139 Apartman Temizliği Firması hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Lux Life Temizlik

Lux Life Temizlik

İzmir / Buca

Lux Life Temizlik Olarak 7 Yıldır Hizmetinizde Olmaya Devam Ediyoruz Edeceğiz Hertürlü Apartman Daire Ev Temizliğiniz Yapılır İnşaat Sonrası Temizliğiniz Yapılır Ürünlerimiz Direk Olarak Üzerinde Hiçbir Oynanma Olmadan Sanayiden Alınmaktadır Lux Life Olarak Temiz Yaşamanızı İstiyoruz Ve Herdaim Kesinlikle Hijyenik Ve Düzenli Çalışıyoruz Ofisimiz İzmir Bucadadır 4 Eleman Olarak Çalışıyoruz Evinizin Apartmanınızın Her Detayına Kadar Temizlemeye Çalışıyoruz Bunu Sadece Para Kazanmak Amaçlı Değil İçimizden Gelerek Yapıyoruz Ve Elemanlarımızı Özenle Seçiyoruz Lux Life Temizlik Şirketi Olarak Sizin Temizliğinizi Önemsiyoruz İyi Günler Dileriz Sağlıklı Günler...


KONYA BATUHAN TEMİZLİK

KONYA BATUHAN TEMİZLİK

Konya / Selçuklu

Konya Apartman ve Merdiven Temizliği için ideal bir temizlik firması arıyorsanız tercihiniz Batuhan Temizlik ve Mobil Kapıcılık Hizmetleri olsun. İster tek seferlik apartman temizliği isterseniz mobil kapıcılık hizmetleri için bizden teklif alabilirsiniz.


Mutlu Müşteriler
Birce R.

Apartman Temizliği 21/05/2022

Kaliteli işçilik, sağlam bir ekip çalışması... İşlerini iyi yapıyorlar. Yakın zamanda tamirat tadilat sürecinden geçen binamızı özverili bir şekilde temizlediler. Hangi yüzeyde hangi temizlik malzemesi kullanacaklarını iyi biliyor..

Arda E.

Apartman Temizliği 14/05/2022

3 kişilik ekiple geldiler hizli bir sekilde 4..5 katı temizlediler. Bina sakinleri de memnun ilk gülerindeki performans ve özverilerini kaybetmeyeceklerini umarak tavsiye ederim.

Ebru E.

Apartman Temizliği 07/05/2022

Bulut bey ile apartman temizliği konusunda hizmet aldik. bulut bey ve ekibi özenle işlerini yaptılar. ve ve tüm daire sakinleri çok memnun kaldı. devamlı olarak hizmet almaya devam edeceğiz. kendisine özenle çalıştığı için çok teş..

Osman R.

Apartman Temizliği 30/04/2022

Yıllardır apartman temizlik şirketleriyle çalışıyorum bir çoğunu işini iyi yapmıyor diye değiştirdim ama bu on numara öneririm şiddetle tavsiye ediyorum aldığı paranın hakkını fazlasıyla veriyor çok teşekkür ederim ihsan beye.

İlker S.

Apartman Temizliği 26/04/2022

İkinci kez hizmet alıyorum ve düzenli olarak hizmet almaya devam etmeyi düşünüyorum gayet memnun kaldım. Temiz ve hoş kokulu bir apartman istiyorsanız firmayı düşünebilirsiniz.

Apartman Temizliği Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Apartman Temizliği

Birçok sayıda konutun bir arada yer aldığı ve kalabalık yaşam alanlarının bir araya geldiği apartmanlar, bu kalabalık yaşam kültürü nedeniyle hızlı kirlenen yapılardır. Bu nedenle yaşamın tempolu bir şekilde devam ettiği apartmanlarda düzenli bir temizlik uygulanmalıdır. Bu açıdan da örnek olarak apartman merdiven temizlikçisi gibi noktalarda bu konuda aktif olarak hizmet veren kişi veya kişilerden hizmet almak doğru olacaktır. Aradığınız hizmetler açısından da Uzman Deposu sayesinde her il ve ilçe içerisinde aranan kişi ve kişilere ulaşma imkanı bulunmaktadır.

Uzman sistemimiz içerisinde apartman iç temizlik gibi farklı noktalarda aradınız hizmetlere ulaşmanız için öncelikle konumunuza dair il ve ilçe seçimlerini yapmanız gerekir. Bu sayede basit bir filtreli arama sayesinde kolaylıkla çevrenizde bulunan bu tarz işletmelere saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz. Ardından bir apartman içerisinde istediğiniz temizlik türüne ve yapısına göre kolaylıkla farklı firmaların verdiği teklifler ile seçimler gerçekleştirebilirsiniz.

Apartman Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Bir apartmanın sahip olduğu arsa içerisinde inşa edilmiş bir bina, bahçe ve toplu kullanım alanları olarak merdivenler ile teras gibi bölümler bulunur. Bazı apartmanlarda çatı arası bazı apartmanlarda ise dam gibi bölümlerde de toplu kullanım gerçekleştirilir. Bu açıdan bakıldığında profesyonel bir apartman temizliği için seçilen firmanın bahsedilen tüm bu alanları temizleyebilecek kapasiteye sahip olması gerekir. Ancak günümüzde birçok apartman sakini ve yönetici bir apartman merdiven temizlikçisi sayesinde hizmet alarak, sadece en sık kullanılan ortak alan olan merdivenin temizlenmesini talep etmektedir.

Bir apartman içerisinde merdiven temizliği elbette ki en önemli bir nokta olsa da apartmanın toplu kullanım alanı olan tavan arası ve dam gibi bölgeler ile bodrum, sığınak, bahçe ve kazan dairesi gibi noktaların da temizlenmesi önemlidir. Yani sadece apartman iç temizlik işlemleri değil eşlikçi olarak çevre temizliği ve dış temizlik gibi noktalara da önem göstermek gerekir. Bu sayede bir apartman içerisinde tam kapsamlı temizlik gerçekleştirilerek, hijyenik ve konforlu bir kullanım elde edilebilir.

Merdiven Temizlikçisi Nasıl Seçilmelidir?

Detaylı temizlik bir apartman için her ne kadar faydalı olsa da genellikle uzman sistemimiz üzerinde de birçok kişi bir merdiven temizlikçisi bulmayı ve düzenli bir şekilde hizmet almayı tercih etmektedir. Merdivenler, apartmanlar içerisinde en fazla kirlenen ve en fazla kullanılan ortak alan olduğu için yıkama, silme ve hijyen gibi etkinlikler ile merdivenlerin düzenli temizliği binanın her zaman temiz görünmesini sağlayabilir.

Genellikle bir merdiven temizlikçisi binalarda haftalık periyotlar ile veya 15 günlük periyotlar ile temizlik sağlayabilir. Bu açıdan uzman sistemimiz üzerinde seçeceğiniz bir temizlikçi için öncelikle bir kişi veya firmanın vereceği hizmetler arasında seçim yapabilirsiniz. Bu konuda bir firma ile anlaşılması durumunda belirlenen bir personel her temizlik döneminde binanızda firma standartları ile ve anlaşma koşulunda hem merdiven hem de binanın istenilen alanlarda temizliklerini kolaylıkla sağlayabilir.

Apartman Temizliği Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Temizlik birçok farklı çeşide ayrılmakta birlikte Uzman Deposu sayesinde ulaşabildiğiniz ev temizlikçisi ve haşere ilaçlama hizmetleri ya da boyacı hizmetleri gibi apartman temizliği konusunda da birçok firmaya ulaşabilirsiniz. Bilindiği üzere ev temizliği gibi farklı noktalarda da firmalar temizlik alanının boyutlarına ve hangi periyotlarda temizlik hizmeti verileceğine göre fiyat belirlemeleri yapmaktadır. Bu açıdan da genellikle öncelikle hizmet verecek alanda bir inceleme yapılarak, bu fiyatların belirlenmesi sağlanır.

Uzman Deposu sayesinde apartman iç temizlik gibi noktalarda hizmet alacağınız firmaları seçerken, daha önce bu firmaların kullanıcılardan almış olduğu yorumları ve daha önce ne kadar hizmet verdiklerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Birçok firma arasından gerçekleştirdiğiniz seçimler ile birlikte sistemimiz üzerinde teklif usulü ile istediğiniz tüm uzman ve firmalardan teklif alarak, en uygun fiyatları birbiriyle karşılaştırabilir ve bu sayede apartmanlarınız için en iyi temizlik hizmetlerini düzenli şekilde alabilirsiniz.