiniz bütün kurslarda Arapçaya göre çok daha farklı bir yapı bulunduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Arapça Kursu Nasıl Düzenlenir?

Genellikle Türkiye'nin Ortadoğu ile gelişen ilişkileri bağlamında ticari açıdan da Arapça birçok iş adamının öğrenmesi gereken diller arasına girmiştir. Bu nedenle birçok kişi tamamen bireysel olarak özel Arapça ders programlarına katılmayı seçmektedir. Programlarda Arapça öğretmenleri kişinin en rahat şekilde anlayabileceği kapsamda Arapçayı kademeli bir şekilde öğrenme imkanı sunmaktadır. Bu kapsamda kurs programları içerisinde alfabeden başlayarak, seslerin kullanımı, birleşimleri ve kelimelerin oluşturulması gibi birçok farklı nokta ile eğitimler devam eder.

Arapça dilinde alfabenin kullanılması açısından yazım ve okuma konusunda da tamamen diğer dillere göre ters bir yapı yer alır. Çünkü Arapça tersten yazılan ve tersten okunan bir dil olduğu için Arapça kursları genelinde öncelikli olarak okuma/yazma eğitimleri üzerinde durur. Bu eğitimlerin doğru bir şekilde tamamlanması sayesinde öğrenilen gramer yapısı ile Arapça konuşma açısından da daha iyi bir sonuca ulaşmak mümkün olmaktadır.

Arapça Dersi Fiyatları Ne Kadardır?

Kendi içerisinde farklı bir gramer yapısı ve dil öğretim yapısı ile birlikte özel ders Arapça fırsatlarını değerlendirdiğinizde, kurs aldığınız noktanın sunduğu imkanlara, kursun süresine ve eğitmenin tecrübesi gibi ayrıntılara göre ders fiyatları belirlenebilir. Genellikle Arapça dersleri bir kurum içerisinde öğrenci grupları için verilirken, bazen özel olarak şahsi ders almayı ya da daha sağlıklı bir süreç içerisinde uzaktan eğitim imkanlarını kullanmayı seçebilirsiniz.

Uzman Deposu sayesinde bulunduğunuz il ve ilçede istediğiniz ayrıntılara göre arama fitrelerini de kullanarak Arapça öğretmenleri konusunda geniş bir listeye ulaşabilirsiniz. Bu liste içerisinde eğitim sistemi, eğitim ortamı, eğitim fiyatları gibi birçok farklı ayrıntıyla sizin için daha avantajlı görülen eğitmenleri seçebilirsiniz.

✅ Arapça Ders Eğitmenleri : Özel Talep veya Teklif
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Arapça Ders Eğitimi İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.