139 Apartman Temizliği Firması hizmet vermeye hazır

Apartman Temizliği

4 Apartman Temizliği Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
139 Apartman Temizliği Firması hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Lux Life Temizlik

Lux Life Temizlik

İzmir / Buca

Lux Life Temizlik Olarak 7 Yıldır Hizmetinizde Olmaya Devam Ediyoruz Edeceğiz Hertürlü Apartman Daire Ev Temizliğiniz Yapılır İnşaat Sonrası Temizliğiniz Yapılır Ürünlerimiz Direk Olarak Üzerinde Hiçbir Oynanma Olmadan Sanayiden Alınmaktadır Lux Life Olarak Temiz Yaşamanızı İstiyoruz Ve Herdaim Kesinlikle Hijyenik Ve Düzenli Çalışıyoruz Ofisimiz İzmir Bucadadır 4 Eleman Olarak Çalışıyoruz Evinizin Apartmanınızın Her Detayına Kadar Temizlemeye Çalışıyoruz Bunu Sadece Para Kazanmak Amaçlı Değil İçimizden Gelerek Yapıyoruz Ve Elemanlarımızı Özenle Seçiyoruz Lux Life Temizlik Şirketi Olarak Sizin Temizliğinizi Önemsiyoruz İyi Günler Dileriz Sağlıklı Günler...


KONYA BATUHAN TEMİZLİK

KONYA BATUHAN TEMİZLİK

Konya / Selçuklu

Konya Apartman ve Merdiven Temizliği için ideal bir temizlik firması arıyorsanız tercihiniz Batuhan Temizlik ve Mobil Kapıcılık Hizmetleri olsun. İster tek seferlik apartman temizliği isterseniz mobil kapıcılık hizmetleri için bizden teklif alabilirsiniz.


Mutlu Müşteriler
Kazım C.

Apartman Temizliği 25/07/2022

Apartman temizliği olarak ortak kararla beraber bir firma ile anlaştık. İlk başta şüphe çeksek de onlara minnet kaldık. Ama iyi ki de seçmişiz. Çok temiz bir şekilde apartmanımızı temizlediler. Her gün gelip temizliyorlar. Her gön..

Oğuzhan G.

Apartman Temizliği 14/07/2022

Apartman sakinleri olarak karar verdiğimiz firma apartman temizliği için geldiler. İlk gün denedik ve çalışmalarına hayran kaldık. O kadar temiz yaptılar ki merdivende yürüdüğümüz zaman iz bile çıkmıyordu. Kendilerine işi verdik...

Sinan M.

Apartman Temizliği 10/07/2022

İyi ki apartman temizliğini bu firmaya teslim etmişim. Her hafta eksiksiz malzeme ile gelip apartmanımızı çok güzel bir şekilde temsil edip temizliyorlar. Bazen denk geliyorum hiç ara vermeden temizliyorlar. Helal oldun. Kendileri..

Buket Z.

Apartman Temizliği 29/06/2022

Apartman temizliği olarak daha önce bu işi yapmış Saliha hanıma vermek istedik. Ortak bir karar aldık. İyi ki de Saliha hanımı seçmişiz. Çok iyi bir şekilde temizliyor ve işini yarım bırakmıyor. Bizi de çok şükür hiç mahcup etmedi..

Züleyha B.

Apartman Temizliği 21/06/2022

Ortak bir kararla daha önce bu işi yapmış olan Gülcan hanımı apartman temizliği için seçtik. Kendisi çok efendi ve işini temiz yapan bir hanımefendi. İlk günden bile duvardaki izlere kadar temizlemiş. Helal olsun dedim. Tek başına..

Apartman Temizliği Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Toplu yaşam konutlarının bir arada olduğu apartmanları her gün kullanırız ve muhakkak her bina ve sitede asansör, kömürlük, otopark vardır. Bu alanlarda haşerelerin barınmaması için apartman temizliği düzenli ve çok iyi yapılması şarttır. Bu konuda Uzman Deposu olarak her il ve ilçe içerisinde aranan kişi ve firmalara saniyeler içerisinde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Apartman Temizliği Firmaları

Sitemizde yer alan apartman temizlik firmaları Lux Life Temizlik ve Konya Batuhan Temizlik;  bahçe temizliği, merdiven temizliği ve havalandırma boşluğu gibi birçok alanda hizmet vermektedir.

Sitemizdeki firmalarımızın bazı şehir ve ilçelerde şubeleri de bulunmaktadır. Örneğin; Eskişehir apartman temizliği veya sadece apartman su deposu temizliği Ankara gibi. Hangisinin nerde şubesi var yok bunu zaten filtreleme özelliği ile saniyesinde öğreniyorsunuz.

Apartman Temizliği Firması Nasıl Bulunur?

Sistemimizin filtreleme kısmında aradığınız hizmetlere ulaşmak için Adana apartman temizliği şirketleri mi, apartman temizlik şirketleri Ankara mı önce bunu belirlemek gerekiyor. Bunu belirlemek için ise öncelikle konumunuza dair il ve ilçe seçimlerinizi yapmalısınız. Böylece apartman temizlik şirketleri İzmir veya apartman merdiven temizliği Antalya değil de yaşadığınız bulunduğunuz konum neresi ise ona göre filtrelenmiş apartman temizlik şirketleri hangileri ise onlar karşınıza çıkacak ve böylece çevrenizde bulunan firmalara hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz. Ardından bir apartman içerisinde talep ettiğiniz temizlik yapısı ve türüne göre kolaylıkla farklı firmaların verdiği teklifler ile sizlere en uygun seçimleri yapabilirisiniz.

Apartman Temizliği Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Apartman temizlik firmaları konusunda seçim yaparken bazı dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bunları şöyle sıralaya biliriz:

 • Bazı inşa edilmiş binalarda; toplu kullanım alanı olarak; bahçe, teras, merdiven alanları vardır. Hatta bazı binalarda çatı arası, dam gibi bölümler vardır. Bu nedenle seçeceğiniz firmanın söz konu tüm bu alanları temizleyebilecek kapasitede olması gerekir. Örneğin; apartman havalandırma boşluğu temizliği ile apartman bahçe temizliği arasında fark vardır ve kullanılan ekipman ve ürünler farklılık gösterir. 
 • Genelde apartman sakinleri, apartman merdiven temizlikçileri sayesinde sadece ortak alan olan merdivenleri temizlenmesini talep etmektedir. Ne var ki bu yeterli değildir. Haşereler; asansör, kömürlük, otopark, bahçe, merdiven korkuluk arası gibi alanlarda barınmayı çok sever. Bu yüzden apartman temizliği düzenli ve çok iyi yapılması gerekir.
 • Apartman temizliğinde zeminlerde aşındırıcı ve yüksek alanlarda yarı aşındırıcı kimyasallar ve ekipmanlar kullanılmamalıdır.
 • Apartman temizliğinde markalı ve dermatolojik testlerden geçmiş deterjanlar kullanılmalı
 • Kullanılan temizlik malzemeleri belli aralıklarla değiştirilmelidir. Çünkü buralarda yaşayan mikropların o temizlik malzemesine karşı dayanıklı hale gelmesine neden olur.
 • Ayrıca bodrum ve çatı katlarında böcek ve kemirgen riski yüksek olduğundan buralarda haşere kontrol firmalarının desteği ile düzenli ilaçlama ve düzenli haşere kontrolü yapılmalıdır.
 • Apartman temizliği her zaman en üst kattan başlamalı ve aşağı doğru inilmelidir.
 • Binaların en pis yeri olan asansörler günde en az iki defa temizlenmelidir.
 • Apartman temizlenirken hortum veya kova su dökerek değil her zaman iki defa su değiştirerek uygun deterjanlar kullanılmalıdır.
 • Apartman görevlisine ve uzman olmayan kişilere böcek ilaçlaması yaptırılmamalıdır.
 • Apartman su deposu temizliği konusunda ise tuz ruhu gibi asitli temizlik ürünlerinin kesinlikle kullanılmamalıdır. Çünkü asit, metal depolarda delinmeye ve aşınmaya yol açmaktadır.
 • Su deposu temizliğinde; su miktarına uygun oranda klor atılarak denge sağlanmalı ve klor seviyesi düzenli olarak ölçülmelidir.
 • Apartman havalandırma boşluğu temizliği, sağlık açısından profesyonel ekip tarafından üç ayda bir düzenli aralıklarla yapılması gerekiyor.

Apartman ve Merdiven Temizliği Fiyatları

Uzman Deposu ekibi olarak internette veya çevrenizde; apartman merdiven temizliği fiyatları, apartman temizlik şirketleri fiyatları ne kadar gibi zaman kaybettiren araştırmalar yapmak yerine aradığınız hizmeti belirleyip sitemizdeki firmalardan hızlıca teklifler alabilirisiniz.

Apartman temizlik ücretleri bilindiği üzere ev temizliği gibi farklı noktalarda yani alanın boyutu, istenilen temizlik, hangi periyotlarla yapılacağına göre fiyatlar değişkenlik gösterir. Bu nedenle genellikle hizmet verilecek alanda inceleme yaptıktan sonra fiyat belirlenir.

Ayrıca bilmelisiniz ki bulunduğunuz yer fiyatlar üzerinde doğrudan etki gösterebilir. Örneğin Antalya apartman temizliği tarifesiyle, oturduğunuz yere göre örneğin Çankaya apartman temizliği veya farklı bir şehirdeyseniz Mersin apartman temizliği fiyatları ile apartman temizliği Bursa fiyatları değişkenlik gösterebilir.

Sitemizde daha önce bu hizmeti almış gerçek müşteri yorumlarını inceleyebilir ve verdikleri puanları görebilirsiniz.

Uzman Deposu olarak, müşteri memnuniyeti garantili sistemi, hizmet değerlendirmesi üzerinden kuruyoruz. Yani sitemizdeki firmaların başarılı olup olmadığını hizmet alanlar belirliyor. Sitemizde yüksek standartlarda kaliteli hizmetlerden oldukça avantajlı fiyatlarda yararlanma fırsatı sunuyoruz. 

Merdiven Temizliği Yaptırmak İçin Nasıl Firma Bulunur?

Apartman merdiven temizliği belki de en çok dikkat edilen ve önemsenen temizlik konusudur. Çünkü merdivenler, apartmanlar içerisinde en fazla kullanılan ve kirlenen alanlardır. Bu nedenle bu alanda düzenli temizlik binanın temiz görünmesini sağlar. Merdiven temizlikçisi genellikle haftalık periyotlar ile veya 15 günlük periyotlar ile binaları temizler. Uzman sistemimiz üzerinde seçeceğiniz bir temizlikçi için öncelikle bir kişi veya firmanın vereceği hizmetler arasında seçim yapabilirsiniz. Eğer firma ile anlaşılırsa belirlenen bir personel firma standartlarına ve anlaşma koşullarına uygun şekilde istenilen alanlarda temizlik sağlar.

✅ Kuru Temizleme Hizmet Verenler : Liste veya Teklif
✅ Hizmet Veren Yorum ve Teklif : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Kuru Temizleme İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.